خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جریمه و دردسر انصراف از رشته پزشکی دانشگاه بین الملل

سلام دوستان کسی میدونه اگه بعد از یک ترم از رشته ی پزشکی دانشگاه بین الملل انصراف بدیم چه مبلغی رو به عنوان هزینه انصراف باید پرداخت کنیم؟؟؟؟

و اینکه کلا این کار چه عواقبی داره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخ گفتی
      منم میخوام بدونم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      چرا بری یه ترم که انصراف بدی؟؟!!!!
      توی قوانین اومده که شما یک بار در دوران تحصیلتون اجازه انصراف دارین.و بعد از اون و انتخاب رشته و دانشگاه جدید این اجازه به شما داده نمیشه.(که ما پسرا بعد انصراف دوم یه راس سربازی!!!)این از عواقبش!
      مسلما شما باید هزینه گزافتری از هزینه یک ترم(که معادل 7 میلیون تومنه)پرداخت کنی.

اما بازم من نفهمیدم!خب چه کاریه!!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کسی که میتونی ازش بپرسی کارشناس یا مدیر گروهتونه به حرف دیگران اکتفا نکن. اینو شدیدا توصیه می کنم!!!!
      من میخوام برم پزشکی بیا جامونو با هم عوض کنیم!
      ویرایش توسط x11416 : 22 مرداد 1392 در ساعت 01:30

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط x11416 نمایش پست ها
      بهترین کسی که میتونی ازش بپرسی کارشناس یا مدیر گروهتونه به حرف دیگران اکتفا نکن. اینو شدیدا توصیه می کنم!!!!
      من میخوام برم پزشکی بیا جامونو با هم عوض کنیم!

من هنوز دانشجو نشدم ولی میخوام بزنم بین الملل
      ولی اینو میخوام بدونم اگه امسال دوباره کنکور بدم و پزشکی دولتی قبول شم میتونم راحت از بین الملل انصراف بدم ؟؟ هزینش چقدره؟؟؟ واینکه میتونم از واحد هایی که اونجا پاس کردم تو دانشگاه جدیدم استفاده کنم؟

منظور از کارشناس یا مدیر گروه کیه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faal1373 نمایش پست ها
      چرا بری یه ترم که انصراف بدی؟؟!!!!
      توی قوانین اومده که شما یک بار در دوران تحصیلتون اجازه انصراف دارین.و بعد از اون و انتخاب رشته و دانشگاه جدید این اجازه به شما داده نمیشه.(که ما پسرا بعد انصراف دوم یه راس سربازی!!!)این از عواقبش!
      مسلما شما باید هزینه گزافتری از هزینه یک ترم(که معادل 7 میلیون تومنه)پرداخت کنی.

اما بازم من نفهمیدم!خب چه کاریه!!!!!!!
      ولی اینو میخوام بدونم اگه امسال دوباره کنکور بدم و پزشکی دولتی قبول شم میتونم راحت از بین الملل انصراف بدم ؟؟ هزینش چقدره؟؟؟ واینکه میتونم از واحد هایی که اونجا پاس کردم تو دانشگاه جدیدم استفاده کنم؟

اگه بار دوم انصراف بدم هزینه باید بدم یا برای بار اول هم باید بیشتر از هفت تومن خرج کنم؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar77 نمایش پست ها

اگه بار دوم انصراف بدم هزینه باید بدم یا برای بار اول هم باید بیشتر از هفت تومن خرج کنم؟
      واسه انصراف اون قانونی که گفتم(اجازه حدکثر یک بار انصراف در طول تحصیل)رو جدی بگیرد.
      واسه هزینه انصراف هم نمیدونم چقده.اینکه انصراف از ترم 1 هزینه نداره هم نمیدونم.اما عقل حکم میکنه که عواقب مالی سنگینی داره.
      اگه میخوای جوابات مطمئن باشه یه زنگ بزن دانشگاه بین الملل شهر مورد نظرت.
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هنوز دانشجو نشدم ولی میخوام بزنم بین الملل ولی اینو میخوام بدونم اگه امسال دوباره کنکور بدم و پزشکی دولتی قبول شم میتونم راحت از بین الملل انصراف بدم ؟؟ هزینش چقدره؟؟؟ واینکه میتونم از واحد هایی که اونجا پاس کردم تو دانشگاه جدیدم استفاده کنم؟ منظور از کارشناس یا مدیر گروه کیه؟
      اینکه تطبیق واحد دانشگاه دولتی چطوره نمیدونم .اگه همین سوال رو در مورد دانشگاه آزاد می پرسیدی دقیق جواب میدادم.مدیر گروه و کارشناس رشته کسایی مثل مشاور مدرسه هستند که می تونن اینطور سوالات شما رو جواب بدن. زنگ بزن دانشگاه بگو میخوام با کارشناس رشته پزشکی یا مدیر گروه رشته پزشکی صحبت کنم.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زنگ زدی اینجا بگو منم میخوام بدونم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      زنگ زدی اینجا بگو منم میخوام بدونم

ظاهرا اون چک تضمینی که واسه مصاحبه میگیرن(شهریه یک سال) رو دیگه بر نمی گردونن حتی اگه فقط یک ترم گذرونده باشی.

ظاهرا اینجوریه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط x11416 نمایش پست ها
      اینکه تطبیق واحد دانشگاه دولتی چطوره نمیدونم .اگه همین سوال رو در مورد دانشگاه آزاد می پرسیدی دقیق جواب میدادم.مدیر گروه و کارشناس رشته کسایی مثل مشاور مدرسه هستند که می تونن اینطور سوالات شما رو جواب بدن. زنگ بزن دانشگاه بگو میخوام با کارشناس رشته پزشکی یا مدیر گروه رشته پزشکی صحبت کنم.

اگه تو آزاد پزشکی بخونیم بعد دولتی قبول شیم واحد های دانشگاه آزاد رو تو دولتی قبول میکنن؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه تو آزاد پزشکی بخونیم بعد دولتی قبول شیم واحد های دانشگاه آزاد رو تو دولتی قبول میکنن؟
      'گفتم .در مورد دولتی نمیدونم.اگه سوالاتت فقط در مورد دانشگاه آزاد بود می گفتم.چون خودم تطبیق واحد کردم تو آزاد.

13. Top | #13

نمایش مشخصات
      سلام تمام شهریه های ثابت رو ازت میگیرن................

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هدی نمایش پست ها
      سلام تمام شهریه های ثابت رو ازت میگیرن................
      در مورد دانشگاه ازاد قوانین عوض شده در صورت انصراف فقط یک و نیم برابر شهریه اون ترم رو ازتون میگرن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آیا دانشگاه آزاد واحدهای گذرانده شده در دولتی را تطبیق میده؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن