خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 166
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      ممنونم.فقط خیلی گرونه.بنظرتون اگه گرفتم اشکالی نداره دست دوم باشه؟الان ی دانشجو اورجینالشو داره میگه 500 تومن میدم بهت.میگه جزوشم تو خود دی وی دیه میتونی پرینت بگیری
      والا چی بگم
      هرجور میخوای انجام بده
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #152
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم.فقط خیلی گرونه.بنظرتون اگه گرفتم اشکالی نداره دست دوم باشه؟الان ی دانشجو اورجینالشو داره میگه 500 تومن میدم بهت.میگه جزوشم تو خود دی وی دیه میتونی پرینت بگیری
      نخر خصوصی برات فرستادم

3. Top | #153
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      پولتو بنداز تو اتیش فرقی با خرید این پروژه نداره

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      پولتو بنداز تو اتیش فرقی با خرید این پروژه نداره
      پول که هیچ.نمیخوام زمانم الکی بره.چرا بدرد نمیخوره؟

5. Top | #155
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      پول که هیچ.نمیخوام زمانم الکی بره.چرا بدرد نمیخوره؟
      علتش که زیاده ساده ترینش اینه که وقتتو میگیره در ضمن تنبلت می کنه جوری که به جای درس خوندن فقط میخوای دی وی دی ببینی تا خود کنکور. من فقط دی وی دی عربی میثم فلاح و دینی یوسفیان پور رو دیدم اونم عربی رو فقط کامل دیدم صادقانه بگم عربی دی وی دی خیلی به دردم خورد دینی فقط دوم رو دیدم ولی اشتباهه دینی رو دی وی دی دیدن چون نمیشه باهاش ۵۰ به بالا زد واقعیت تلخه بقیه درسا هم از هر کدوم یه دو ۳ تا دیدم اشغال بود فروختم رفت اگه زیاد اصرار داری برو کانال dvd_konkori همه دی وی دی ها اونجاس دمش گرم ادمینش امیدوارم انقدر کپی کنن این موسسه های کنکوری از جمله این منتظریه عرق کن ورشکسته بشه اصلا هم نگران نباش داش کاملا حلال هس

6. Top | #156
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علتش که زیاده ساده ترینش اینه که وقتتو میگیره در ضمن تنبلت می کنه جوری که به جای درس خوندن فقط میخوای دی وی دی ببینی تا خود کنکور. من فقط دی وی دی عربی میثم فلاح و دینی یوسفیان پور رو دیدم اونم عربی رو فقط کامل دیدم صادقانه بگم عربی دی وی دی خیلی به دردم خورد دینی فقط دوم رو دیدم ولی اشتباهه دینی رو دی وی دی دیدن چون نمیشه باهاش ۵۰ به بالا زد واقعیت تلخه بقیه درسا هم از هر کدوم یه دو ۳ تا دیدم اشغال بود فروختم رفت اگه زیاد اصرار داری برو کانال dvd_konkori همه دی وی دی ها اونجاس دمش گرم ادمینش امیدوارم انقدر کپی کنن این موسسه های کنکوری از جمله این منتظریه عرق کن ورشکسته بشه اصلا هم نگران نباش داش کاملا حلال هس
      هیچ وقت پکیج های خوب رو نمیذارن اون کانالا مثلا بهترین تدریس فیزیک برا نوکنده و شهریاری و نیما نوروزی و نادری نژاد هست هست هیچکدومشون رو نذاشتن یا ریاضی اریان حیدری

7. Top | #157
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      هیچ وقت پکیج های خوب رو نمیذارن اون کانالا مثلا بهترین تدریس فیزیک برا نوکنده و شهریاری و نیما نوروزی و نادری نژاد هست هست هیچکدومشون رو نذاشتن یا ریاضی اریان حیدری
      همه جور پکیجی هس اونجا

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این جملت دیگه حجت رو تمام کردی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

9. Top | #159
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه جور پکیجی هس اونجا
      خیالت راحت کل تلگرامو بگردی پکیج فیزیک نادری نژاد نیست
      فقط یه مبحث از حرکت شناسی نوکنده که مال کلاسینو هست
      یکی دیگه هم حرکت شناسی شهریاری که اونم ناقصه
      یه مبحث ناقص به چه دردی میخوره

10. Top | #160
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      فک کنم حل نکنه 96 رو
      کامل حل میکنه تا خودِ 96

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا اين پروژه دينيش محشره
      اصلا ديد آدمو به آيات تغيير ميده

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و حتی با مطالعه تمام کتاب ها و منابع بازار باز هم
      سوال هایی وجود داره که حتی معلم ها هم توش گیر میکنن
      این جملت عالی بود واقعا مشکل اکثر بچه ها هست گیر میدن به این سوالا هر ساله سوالاتی طرح میشه که نمونش تو هیچ کتاب کنکوری نیست مثل این تست حرکت شناسی که نمودار شتاب رو برحسب xداده نه برحسبtتو هیچ کتاب کنکوری نمونه این سوال نبوده کتابا وتستای المپیاد رو دیگه نمیدونم .....
      فایل پیوست 84853
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      اگه 100% کنکور عینا توی منابع کنکور باشه تفاوت بین کسی که تستا رو حفظ میکنه(مثل آزمون گواه کانون) با کسی که درس رو میفهمه مشخص نیست!
      تست های جدید و ایده دار کنکور غربال کننده دانش آموزان و واقا لازمن
      مثل همین مثالی که شما آوردید
      گفتم شاید جالب بشه ببینیم بالاخره خود کامیار این سوال a-x رو چطور حل می کنه:

https://www.aparat.com/v/nl0Dk

ویرایش توسط MoeinSanjary : 02 آبان 1398 در ساعت 17:44

13. Top | #163
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و وقت به خیر
      میشه لطف کنید و پروژه 6040 رو واسه من هم بفرستید؟
      خیلی ممنون میشم.

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avacs نمایش پست ها
      به نام خدا. سلام. من اکثر دروس این موسسه رو تهیه کردم. نظرات رو که خوندم بعضی از عزیزان با تعصب بسیار و بعضی هم با نفرت بسیار نظر دادن
      امیدوارم نظر من باعث شه توی انتخاب دروس و منابع از این موسسه کمکتون کنه.

دینی : هیچ دینی در کشور به پای دینی جناب یوسفیان پور نمیرسه. باور بفرمایید نظر من به دور از تعصبه.
      عربی : تهیه نکردم ولی کلیپ های زیادی ازش دیدم. به نظرم وجود یه پارتنر کیفیت آموزشی رو پایین اورده.

زیست پروژه 6040 : مجدد ضبط کردن. حدود 10 ساعتشو دیدم و به نظرم کیفیت تدریس خوبی داره. و انیمیشن ها و تصاویرش باعث ماندگاری در ذهن میشه
      ریاضی : بسیار عالی تدریس شده توسط اقای منتظری. اما تدریس تنها کافی نیست. حل تست به تعداد زیاد , باعث افزایش درصد میشه
      شیمی : به جرات میتونم بگم بهترین تدریس شیمی که در عمرم دیدم ، تدریس آقای شیروانی هست.مفاهیم بسیار عالی به تصویر کشیده شده و مسایل که دیگه حرفی برای گفتن نداره
      فیزیک : تهیه کردم اما هنوز به دستم نرسیده. چند کلیپ از استادکامیار دیدم ولی زیاد توجهمو جلب نکرد. البته تا کامل نبینمش نمیتونم اظهار نظر کنم.

پروژه 60 : دوستان عزیز ، جمع کردن دروس در 60 روز بسیار سخت و به نظر من محاله. رگباری و قطاری دی وی دی نگاه کردن به هیچکس نمیتونه کمک کنه. حتی اگه بهترین مدرس جهان تدریس کرده باشه.
      کیفیت تدریس بالاس اما در 60 روز ، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

پروژه 40 : بهترین کاری که این موسسه میتونست انجام بده همین بود. 20 آزمون جامع. این پروژه بسیار بسیار عالی هست. البته بیشتر برای کسانی که از منبع خود این موسسه استفاده کردن. واضح ترین برتری این 20 آزمون نسبت به دیگر آزمون های جامع , داشتن پاسخ نما هست.

نظر کلی : هرموسسه ای یه سری نقاط قوت داره یه سری نقاط ضعف. نقاط قوت این موسسه بیشتر از نقاط ضعفش هست. دروس ریاضی شیمی زیست دینی با کیفیت بالایی تدریس شدن. ولی همونطور که گفتم ، حل تست استاندارد و زیاد , راهگشای اصلیه.

امیدوارم تونسته باشم تا حدودی ابهام زدایی کرده باشم. یا علی
      ممنون از نظرتون

15. Top | #165
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داش نمی دونم دوباره انلاین میشی یا نه ولی شما که از ۶۰۴۰ تعریف کردی الان نظرت چیه بنظرت خوب بود !؟

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن