خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrganji نمایش پست ها
      چرا خوب نیستن ؟
      من اول جزوه معلم و بعد اینو میخونم تست هاش هم به نظر من خیلی عالین
      یه کم طولانی و گنگن
      تستاش رو میرسی بزنی ؟؟ایول روزی چند تاشو میزنی؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      با توجه به تخفیفی که گاج گذاشته میخوام یه چند تا کتاب دیگه تا کنکور بگیرمو تمام
      چند سوال داشتم
      1.بهترین کتاب واسه جمع بندی ادبیات چیه ؟ خط ویژه خوبه ؟این که لغت و املاش کامل باشه واسم مهمه چون تا الان با لقمه اومدم هیچی تست از لغت و املا نزدم (موضوعی هم نداشتم تا الان)
      2.برای زیست به نظرتون موج ازمون بهتره یا ازمون خیلی سبز ؟ هم تست خوب کنکوری هم درسنامه خوب
      3.برای دینی خط ویژه بهتره یا زیپ ؟
      4.منبع خوبی واسه جمع بندی فیزیک هست یا همون تستای میکرو رو بزنم ؟
      ممنون میشم به سوالام جواب بدین
      1- تاریخ و لغت و املا رو از موج بقیه ادبیات هامون سبطی
      2-درسنامه و دی وی دیای موج خوبن ولی تستای آزمون خیلی سبز مخصوصا با حضور گروه ماز یه چیز دیگس
      3-برا دینی یا خط ویژه یا دور تند
      4-جمع بندی خیلی سبز فیزیک پایه فوق العادس و رو دستش نداریم حیف که پیش نداره برا پیش زیپ خوبه اما موجم بد نیست ولی تستاش یکم زیادی سخته

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان برا فیزیک جمع بندی چی بنظرتون خوبه؟ (تجربی)

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از جمع بندی فیزیک پایه الگو بهترم مگه داریم؟؟(استفهام انکاری)
      برا پیشم فعلا زیپ خوبه ولی اگه خونده باشی موج آزمونم خوبه فقط آزموناش یکم زیادی سخته

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گاج مارکت یه مدت تموم کرده بود جمع بندی فیزیک پایه خیلی سبزو ولی الآن دو سه روزیه موجود شده به نظرم تا دوباره تموم نشده سریع بگیریدش

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      یه کم طولانی و گنگن
      تستاش رو میرسی بزنی ؟؟ایول روزی چند تاشو میزنی؟
      مخالفم به نظرم معقول هستن
      آره تست هاش رو میزنم بستگی داره روزی چنتا تایم بخونم !

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان سلام لطفا سریع جوابمو بدبد خیلی عجله دارم .ممنون
      برا ادبیات جمع بندی چی خوبه؟؟؟
      برا عربی؟
      برا ریاضی تجربی؟(لطفا خط ویژه رو نگین ) برا ریاضی فقط میخام تست قویتر از خیلی سبز کارررررر کنم.
      برا فیزیک؟
      در ضمن فک نکنید تموم کردم و جواب ندید . والا تخفیفه میخام بخرم . اون موقع خیلی گرون میشهههههه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      دوستان سلام لطفا سریع جوابمو بدبد خیلی عجله دارم .ممنون
      برا ادبیات جمع بندی چی خوبه؟؟؟
      برا عربی؟
      برا ریاضی تجربی؟(لطفا خط ویژه رو نگین ) برا ریاضی فقط میخام تست قویتر از خیلی سبز کارررررر کنم.
      برا فیزیک؟
      در ضمن فک نکنید تموم کردم و جواب ندید . والا تخفیفه میخام بخرم . اون موقع خیلی گرون میشهههههه
      سلام ....خب برای ادبیاتت جمع بندی که بدون عیب باشه وجود نداره هر کدوم یه عیبی دارن اما روی لغات و املا و ارایه ها ی خط ویززززززه واقعا میشه حساب کرد البته باید از توضیحات اضافه این مباحث بگذرید ...بقیه مباحثشم در صورتی که از توضیحات اضافه بگذرید خوبه
      خب برای ریاضی واقعا اگه جمع بندی میخواین همون خط ویژه فقط اما انگاری شما کتابی برای پرکاری تستس میخواین در این صورت فکر کنم باید برید طرف نشر الگو
      برای فیزیک هم یا خط ویژه خوبه ...یا زیپ اندیشه فایق ... خط درسنامه ها و تحلیل تستاش بهتره زیپ نکته ها و الگو هاش در کل سلیقه ایه...خیلی سبز پایه هم فقط یه سری نکته با یه سری تست نسبت به خط و زیپ ضعیف کار کرده

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام ....خب برای ادبیاتت جمع بندی که بدون عیب باشه وجود نداره هر کدوم یه عیبی دارن اما روی لغات و املا و ارایه ها ی خط ویززززززه واقعا میشه حساب کرد البته باید از توضیحات اضافه این مباحث بگذرید ...بقیه مباحثشم در صورتی که از توضیحات اضافه بگذرید خوبه
      خب برای ریاضی واقعا اگه جمع بندی میخواین همون خط ویژه فقط اما انگاری شما کتابی برای پرکاری تستس میخواین در این صورت فکر کنم باید برید طرف نشر الگو
      برای فیزیک هم یا خط ویژه خوبه ...یا زیپ اندیشه فایق ... خط درسنامه ها و تحلیل تستاش بهتره زیپ نکته ها و الگو هاش در کل سلیقه ایه...خیلی سبز پایه هم فقط یه سری نکته با یه سری تست نسبت به خط و زیپ ضعیف کار کرده
      برا ریاضی موجو میگی دیگه؟؟؟؟؟؟
      برا عر بی؟؟؟؟؟؟؟
      فیزیک کدوم بهتره بالاخره؟؟؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      برا ریاضی موجو میگی دیگه؟؟؟؟؟؟
      برا عر بی؟؟؟؟؟؟؟
      فیزیک کدوم بهتره بالاخره؟؟؟؟؟
      من ریاضی موجو بررسی نکردم اما دیدمش یه نگاه سرسری کردم و با توجه به نظر بچه ها اگه دنبال یه کتاب با سطحی بالاتر هستید موج اونیه که فک کنم دنبالشی گرچه قبلش بررسی کنید ....ریاضی ایکیو هم سطحش بالاست
      فیزیک هم بستگی به سطح خودتون داره اما به نظرم چه سطحتون صفره و چه سطحتون بالاست به نظرم خط بهتره عیبش فقط اینکه پیشش نیومده .... زیپ هم قابل بررسیه ... اما خیلی سبز رو از انتخاباتون حذف کنید چیز خاصی نیست
      برای عربی هم جمع بندی زیاد هست که هر کدوم یه عیبی داره ....اما به ترتیب باز همون خط خوبه ....خیلی سبز اگه قسمت ترجمه تعریبش هم خوب بود کتاب واقعا خوبی بود .... مهر و ماه هم هست اما خیلی تو هم تو همه به پای اون دو تا نمیرسه مزایا داره اما معایبش بیشتره

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ادبیات تورو خدا بگید میخام تاساعت 2 بخرم . خط ویژه یا موج آزمون ؟؟؟؟ کامل بگید ممنون ......

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      لطفا بگید .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ادبیات و عربی و فیزیکو ؟؟؟؟؟ادبیات بین خط ویزه و موج آزمون موندم؟؟؟
      عربی بین فایق و خیلی سبز ؟؟؟؟؟؟؟ فیزیک سیب جمع بندی مهروماه خوبه؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تورو خدا یکی جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن