خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

منبع ریاضیات تجربی برای تست خوب واستانداردسخت ترازخیلی سبز(درسنامه خیلی سبزدارم خوبه)

آقا من خیلی سبزو دارم درصد ریاضیم هم 60 یا 70 هست اما تستای خ سبز خیلی ساده هست . ای کیو هم از دوستم گرفتم اما دوتا زدم حالم به هم خورد اصلا در سطح تجربی نبود سوالاتش . به نظر شمامنبع خوب و تست های استاندارد ولی یه کم سخت (نه درسطح ایکیو) چه منبعی خوبه؟خوشخوان یا مهروماه یا تخته سیاه یا مبتکران ؟ضمنا پایه ریاضیم هم خوبه .نه زیاد خوبا ولی خوبه در هر حال .
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>لطفا جواب بدید ممنون ..............@ZAPATA
      @revenger
      @saman123
      @matrooke
      @amirhossein78
      ویرایش توسط pourya78 : 17 بهمن 1396 در ساعت 03:19

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      لطفا سریع ج بدید . خیلی لنگم . میخام سریع تستامو شروع کنم بزنم . دم همه گرم .ممنون...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      لطفا سریع ج بدید . خیلی لنگم . میخام سریع تستامو شروع کنم بزنم . دم همه گرم .ممنون...
      موج آزمون ریاضی رو من سفارش دادم و چند روز پیش به دستم رسید ،
      یه سری مباحثش رو دیدم و بررسی کردم خوب بود.
      به نظرم شما هم یه نگاهی بندازین بهش ،
      علاوه بر این آزمون خیلی سبز هم هست ،
      تفاوتش بیشتر در آزمون‌های فصل به فصله که موج آزمون بیشتر داره و باعث میشه با نمونه‌ سوالای بیشتر و یخورده سطح یالاتر از خیلی سبز آشنا بشین !

در ضمن خیلی سبز یه قسمتی داره که مثل یک قدم تا ۱۰۰ هست که همون تستای تکمیلیه ! تستای خوب و جونداریه ، ولی واقعا بهش کم لطفی میشه ، من خودم تا هفته پیش نمیزدم ، ولی میشه گفت ایده‌های خوبی داره که توش سوالایی که ممکنه طرح بشه و آدم وسط سوال گیر میکنه رو آورده ! اینطوری که بررسی کردم سوالاش یه لول از خود تستاش بالاترن...

پ.ن : سوالای آزمون خ سبز رو بررسی نکردم و نمیدونم چطوری هستن ! ولی خب چون موج رو بیشتر تعریف کرده بودن این رو ترجیح دادم و انتخاب خوبی بود

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      موج آزمون ریاضی رو من سفارش دادم و چند روز پیش به دستم رسید ،
      یه سری مباحثش رو دیدم و بررسی کردم خوب بود.
      به نظرم شما هم یه نگاهی بندازین بهش ،
      علاوه بر این آزمون خیلی سبز هم هست ،
      تفاوتش بیشتر در آزمون‌های فصل به فصله که موج آزمون بیشتر داره و باعث میشه با نمونه‌ سوالای بیشتر و یخورده سطح یالاتر از خیلی سبز آشنا بشین !

در ضمن خیلی سبز یه قسمتی داره که مثل یک قدم تا ۱۰۰ هست که همون تستای تکمیلیه ! تستای خوب و جونداریه ، ولی واقعا بهش کم لطفی میشه ، من خودم تا هفته پیش نمیزدم ، ولی میشه گفت ایده‌های خوبی داره که توش سوالایی که ممکنه طرح بشه و آدم وسط سوال گیر میکنه رو آورده ! اینطوری که بررسی کردم سوالاش یه لول از خود تستاش بالاترن...

پ.ن : سوالای آزمون خ سبز رو بررسی نکردم و نمیدونم چطوری هستن ! ولی خب چون موج رو بیشتر تعریف کرده بودن این رو ترجیح دادم و انتخاب خوبی بود
      به نظرم تستای موج برا جمع کردن یه فصل کمه من میخام اصلا از خ سبز تست نزنم و فقط از یه منبع که تستاش خوبه تست بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم تستای موج برا جمع کردن یه فصل کمه من میخام اصلا از خ سبز تست نزنم و فقط از یه منبع که تستاش خوبه تست بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
      تستای خیلی سبز رو یکی در میون بزن و تستای موج رو کامل. تو کنکور بالای 70 درصد تستای ریاضی در حد همون خیلی سبزه و نیاز نیست فقط تستای سطح بالا زده باشی.بعدش اگه تست کم آوردی تستای سالای قبل کانون رو بزن ( خود سروش مویینی تو کانالش میزاره هر دو هفته https://t.me/riazitajrobi96 )

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      تستای خیلی سبز رو یکی در میون بزن و تستای موج رو کامل. تو کنکور بالای 70 درصد تستای ریاضی در حد همون خیلی سبزه و نیاز نیست فقط تستای سطح بالا زده باشی.بعدش اگه تست کم آوردی تستای سالای قبل کانون رو بزن ( خود سروش مویینی تو کانالش میزاره هر دو هفته https://t.me/riazitajrobi96 )
      میشه بگی برا حد چند تا تست داره ؟ برا مشتق چند تا؟موجو میگم

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      جون هرکی دوست دارید کمک کنید من خیلیییییییییی خیلیییییییییییی عجله دارم .مرسی

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      upupupup

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بگی برا حد چند تا تست داره ؟ برا مشتق چند تا؟موجو میگم
      مشتق 180 تا حد 140 تا ( به جز سوالای آزمونای جامعش)

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تستای جمع بندی خیلی سبز+موج آزمون الگو، البته چون شما اصرار داری تستای جامع خیلی سبز رو نزنی...وگرنه تستاش چیدمان آسون به سخت خیلی خوبی داره و لذت بخش میکنه حل تستارو، حداقل ارزش ی بار حل کردنو داره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . با توجه به سطحی که دارین خودتون میتونید بهترین انتخاب رو بین کتابهای بازار داشته باشید | اما من بهتون کتاب خوشخوان رو توصیه میکنم ( حتما نمونه ی کتاب رو دانلود و مطالعه کنید ) . موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نظر خودم رو مهروماه هست. به نظر بقیه دوستان خوبه نظرم مهروماه ؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟///چون تستاش جوندار تر از خیلی سبزه؟؟!!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آقا من خیلی سبزو دارم درصد ریاضیم هم 60 یا 70 هست اما تستای خ سبز خیلی ساده هست . ای کیو هم از دوستم گرفتم اما دوتا زدم حالم به هم خورد اصلا در سطح تجربی نبود سوالاتش . به نظر شمامنبع خوب و تست های استاندارد ولی یه کم سخت (نه درسطح ایکیو) چه منبعی خوبه؟خوشخوان یا مهروماه یا تخته سیاه یا مبتکران ؟ضمنا پایه ریاضیم هم خوبه .نه زیاد خوبا ولی خوبه در هر حال .
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>لطفا جواب بدید ممنون ..............@ZAPATA
      @revenger
      @saman123
      @matrooke
      @amirhossein78
      همینا کافیه :
      ++ تستای غلطی که داشتی
      ++ تستای تکمیلی خیلی سبز!
      ++ ریاضی تجربی آزمون خیلی سبز!
      ++ تستای کنکور
      .........................
      و البته از مباحثی که بیشتر ضعف داشتی، بیشتر تست بزن
      ++ هندسه
      ++ مقاطع مخروطی
      ++ مشتق و کاربرد مشتق
      همین 3 تا وا3 خیلیا شاخن !
      ........................

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن