خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      دوست عزیز
      شما خواهان نظام هستین و عقایدتون رو به طور غیر مستقیم دارین به بقیه تحمیل می کنید که این نظام خوبه و 22 بهمن سرآغازی نوید دیگر در سرزمین ما بود و هست و ... منم به طور کامل مخالفش نیستم ولی واقعا 80 درصد قوانین کشور به نفع آقا زاده هامون هستن
      من طرفدار یا منکر سهمیه نیستم به هر حال پدرانشون رفتن زحمت کشیدن ولی نظام ما به شیوه ی نادرست داره بهشون خدمت می کنه
      ولی فارغ از این نظرسنجی به نام و نشانی که گذاشتین ( حالا میخواد مریلند نباشه هر کجا میخواد باشه نظرسنجی باید چند تا اولویت داشته باشه تا اعتبار پیدا کنه ) بیان از مردم نظرخواهی کنن مطمئن باشین بیشتر مردم از وضعیت میشتی و رفاهی و روحی خودشون راضی نیستن.
      *وقتی میای برا یه چیز ساده اعتراض می کنی میگرن میندازنت تو گونی میبرنت یه بلایی سرت میارن آخرش میگن طرف معتاد بود خودکشی کرد
      * وقتی پول خونه ای که تمام داریت بود و فروختی و میاری میذاری بانک و فرداش میری میبینی پولتو برداشتن بردن وقتی هم میری اعتراض با ماشین پلیس زیرت می کنن
      * وقتی تامین اجتماعی که یه سازمان دولتیه حق بازنشستگیت رو نمیده
      * وقتی تو مدرسه دولتی که به نابه قانون اساسی همه چیزش رایگانه سالانه بیشتر از 300 تومن ازت پول می گیرن
      * وقتی تو کشوری که روی گنج خوابیده بیشتر از نصف مردم دارن با بخور نمیر زندگی می کنن و هزار و یک وقتی دیگه که نه حوصله ی من میکشه بنویسم نه حوصله ی شما میکشه بخونینش
      در ضمن اینجا انجمنی نیست که بشه در رابطه با این چیزا درموردش بحث کرد هم اعصاب و فکر دوستان کنکوریمون بهم میریزه هم عواقبش پای خودمون رو میگیره
      فایل پیوست 78170فایل پیوست 78171

داداشم به کی اینا رو میگی آخه؟
      اینا به ما انگ اغشتاش گر و عربستانی و آمریکائی میزنن
      گفتم ک انگار داری به گوش ... یاسین میخونی
      اینا فکر میکنن رهبری معصومه ...حسابشو با کل آدمای روی زمین جدا میدونن
      دقیقا بهتره به همون کنکورمون برسیم ک همین خودش مرخرف بودن نظام رو میرسونه ک این همه جوون باید بیان فقط واسه پزشکی تلاش کنن چون هیچ رشته ی دیگه شغلش تضمین شده نیست
      هرچند اگه ه یقه بسته با یه پیشونی سیاه داشته باشی میتونی سر سفره بشینی عمامه ک دیگه باشه از همین الان استخدامی ...
      هی خدا عدالتت کجاست ؟
      چرا آخه ما باید اینجوری تو جوونی زجر بکشیم؟

2. Top | #77
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      مث امار شریعتنداری و فالس نیوز و رجا
      اصن کاری به امار نداریامام خمینی فرمود شما غلط میکنید که ۴۰سال پیش سرنوشت ماراتعیین میکنید
      ما هم پیرو و مرید خمینی کبیر هستیم و الان خواهان رفراندوم هستیم و نمیخایم ادما چهل سال پیش سرنوشت ما تعیین کنند
      اون کارنامه ای رو که گذاشتی و زیست صفلر واقعا من و خیلی ها رو ناراحت کرد
      خدا ازشون نگذره
      ولی باز خوبه منفی نزده

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      اون کارنامه ای رو که گذاشتی و زیست صفلر واقعا من و خیلی ها رو ناراحت کرد
      خدا ازشون نگذره
      ولی باز خوبه منفی نزده
      ی روز افتاب ایرانم طلوع میکنه
      ی روز که شباش کنسرت ابی و معین و جمشید بری و برای ابراز عقیدت ازاد باشی نه تا ی حرف زدی صدتا خصوصی فحش بخوری و تهدید ب قتل و زندان و بازداشت بشی
      ی روز همه این سیاهی ها میره

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن