خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کد تخفیف خرید کتاب میخاستم . لطفا کمکم کنید

سلام
      میخواستم چندتا کتاب برای کنکور تهیه کنم و برای کنکور شروع به مطالعه کنم . . . ( یه مدت از درس دور بودم ) اما بدلیل مشکلات مالی و خانوادگی که دارم نمیتونم با این قیمت کتاب ها اون چیزایی که لازم دارم رو تهیه کنم . . .با اینکه جدیدا یه سری کتاب ها تخفیف هم خوردن ولی با این پولی که دارم یه تعداد خیلی کم بتونم کتاب تهیه کنم .
      حالا شما کتاب دسته دوم که مناسب کنکور امسال که یا کد تخفیف هر کتابی و از هر منبعی دارین یه لطفی کنید در اختیارم بزارین
      ازتون ممنون میشم و دعاتون میکنم

برای شروع هیچ وقت دیر نیست . . . کافیست اینبار بگویید که کار ناتمام را تمام میکنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پست تکراری به اشتباه ایجاد کردم . . . حذف کنید

برای شروع هیچ وقت دیر نیست . . . کافیست اینبار بگویید که کار ناتمام را تمام میکنم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سایت گاج مارکت برای کتابای گاج ۵۰ درصد تخفیف و برای کتابای انتشاراتیای دیگه ۴۰ درصد تخفیف گذاشته

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اطلاع دارم . . .ولی بازم یه تعداد محدود حتی با این تخفیف تهیه کنم . . .
      واقعا تو دستم نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      سایت گاج مارکت برای کتابای گاج ۵۰ درصد تخفیف و برای کتابای انتشاراتیای دیگه ۴۰ درصد تخفیف گذاشته
      همه کتاب ها رو گاج هم لازم ندارم . . . مبتکران و نشر دریافت از این انتشارات هم میخواستم تهیه کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن