خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

انگیزه برای شروع یا ادامه ی مسیر...

حسین صادقی
      سلام دوستان یه سر به این صفحه بزنید...
      ترازاشو نگاه کنید و قسمت نظرات هم بخونید
      میگه از بهمن شروع کرده..
      و مهم ترین دلیل موفقیتش این بوده که کم نیاورده و تا اخرش ادامه داده و با ترازای پایین ناامید نشده و تونسته تو ازمونای جمع بندی تراز خوبی کسب کنه و درنهایت رتبه 390 منطقه 3..درسته سخته ولی شدنیه..
      موفق باشید همگی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.tr نمایش پست ها
      حسین صادقی
      سلام دوستان یه سر به این صفحه بزنید...
      ترازاشو نگاه کنید و قسمت نظرات هم بخونید
      میگه از بهمن شروع کرده..
      و مهم ترین دلیل موفقیتش این بوده که کم نیاورده و تا اخرش ادامه داده و با ترازای پایین ناامید نشده و تونسته تو ازمونای جمع بندی تراز خوبی کسب کنه و درنهایت رتبه 390 منطقه 3..درسته سخته ولی شدنیه..
      موفق باشید همگی
      حتما پايش قوي بود اما نميخوند
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      حتما پايش قوي بود اما نميخوند
      اخه ترازاش خیلی متوسط بود بهرحال پایه ی قوی باید تو تراز تاثیر بذاره دیگه حداقل تو ازمونای بهمن به بعد ک شروع کرده اما حتی بعد از عید هم ترازاش 5000 بود..
      نمیدونم والا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه ترازاش خیلی متوسط بود بهرحال پایه ی قوی باید تو تراز تاثیر بذاره دیگه حداقل تو ازمونای بهمن به بعد ک شروع کرده اما حتی بعد از عید هم ترازاش 5000 بود..
      نمیدونم والا
      من يه دوست داشتم سال قبل فوق العاده زرنگ بود و تا سوم ترازش از ٦٠٠٠پايين تر نميومد.پيش كه رسيد از درس افتاد و نخوند و ترازش هميشه دور بر ٤٠٠٠ميومد.اگه ميخواست ٧٠٠٠هم مياورد چون پايش قوي بود اما نخوند
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای چقد انگیزه داد بهم . راجب چیدن برنامت راهی پیدا کردی؟ قلمچی میری؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من يه دوست داشتم سال قبل فوق العاده زرنگ بود و تا سوم ترازش از ٦٠٠٠پايين تر نميومد.پيش كه رسيد از درس افتاد و نخوند و ترازش هميشه دور بر ٤٠٠٠ميومد.اگه ميخواست ٧٠٠٠هم مياورد چون پايش قوي بود اما نخوند
      بله حق با شماست تو قسمت نظرات هم گفته پایم نسبتا خوب بود ولی تا بهمن نخوندم :
      ببینین من تو همون کامنتی که گفتم تا بهمن نخوندم گفتم که من پایم نسبتا خوب بود !ولی ت سال کنکور نشد تابهمن درست و حسابی درس بخونم شاید اگه تموم مدت درس خوندنم قبل بهمنو جمع کنین به یه هفته هم نرسه!
      خب بنظر من کسی که پایش خوب باشه ولی مثلا 4 ماه درس نخونه خیلی از مطالبو فراموش میکنه و تسلطشو رو اون مطلب از دست میده ولی خب کارش برای شروع راحت تره ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      وای چقد انگیزه داد بهم . راجب چیدن برنامت راهی پیدا کردی؟ قلمچی میری؟
      بله قلم چی میرم..
      راستش باید سعیمو کنم تا 18 اسفند پیش دو و سوم رو طبق قلم چی بخونم و در کنارش پیش یک و دومم بخونم و تا 18 فروردین پایه و پیش یک و اون فصلایی از پیش دو ک طبق قلم چی هستو بخونم
      از الان تا اون موقع حدودا 60 روز فرصت هست اگ فشرده بخونم شاید بتونم تموم کنم
      توانایی اینکه مثلا 14 ساعت بخونم رو دارم ولی مشکل تنبلیه ک مثلا صبا بیدار نمیشم و تا 12 ونیم میخوابم
      ولی باید حلش کنم دو سه روز 6 صب بیدار میشدم خیلی عالی بود هی ب خودم میگفتم بعد از کنکور تا 1 بخواب ولی الان وقت درس خوندنه چند ماه سختی بکش و ..
      باید تنبلیو بذارم کنار این فرصت اخرمه دیگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی استارتر
      غم انگیزترین قسمت مهربون بودن اونجاست که هیچکس قدر بودنت رو نمیدونه ولی تو بازهم مهربانانه میمونی...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله قلم چی میرم..
      راستش باید سعیمو کنم تا 18 اسفند پیش دو و سوم رو طبق قلم چی بخونم و در کنارش پیش یک و دومم بخونم و تا 18 فروردین پایه و پیش یک و اون فصلایی از پیش دو ک طبق قلم چی هستو بخونم
      از الان تا اون موقع حدودا 60 روز فرصت هست اگ فشرده بخونم شاید بتونم تموم کنم
      توانایی اینکه مثلا 14 ساعت بخونم رو دارم ولی مشکل تنبلیه ک مثلا صبا بیدار نمیشم و تا 12 ونیم میخوابم
      ولی باید حلش کنم دو سه روز 6 صب بیدار میشدم خیلی عالی بود هی ب خودم میگفتم بعد از کنکور تا 1 بخواب ولی الان وقت درس خوندنه چند ماه سختی بکش و ..
      باید تنبلیو بذارم کنار این فرصت اخرمه دیگه
      من وقتی به قلمچی فکر میکنم استرس میگیرم و از خوندن مرتب روزمره هام فاصله میگیرم . یا اینکه دارم توجیه میکنم تنبلیمو .
      فکر کنم باید واقع گرا باشم و 12 ساعته بریزم برناممو . بعد اگه ظرفیتم زیاد شد خودم برنامه رو جلو جلو بخونم و زودتر جمع شه که چه بهتر . همین وسواس ها پارسال کارمو خراب کرد . اینکه زود تموم کنم و بی توجه به حجم ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیزم خیلی عالی بود واقعا انگیزه به ادم میده هرکسی میتونه قهرمان زندگی خودش باشه
      و فقط راهش اینه کم نیاره و بجنگه
      موفق باشی مهربانو

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      عزیزم خیلی عالی بود واقعا انگیزه به ادم میده هرکسی میتونه قهرمان زندگی خودش باشه
      و فقط راهش اینه کم نیاره و بجنگه
      موفق باشی مهربانو
      مرسی عزیزم شماهم موفق باشی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستانی که کامل خوندن میشه یه خلاصه ای از روششون بگین
      من هی صفحه قاطی میکرد میرف میومد بیشترشو نخوندم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جالب بود ، ممنون استارتر

پیشرفت سه تا آزمون جمع بندیش هم خیلی تمیز بود 6150 6450 6950

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      یه بار کامنتاش رو بخون چ مباحثی رو حذف کرده بعد بیا صحبت کن.حالم از ادم منفی باف بهم میخوره
      داداش انگار با عالم و ادم دعوا داری ... این چه طرز حرف زدنه شاید یکی هم از تو حالش به هم بخوره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن