خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع کنکور زبان97

سلام دوستان
      وقت همگی بخیر
      کسایی که کنکور زبان هم شرکت میکنن منابع عمومی کنکور زبان چه جوری میشه ؟ آخه من برنامه راهبردی قلم چی رو که نگاه کردم طبق کتاب های بچه های تجربی و ریاضی بودجه بندی کرده . ینی مثلا برای درس زبان فارسی بودجه بندیش طبق کتاب زبان فارسی رشته های ریاضی و تجربی هستش و این در حالیکه من رشتم انسانیه و بودجه بندی کتابا باهم نمیخونه . الان من باید همون زبان فارسی رشته ی خودم رو مطالعه کنم یا زبان فارسی رشته ی تجربی و ریاضی رو ؟ چون این مشکل هم برای درس زبان فارسی و هن ادبیات سال سوم وجود داره . ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقت همگی بخیر
      کسایی که کنکور زبان هم شرکت میکنن منابع عمومی کنکور زبان چه جوری میشه ؟ آخه من برنامه راهبردی قلم چی رو که نگاه کردم طبق کتاب های بچه های تجربی و ریاضی بودجه بندی کرده . ینی مثلا برای درس زبان فارسی بودجه بندیش طبق کتاب زبان فارسی رشته های ریاضی و تجربی هستش و این در حالیکه من رشتم انسانیه و بودجه بندی کتابا باهم نمیخونه . الان من باید همون زبان فارسی رشته ی خودم رو مطالعه کنم یا زبان فارسی رشته ی تجربی و ریاضی رو ؟ چون این مشکل هم برای درس زبان فارسی و هن ادبیات سال سوم وجود داره . ممنون میشم راهنماییم کنید
      سلام.تو کنکور زبان دروس عمومی که میاد مثل بقیه رشته هاست و از این کتابا سوال مطرح میشه.ادبیات دوم و سوم و پیش و زبان فارسی 3 که مشترکرشته های نظری هست نه کتاب مخصوص انسانی. دینی هم که دیگه تو همه رشته ها یکی هست دوم و سوم و پیش عربی هم که عربی اول و دوم و سوم که باز هم مشترک همه رشته ها نه عربی تخصصی انسانی. و زبان سوم و پیش هم که یکی هست. کلا تو همه عمومیا فقط دروسی میاد که مشترک باشند که میشه همون عمومیای ریاضی تجربی.شما تو عمومیها نباید خیلی مشکل داشته باشید

زبان تخصصی هم که 70 سواله و بخشهای مختلفی داره و منابع پراکنده ولی خب اکثرا از کتاب زبان تخصصی شهاب اناری استفاده میکنند که دو جلدی هستولی خب بعضی مباحث دیگه هم لازم هست مثل 504 و ...

از نظر اهمیت هم تو کنکور زبان دروس عمومی خیلی مهم هستن.ازشون غافل نشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      شما منابع دروس عمومی رشته ریاضی و تجربی رو مطالعه بفرمایید.
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.تو کنکور زبان دروس عمومی که میاد مثل بقیه رشته هاست و از این کتابا سوال مطرح میشه.ادبیات دوم و سوم و پیش و زبان فارسی 3 که مشترکرشته های نظری هست نه کتاب مخصوص انسانی. دینی هم که دیگه تو همه رشته ها یکی هست دوم و سوم و پیش عربی هم که عربی اول و دوم و سوم که باز هم مشترک همه رشته ها نه عربی تخصصی انسانی. و زبان سوم و پیش هم که یکی هست. کلا تو همه عمومیا فقط دروسی میاد که مشترک باشند که میشه همون عمومیای ریاضی تجربی.شما تو عمومیها نباید خیلی مشکل داشته باشید

زبان تخصصی هم که 70 سواله و بخشهای مختلفی داره و منابع پراکنده ولی خب اکثرا از کتاب زبان تخصصی شهاب اناری استفاده میکنند که دو جلدی هستولی خب بعضی مباحث دیگه هم لازم هست مثل 504 و ...

ممنون از راهنماییتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها

ممنون از راهنماییتون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lord Alireza نمایش پست ها
      سلام
      شما منابع دروس عمومی رشته ریاضی و تجربی رو مطالعه بفرمایید.
      موفق باشید
      سلام
      ممنونم

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد درس های عمومی، دوستان توضیح خیلی مفصلی دادن و طبق همونا پیش برید موفق میشید
      در مورد درس زبان تخصصی میخوام یه تجربه ای رو از خودم باهاتون به اشتراک بذارم. من با خود آقای شهلایی مقدم صحبت کردم، فرمودن تکیه کردن به کتابایی مثل 504 و 1100 برای شروع توصیه نمیشه و همون کتاب دوجلدی زبان تخصصی مبتکران کفایت میکنه. ولی با وجود همه اینا، رمز موفقیت توی کنکور زبان، توجه زیاد به دروس عمومیه، مخصوصاً عربی.
      ترتیب اولویتشون اینجوریه: عربی، ادبیات، دینی، زبان (طبق بررسی من)

موفق باشید
      .More than yesterday, less than tomorrow

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      سلام
      در مورد درس های عمومی، دوستان توضیح خیلی مفصلی دادن و طبق همونا پیش برید موفق میشید
      در مورد درس زبان تخصصی میخوام یه تجربه ای رو از خودم باهاتون به اشتراک بذارم. من با خود آقای شهلایی مقدم صحبت کردم، فرمودن تکیه کردن به کتابایی مثل 504 و 1100 برای شروع توصیه نمیشه و همون کتاب دوجلدی زبان تخصصی مبتکران کفایت میکنه. ولی با وجود همه اینا، رمز موفقیت توی کنکور زبان، توجه زیاد به دروس عمومیه، مخصوصاً عربی.
      ترتیب اولویتشون اینجوریه: عربی، ادبیات، دینی، زبان (طبق بررسی من)

موفق باشید
      ممنونم از راهنماییتون
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن