خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      اگه دستش انقد تنگه چرا رهبره؟
      بهت پیشنهاد میکنم بری وظایف رهبری رو بخونی؟؟؟

منم با اینکه خانواده ایثارگر هستم، با سهمیه ها مخالفم، ولی اینکه به رهبری وصل میکنید عادلانه نیست.
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها

منم با اینکه خانواده ایثارگر هستم، با سهمیه ها مخالفم، ولی اینکه به رهبری وصل میکنید عادلانه نیست.
      جالب بود گفتید مخالفید پس قاعدتا استفاده ای نمیکنید ازش...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین این درسته که راس همشون رهبریه، ولی برو ببین دست رهبری چقدر بازه، چقدر قدرت عمل داره، چه کار می تونه بکنه و باید بکنه؟؟؟؟؟
      چی بگم !!
      موفق باشی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شاید نظارت مستقیمی نباشه از طرف ایشون اما اگه بخواد کاری هم بکنه میتونه . به کی وصل کنیم خوبه؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      جالب بود گفتید مخالفید پس قاعدتا استفاده ای نمیکنید ازش...
      صد درصد
      "حقوق-تهران"

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شاید نظارت مستقیمی نباشه از طرف ایشون اما اگه بخواد کاری هم بکنه میتونه . به کی وصل کنیم خوبه؟
      به نظر شما رهبری پیشنهاد سهیمه هارو میده، رهبری تصویب میکنه، رهبری امضا میکنه؟؟؟؟؟
      "حقوق-تهران"

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه دوستی گفت اینجا انجمن تحصیل کرده هاست و اینجور تفکراتی ( تفکر من ) نباید توش باشه
      تفکر من چیه ؟ من مخالف سهمیه ام ولی تفکرم اینه که نباید به کسی که سهمیه داره بگیم وحشی ، از کجا معلوم کی روی سردر دانشگاه تهران نوشته؟ همونجور که سند و مدرک دادم اولین بار کسای دیگه این کارو کردن ، کسی که تهمت میزنه باید توی این انجمن راحت باشه تفکرش و تفکر بنده نه
      من یه مختصری از قانون کشور رو خوندم ، شرح وظایف رهبری و دولت و مجلس و... میدونم ، با سهمیه مخالفید باید مجلسی که تصویب کرده لغوش کنه ، هیج جای قانون اختیار لغو اینجور مصوبه ای به رهبری داده نشده ، همون ظهر هم توی چت باکس واسه رفقا اینو گفتم توی آرشیو چت باکس هم موجوده
      کسی فکر میکنه راهش فحش دادن به رهبری و نظام و منه ، بشینه تا جونش در بیاد فحش بده مشکلی نیست
      حل شد ما هم خوشحال میشیم
      فقط دم از تحمل نظر مخالف نزنید وقتی میاید میگید اینی که اندیشه و فکر منه نباید وجود داشته باشه تو این انجمن
      نقل قول هم در صورتی بگیرید که در برابر حرفای من دلیل مستند و منطقی داشته باشید نه چرت و پرت های ذهنی که رهبر همه کارست و توی زیرزمین خونش کلیکسیون انواع عصا و سپاه از راه دریای ایذه ، ایذه رو از شورشیون پس گرفت
      ویرایش توسط AmirMansour : 17 بهمن 1396 در ساعت 18:18

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر شما رهبری پیشنهاد سهیمه هارو میده، رهبری تصویب میکنه، رهبری امضا میکنه؟؟؟؟؟
      بنظر شما رهبری بیاد بگه این قانون بی عدالتیه میگن تو دخالت نکن؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من باید سهمیه ها رو بردارن. برای این قشر خاص هم بهترین کار این که تسهیلاتی براشون در نظر گرفته بشه مثلا بن خرید کتاب کمک درسی و تسهیلات در پرداخت شهریه مدرسه و ... . این جوری عدالت خیلی بهتر رعایت میشه. و همه با شرایط یکسان ازمون میدن.تا اینکه یه عده ادم بی سواد صرفا به خاطر کار پدرشون تحویل جامعه بشه.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان واقعا انتظار دارید رهبری بیان و سهمیه ها رو بردارن
      بهتره وظایف رهبری رو بخونید :

• تعیین سیاستها کلی نظام جمهوری اسلامی ایران پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام
      • نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام.
      • فرمان همه پرسی
      • فرماندهی کل نیرو های مسلح
      • اعلام جنگ و صلح و بسیج نیروهای مردمی.
      • ( (نصب و عزل و قبول استعفای:
      • تعیین فقهای شورای نگهبان
      • تعیین رئیس قوه قضائیه
      • تعیین رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
      • تعیین رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران
      • تعیین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
      • تعیین فرماندهان عالی نیروهای نظامی و انتظامی.))
      • حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه
      • حل معضلات نظام که از طرق عادی قابل حل نیست، از طریق مجمع تشخیص مصلحت نظام.
      • امضاء حکم ریاست‌جمهوری پس از انتخاب مردم صلاحیت داوطلبان ریاست‌جمهوری از جهت دارا بودن شرایطی که در این قانون می‌آید، باید قبل از انتخابات به تأیید شورای نگهبان و در دورهٔ اول به تأیید رهبری برسد.
      • عزل رئیس‌جمهور با در نظر گرفتن مصالح کشور پس از حکم دیوان عالی کشور به تخلف وی از وظایف قانونی، یا رأی مجلس شورای اسلامی به عدم کفایت وی بر اساس اصل هشتاد و نهم.
      • عفو یا تخفیف مجازات محکومیت در حدود موازین اسلامی پس از پیشنهاد رئیس قوه قضاییه.

با این همه مسئولیت سنگین انتظار دارید رهبر بیاد بگه سهمیه ها رو بردارید...!!؟؟
      ویرایش توسط sajjadt : 17 بهمن 1396 در ساعت 18:23

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      یه دوستی گفت اینجا انجمن تحصیل کرده هاست و اینجور تفکراتی ( تفکر من ) نباید توش باشه
      تفکر من چیه ؟ من مخالف سهمیه ام ولی تفکرم اینه که نباید به کسی که سهمیه داره بگیم وحشی ، از کجا معلوم کی روی سردر دانشگاه تهران نوشته؟ همونجور که سند و مدرک دادم اولین بار کسای دیگه این کارو کردن ، کسی که تهمت میزنه باید توی این انجمن راحت باشه تفکرش و تفکر بنده نه
      من یه مختصری از قانون کشور رو خوندم ، شرح وظایف رهبری و دولت و مجلس و... میدونم ، با سهمیه مخالفید باید مجلسی که تصویب کرده لغوش کنه ، هیج جای قانون اختیار لغو اینجور مصوبه ای به رهبری داده نشده ، همون ظهر هم توی چت باکس واسه رفقا اینو گفتم توی آرشیو چت باکس هم موجوده
      کسی فکر میکنه راهش فحش دادن به رهبری و نظام و منه ، بشینه تا جونش در بیاد فحش بده مشکلی نیست
      حل شد ما هم خوشحال میشیم
      فقط دم از تحمل نظر مخالف نزنید وقتی میاید میگید اینی که اندیشه و فکر منه نباید وجود داشته باشه تو این انجمن
      نقل قول هم در صورتی بگیرید که در برابر حرفای من دلیل مستند و منطقی داشته باشید نه چرت و پرت های ذهنی که رهبر همه کارست و توی زیرزمین خونش کلیکسیون انواع عصا و سپاه از راه دریای ایذه ، ایذه رو از شورشیون پس گرفت
      حرفتون تحصین برانگیزه. افرین
      "حقوق-تهران"

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظر شما رهبری بیاد بگه این قانون بی عدالتیه میگن تو دخالت نکن؟
      لایحه رو رئیس جمهور میفرسته مجلس و مجلس تصویب میکنه. و بر اساس قانون خود مجلس میتونه کنسل کنه. و رهبری حق دخالت نداره. حالا هی بگو رهبری بگه....
      "حقوق-تهران"

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثل این میمونه که با چنتا بچه ی شرو شور تو یه مدرسه سروکله بزنی . بزرگترشو بخوای بگن با اینهمه مشغله ی کاری انتظار داری دخالتی کنه تو این موضوع ؟ :/ قانونی که کسی به جایی نرسید تا بحال . و این یعنی اونایی که مستقیما مسئولن هیچ ! رهبرم که شما میفرمایید هیچ . کلا که چیزی که با عقل هیشکی سازگاری نداره باید بمونه و دم نزنیم :/

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کسی اینجا چیزی از "دیوی" نمیدونه؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      کسی اینجا چیزی از "دیوی" نمیدونه؟؟؟
      همه مث من که کل کلاه قرمزیو با تکراراش ندیدن /

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن