خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روی ادبیات وقت بیشتری بزار باشه؟؟ هومممم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      هوم آخه یجایی خوندم کل اختصاصیا تو یه روز باعث میشه موقع ازمون دادن خسته نشی و کشش چنتا درس و تو 4 ساعت جواب دادن داشته باشی . هوممم بنظرم 12 ساعت خیلی خوبه . چیدمانش چطور باشه ؟ تو اینم کمکم کن
      ببین اون مجموع اس....تو درسایی که خوندی 20 تا 30 تا تست داری...با خودن و یادگیری و تثبیت فرق داره و این کشش برات ایجاد نمیکنه..وقتی درساتو خوندی ی روز مشخص تو هفته ی ازمون از خودت بگیر...بعدم سر جلسه کنکور اونقدر تو جو میری که کشش واسه همه داری اما اطلاعات نه اونم واسه بی برنامهگی!!

ببین چیدمان باید با ی ازمون از خودت باشه...باید ببینی درصدت چطوره..وقتی بطور کلی فیزیک و ریاضی هرروزی که میذاری, اول صبح که بیدار میشی و ی بازه دیگه تا قبل ظهر باشه...بین اینا زیست بذار عمیق و درست بخون که تستم بعدش بزنی
      معمولا شیمی چون مسئله و متن داره تنوع داره پس عصر کار کنی خستگی نمیاره برات...عمومی هارو هم غروب تا شب وقتی میخوای بخوابی بخون...من خودم اینجورم ...شبا برای درسای تحلیلی و استدلالی خوب نیس چون هورمون های بدن سطح پایینی دارن...بیشتر اون موقع دروسی مثل عربی یا دینی و حفظیات لعات و تاریخ ادبیات مناسبه

ولی از همه مهمتر همون گل صبحه که ریاضی فیزیک بخونی

درکل ی ازمون از خودت بگیر ببین چطوری هستی..اگه هم ازمون میری که بهتر...مشخص تره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب من برنامم 16 ساعتس . 2و نیم خواب . 8 بیدار . تا یک و نیم ظهر میخونم به خوبی . اما وقتی میخوابم همه چی بعد خواب گند زده میشه بش.
      اولا تست شیمی ای کیو وقت میگیره ازم . کندم توش و واقعا نمیفهمم چطور اینهمه زمان میگذره .
      بعد اینکه همه درسام تو برنامه هس . و تست و مروری لغت اینا هم هس واسه همینه زیاد میشه ساعتش . تنوع و حجم مناسب هم هست اما بازم خواب ظهرم یکم بهم میریزه و ازونور هی وقت کم میارم .
      حالا شما بگید از نحوه چیدنتون و اینکه چطور میرسین به برنامه .
      صبح زود بیدار شم تاثیرش بیشتره؟ خواب شبانمو بیشتر کنم و ظهر نخوابم؟
      سلام فقط راجب شیمی ی چیزی بگم شما که شیمیتون کنده تو ای کیو و ممکنه حتی تستاش بنظرت اعصاب خوردکن بنظر بیادش بیا از همون کتاب بیست تا تستو انتخاب کن زمان دار بزن بعدش جوابو نگاه کن چون قطعا موقع تست زدنه که ادم کند میشه!جواب نگاه کردن که چیزی نست!میتونی ی کار دیگه ای هم بکنی موج آزمون شیمی بزنی زمان دار و از آی کیو فقط تست های سراسری و سنجشو کارکنی.ضمنا حق میدم بت اگه طول بکشه بعضیا این مشکلاتو دارن
      درمورد ساعت مطالعتم بنظر من از تایم های مرده استفاده کن ساعت مطالعه میاد بالا.خوابم دیگه استانداردش 6-7 ساعته و بنظرم خابتو پیوسته کن یعنی همرو شب تا صبح بخواب که وسط درس خابت نگیره یعنی خواب بعد ظهرتو حذف کن که وقفه نندازه به درس خوندنت.
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب بین ناهار تا استارت دوباره بدون خواب چطور ریست میشی؟ اخه میام تست بزنم کل سلولاای بدنم نیاز به ریکاوری دارن
      مگه چقدر میخوری
      من بعد ناهار نیم ساعت الی چهل و پنج دقیقه هرکاری بخوام می کنم بعد دوباره میشینم سر درس (ریستارت من = موزیک !!!)

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فقط یک نکته بگم:

اینکه شبا زود بخوابید و صبح زود بیدار شید. خیلی بهتره. اگه کسی بتونه این اصل رو رعایت کنه خیلی خوبه

خواب ظهر هم: فرض بگیریم شما یک ساعت میخای بخابی. گوشی رو ربع زودتر بذار الارمشو.یا بهتره ب ی نفر بگی ربع ساعت زودتر بیدارت کنه. ت هم اصرار میکنی ی ذره دیگ بخابم. ی ذره دیگ میشه همون ربع ساعت. پس وقتت تلف نمیشه بعد هم از همون ی نفر بخا پتو و بالشتو برداره بره یا خودت پاشو آب بزنه صورتت ک سر کیف بیای
      سکوت...مادر فریادها...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد هم اگه تو شیمی ضعیف هستید ای کیو کار نکنید(حداقل به عنوان منبع اصلی) اگه از نظر سرعت پایین هستید، زمان دار بزنید.

موفق باشید
      سکوت...مادر فریادها...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)