خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مباحث غیر مهم و مهم برای شروع کنکور ۹۷

سلام دوستان
      می خواستم بدونم اگه کسی بخواد از الان شروع کنه به خوندن برای کنکور، برای هر درس ( عمومی و تخصصی ها) چه فصل هایی رو باید حذف کنه و چه فصل هایی رو بخونه که درصد های خوبی کسب کنه؟
      اگر سایت یا تاپیکی با این موضوع قبلاً بوده لطفا به من بگین.
      پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر می کنم.
      ویرایش توسط Tia : 04 اسفند 1396 در ساعت 01:28 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      می خواستم بدونم اگه کسی بخواد از الان شروع کنه به خوندن برای کنکور، برای هر درس ( عمومی و تخصصی ها) چه فصل هایی رو باید حذف کنه و چه فصل هایی رو بخونه که درصد های خوبی کسب کنه؟
      چرا حذف کنی؟؟؟مشاور من میگفت هنوز مسابقه ی کنکور شروع نشده...هر کی برنده میشه ک بعدعیدشوخوب مدیریت کنه
      ویرایش توسط _Senoritta_ : 14 بهمن 1396 در ساعت 00:04

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عمومی که راحت ردیف میشه.فقط بنظرم یسری بخشای زبان فارسی حذف کن تکواژ اینا...زبانم ک هیچی..دینی هم هیچ..عربیم هیچ عمومی از الان رددیف میشن فقط تیکه تیکشون کن سعی کن فعلا زورتو سر اختصاصیا بزاری..مثلا عربی و قرابت، ارایه.کلوز ،ریدینگ لغت زبان و ایات دینیو برار الان بقیش بعد عید..اختصاصیم ک بنظرم هندسع پر چونکه هندسه همینجوری از اول سالم بخونیش سرکنکور خیلی باس با تستاش کلنجار بری وقتشو بزار سر جاهای دیگ ریاضی... بنظرم امار.احتمال.تابع.معادلات درجه دو.قدرمطلق.براکت.مثلثات.انت گرال.مشتق.کاربردش..
      فیزیکم.بنظرم دیگ از الان نمیشه رو حرکت و دینامیک کار کرد....مشکل بشه جمش کرد..پیش2 بخون با نور و بازتابش گرما و فشار و کار انرژی و فصل3-4سوم .از فصل خازن و مقاومتم انتخابی بخون چون اینام از الان تسلط توشون سخته وقت میخاد..
      شیمی ام..بنظرم وقت برا همش هست...از الان تا عید مثلا سوم و 2فصل اول پیش بخون بعد عیدم دوم و پیش2حالا اگر نرسیدی مثلا میتونی اسید باز یا الکتروشیمی نخونی ..ولی فکر کنم جدیدا استو رو با اسیدباز ترکیبی میزنن..
      زیستم..ک سلطان درسهاس برا زیستم اولویت بنذی کن..ینی فعلا دور3-4-6--7پیش خط بکش..اول اونایی ک بخون ک مهمن و تستاشون ترکیب میشه مث 4تا8 دوم.سوم1-2-3-4-11..گیاهیو بخون..9تا11پیشم باشه بعد. عیذ خیلی فراره البت بزار بقیه هم بگن اونا بهتر بلدن
      I'm coming
      ویرایش توسط halsey : 14 بهمن 1396 در ساعت 00:09

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      چرا حذف کنی؟؟؟مشاور من میگفت هنوز مسابقه ی کنکور شروع نشده...هر کی برنده میشه ک بعدشو خوب مدیریت کنه
      آخه به نظرم خیلی زیاده
      یا اگر هم حذف نکنم حداقل فصل هایب هر درس رو باید اولویت بندی کرد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عمومی ک نباید حذف کرد
      زیست نباید حذف کرد
      ریاضی باید رو نقاط قوت کار کرد
      چن تا از نقاط ضعف و فصلای پر تست رو هم خوند

فیزیک سرمایه گزاری رو پیش ۲ سال اول و دوم

ولی مساله اینجاس میبینی میان تستای پیش ۲ رو مثلا سخت میدن ک با وجود خوندن نمیشه زد
      ولی فصلای حرکت و دینامیک اسون میدن ولی بازم چون نخوندی نمیتونی بزنی
      تو حذف مطالب اینا رو هم باید در نظر بگیری

تو شیمی هم نباید حذف کرد
      ب صورت مفاهیم مسائل بخونین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عمومی حدف نکن بجز:
      شمارش های زبان فارسی.مثل تکواژ وازه یا تعداد وابسته در جمله...هم زمانبره هم درشد اشتباه بالا
      معتلات در عربی که خیلی مورد ظلم قرار گرفته یه مبحث سنگین که گاها سوال نمیاد و حداکثر یه سوال
      برا اختصاصی
      ریاضی هندسه و مقاطع مخروطی
      فیزیک دینامیک
      زیست و شیمی میشه کامل خوند اما خیلی تو بحر مسائل اسیدباز نرو و بیشتر حفظیات فصلشو بخون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من همه دروس رو میشه خوند...البته این بستگی به خیلی چیزا داره ولی من بودم از فیزیک حرکت شناسی و دینامیک رو حذف میکردم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خانم عزیز،
      متاسفانه من از تجربی، چیزی نمی دونم.
      ولی راجع به عمومی ها، در سطح اطلاعات عمومی یاد بگیرید.
      پاینده باد ارتش

پاینده باد ایران

در راه تو کی ارزشی دارد این جان ما ؟؟؟

پاینده باد خاک ایران ما

http://forum.konkur.in/thread47457.html

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب همه رو دوستان گفتن
      فقط بنظر من بخش ژنتیک از زیست
      دینامیک و سینماتیک
      هندسه
      حذف کن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این فرض برو جلو که هیچیو نمیخوای حذف کنی
      ولی !
      از روی ولویت برنامه ریزیت بخونی .
      اونایی که تهش موندو بذار کنار

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

آخه به نظرم خیلی زیاده
      یا اگر هم حذف نکنم حداقل فصل هایب هر درس رو باید اولویت بندی کرد.
      اره صد در صد باید اولویت بندی کنی...من برای ریاضی رو میدونم...اول باید تابع رو بخونی بعد مشتق و کاربرد مشتق و حد...بعد هم بقیه ی فصلا

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای شروع از صفر به ترتیب میری سراغ مباحث زیر :
      قدر مطلق و جز صحیح - تابع نمایی و لگاریتم - مثلثات
      بعد 3 تای بالا میری سراغ بحث تابع - یکم زیاده ولی نکات خیلی کلیشه ای هستش و ساده سریع تموم میشه -
      بعد تابع میری سراغ معادله و نامعادله و قدر مطلق

اینایی که گفتم رو تموم کردی حالا مونده به خودت اگه درصد خوبی میخوای که واقعا هم تایم هستش براش بعد موارد بالا میری حد و پیوستگی رو تموم میکنی و وارد مشتق میشی - توصیه می کنم مشتق رو حتما بخون

بعد مشتق اگه خواستی کاربرد مشتق رو بخونی میری سراغ اینا به ترتیب : اول مجانب رو میخونی بعد کاربرد مشتق رو شروع می کنی ( یه کوچولو سخته ولی تستاش تو کنکور ساده میان )

بعد اینا منحنی درجه دوم رو میتونی بخونی ولی با توجه به وضعیتت توصیه می کنم فعلا بی خیالش شی چون فصل های راحتتر از اونم داری

پ ن 1 : من به جای تو باشم بعد مشتق ، انتگرال رو هم کنارش می خونم چون انتگرال یعنی بر عکس مشتق : خیلی ساده هستش و 2 تا تست هم تو کنکور داره بعد مشتق سریع انتگرال رو هم بخون تموم شه

پ ن 2: ماتریس و امار هم جزو ساده ترین مطالب می تونی به جای کاربرد مشتق روش سرمایه گذاری کنی

پ ن 3 : اگه میخوای هندسه رو هم بخونی اولویتت با فصل 1 و 4 باشه که از همه راحتترن

موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولویت بندی کن برا اختصاصی ها
      عمومی ها روحذف نکن میرسی بخونی
      فقط زود شروع کن به خوندن فرصت از دست نده
      NEVER...GIVE...UP

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که الان اگه واقعا میخوای استارت بزنی از نون شب هم واحب تره یه برنامه درست حسابیه
      مثلا میگی میخوام فرضا هفته ای 60 ساعت بخونم حدود 20 هفته تا کنکور مونده 3 هفته تست کنکور میزنم پس 17 تا میمونه 17*60 میشه n ساعت!
      حالا میفهمی دقیقا چقدر وقت داری و اگه کمک یه مشاور خوب رو بخوای که این ساعات رو برات برنامه بریزه که چه بهتره اگه نه خودت شروع کن برنامه بچین

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر جور راحتی درس بخون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن