خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

پشت کنکوری های کنکور 98

دوستان من متاسفانه بریدم از استرس و ترس و فکر میکردم امسال بتونم حداقل زیر 10000 بشم اما نشد ریاضی و فیزیک و شیمی تا الان هیچی نخوندم خدا به من رحم کنه رتبه ام با معلوماتی که دارم متاسفانه در حد رتبه بیست هزاره نمیدونم چرا این غول لعنتی کنکور منو داره میبلعه واقعا از شدت دلهره و اضطراب دست ها و پاهام میلرزه از بس فیزیک و ریاضی و شیمی سخته چرا اینقدر تست های وحشتناکی داره کنکور من تست های کنکور 96 شیمی را گذاشتم که حل کنم یک دونش را نتونستم متاسفانه و از اون موقع به بعد میترسم سراغ شیمی و ریاضی و فیزیک برم و برنامه هم 16 ساعت میریزیم اما تا 1 ساعت میخونم خسته میشم و تصمیم گرفتم پشت کنکور بمانم تا سال بعد حداقل پرستاری ازاد رو حداقل قبول شم دوستانی که قصد دارند پشت بمونند و درسشان خوب است راهنمایی کنند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 17 بهمن 1396 در ساعت 02:21

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا از الآن خودتو باختی!؟!
      تو این چند ماه همه ی تلاشتو بکن اگه موفق نشدی اون وقت به ٩٨ فکر کن نه از الان! اگه بخوای از الان نخونی ٩٨ هم قطعا نمیخونی

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان من متاسفانه بریدم از استرس و ترس و فکر میکردم امسال بتونم حداقل زیر 10000 بشم اما نشد ریاضی و فیزیک و شیمی تا الان هیچی نخوندم خدا به من رحم کنه رتبه ام با معلوماتی که دارم متاسفانه در حد رتبه بیست هزاره نمیدونم چرا این غول لعنتی کنکور منو داره میبلعه واقعا از شدت دلهره و اضطراب دست ها و پاهام میلرزه از بس فیزیک و ریاضی و شیمی سخته چرا اینقدر تست های وحشتناکی داره کنکور من تست های کنکور 96 شیمی را گذاشتم که حل کنم یک دونش را نتونستم متاسفانه و از اون موقع به بعد میترسم سراغ شیمی و ریاضی و فیزیک برم و برنامه هم 16 ساعت میریزیم اما تا 1 ساعت میخونم خسته میشم و تصمیم گرفتم پشت کنکور بمانم تا سال بعد حداقل پرستاری ازاد رو حداقل قبول شم دوستانی که قصد دارند پشت بمونند و درسشان خوب است راهنمایی کنند
      سلام دخترخوب حالت خوبه؟؟
      ببین به نظرم شما و خانواده تون نبایداصلا پیش کسی میگفتین که میخوای کنکور بدی .گرچه که حرف دیگران اصلاااااامهم نیست اماخب شماروحیه حساسی داری . حالا هم که تصمیمت کنکوره خودتونبازوتاپایان راه تلاش کن .به نظرم یه کلاسی مثلا ریاضی ثبت نام کن که هم فکروخیال بیهوده نکنی واسترس نگیری وهم اینکه ضعف درسیتوبرطرف کرده باشی. خونه نشینی بیش ازحد آدمک افسرده ومضطرب میکنه .
      درضمن توکل کن به خدا و دعاهای مختلف روبخون ونهایت تلاشتو بکن مطمئن باش خدا کمکت میکنه.درضمن اگه خیییییلی استرس داری وبا نماز ودعا هم فکرای منفی ات تسلیم نمیرن به دکتر مراجعه کن تا یه مدت دار مصرف کنی وخوب بشی . من خودم هم خیلی اضطراب داشتم رفتم دکتروقرص خوردم الان خیییییلی باروحیه تر موفق ترم.درسته که میگن دارای اعصاب وابستگی ایجادمیکنه اما به نظرم استرس بیش ازحدهم سکته وMsو...رتبه دنبال داره پس توی خیلی ازمواردمصرف دار بهتره .
      مثلا من خودم وقتی الان دکتر مویرگهای زدم تنگ شده بودوخوب خونرسانی انجام نمیشد اماحالا که داروخوردم هم حالم بهتره وهم درسمومیخونم .
      موفق وتندرست باشی.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب شما از الان تصمیم گرفتی برای 98 بخونی؟ اونوقت بازم میگی شاید پرستاری آزاد بیارم؟!
      ببین ؛ پیشنهاد من اینه که از الان تا روز کنکور 97 سعی کنی یک برنامه صعودی رو پیش بگیری .
      یعنی به جای اینکه یهویی یک برنامه 16 ساعته بنویسی و نتونی بهش عمل کنی یک برنامه نتیجه گرا بنویس .
      اول این که تصمیم بگیر که برای 97 نهایت تلاشت رو بکنی( اینطوری اگر قبول نشی هم چیزی رو از دست ندادی)
      دوم درسایی که تا حالا خوندی رو سعی کن بیشتر تقویت کنی .
      سوم توی درسایی که نام بردی ( ریاضی_فیزیک_شیمی) مباحثی که به نسبت آسون ترن و میتونن درصد نرمالی رو بهت بدن توی برنامه مطالعه ات بذار ..
      خب بعد کنکور ممکنه 2 حالت اتفاق بیوفته
      1 این که تا روز کنکور به خوبی جواب بگیری و پرستاری بیاری
      2 بعد کنکور بیشتر مباحث رو خوندی و مطالعه برای 98 رو بهتر شروع میکنی

موفق باشی چه در 97 و چه در 98

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام منم امسال بخاطر اتفاقاتی که افتاد و البته کم کاری خودم از مهر تا اول بهمن شدیدا پسرفت داشتم، ولی خداروشکر خودمو پیدا کردم ، الان دقیق سعی میکنم شرح بدم

خب ببینید اولا کسایی تو همین انجمن بودن که فقط در عرض یک ماه خودشونو از 180 هزار کشوری رسوندن به 20 هزار کشوری،(خانم mahsa92)

درسهایی که ضعیف هستی رو به هیچ عنوان همون اول کار سراغ تست سخت نرو، کتاب های تست معمولا چیدمان از آسون به سخت دارن، شما از آسونش شروع کن و کم کم بیا بالا ، اگه با تمرکز و حوصله و درک خوب برسی به تستای سخت، بهت قول میدم از پس حداقل نصفشون برمیای، با یک برنامه ریزی خوب میتونی همه ی درسارو بخونی، خیلی خیلی بخوای کم کاری کنی شاید مثلا واسه ژنتیک و زبان فارسی و دینامیک وقت نشه، پس بهونه ی کمبود وقت نیار اصلا، اونم واسه رتبه ای که شما میخوای...البته وقت حل همه ی تستای کتاباتو نداری، باید هدفمند تعدادی تست از هر فصل برای خودت در نظر بگیری(مثلا تستای زوج یا علامت دار کتابت)

16 سااااعت؟؟؟ من الان اینو شنیدم حس درسم پرید چه برسه به خود شما که میخوای اجراش کنی...شما برنامه ای که میگم بچین و تعداد معقول تست و تمرین در نظر بگیر و اول هر روز سعی کن حجم کار و تعداد تست هایی که میخوای تو اون روز کار کنی رو مشخص کنی و تایم بدی بهش، در کمال ناباوری میبینی که به چیزی بین 8 تا 12 ساعت مطالعه احتیاج داری

یک برگه آچار بردار و روش بنویس دیگه از این تاریخ قرار نیست هیچ روزی رو هدر بدم یا هر چیز دیگه ای که خودت صلاح میدونی، بعدش زیرشو امضا کن و تاریخ بزن

ی دفتر بردار و آخر هر شب ساعت مطالعه و توصیحاتی درباره ی اون روز رو توش بنویس و آخر هر هفته مجموع ساعت مطالعه ات رو حساب کن

موفق باشید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هنو 5ماه مونده
      حداقل نگه میداشتین از عید ازین تاپیکا میزنید
      آخه پرستاری ازاد شهرستان معمولی که قبولیش راحتهچرا پشت؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اگه از الآن با یه برنامه ریزی خوب بخونید و تمام تلاشتو برا همین امسال بذاری مطمئن باش پرستاری آزاد میاری.اصلا دور از ذهن نیست.اگه هدفتون پرستاری آزاده به هیچ عنوان امسالو از دست ندید.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      سلام
      خوبی ؟ چه خبر ؟
      نژاد قلی هستم ❤️❤️
      زبان کنکور رو صد زدم تصمیم گرفتم یک کانال بزنم، جزوات و فیلم 🎬💿📕📔 رو در اختیار بقیه بذارم ،
      زود جوین بده ، اگه ندی دفعه بعد ریاضی وفیزیک رو هم صد میزنم .
      لینک تا تا 30 ثانیه پاک میشه .
      #کنکور #زبان #کنکور_97 #کنکور_98 #دانش_آموزان #پشت_کنکوری_ها
      #والدین #مشاورین
      #قبولی_پرستاری_آزاد_تضمینی
      ?Wtf
      قبلا این چرتو پرتا پاک میشدن

دوست عزیز
      وقتی شما از الان بخوای بندازی ساله دیگه اون موقعم با دلایل مختلف تسلیم میشی
      اره سخته....اره پوسته آدم کنده میشه...کنکور اصلا آسون نیست
      تو الان بیخیال بشی رتبت مثلا میشه ۳۰۰۰۰ ولی اگه تلاش کنی به ۱۰۰۰۰ میرسی....حداقلش اینه که به روحیه ی خوب داری
      ولی بهت میگم که شما تلاشتو بکن از این حرفا ام بهتر میشی
      هیچ وقت ناامید نشو و حداکثر خودت باش

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      ?Wtf
      قبلا این چرتو پرتا پاک میشدن

دوست عزیز
      وقتی شما از الان بخوای بندازی ساله دیگه اون موقعم با دلایل مختلف تسلیم میشی
      اره سخته....اره پوسته آدم کنده میشه...کنکور اصلا آسون نیست
      تو الان بیخیال بشی رتبت مثلا میشه ۳۰۰۰۰ ولی اگه تلاش کنی به ۱۰۰۰۰ میرسی....حداقلش اینه که به روحیه ی خوب داری
      ولی بهت میگم که شما تلاشتو بکن از این حرفا ام بهتر میشی
      هیچ وقت ناامید نشو و حداکثر خودت باش
      میدونی چرا پاک نشده ، چون شوخیه ، یا از نظر کسی اسپم نبوده ،
      ولی اینو بدون که استارتر تاپیک کلا بچه ها رو سر کار گذاشته ، نمیدونم اخیرا چقد انجمن میای ،
      ولی خب من استارتر رو میشناسم : ) ، رخش دیگه .

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به پستات دقت کردی ؟
      از مهر و آبان شروع کردی که دیره و کتاب کدوم خوبه برنامه چی بریزم...
      بعد مشکل خواب داشتی بعد دوباره دنبال برنامه بودی هی بعد میومدی همینجوری تفریحی پست میذاشتی....
      بعد زلزله شروع شد یه چندتا پست راجب اون گذاشتی
      بعد دوباره الآن بهمن اومدی میگی وای من نخوندم و بذارم واسه سال دیگه ؟
      خب اگه نمیخوای درس بخونی چرا الکی وقت خودتو بقیه رو هدر میدی؟
      it always seems
      impossible
      until
      its done

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      به پستات دقت کردی ؟
      از مهر و آبان شروع کردی که دیره و کتاب کدوم خوبه برنامه چی بریزم...
      بعد مشکل خواب داشتی بعد دوباره دنبال برنامه بودی هی بعد میومدی همینجوری تفریحی پست میذاشتی....
      بعد زلزله شروع شد یه چندتا پست راجب اون گذاشتی
      بعد دوباره الآن بهمن اومدی میگی وای من نخوندم و بذارم واسه سال دیگه ؟
      خب اگه نمیخوای درس بخونی چرا الکی وقت خودتو بقیه رو هدر میدی؟
      از مهر و آبان تاپیک گذاشته که دیره؟؟؟!!!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      از مهر و آبان تاپیک گذاشته که دیره؟؟؟!!!!
      پستاشو برو ببین از اول...میبینی چیا گذاشته.
      it always seems
      impossible
      until
      its done

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قابل توجه کسایی که می خوان پشت کنکور بمونن
      پشت کنکور موندن اصلا راحت نیس اولش میگی آره میخونم روزی 700 تا تست می زنم ولی بعد ....
      از کلاس ما که 19 نفر بود 10 نفر پشت موندن و فقط الان 3 نفرمون نسبتا خوب می خونیم
      در ضمن از الان وقت خیلی خیلی زیاده زیر 10 هزار که سهله اگه خوب بخونین 3 رقمی هم ممکنه و احتمال بالایی داره
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

14. Top | #14
      ccc
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما باید واقعیت قبول کنی
      وبا یک برنامه بشینی زیست و شیمی کامل بخونی
      وادبیات ودینی وریاضی وازخط
      ویژه بخونی
      انشاالله موفق میشی بقیه ام باشجاعت حذف کن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من واقعا دلیل بی خیال شدنت رو درک نمی کنم هنوز چهار ماه و خرده ای داری و میتونی پیش ببریش مگه همیشه باید همه چیز رو از اول بلد باشی؟ فعلا برای بی خیال شدن زوده تا میتونی تلاشتو بکن حداقل بعدا حسرت هیچی نخوری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن