خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ببین خواهر عزیز من چهارساله دارم کنکور میدم هرسال که توی این انجمن اومدم بحث تعداد شرکت کننده ها بود واسه کنکور 95میگفتن قطعا رقابت میره بالا وخیلی سوالات سخت تر از 94میشه که دقیقا عکس این شد.واسه کنکور 96 میگفتن سال قبل یه بنده خدایی از مهندسی شریف انصراف داده پزشکی اوورده همه میریزن تجربی (نگفته نماند که یه سری از مشاورا هم برای بازار گرمی جو راه میندازن)و میگفتن میانگین ریاضی فیزیک بالا میره که دیدیم تغییری نکرد دقیق مثل سالهای پیش بود.البته ریاضی چون خیلی ساده بود امسال خب میانیگینش بخاطر سادگی بیش از حدش بالا رفته بود.یه اشتباهی که عوام دارند و به کنکوری ها هم منتقل میکنند اینکه فک میکنند هر چقدر تعداد زیاد بشه رقابت هم بالا میره که این کاملا غلطه.ربطی به تعداد الان شما توی تخمین رتبه قلمچی درصدای رتبه هزار رو بزن همین درصدا رو واسه کنکور 84 یعنی 12سال پیش هم بزن همون رتبه رو میده یا با 500-1000تا تغییر که اونم قطعا بخاطر سطح سوالاته.پارسالم از این بازارگرمی و چرندیات زیاد توی انجمن بود که نمیدونم رقابت خیلی سخت شده و ....این داستانا .ببینید به تعداد نیست کنکور تخصص پزشکی 15هزار نفره ولی رقابتشون واقعا سنگینه ولی تجربی 600هزار تا هست ولی یک صدم رقابت اونم نداره واسه رشته های تاپ
      دقیقا الان هم این مشاورا جو راه انداختن که کنکور ٩٧ آخرین کنکور نظام قدیمه و همه میان و فلان اینا!!! :/

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهم

سلام.من خودم قبلا نگران جمعیت شرکت کنندگان کنکور تجربی بودم ولی الان دیگه جمعیت برام مهم نیست.چون امروز که رفتم آزمون قلمچی بدم ،نصف بیشتربچه ها خواب بودن سرجلسه وبقیه هم قایمکی داشتن با گوشیشون بازی میکردن.موقعی هم که رفتم پاسخناممو بدم ،یه لحظه چشمم به بقیه پاسخ نامه ها افتاد،باورتون نمیشه اگربگم که پاسخنامه ها اکثرا خالی بودن وفقط چندتا ازعمومیا روجواب داده بودن.پارسال هم که کنکور دادم ،ربع ساعت بعدازدادن دفترچه تخصصی ،نصف سالن خالی شد.
      ذهنتونو درگیر این حواشی نکنید

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      باشه ممنون

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عجب

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی ک نخونه کنکور اسون باشه میگه ای وای همه جواب دادن میانگین درصدامیره بالاقبول نمیشم سخت باشه میگه ای وای سخت بود نتونستم جواب بدم خلاصه هزارتابهونه جور میشه(تعداد شرکت کننده و...)شما ک داری میخونی خیالت تخت بخدا حاشیس همیشه یه میانگین درصدایی واس هررشته ای لازم بوده حالا هرسالی یکم بالاپایین شه .امسالم حالاچون اخرین سال نظام قدیم بوده خیلیااومدن اسم نوشتن جانمونن یه وقت

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیخیال

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن