خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      سلام دوستان تاپیکی راجب دی وی دی ایشون پیدا نکردم کسی هست که فیلماشو مخصوصا مبحث لغت املاشو دیده باشه من کلی وقت میزارم ولی یادم میره املا لغت ادبیات یا کلماتشو مثلا س ث ص و... رو قاطی می کنم کلا نمیشه عمقی نمیره تو مغز نمیدونم چرا ایا شمام این مشکل رو داشتین من از روی نشر الگو لغت املا رو میخونم البته توی فلش کارت مینویسم تا به ترتیب لغات نشر الگو عادت نکنم .من تو یه ماه ۳۰۰۰ تا لغت زبان انگلیسی رو حفظ کردم اما یادم موند در کل زبان خیلی راحت تر بود ولی این چون ۲ تا کلمه که هر دو فارسیه یعنی فارسی به فارسی ادم قاتی می کنه دوستای عزیز اگه راهی هست بگین این مبحث پدرمو دراورده مرسی
      یه داستان تو چند تا شهر انیمشنی درست کرده، تلفظ هر کلمه رو میگه درست و معنیشو میگه و املاشو تو مانیتور مینویسه، جزوه هم همراهشه، بد نیست خوبه ولی چندین ساعته

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhs1372 نمایش پست ها
      کلا ادبیاتو با دی وی دی های علیرضا عبدالمحمدی بخونی عالیه
      کتاب برا تستم سعی کن همون 5 کتابچه نشر الگو استفاده کنی
      خودم استفاده میکنم خیلی راضیم
      داش دی وی دیشو دارم نمیدونم برا چی این عبدالمحمدی رو شاخ کردین این که همش مسخره بازی بود چند تا دختر جمع کرده میگن و میخندن اصن جدی نبود تو کارش از جو کنکور خارج میکنه دی وی دیاش البته دی وی دی هایی که تو تلگرامش میفروشه رو ندارما مال من مال موسسه رایانه

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      داش دی وی دیشو دارم نمیدونم برا چی این عبدالمحمدی رو شاخ کردین این که همش مسخره بازی بود چند تا دختر جمع کرده میگن و میخندن اصن جدی نبود تو کارش از جو کنکور خارج میکنه دی وی دیاش البته دی وی دی هایی که تو تلگرامش میفروشه رو ندارما مال من مال موسسه رایانه
      واقعا خوب نیست؟ من میخواستم همایش ارایه رو برم
      نمیدونم چکار کنم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      واقعا خوب نیست؟ من میخواستم همایش ارایه رو برم
      نمیدونم چکار کنم
      فیلم هامون سبطی رو ببین تو سایت الا جزوه هم داره متاسفانه ما اگه به چیزی پول ندیم قدرشو نمیدونیم تو ببین دوس نداشتی برو همایش عبدال

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن