خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دین زندگی 100

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دین زندگی 100

سلام
      خیلی راحت بگین چقدر دینی مطالعه و مرور کنم که به تونم 100 بزنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhad19 نمایش پست ها
      سلام خیلی راحت بگین چقدر دینی مطالعه و مرور کنم که به تونم 100 بزنم
      سلام . اگه در مورد منبع . برنامه . درصدتون در آزمون های آزمایشی و نقاط ضعف تون و اینکه تا حالا برای این درس چیکار کردین توضیح بدید میشه بهتر کمک تون کرد | اما اگه بخوام کلی جواب بدم به خودتون بستگی داره , شاید شخصی با یه بار خوندن 100 بزنه شایدم شخصی با 10 بار مرور و کلی تست نتونه 100 بزنه
      ویرایش توسط POOYAE : 26 بهمن 1396 در ساعت 12:10

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام . اگه در مورد منبع . برنامه . درصدتون در آزمون های آزمایشی و نقاط ضعف تون و اینکه تا حالا برای این درس چیکار کردین توضیح بدید میشه بهتر کمک تون کرد | اما اگه بخوام کلی جواب بدم به خودتون بستگی داره , شاید شخصی با یه بار خوندن 100 بزنه شایدم شخصی با 10 بار مرور و کلی تست نتونه 100 بزنه
      من گاج نقره اي ميخونم دو بار تا الان تقريبا دوم و سوم رو خوندم ( تست كم بيشتر خوندم مفهومي ) دور هاي بعد تست زياد ميزنم
      ١/٣٠ هم وقت ميذارم
      كمه؟ حالا منظور من ١٠٠ نيست اما ميخوام حتماا حتما بالا يا ٦٠ ٥٠ باشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه دو دور خوب بخونید قطعا میتونید بالای 70 بزنید البته به شرطی که پیش رو هم مطالعه کنید
      بعدش هم از روی منبعی مثل خط ویژه یا آزمون خیلی سبز یا زیپ جمع بندی کنید میرسید

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrganji نمایش پست ها
      اگه دو دور خوب بخونید قطعا میتونید بالای 70 بزنید البته به شرطی که پیش رو هم مطالعه کنید
      بعدش هم از روی منبعی مثل خط ویژه یا آزمون خیلی سبز یا زیپ جمع بندی کنید میرسید
      بله از هفته ي ديگه پيش رو شروع ميكنم
      زيپ رو هم دارم
      اما ٩٦ دين و زندگي خيلي متفاوت بوده انگار فك نكنم كتابا پاسخگو اون تيپ سوالات باشن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام
      سلام
      به نظر من باید بشینی کلمه به کلمه کتاب رو اصطلاحاً بخوری! (ببخشید بخونی!)
      کل کتاب رو بخون و مفهوم درس رو توجه کن تا منظورش رو بفهمی ((تاکید میکنم حتی یه -واو- جا ننداز))
      این کارا رو انجام بدی 100 سهله 110 میزنی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم خلاصش اینه که باید آیات رو تفسیر کنی تنها راهش اینه.....
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با 4 5 دور مرور میشه راحت 100 زد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دین و زندگی دکتر کریمی افبا خیلی خوبه.من امید دارم با دو یک دور کامل نگاه کردن سی دی هاشون و شش هفت دور مرور و زدن تست های گاج نقره ای بالای 70 بزنم.درس هایی رو که نگاه کردم رو تقریبا همه رو درست میزنم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      من گاج نقره اي ميخونم دو بار تا الان تقريبا دوم و سوم رو خوندم ( تست كم بيشتر خوندم مفهومي ) دور هاي بعد تست زياد ميزنم ١/٣٠ هم وقت ميذارم كمه ؟ حالا منظور من ١٠٠ نيست اما ميخوام حتماا حتما بالا يا ٦٠ ٥٠ باشه
      وقتی که برای دینی میذارید کافیه . اما برای دینی بالای 60 : 1- شروع کنید تست های کنکور سراسری رو از سال 85 به بعد تحلیل کردن ( یعنی با دیدن هر گزینه ی تست . موضوعات مرتبط با اون گزینه رو دوره کنید
      ) 2- سوالات آیات معمولا در کنکور تعداد بیشتری دارند حتما برای هر آیه حداقل سه کلید در اول , وسط و انتهای آیه انتخاب کنید که با معنی همون واژه ها بشه موضوع اصلی آیه رو فهمید 3- هیچ وقت از کتاب درسی غافل نشید حتی شده تا کنکور یه بار بخونید 4- از این به بعد با انتهای کتاب گاج یا همون کتاااب زیپ تون مطالب رو مرور کنید 5- سعی کنید مطالب رو برای خودتون توضیح بدین 6- مباحثی که در کنکور سراسری 90 به بعد تکرار شدن رو اگه تونستید حتما خلاصه کنید یا در کتاب زیپ مشخص کنید مبحث رو | اگه این 6 مورد رو رعایت کنید انشالله بالای 80% رو می زنید // موفق باشید
      ویرایش توسط POOYAE : 20 بهمن 1396 در ساعت 10:09

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام
      آیات رو حفظ کتید، متن کتاب رو حفط کنید تستای کنکورای گذشته رو چند بار بزنید و مرور و مرور و مرور

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Saalam

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش دینی رو 100% واقعا محاله , چون هر ساله ی تیپ سوال هایی میاد ک تست جدیدن و سر جلسه غافلگیر میشی . پیشنهاد من اینه که فقط تو این مدت تست های 81 تا 96 (داخل و خارج) رو به صورت ضربدی کار کن , یعنی اگه تجربی هستی اصلا تست دینی تجربی نزن و بشین دینی 81 تا 96 تو رشته های ریاضی - انسانی - هنر - زبان بزن و پاسخنامش رو هم خوب بخون ( اینجوری هم داری تست بزنی و هم درسنامه میخونی) درصدت 90 ب بالا میشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      داداش دینی رو 100% واقعا محاله , چون هر ساله ی تیپ سوال هایی میاد ک تست جدیدن و سر جلسه غافلگیر میشی . پیشنهاد من اینه که فقط تو این مدت تست های 81 تا 96 (داخل و خارج) رو به صورت ضربدی کار کن , یعنی اگه تجربی هستی اصلا تست دینی تجربی نزن و بشین دینی 81 تا 96 تو رشته های ریاضی - انسانی - هنر - زبان بزن و پاسخنامش رو هم خوب بخون ( اینجوری هم داری تست بزنی و هم درسنامه میخونی) درصدت 90 ب بالا میشه
      از دهه هشتاد که عمومی ها خیلی تغییر کردن مخصوصا زیر ۸۶
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 01 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:10

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه واقعیتی هست بنظرم اگه الان تو آزمونا دینی رو 80 میزنید احتمال زیاد تو کنکور 60 میزنید حالا خواهید دید! مخصوصا این چندسال که سیر سوالات رو به مفهومی تر شدن میره و دیگه کلیدواژه کارساز نیست! طراحا هم اسکول نیستن که میدونن همه کلیدواژه بلدن دیگه نمیرن صاف از اونا سوال بدن! خلاصه 100 زدن دینی کار مراجع تقلید هست خخخ
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 01 اردیبهشت 1397 در ساعت 23:37

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن