خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشین مقتدا هم وقتی میخواست شروع کنه همه مسخرش کردن و گفتن به هدفت که اون موقع زیر ۳۰۰ بود نمیرسی
      همینا موفق ترش کردن و رتبه ش دو رقمی شد
      به خودم ایمان داشته باش ❤

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشین مقتدا هم وقتی میخواست شروع کنه همه مسخرش کردن و گفتن به هدفت که اون موقع زیر ۳۰۰ بود نمیرسی
      همینا موفق ترش کردن و رتبه ش دو رقمی شد
      به خودم ایمان داشته باش ❤

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jabbar نمایش پست ها
      بله شما صحیح میفرمایید
      موفق باشید
      به امید دیدار
      دمت گرم...منم مثل خودتم تازه شروع کردم
      اگه بخوای به چیز شعرای ملت گوش کنی و زندگیت رو بر مبنای حرف اینا بذاری کلات پس معرکس....
      هرچی گفتن بگو درسته و راه خودت رو برو...
      موفقیت مال کسیه که براش زحمت بکشه...
      نگران زمان هم نباش...زمان فقط یه عدده یه قرارداده...نذار هدف یا ارزویی که داری به خاطر زمان یا روز و ماه و سال از ذهنت بره بیرون..
      موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خيلى ممنون
      اميدوارم بهترين نتيجرو بگيريد

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی متن طولانیه! بهتره یکم رنگ و لعاب بهش بدید تا چشم بیشتر اذیت نشه.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      توجه کردید قانون اول نیوتن درسته؟
      اینرسی واقعا واقعا واقعا درسته
      وقتی ساعت 10 صبح بلند میشی و بی هدف شروع میکنی روزت رو هیچ غلطی نمیتونی بکنی متاسفانه به جز اینکه 12 ساعت وب گردی کنی.از این لینک به اون لینک
      و یا بری اینستاگرام و خل بازیای بامزه ملت رو ببینی و وقتت رو بگذرونی
      کلا چیزی که مهمه اینه که علاقه ای به شروع زندگی هدفمند نداری
      من هر دو زندگی رو تجربه کردم و به جرات میگم یک روز زندگی هدفمند از صد روز زندگی پوچ بهتره
      درسته تو زندگی پوچ شاید ظاهرا بخندی و وقتت خیلی راحت بگذره ولی مزخرفترین سبک زندگی هست
      چون از درون داغونی
      ولی وقتی ساعت 5 صبح بلند میشیاااا با اینکه مخت داره میترکه از درد و چشمات مثل کوه سنگین شدن و خوابت میاد اما حس خوبی نسبت به خودت داری.آدمای موفق اعتماد به نفسشون به علت این زیاد نیست که روش های افزایش اعتماد به نفس به وسیله تلقین و نمیدونم به خود رسیدن رو بلد باشند.نه
      اونا واقعا از خودشون خوششون میاد .به وجود خودشون افتخار میکنند
      باور نکردنی هست ....ولی شدنی است!!!
      میدونی اوج لذت کجاست؟اینجا که شب وقتی میخوابی از خودت راضی هستی.با اینکه 12 ساعت و 13 ساعت درس خوندی ولی از خودت راضی هستی .درسته خسته ای
      ولی این خستگی رو دوس داری
      اصلا لذت میبری وقتی که دراز کشیدی صدای تق تق استخوان هات رو بشنوی و بگی
      آخ کمرم .آخ سرم
      وقتی مصمم و جدی داری برای هدفت میجنگی
      حتی درد کشیدن هم لذت بخشه و این یه معادله نیست بلکه یک نا معادله است
      زیاد حرف زدم
      میخواستم یک تکنیکی که کشف کردم رو به کار ببرم
      محمد علی کلی میگفت برتر بودن در مبارزه ذهنی و روانی علیه حریف به همان اندازه مشت زدن مهمه
      اون روز چند نفر این جا خود شیرینی کردند و من ازشون ممنونم که بهم یک ایده بکر دادند.هدفشون کمک بود و خدا ازشون راضی باشه
      اینکه بهم کمک کنند همیشه تو جایی که اونا هستند و منم بودم بمونم.ولی خب من ترجیح میدم جای خودم رو بدم به اونا که جای بیشتری برای گشت و گزار داشته باشند
      اون دوستان به طرز عجیبی یک راهکار به مشکل من دادند.
      من در مبحث نوسان مشکل داشتم و همیشه قبل شروع میگفتم وای سخته و فلان و بهمان
      ولی این بار قبل شروع
      حتی شده به دروغ!! به خودم گفتم
      نوسان هیچی نیست هیچی
      یه بار بخونمش کامل و همه جانبه درکش میکنم و میفهممش
      چند باری اینو تکرار کردم
      تکرار کردن خیلی مهمه.هر چیزی تکرار بشه ! تبدیل به باور و عادت فکری و رفتاری میشه!(روی این جمله زیاد مکث کنید)
      آقا میدونید چی شد؟؟
      نوسان رو خوندم و خر فهم شد به جای شیر فهم
      اصن وضعیتی شده هااااا
      میرم از روی کتاب تستم تست بزنم.
      دیگه مثل قبل نمیترسم.
      باز میکنم ده تا تست توی 5 دقیقه میزنم
      بعدش اگه کسی خونه نباشه داد میزنم.نفسسسسسس کشششششششششششششش!!!! ( البته اگه کسی خونه باشه ترجیح میدم سکوت اختیار کنم تا مبادا بستری نکنند منو : ) )
      ساعت 4 صبح این متن رو مینویسم!!!
      و سال ها بعد افسوس این رو که چرا در این ساعت شیرین به جای خواب بودن پا شده بودم درس بخونم رو نخواهم خورد
      واقعیتش نیاز به سال ها هم نیست.حتی همین الانش که هنوز خوابم میاد هم پشیمون نیستم
      و احتمالا چند ماه بعد مشاهده میکنید : مصاحبه با رتبه دو رقمی کنکور 97!!! البته به همراه کارنامه و کامل تر از این....
      چیزی رو که عاشقشی رو پیدا کن و براش از جون مایه بزار
      قرار نیست همیشه لذت بخش باشه
      این زندگی که انتخابش کردم 95 درصد مواقعش فقط سختی و تلاش بی وقفه میخواد و به چالش کشیده شدن
      ولی اون 5 درصد بقیه اش محشره
      به قول یکی از رفیقام
      ای خورشید . تو هرگز من رو به صورت افقی نخواهی دید.حتی وقتی مردم شب میمیرم و شب من رو دفن میکنند و تو حسرت افقی دیدن من رو خواهی داشت(افقی منظور وقتی خورشید طلوع میکنه خواب باشی)

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام متن رو دوباره خوندم، فکر کردم خودم نوشتمش! خر کیفم یکی دیگه هم هست با همین وضعیت با اینکه ظالمانه هست این خر کیفی ولی خب ژن خودخواهه دیگه... ببین من خیلی دارم این رو بخودم میگم تا سلول به سلولم بفهمه، آدم سه راه داره تو زندگی وقتی میبینه زندگی میدون بی عدالتی هاست یک اینه قبول نکنه و چیزای الکی یه خودش بخورونه که نهههه همه چی گل و بلبله دو قبول کنه ولی کنار نیاد و خودکشی کنه سه قبول کنه و کنار بیاد و هر روز با اینکه حسش نیست و دلش میخواد هر کاری کنه جز اونی که نسبت بهش مسولیت داره، ولی حس مسولیت پذیری بهش ایجاب کنه که هر روز پاشه و اون کار رو که در زمینه ما درس خوندنه انجام بده. من رتبه زیر سیصد تجربی منطقه دو میخوام، خنگ و شوت هم نیستم پایم قویه کل دبیرستان و حتی پارسال که سال اول کنکورم بود واقعا همه فکر میکردیم حتما قبول می شم پزشکی یه دانشگاه خوب با توجه به آزمون هام ولی متاسفانه یک مشکل خانوادگی خیلی شددیییید واسم پیش اومد و از عید پارسال تا تابستون کلا نخوندم و درگیر جدال دو نفر دیگر بودم در حالی که من اون وسط پرپر شدم و کنکورم به گند رفت... تا الانم خوندم ولی خب راضی نبودم. من امسال سال دوممه و اینکه باید زیر سیصد شم باید چون میخوام از ایران برم یک کشوری که حالا شاید اخر کار بگم کجا! اونجا خانواده دارم. ولی بااااید برم و شرطش هم زیر سیصد شدنمه البته سیصد هدف الانمه میخوام سنجش پایه رو بدم و بعد به احتمال زیاد رنج رتبم رو خیلی پایین ترم میارم.خیلی خوشحال میشم با هم قابل کنیم اگرم سر نزدی و این رو ندیدی در هر صورت میام اینجا گزارش هام رو مینویسم بنظرم رقابت خیلی خوبی میشه و نتیجه اش عااااااالی میشه. حالا کاری که من میخوام بکنم اینه که تا اون موقع پایه رو کامل جمع کنم با هر چه قدر از پیش که تونستم ولی اولویت با پایه است، من نمیفهمم این عمه منفی گرایی و نمیشه نمیشه بعضی ها واسه چیه؟ میخواین رقیب حذف کنید؟ فکر میکنید ده نفر آدم میشن رقیبتون؟ شما با یک کشور دارین رقابت میکنید! بعدم کنکور ایران اصلاااااا قابل مقایسه نیست با کنکور کشور هایی مثل هند یا چین که اسمش بنظرم gaokao هست و وحشتناک هست، برین خداروشکر شکر کنید! بازار فاسد کنکور هست که ازش غول ساخته وگرنه واقعا کنکور رو میشه به ذهن منطقی و تلاش زیااااااااد له و لتش کرد.مخصوصا واس کسی که ترمزش بریده و هیچ کس رو نداره که حمایتش کنه و الان کنکور آخرتی و تنها راهشه... خیلی حرف زدم ولی خالی شدم. من برم بقیه شیمی بخونم.قراره این کنکور رو لههههه کنیم. والله مگه از رو جنازه من رد شن چهار تا پیرمرد سازمان سنجش که اجازه ندن من سال دیگه با کتاب پزشکی لب ساحل همون جا نشینم و کیف زندگیم رو نکنم.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه خوبه مثبت بیندیشی! اصلا من تا آخر کنکور میخوام از این hippi های مثبت اندیش یوگا کار بشم! من قرابت دوم رو همین الان تموم کردم. کل تست های خیلی سبز رو دونه دونه زدن بررسی کردم و تو دفتر قرابتم که بیت های مهم و مفهوم های مهم رو توش به زبون خودم مینویسم، نوشتم. بالاخره تموم شدپیش رو هم که خیلی وقته تموم کردم. سوم رو هم یکم زدم ولی واقعا قرابت های سوم قابل مقایسه نیست با دوم و پیش! استاد ما همیشه میگفت دوم و پیش رو کامل بلد باشید سوم تکراری از اون هاست! حالا باز بعضی ها میان میگن خسته نباشی ما صد باز زدیم ولی واس من که نقطه ضعفم تو عمومی ها همین قرابت بود و الان شده نقطه قوتم خیلییییی هم خوبه.قشنگ دارم میبینم کنکور رو که میگه رحم کن ولی رحمی در کار نخواهد بود! بریم تا صبح بخوووونیییم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن