خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation ارسال دفترچه و قبولی در دانشگاه(مهم)

سلام. من رفتم پلیس + 10 کارای خدمتم رو انجام دادم . واکسن و معاینه هم رفتم و دفترچه رو فرستادم حالا متوجه شدم که دانشگاه رازی کرمانشاه قبول شدم. میخوام برم دانشگاه حالا باید خدمتم رو چی کار کنم 19/12/1396 هم اعزامم. تو رو خدا هر کی چیزی میدونه راهنمایی کنه.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_081 نمایش پست ها
      سلام. من رفتم پلیس + 10 کارای خدمتم رو انجام دادم . واکسن و معاینه هم رفتم و دفترچه رو فرستادم حالا متوجه شدم که دانشگاه رازی کرمانشاه قبول شدم. میخوام برم دانشگاه حالا باید خدمتم رو چی کار کنم 19/12/1396 هم اعزامم. تو رو خدا هر کی چیزی میدونه راهنمایی کنه.
      اگه غیبت نخوردید و برگه اعزامتون بدون غیبته مشکلی نیست و بعد ثبت نام، دانشگاه واستون از پلیس 10+ درخواست معافیت تحصیلی میکنه و اونا هم اعزامتونو لغو میکنن.
      stay focused and never give up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

اگه غیبت نخوردید و برگه اعزامتون بدون غیبته مشکلی نیست و بعد ثبت نام، دانشگاه واستون از پلیس 10+ درخواست معافیت تحصیلی میکنه و اونا هم اعزامتونو لغو میکنن.

ممنون. خدا رو شکر غیبت ندارم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

سلام
      یه سوال هم واسه من پیش اومد ،
      پشت کنکوری یا دانشجوی انصرافی که غیبت نداشته باشه ، و در عین حال دفترچه بفرسته و بره سربازی ..
      با این فرض که کنکورش رو قبلا داده و مثلا بهمن قبول شده
      در حین خدمت ترخیصش می کنن بره دانشگاه ؟ مثلا یک ماه سربازی بره ، بعد میتونه معافیت تحصیلی بگیره ؟ ممنون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها

سلام
      یه سوال هم واسه من پیش اومد ،
      پشت کنکوری یا دانشجوی انصرافی که غیبت نداشته باشه ، و در عین حال دفترچه بفرسته و بره سربازی ..
      با این فرض که کنکورش رو قبلا داده و مثلا بهمن قبول شده
      در حین خدمت ترخیصش می کنن بره دانشگاه ؟ مثلا یک ماه سربازی بره ، بعد میتونه معافیت تحصیلی بگیره ؟ ممنون
      سلام
      بله اگه غیبت نداشته باشه و اولین انصرافش باشه میتونه درخواست معافیت تحصیلی جدید بده و ایست خدمتی بزنه.
      البته به شرطی که رشته قبولیش لیسانس به بالا باشه. واسه کاردانی، سرباز ترخیص نمیکنن
      stay focused and never give up
      ویرایش توسط revenger : 21 بهمن 1396 در ساعت 20:15

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن