خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb ضعف در ریاضی و فیزیک

سلام من با اینکه رشته ریاضی فیزیکم ولی پایه ریاضیم اصلااا خوب نیست یعنی اصلااا زیر بار خوندن ریاضی و تمرین حل کردن نمیرم چون صبر و حوصله ندارم یا اگر هم بخونم خیلی وقت گیره و حوصله مو سر میبره . باتوجه به اینکه هنوز یک سال وقت دارم یعنی ۹۸ باید کنکور بدم تو این فرصت باقی مونده چکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Siminthr نمایش پست ها
      سلام من با اینکه رشته ریاضی فیزیکم ولی پایه ریاضیم اصلااا خوب نیست یعنی اصلااا زیر بار خوندن ریاضی و تمرین حل کردن نمیرم چون صبر و حوصله ندارم یا اگر هم بخونم خیلی وقت گیره و حوصله مو سر میبره . باتوجه به اینکه هنوز یک سال وقت دارم یعنی ۹۸ باید کنکور بدم تو این فرصت باقی مونده چکار کنم؟
      سلام
      تنها راه فقط و فقط خوندنه
      حتی اگه شده یه درسنامه یا جزوه رو 100 بار بخون ولی کامل روش فکر کن و بفهم که چی نوشته
      بعد از اون دستت تو حل تست و سوالات مختلف راه میفته و فیزیک و ریاضی برات آسون و شیرین میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Siminthr نمایش پست ها
      اولا درسنامه ها و تمرینارو باید با دقت بخونی...بعدم باید خیلی تست بزنی یا تمرین حل کنی تا دستت راه بیفته. حتی اگه خسته شدی خیلی بازم خودتو مجبور کن تو یه زمان خاص یه سری تست یا تمرین و حتما تموم کنی...کم کم که بتونی حل کنی و جوابت درست دربیاد خوشت میاد ازشون
      it always seems
      impossible
      until
      its done

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن