خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دین و زندگی از بهمن

سلام دوستان از الان میخوام دینی رو شروع کنم ایا میرسم کتابهای جامع مثل گاج یا خیلی سبز و ....تمام کنم؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شوخی می کنی؟! ... معلومه میشه تموم کرد استارتو بزن برو برای 100

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صد در صد.خيليا تا اسفند دست و پا شكسته ديني رو ميخونن ولي از فروردين يا ارديبهشت تو برنامه هر روزشون ديني رو هر چند نه خيلي زياد ميذارن كه فقط هر روز خونده بشه.قطعا ميتونيد واسه بالا ترين درصدا خيز برداريد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      سلام دوستان از الان میخوام دینی رو شروع کنم ایا میرسم کتابهای جامع مثل گاج یا خیلی سبز و ....تمام کنم؟؟
      سلام
      قطعا میتونی.شک نکن.
      برای دینی تست تالیفی نزن.
      من خودم به عنوان منبع اصلی بعضی وقتا از کتاب وهمیشه از زیپ اندیشه فائق استفاده میکنم.برای تست هم کنکور و سنجش هایی رو که خیلی سبز داره رو میزنم.تا الانم که ضرری ندیدم.فقط دینی مرور و مرور براش خیلی مهمه.تقریبا مثل زیست ولی خب خیلی کمتر.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا واسه دینی میشه از عید به بعد هم صد زد ...عشق منه این درس لامصب انگیزس...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیپ داشته باشم کتاب هم لازمه؟ یا بهتره نکات زیپ رو وارد کتاب کنم؟ در حد پنجاه برام کافیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه ها منم مشکل دارم با خوندنش کتاب گاجو دارم ولی مشاورم گفته سفیر خرد مسلم بهمن آبادی اونو هم گرفتم ولی فقط درسنامش هر درسش حداقل 2-3 ساعت وقت میبره تستاش هم خیلی زیادن جدیدا فقط از خط ویژه میخونم البته مطمئن نیستم کافی باشه چی حرکتی بزنم به نظرتون؟
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      عمومیا تنها دروسین که از بعد عیدم میشه صد زد :/ حالا غیر ادبیات و عربی ولی اون دوتام میشه بالا زد.
      در مورد دینی خودم بلد نیستم ولی راهشو بلدم(یاد اون سخن بزرگان معروف افتادم دوستان میدونن چیو میگم )
      بخش آیات قسمت عظیمی از سوالاتو به خودش اختصاص میده. هر آیه به طور میانگین ۲ تا آیه داره تقریبا.. خیلی از ایات یه پیام معلوم و مشهود دارن که دیگه از اونا کمتر میاد و یه پیام دومی که کمتر کسی توجه میکنه بهش.
      بالای هر آیه بیاین این ۲ تا یا چنتا پیام رو بنویسین و با خوندن مثلا ۵-۶ کلمه اول هر آیه سعی کنین بین آیه و اون پیاماش لینک ایجاد کنین.
      مثلا آیه ؛شرع لکم من دینکم.. بگین ترک تفرقه و هدایت برای اهل بازگشت و واحدبودن دین الهی.
      قسمت های مربوط به این پیام ها هم توی آیه زیرشون خط بکشین و اونام باید بلد باشین(سعی کنین با آیه های بلند مث داستان(البته نعوذ بالله شاید چیز بدی گفتم:/) تا کنین. مثلا آیه مربوط به بهشتی ها بگین خب این اولش میرن درو باز میبینن بعد از خدا تشکر میکنن بعد فرشتگان چی میگن بهشون و این صحبتا..)

قسمت مربوط به حفظیات هم که فقط و فقط تکراره. عین آیات.
      حالا اگه خیلی ماهر نیستین توی نکته برداری از کتاب گاج و احتمالا این سفیر خرد اینا نکات مهم رو بولد کرده و میتونین اونجوری پیدا کنین.

البته واقعا سوالات دینی قلم چی رو هیچ وقت قبول نداشتم سوالات سنجش اواخر سال خیلیییی به کنکور شبیه ترن تا قلم چی :/ حالا باز قلم چی های جامع حرفی...نمیگم بها ندین میگم زیاد فوکوس نکنین روشون تو آزمونای مبحثیش.

و نکته آخر(چقد شرو ور گفتم) اینه در مورد همه درس های عمومی حداقل ۲ ۳ روز بعد خوندن درس بشینین تستاشو و نهایتا ۷۵ تا بزنین.
      همون روز بزنین همه چی یادتونه. موفق باشین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      آره اگ روزی ی درس بخونی تقریبا ی ماه تموم میشه(البته 42 روزه)

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      خط ویژه + تستای 5 سال اخیر رو بزنی حدود 70 میشه زد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه محضه که یه نفرو مجبور کنی یه کتاب خاص بخونه.اصلا سفیر خرد بهترین کتاب.وقتی نمیتونید باهاش کار کنید چه فایده؟هر کدومو خودتون راحت ترین بخونین

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      بچه ها منم مشکل دارم با خوندنش کتاب گاجو دارم ولی مشاورم گفته سفیر خرد مسلم بهمن آبادی اونو هم گرفتم ولی فقط درسنامش هر درسش حداقل 2-3 ساعت وقت میبره تستاش هم خیلی زیادن جدیدا فقط از خط ویژه میخونم البته مطمئن نیستم کافی باشه چی حرکتی بزنم به نظرتون؟
      بنظرم درسنامه سفیر خرد + تست سراسری اگه وقت داشتید برگردید گاج و تست تالیفی یا سنجشش رپ برنید اولویت بعد سراسری سنجش باشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      اشتباه محضه که یه نفرو مجبور کنی یه کتاب خاص بخونه.اصلا سفیر خرد بهترین کتاب.وقتی نمیتونید باهاش کار کنید چه فایده؟هر کدومو خودتون راحت ترین بخونین
      کاملا موافقم اما بهتره قبل تهیه کتاب مشورت شه نه بعد!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami_2000 نمایش پست ها
      کاملا موافقم اما بهتره قبل تهیه کتاب مشورت شه نه بعد!
      دقیقا.تازه اونم الان که 6 ماه بعد از شروع سال تحصیلیه!!دیگه تا الان نباید دنبال منبع بگردی.اصلا این منبع بحثیه که هیچ وقت بین بچه ها تمومی نداره(از جمله خودم).ولی این که کی قراره ما بفهمیم نفرات برتر منابعشونو از سیاره دیگه ای نمیارن و تمام منابع خوب بازار شناخته شدست و تفاوت فقط تو عمله خدا میدونه(بیشتر از همه با خودمم )) )

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      دقیقا.تازه اونم الان که 6 ماه بعد از شروع سال تحصیلیه!!دیگه تا الان نباید دنبال منبع بگردی.اصلا این منبع بحثیه که هیچ وقت بین بچه ها تمومی نداره(از جمله خودم).ولی این که کی قراره ما بفهمیم نفرات برتر منابعشونو از سیاره دیگه ای نمیارن و تمام منابع خوب بازار شناخته شدست و تفاوت فقط تو عمله خدا میدونه(بیشتر از همه با خودمم )) )
      اره متاسفانه
      چون اکثرا بدون آگاهی منبع میخریم و نمونه اش رو نمیبینیم حتی مقایسه هم نمیکنیم قبل خرید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن