خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مقایسه بین آزمون ریاضی خیلی سبز و نشرالگو (موج)

سلام دوستان خسته نباشید...
      از عنوان تاپیک پیداست ،
      فقط لطف کنین اگر کتاب رو از نزدیک دیدید نظرتونو بدین ، با پی‌دی‌اف‌شون خودم میتونم مقایسه کنم ،

حقیقتش تو تخفیفات گاج اینطور که پیداست گاج اصلا قصد موجود کردن کتاب ریاضی موج آزمون و چندتا کتاب دیگه رو نداره اینطور که پیداست ، چون الان چند روزی هست که درخواستا زیاده ، ولی اصلا خبری از رسیدگی نیست ،
      اینکه دلیلش چیه نمیدونم !
      چون یه سری کتابا رو راحت موجود میکنن بعد اتمام موجودی ، درحالی که این دوتا کتاب با اینکه متقاضی زیاد داره ولی خبری از اینکه قابل خرید باشه نیست هنوز !

خواستم بدونم اگه چندان فرقی ندارن بین این دوتا کتاب همون کتاب ازمون خیلی سبز که موجود هست رو خرید کنم ،

ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سایت خانه زیست شناسی ،برید قسمت فروشگاه ،
      کتاب آزمون زیست خیلی سبز 35 % تخفیف کتاب موج آزمون ریاضی هم یا 30% بود یا 35%
      راستش برا جواب سوالتون اگر بخوام چیزی بگم خیلی طولانی میشه . ولی کوتاه بخوام بگم هر دو کتاب خوبی هستن . اگر کتاب آموزشیتون رو کاملللللل نخوندین و فول نیستین (چند بار تستاش رو نزدین) همون رو بخونین بهتره و در آخر فقط خود شما هستین که با زدن چند آزمون از مباحثی که فول هستین از هر دو کتاب میتونین بفهمین کدوم بهتره .
      خود من همه گفتن شیمی ای کیو نخر موج آزمون بخر برا کتاب دومت . موج آزمون خریدم تستای خوبی داشت ، ولی بعد اون ای کیو خریدم و الان که تستاش رو میزنم خیلی نکات ریز و بهتری از موج آزمون داشت . شاید آموزش من جوری بوده که با ای کیو راحت تر باشم . یکی دیگه آموزشش جوری بوده که با موج آزمون بهتر کار کنه .پس فقط خودتون باید تصمیم بگیرید ، فقط پیشنهاد میکنم تو مباحثی که عالی هستین دو کتاب رو مقایسه کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان واقعا همه بیننده هستن ؟
      هیچکی تجربه استفاده از کتابارو نداره !؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آزمون ریاضی بیشتر جنبه دوره داره!! و خ سبز جمع بندی!!
      حالا منظورم چیه؟ اینه که شما وقتی وقت کم داری و میخوای چاله چوله های علمت رو بدونی خیلی سبز این کارو با حجم کمتری برات انجام میده ولی موج آزمون بیشتر بدرد عید و این مواقع میخوره که شما میخوای ی بار دیگه بری مباحث رو دوره کنی و برای اینکه بازخوانی نشه و دوباره خونی های الکی جلوش گرفته بشه میتونی از خلاصه درسهای موج استفاده کنی بعد بری ی سری تست خوب براش بزنی و تست بیخودی پ تکراری نزده باشی که این ممکنه با کتاب آموزش برات اتفاق نیوفته!
      این نظر شخصیم بود باز مقایسه و نتیجه گیری با خود شماست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آزمون ریاضی بیشتر جنبه دوره داره!! و خ سبز جمع بندی!!
      حالا منظورم چیه؟ اینه که شما وقتی وقت کم داری و میخوای چاله چوله های علمت رو بدونی خیلی سبز این کارو با حجم کمتری برات انجام میده ولی موج آزمون بیشتر بدرد عید و این مواقع میخوره که شما میخوای ی بار دیگه بری مباحث رو دوره کنی و برای اینکه بازخوانی نشه و دوباره خونی های الکی جلوش گرفته بشه میتونی از خلاصه درسهای موج استفاده کنی بعد بری ی سری تست خوب براش بزنی و تست بیخودی پ تکراری نزده باشی که این ممکنه با کتاب آموزش برات اتفاق نیوفته!
      این نظر شخصیم بود باز مقایسه و نتیجه گیری با خود شماست

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهام. نمایش پست ها
      سایت خانه زیست شناسی ،برید قسمت فروشگاه ،
      کتاب آزمون زیست خیلی سبز 35 % تخفیف کتاب موج آزمون ریاضی هم یا 30% بود یا 35%
      راستش برا جواب سوالتون اگر بخوام چیزی بگم خیلی طولانی میشه . ولی کوتاه بخوام بگم هر دو کتاب خوبی هستن . اگر کتاب آموزشیتون رو کاملللللل نخوندین و فول نیستین (چند بار تستاش رو نزدین) همون رو بخونین بهتره و در آخر فقط خود شما هستین که با زدن چند آزمون از مباحثی که فول هستین از هر دو کتاب میتونین بفهمین کدوم بهتره .
      خود من همه گفتن شیمی ای کیو نخر موج آزمون بخر برا کتاب دومت . موج آزمون خریدم تستای خوبی داشت ، ولی بعد اون ای کیو خریدم و الان که تستاش رو میزنم خیلی نکات ریز و بهتری از موج آزمون داشت . شاید آموزش من جوری بوده که با ای کیو راحت تر باشم . یکی دیگه آموزشش جوری بوده که با موج آزمون بهتر کار کنه .پس فقط خودتون باید تصمیم بگیرید ، فقط پیشنهاد میکنم تو مباحثی که عالی هستین دو کتاب رو مقایسه کنید
      ببخشیدمن توی خانه زیست شناسی ازمون خیلی سبز زیستو ندیدم میشه لینکو بدین؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      بین این دو کتاب موج بهتره..آزمونای جامع بیشتری هم داره ولی در کل جفتشون خوبه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط star20 نمایش پست ها
      ببخشیدمن توی خانه زیست شناسی ازمون خیلی سبز زیستو ندیدم میشه لینکو بدین؟؟
      زيست شناسي : آزمون زیست شناسی خیلی سبز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن