خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این طرح موافقید؟

رأی دهندگان
    52. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

48 92.31%
    • خیر

4 7.69%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      نکته جالبی که من در برخورد با سهمیه ها تو دنیا مجازی دیدم
      درباره سهمیه ها هست اینه که اونا گاهی به صورت تهاجمی ظاهر میشن و بحث فداکاری پدرشون و اینا رو پیش میکشن وبا 4 تا سفسطه میگن چون بابامون اونطوریه پس ما اینطورییم و حق مسلم ماست که با رتبه مثلا 50 هزار پزشکی روزانه بخونیم و این رفتار خب طبیعی به نظر میرسه ، دارن از منافعشون دفاع می کنن ... مثلا همین
      maliarefi تو یه تاپیک دیگه ضمن گفتن چند تا حرف غیرمنطقی ، از آخر گفت "نوش جونمان"
      ====
      ولی بعضی وقتا از در رفاقت وارد میشن ، خصوصا وقتی که فکر می کنن کسی اونا رو نمیشناسه ،
      مثلا میگن :
      "چرا وقتتون رو سر این بحث ها تلف می کنین"
      یا میگن:
      "اینا که از ظرفیت عادی ها کم نمی کنن ، اصلا ظرفیت سهمیه جدا از ظرفیت اصلی هست "
      ====================
      اینجوریاس دیگه چه کنیم رفقا .

واقعا عالی گفتی
      من نمیدونستم ایشون سهمیه داره
      این ترفنداشون دیگه قدیمی شده
      1.اینکه بگن هرکی تنبله به سهمیه اعتراض می کنه
      2.این یه حق الهی هست!اگه مخالفت کنید دارید با خدا مخالفت می کنید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      نکته جالبی که من در برخورد با سهمیه ها تو دنیا مجازی دیدم
      درباره سهمیه ها هست اینه که اونا گاهی به صورت تهاجمی ظاهر میشن و بحث فداکاری پدرشون و اینا رو پیش میکشن وبا 4 تا سفسطه میگن چون بابامون اونطوریه پس ما اینطورییم و حق مسلم ماست که با رتبه مثلا 50 هزار پزشکی روزانه بخونیم و این رفتار خب طبیعی به نظر میرسه ، دارن از منافعشون دفاع می کنن ... مثلا همین
      maliarefi تو یه تاپیک دیگه ضمن گفتن چند تا حرف غیرمنطقی ، از آخر گفت "نوش جونمان"
      ====
      ولی بعضی وقتا از در رفاقت وارد میشن ، خصوصا وقتی که فکر می کنن کسی اونا رو نمیشناسه ،
      مثلا میگن :
      "چرا وقتتون رو سر این بحث ها تلف می کنین"
      یا میگن:
      "اینا که از ظرفیت عادی ها کم نمی کنن ، اصلا ظرفیت سهمیه جدا از ظرفیت اصلی هست "
      ====================
      اینجوریاس دیگه چه کنیم رفقا .

من زمانی این حرفو (غیر منطقی) میزنم که امثال شما بیان توهین به ما توهین کنن هر عملی عکس العملی داره توهین بهمون بشه منم توهین میکنم
      اگر میخواید منطقی با موضوع سهمیه اظهار نظر کنید خب مثه آدم حرفتونو بزنید نه از روی مسخره کردن و توهین و بی فکری وقتی شما از اون در وارد میشید انتظار دارید با شما با ملایمت و خوبی رفتار کنن خب معلومه جوری حرف میزنن که بیشتر حرص بخورید خب به نظر خودت خوبه ؟؟؟؟؟
      منم مشکلی ندارم با این طرح خیلی هم خوبه ولی اکثریت مردم عقلشون به چشمشونه!!

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      واقعا عالی گفتی
      من نمیدونستم ایشون سهمیه داره
      این ترفنداشون دیگه قدیمی شده
      1.اینکه بگن هرکی تنبله به سهمیه اعتراض می کنه
      2.این یه حق الهی هست!اگه مخالفت کنید دارید با خدا مخالفت می کنید
      1-نگفتم تنبل اصلا توجه کردی به حرفم ؟؟ گفتم الکی واسه خودتون و هم نوعات حاشیه درست میکنی و همین حاشیه درست کردن واسه خودتون باعث میشه هم درس نخونید و هم بیشتر حرص بخورید
      2-عععه؟؟ نه بابا ؟؟ پس حق الهی من کجا رفته ؟؟
      در کل بشینید درستونو بخونید مطمعن باش دادتون به جایی نمیرسه رسید هم که ایول دارین
      ویرایش توسط maliarefi : 12 بهمن 1396 در ساعت 18:32

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد جالبی بود

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من فک نمیکنم سهمیه اونقدر هم تاثیر داشته باشه چون فکر کنم با توجه به رتبه کشوری انتخاب رشته میکنن
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      كارلوس كيروش و سهميه كنكور

سى درصد سهميه براى براى پزشك شدن و بعد هم متخصص شدن.
      فضاى مجازى پُر است از اعتراض براى سهميه ورود به پزشكى و بعد هم سهميه ورود به دوره تخصص پزشكى براى خانواده رزمندگان و ايثارگران عزيز و سهميه بومى.
      با استدلال هاى موجود ؛پيشنهاد مى دهم تا دير نشده است قانونى تصويب شود تا كارلوس كيروش را هم مثل وزارت بهداشت ملزم كنيد سى درصد از بازيكنان فيكس تيم ملى را از طريق سهميه انتخاب كند ؛ مى شود فقط چهار نفر . زياد هم نيست ؛ هفت نفر از سهميه آزاد ميتوانند خود را به تيم ملى و روسيه برسانند.
      برايتان عجيب است؟
      غير عاقلانه دانستيد؟
      چرا بايد براى حضور در كار علمى سهميه باشد اما در فوتبال كه شوت زدن به توپ است نباشد ؟ در نهايت ممكن است تيممان كمى ضعيف تر بازى كند اما پاى جان انسان ها كه در ميان نيست و چه چيز مهم تر از جان انسان است؟
      نماينده محترم ؛چرا در يكى از حساس ترين شغل هاى دنيا كه كوچكترين اشتباه در آن مى تواند جان يك انسان را به خطر اندازد؛به چيزى جز توانايى هاى فرد بها مى دهيد؟
      دوست داريد خودتان را ده سال بعد،وقتى پير و بازنشسته شدي؛رتبه هزار كنكور ويزيت و معاينه كند يا رتبه بيست هزار كنكور امسال؟
      نماينده محترم؛دوست داريد جراحى شما را جراحى كند كه فقط با توانايى علمى وارد تخصص شده است يا جراحى كه سهميه ايثارگران و يا بومى داشته است و با نمره اى پايين تر وارد دوره تخصص شده است؟
      اگر فقط يك نفر ( دقت كنيد فقط يك نفر) با سهميه شما كه توانايى لازم را براى اين شغل نداشته است ؛ وارد اين وادى شود و جان كسى به خطر بيفتد،شما مقصريد.
      پى نوشت:
      نيك مى دانم كه اگر رزمندگان و شهداى عزيزتر از جان و ايثارشان نبود؛امروز ما نيز نبوديم،اما اين راهِ ارج نهادن بر ايثارشان نيست.

دكتر اميد رضائى
      انكولوژيست و هماتولوژيست

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      من فک نمیکنم سهمیه اونقدر هم تاثیر داشته باشه چون فکر کنم با توجه به رتبه کشوری انتخاب رشته میکنن
      بهش میگم

اصلا تاثیرش خیلی ناچیزه !در این حد که شصت و پنج شش هزار رتبه بهتر از این قبول نمیشدن ولی این شده.کی به شصت و چند هزار تا خار و خاشاک اهمیت میده آخه؟

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      1-نگفتم تنبل اصلا توجه کردی به حرفم ؟؟ گفتم الکی واسه خودتون و هم نوعات حاشیه درست میکنی و همین حاشیه درست کردن واسه خودتون باعث میشه هم درس نخونید و هم بیشتر حرص بخورید
      2-عععه؟؟ نه بابا ؟؟ پس حق الهی من کجا رفته ؟؟
      در کل بشینید درستونو بخونید مطمعن باش دادتون به جایی نمیرسه رسید هم که ایول دارین
      حرف تو مثل این میمونه
      یکی از خونتون دزدی کنه و همه ثروتی که بابات 12 سال جمع کرده رو بدزده بعدش من بیام بهت بگم
      حرص نخور!برو درست رو بخون تو کنکور داری ها برو بخون!بزار بهت ظلم بشه هیچ اشکالی نداره!
      حالا دقیقا شما هم همینطور هستید زحمات های 12 سال از بچه های عادی(که تنها سرمایه شون)هست رو با رانت علمی می دزدی و بعد طلب کارم هستید
      البته با دزد یه فرق دارید دزدها شرف دارند خودشون قبول دارن دزدی می کنن ولی شما نه
      حداقل فقط وجدان داشته باشد قبلا میگفتید این سهمیه مازاده ولی پارسال 5 درصد اضافه شد به سهمیه کل چیزی اضافه نشد و از مناطق کم کردن اثبات حرفام هم سایت کانونه ظرفیت های کل 95 و 96 ثابت هست ولی سهمیه ایثارگران از 25 به 30 رسید
      خیلی از بچه های این انجمن آرزوی دبیر شدن و معلمی دارند بعد امسال سنجش شاهکار کرد و توی تکمیل ظرفیت بدون توجه به نمره کنکور و بدون مصاحبه فرزندان ایثارگر رو استخدام کرد
      این قبیل کارا توهین به شعور هر انسانی که فقط یکم عقل داشته باشه ولی تو قبول نمی کنی
      البته نظر شما رو خوب میدونم ما کافریم و ضد نظام و اسراییلی هستیم و شما مسلمان و وطن پرست وآزادی خواه

لطفا دیگه نقل قول نگیر

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرسی از مشارکت کسایی که رای دادن

لطفا تاپیکو ببندید @Tia
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرسی از مشارکت کسایی که رای دادن

لطفا تاپیکو ببندید @Tia
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن