خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation بودجه بندی دروس برای عقب مانده ها از آزمون ! (آمدید تو ممنون میشم کمکم کنید).

( تایپیک رو نگاه کردی و خوندی مارو بی جواب نذاری لطفا )

تو تایپیک قبلی که زدم ( http://forum.konkur.in/thread58521.html#post1272401 )و با 3 پاسخی که گرفتم تصمیم گرفتم طبق حرف دوستام بیام برنامه کانون رو شخصی سازی کنم به این ترتیب که به آزمون های 7 و 17 فرودین(دوم و پیش1) برسم و سایر عقب ماندگی هامو(که تو برنامم کامل نوشتم) تا آزمون 21 اردیبهشت سنجش برسونم و ایشالا با 140 روز بتونم به دندان پزشکی برسم و 140 سال با جیب پر و خدمت به مردم زندگی کنم!

حالا من برنامه ای رو که شخصی سازی کردم مربوط میشه هم به عمومی ها و هم اختصاصی ها چهار ستون اول بودج بندی خود کانونه تو 4 آزمون بعدی و 4 ستون بعدی برنامه ای هست که خودم نوشتم با این برنامه، آزمون های اسفند ماه کلا از برنامه جدا شدم تقریبا، اما میرم سر جلسه آزمون اما 7 فرودین و 17 فروردین با دست پر میرم سر جلسه و انشالله کامل میرسم . تو دروس عمومی و اختصاصی هم نوشتم چه مباحثی رو عقب میمونم که تا 21 اردیبهشت باید بخونم .ممنون میشم برنامه رو نگاه کنید ببنید چجوریه؟آیا سنگینه ؟آیا برنامه خوبیه؟آیا حجم مطالبش خیلی زیاده؟آیا و آیا..... کلا ممنون میشم هر چیزی که میدونید بگید تا استفاده کنم و آزمون و خطا نکنم تو مدت باقی مونده و بتونم برنامه رو جامع تر کنم !
      %D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C.jpg
      در ضمن من آزمون کانون میرم و قبلا هم رفتم اما اصلا نه مدیریت کردم نه تست زماندار زدم کلا بنظر خودم صفرم اما از الان دیگه میخوام عاقل شم ! و رتبه سه رقمی بیارم منطقه 3 هم هستم من

%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C.jpg
      ویرایش توسط Blife : 19 بهمن 1396 در ساعت 21:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      تخصصی ها خیلی سنگین نیستن؟
      وضعیت منم مشابه توئه و پر از عذاب وجدان
      به نظرم خودتو سطح بندی کن یعنی مثلا اگر یه مبحثیو قبلا خوب خوب خوندی و تست زدی سطحت aیا مثلا متنو خوندی تست نزدی b ادامه همونو برو بعد برنامه بریز که مرور کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه جواب درست حسابی نبود؟؟؟؟؟بابا منت داره والا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ღBaranღ نمایش پست ها
      سلام
      تخصصی ها خیلی سنگین نیستن؟
      وضعیت منم مشابه توئه و پر از عذاب وجدان
      به نظرم خودتو سطح بندی کن یعنی مثلا اگر یه مبحثیو قبلا خوب خوب خوندی و تست زدی سطحت aیا مثلا متنو خوندی تست نزدی b ادامه همونو برو بعد برنامه بریز که مرور کنی
      بابا من در حد صفرم چی رو سطح بندی کنم !

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول اینو بگم که فصل 10 زیست پیش واسه بعد از عید تو بودجه بندی هست تا عید فقط تا فصل 9 میاد
      دوم اینکه خیلییی شدید سنگینه ..مثلا ریاضی چطور میخوای تا 4 اسفند مشتق و حد و مثلثات و فصل 2 پیش که فوق العاده سنگینه و تقریبا نصف ریاضی رو شامل میشه رو بخونی؟تو دو هفته؟؟
      یا مثلا برا زیست چطور تو دو هفته 5 فصل سوم و و 2 فصل از دوم بخونی اونم کامل و با تست؟بنظرم یکم زیادی سنگینه ولی خب اگه خودت میدونی ک میتونی اجراش کنی بحثش جداست..موفق باشی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام رفیق
      مواردی رو که در مورد کسایی که میخوان از صفر شروع کنن تو تاپیک جامع ریاضی تجربی 97 گفته بودم یبار دیگه اینجات براتون فوروارد می کنم :

برای شروع از صفر به ترتیب میری سراغ مباحث زیر :

قدر مطلق و جز صحیح - تابع نمایی و لگاریتم - مثلثات

بعد 3 تای بالا میری سراغ بحث تابع - یکم زیاده ولی نکات خیلی کلیشه ای هستش و ساده سریع تموم میشه -

بعد تابع میری سراغ معادله و نامعادله و قدر مطلق

اینایی که گفتم رو تموم کردی حالا مونده به خودت اگه درصد خوبی میخوای که واقعا هم تایم هستش براش بعد موارد بالا میری حد و پیوستگی رو تموم میکنی و وارد مشتق میشی - توصیه می کنم مشتق رو حتما بخون

بعد مشتق اگه خواستی کاربرد مشتق رو بخونی میری سراغ اینا به ترتیب : اول مجانب رو میخونی بعد کاربرد مشتق رو شروع می کنی ( یه کوچولو سخته ولی تستاش تو کنکور ساده میان )

بعد اینا منحنی درجه دوم رو میتونی بخونی ولی با توجه به وضعیتت توصیه می کنم فعلا بی خیالش شی چون فصل های راحتتر از اونم داری

پ ن 1 : من به جای تو باشم بعد مشتق ، انتگرال رو هم کنارش می خونم چون انتگرال یعنی بر عکس مشتق : خیلی ساده هستش و 2 تا تست هم تو کنکور داره بعد مشتق سریع انتگرال رو هم بخون تموم شه

پ ن 2: ماتریس و امار هم جزو ساده ترین مطالب می تونی به جای کاربرد مشتق روش سرمایه گذاری کنی

پ ن 3 : اگه میخوای هندسه رو هم بخونی اولویتت با فصل 1 و 4 باشه که از همه راحتترن

موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      اول اینو بگم که فصل 10 زیست پیش واسه بعد از عید تو بودجه بندی هست تا عید فقط تا فصل 9 میاد
      دوم اینکه خیلییی شدید سنگینه ..مثلا ریاضی چطور میخوای تا 4 اسفند مشتق و حد و مثلثات و فصل 2 پیش که فوق العاده سنگینه و تقریبا نصف ریاضی رو شامل میشه رو بخونی؟تو دو هفته؟؟
      یا مثلا برا زیست چطور تو دو هفته 5 فصل سوم و و 2 فصل از دوم بخونی اونم کامل و با تست؟بنظرم یکم زیادی سنگینه ولی خب اگه خودت میدونی ک میتونی اجراش کنی بحثش جداست..موفق باشی
      فصل 2 پیش ریاضی تا 17 فروردین تموم میشه نه 4 اسفند برنامه رو خوب ندیدی تو همه ستون ها نوشتم فصل 2 پیش !وگرنه تو دو هفته تموم نمیشه وقتش بیشتر از یه ماهه !مثلثاتم همشو تو 4 اسفند تموم نمیکنم که باز 17 فروردین وقت گذاشتم براش !!!!! برنامه رو خوب ندیدی باز تکرار میکنم خخخ
      برای زیستم آره شاید سنگینه تو دو هفته 5 فصل از سوم اما من یکی دو فصلو خوب خوندم به همین خاطر
      حالا یه سوال!!!
      اگه انقد سنگین نچینم چطور برسم به ازمون 7 و 17 فروردین ؟بابا مجبورم دیگه !!!!!نیستم؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blife نمایش پست ها
      فصل 2 پیش ریاضی تا 17 فروردین تموم میشه نه 4 اسفند برنامه رو خوب ندیدی تو همه ستون ها نوشتم فصل 2 پیش !وگرنه تو دو هفته تموم نمیشه وقتش بیشتر از یه ماهه !مثلثاتم همشو تو 4 اسفند تموم نمیکنم که باز 17 فروردین وقت گذاشتم براش !!!!! برنامه رو خوب ندیدی باز تکرار میکنم خخخ
      برای زیستم آره شاید سنگینه تو دو هفته 5 فصل از سوم اما من یکی دو فصلو خوب خوندم به همین خاطر
      حالا یه سوال!!!
      اگه انقد سنگین نچینم چطور برسم به ازمون 7 و 17 فروردین ؟بابا مجبورم دیگه !!!!!نیستم؟
      منم دقیقا وضعیتم مث توعه..منم مثل تو برای خودم برنامه ریختم و سه روزه شروع کردم و دقیقا تا 17 فروردین کل دوم و سوم و پیش 1 و بودجه بندی پیش 2 قلم چی تا قبل از عید رو توبرنامه گذاشتم ..ببین خب خودت بهتر میدونی چیارو قبلا خوندی و احتیاج به وقت کمتری داره..مثلا من اومدم از18 اسفند تا 7 فروردین ک حدودا 20 روزه 4 فصل دوم و فصل 1تا 7 سوم رو تو برنامم گذاشتم چون میدونم قبلا یه سری هاشو خوندم و برام راحته تو این تایم جمع کنم این مباحثو..همه چی بستگی به خودت داره و شناختی که روی خودت داری..شرمنده حق با توعه ریاضیو باز هفته های اینده تکرار کردی تو برنامه من متوجه نشدم..بازم میگم اگه خودت میدونی چیارو بلدی و نیازی نیس زیاد روش وقت بذاری و طبق همین چیزا برنامتو ریختی و از پسش برمیای پس حرفی نیست دیگه از فردا استارت بزن .. موفق باشی
      ویرایش توسط Sh_1998 : 20 بهمن 1396 در ساعت 00:48

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      منم دقیقا وضعیتم مث توعه..منم مثل تو برای خودم برنامه ریختم و سه روزه شروع کردم و دقیقا تا 17 فروردین کل دوم و سوم و پیش 1 و بودجه بندی پیش 2 قلم چی تا قبل از عید رو توبرنامه گذاشتم ..ببین خب خودت بهتر میدونی چیارو قبلا خوندی و احتیاج به وقت کمتری داره..مثلا من اومدم از18 اسفند تا 7 فروردین ک حدودا 20 روزه 4 فصل دوم و فصل 1تا 7 سوم رو تو برنامم گذاشتم چون میدونم قبلا یه سری هاشو خوندم و برام راحته تو این تایم جمع کنم این مباحثو..همه چی بستگی به خودت داره و شناختی که روی خودت داری..شرمنده حق با توعه ریاضیو باز هفته های اینده تکرار کردی تو برنامه من متوجه نشدم..بازم میگم اگه خودت میدونی چیارو بلدی و نیازی نیس زیاد روش وقت بذاری و طبق همین چیزا برنامتو ریختی و از پسش برمیای پس حرفی نیست دیگه از فردا استارت بزن .. موفق باشی
      برنامه تو هم خوبه ایشالا موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک چیزی...خودت نوشتی که با این برنامه تو فصل هایی از فیزیکم عقب ماندگی پیدا میکنی....ببین به نظرم حرکت 3تا تسته فیزیک اتمی و جدید هم باهم 3تا تستن...ولی حرکت خیلییی سنگینه .
      به نظرم حرکتو حذف کن جای اون 2تا...ولی فرمولای حرکتو بخون که اگه ترکیبی با دینامیک یا چیز دیگه ای اومد بتونی جواب بدی.
      it always seems
      impossible
      until
      its done

ویرایش توسط echo : 20 بهمن 1396 در ساعت 20:20

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن