خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      فایل پیوست 78153
      ببینید و خون گریه کنید بر مملکتی که پزشکش درصد زیستش صفر
      این سهمیه ها برای چیه؟تصویر پایین ملاحضه کنید تا ببینید وحوش سهمیه ای کار اصلیشون علم نیست وحشی گری برا همین با درصد صفر پزشکی میخونن
      راست میگن دانشگاه جای فتنه گر نیست
      دانشگاه جای رتبه برتر نیست
      دانشگاه جای نخبه نیست
      جای نخبه ها زندان نه دانشگاه چون علم و اگاهی و عقل یعنی فتنه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود خدایی اعتراض کرده . اونوقت بازم یه عده میان میگن تو میدونی پدر موجی یعنی چی !
      خب اینو میدونیم ربطشو به لیاقتت با جایی که هستی و نمیفهمیم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها

آره بابا رهبر و رئیس جمهور به شخصه اومدن گفتن این فرد رو برید توی پزشکی پذیرش کنید
      شاهدشم خودم ، مدارکشم میذارم ، دوستان خود را به این تایپک فرا بخوانید
      پست پرده های سهمیه کنکور و افراد با نفوذ بیت رهبری و رژیم در کنکور و سازمان سنجش به زودی در این تایپک

اما در مورد موضوع اصلی : خب موضوع اینه که راحت ترین کار برای دولت سهمیه دادنه ، زلزله میاد سهمیه ، جنگ میشه سهمیه ، و هزار و یک چیز دیه
      سهمیه ها رو میری میخونی مخت سوت میکشه واقعا ، خب باید یه تدبیری براش بکنن ، که هم رعایت افراد نیازمند به سهمیه بشه و هم به این صورت بی حقی نشه
      بعدا تو دانشگاه هم این افراد مشکل دارن ، طرف زیستش توی دبیرستان به زور 12 میشده الان پزشکی میخونه ، چطورش رو نمیدونم ولله
      دوست عزیز...چرا نمیخوای از خواب بیدار شی ؟ چرا فکر میکنی رؤسای نظام و رئیس جمهور و ... از گناه مبرا هستن؟ چرا فکر میکنی نظام از دولت جداس ؟ سفره ای پهنه و همه میخورن ! اطرافیانشون رو هم سیر میکنن ! چرا تفکیک میکنیمشون ! چرا مقدسشون کردیم؟!!!
      اصلا اینارو ول کن...این یارو رو قبول داری دیگه؟هم زبون خودته ! ببین چی میگه !
      video (198)
      برای محکم کاری خلاصه ی حرفاشو مینویسم !
      ((سه قوه رو هم نظامه و در راس سه قوه رهبری هست...اتفاقا اونایی که میان نظام رو از دولت تفکیک میکنن , این یه کلاه برداریه ! چه اونایی که به عنوان دفاع از نظام این کارو میکنن چه اونایی که به خاطر دولتی که بهش رای دادن حسابش رو از نظام جدا میکنن ! ))
      دوست عزیز لطفا از اینکارا ( نوشتن سه خط به صورت وارونه برای مسخره کردن ! ) خودداری کن ! چون خیلی جاها تو کشور این عین حقیقته ... نه وسیله ای برای تمسخر !
      حداقل انتظار میره تو این انجمن که همه تحصیل کرده هستن یکم این افکار کنار گذاشته شه ! یا حداقل بیان نشه !

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کاری ندارم من درک میکنم پدر موجی داشتن خیلی سخته یا نبود پدر هممون میدونیم چقدر میتونه سخت باشه اما سوال من اینه چرا با استفاده از ما باید قدردان شهدا و جانبازان باشن ایا نمیشود ب لحاظ مالی و معنوی کمکشان کنند که میکنند تا برای رقابت در کنکور چیزی کم نداشته باشند و خودشان قبول شوند؟مگر توی زندگی ماها مشکلات نیست مگر کسی صدای ما را میشنود یا از مشکلات ما خبر دارد باز این خانواده ها از مشکلاتشان خبر دارند و کمکشان میکنند ... حالا خواسته زیادیه که همه باهم سنجیده بشن تا هرکس ب لیاقت خودش برسه ؟ میشناسم کسیو که امسال کنکور داره با سهمیه 70 درصد یک پای پدر گرامیشون قطع شده اما خداروشکر وضعشون خوب هست و پست و مقام خوبی هم دارند و جز قطعی پای پدر که اختلالی در زندگیشان ایجاد نکرده هیچ مشکلی ندارد و برای خودش دارد تعطیلات را سپری میکند چرا چون خیالش از کنکور راحت هست از اینها هم ک بگذریم این ها جنگ اثری بر سلامتی اشان گذاشته قبول اما این خیل عظیم سهمیه ایثارگر 5 درصد که پدرشان سربازی را در جنگ گذرانده اند و هیچ مشکلی هم ندارند چرا باید سهمیه داشته باشند پدر من بخاطر سن کمتر 2 ماه در جبه بوده سربازیش اونها بخاطر سن بیشترشان بیشتر بودند حالا اینها حقشان هست واقعا که سهمیه داشته باشند ؟ هرکس که میبینم سهمیه 5 درصد داره اخرش یا باید به نفع منطقه ای ها کار کنند یا سهمیه 5 درصد که مشخصه ب نفع کدام میشود... من 18 ساله که 12 سال درس خوندم کی باشم که باید با حق من از اتفاق 30 سال قبل قدردانی کنند مظلوم تر از دانش اموز بی دفاعی که میخواهد با کنکور اینده اش را سرو سامان بدهد هم هست؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه چی درمورد سهمیه ای ها شنیده بودم الا وحشی گری ... واقعا نمیفهمم اگر مشکلی با سهمیه دارید از راه قانونی عمل کنید و یه سوال؟ شما رو چ حساب میگید سهمیه ای ها اینکارو با در دانشگاه تهران کردن ...؟؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadt نمایش پست ها
      همه چی درمورد سهمیه ای ها شنیده بودم الا وحشی گری ... واقعا نمیفهمم اگر مشکلی با سهمیه دارید از راه قانونی عمل کنید و یه سوال؟ شما رو چ حساب میگید سهمیه ای ها اینکارو با در دانشگاه تهران کردن ...؟؟
      از راه قانونی وارد شیم؟؟؟؟
      حتما داری شوخی می کنی
      چه قدر هم قانون تو کشور ما برای همه یکسان اجرا میشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      از راه قانونی وارد شیم؟؟؟؟
      حتما داری شوخی می کنی
      چه قدر هم قانون تو کشور ما برای همه یکسان اجرا میشه
      والا مظلوم تر کنکوری پیدا نکردن موندم صدای مارو کی میشنوه که از راه قانون وارد شیم یا چکاری از ما برمیاد اره قانون بهشون این حقو داده امیدوارم خیرشو ببینن اما آه خیلی از ماها پشتشه بعد 12 سال درس خوندن نشستن پای کتاب های کنکور ب امید این که ایندمونو بتونیم درست بسازیم بعد بخاطر سهمیه ها با مقدار کمی اختلاف رتبه با هم منطقه ای هامون و اختلاف زیاد با سهمیه ای ها کرسی رشته مورد علاقمونو بدن ب اونا
      آه خیلیا پشتش هست...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesty نمایش پست ها
      دوست عزیز...چرا نمیخوای از خواب بیدار شی ؟ چرا فکر میکنی رؤسای نظام و رئیس جمهور و ... از گناه مبرا هستن؟ چرا فکر میکنی نظام از دولت جداس ؟ سفره ای پهنه و همه میخورن ! اطرافیانشون رو هم سیر میکنن ! چرا تفکیک میکنیمشون ! چرا مقدسشون کردیم؟!!!
      اصلا اینارو ول کن...این یارو رو قبول داری دیگه؟هم زبون خودته ! ببین چی میگه !
      video (198)
      برای محکم کاری خلاصه ی حرفاشو مینویسم !
      ((سه قوه رو هم نظامه و در راس سه قوه رهبری هست...اتفاقا اونایی که میان نظام رو از دولت تفکیک میکنن , این یه کلاه برداریه ! چه اونایی که به عنوان دفاع از نظام این کارو میکنن چه اونایی که به خاطر دولتی که بهش رای دادن حسابش رو از نظام جدا میکنن ! ))
      دوست عزیز لطفا از اینکارا ( نوشتن سه خط به صورت وارونه برای مسخره کردن ! ) خودداری کن ! چون خیلی جاها تو کشور این عین حقیقته ... نه وسیله ای برای تمسخر !
      حداقل انتظار میره تو این انجمن که همه تحصیل کرده هستن یکم این افکار کنار گذاشته شه ! یا حداقل بیان نشه !
      ببین این درسته که راس همشون رهبریه، ولی برو ببین دست رهبری چقدر بازه، چقدر قدرت عمل داره، چه کار می تونه بکنه و باید بکنه؟؟؟؟؟
      در زندگی واقعی «دوم شدن» وجود ندارد، یا برنده می‌شوید یا نمی‌شوید.
      "حقوق-تهران"

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadt نمایش پست ها
      همون قانونی که سعید خاکستری رو تبرئه کرد. چطور تبرئه شد؟
      تازه مشخص شده استاد جناب خاکستری هم پرونده داشته اون زمان.
      یعنی اینجا آقای خاکستری هم خودش یه جورایی قربانی هست
      و معلوم نیست چند نفر رو تا الان ماساژ دادن.
      ضمن اینکه بقیه رو تهدید می کرد که اگه منو محاکمه کنین بقیه رو هم با خودم پایین می کشم.
      دریاب چقدر ماساژور و ماساژ خور تو این مملکت سر کارن.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirbabaei نمایش پست ها
      ببین این درسته که راس همشون رهبریه، ولی برو ببین دست رهبری چقدر بازه، چقدر قدرت عمل داره، چه کار می تونه بکنه و باید بکنه؟؟؟؟؟
      اگه دستش انقد تنگه چرا رهبره؟

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستان این سهمیه کنکور کاملا حق اون هاست و از هر نظر صحیحه. بدون اون ها ماهم الآن نمی تونستیم درس بخونیم. پس چه اشکالی داره یه سهمیه از قبولی دانشگاه رو سهلا در اختیارشون قرار بدن. اون حق ندارن به دلیل مشکلات زیادی که تحمل میکنن با سهمیه ازشون قدردانی بشه؟ اصلا ارزش جامعه پزشکی ما با وجود همچین افرادی بالا میره. اونی که میشینه خونه درس میخونه و تست میزنه باید دانشگاه قبول شه؟ یا اونی که پدرش حافظ جان و مال ما شده؟ مسلما کسی که نشسته و درس میخونه به اندازه سهمیه دار ها شایسته قبولی دانشگاه و پزشک شدن نیست.

امضا: دیوی!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان حرص نخورین برین درستونو بخونین، اینا سهمیه لغو نمی کنن، اتفاقا بیش ترش می کنن که ملت مشتاق جنگیدن باشن، با این کارا کاری نداشته باشین که حاشیه ست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حاضری پدرتو بسپری به دست یه نفر که بیسواده عمل کنه؟
      حاضری بری تو خونه ای زندگی کنی که یک مهندس بیسواد نقشه اش رو محاسبه کرده؟
      ضمن اینکه فقط کنکور نیست.
      ببین چرا همه بیکارن و افراد عادی استخدام نمیشن.
      کلی آدم بی سواد تو ادارات سر کارن.
      ضمن اینکه هر خلافی هم کنن با نشون دادن یه برگه مشکل سریع حل میشه.
      بعدا که بیشتر رفتی تو اجتماع تو دانشگاه و سربازی و بعد سر کار مشکل رو درک می کنی.
      ویرایش توسط Engineer24 : 17 بهمن 1396 در ساعت 18:34

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      دوستان این سهمیه کنکور کاملا حق اون هاست و از هر نظر صحیحه. بدون اون ها ماهم الآن نمی تونستیم درس بخونیم. پس چه اشکالی داره یه سهمیه از قبولی دانشگاه رو سهلا در اختیارشون قرار بدن. اون حق ندارن به دلیل مشکلات زیادی که تحمل میکنن با سهمیه ازشون قدردانی بشه؟ اصلا ارزش جامعه پزشکی ما با وجود همچین افرادی بالا میره. اونی که میشینه خونه درس میخونه و تست میزنه باید دانشگاه قبول شه؟ یا اونی که پدرش حافظ جان و مال ما شده؟ مسلما کسی که نشسته و درس میخونه به اندازه سهمیه دار ها شایسته قبولی دانشگاه و پزشک شدن نیست.

امضا: دیوی!
      شما که قبولی دیگه نمیخواد بیای اینجا و انقدر تعریف و تمجید کنی من خودم با سهمیه 70 درصد دیدم ک هیچ مشکلیم ندارن کلی هم وضعیت خوبی دارن....

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باو من خودم کنکوریم درسته فشاری که ما نسبت به شما تجربیو احساس میکنیم صفره..!! منم این سهمیه ها رو به اندازه شما قبول ندارم و اصلا درکش نمیکنم من میگم خداوکیلی به جای فحش دادن و نفرین و اینا ...واقعا بیایید یه کاری بکنید یادمه دوستان قرار بود وکیل بگیرن که اصلا معلوم نشد چی شد یا به صورت قانونی تجمعاتی برگزار کنید
      در کل تنها چیزی که میگم اینه که تمام تقصیرا رو نباید بندازیم گردن سهمیه ای ها و مقصر اصلی مجلس هست و خواهشا سال کنکورتون درگیر این مسائل نشید و پدر و مادرتونو پیگیر این مسائل کنید...!

با تشکر

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن