خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای پزشکی سهمیه 5 درصدی به درد نمیخوره

بچه ها فقط یه چیز بهتون میگم برید کارنامه ها رو مقایسه کنید بعد متوجه میشید که زیر هزار مناطق مخصوصا منطقه سه با زیر هزار 5 درصد تفاوتی نداره این سهمیه بیشتر برا رتبه های بالا 2هزار عالیه وگرنه زیر دو هزار زیاد توفیقی نداره ..بازم میگم همه این حرفام با توجه به کارنامه هاست...حالا منتظر نظرات همه شما هستیم و همه نظرات هم قابل احترامه..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم بابت اطلاع رسانی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قبولی منطقه 3 راحت تر از سهمیه 5% هست.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی این حجم از هماهنگی خودجوش بین یه جمع کثیر بی سابقه است .البته تو بین شما تک و توک ادم با انصاف پیدا میشه
      اول که سه پیچ کردین که این به جون مادرم فقط تو ریاضی ها تاثیر داره.بعد دیدین که اینطور نمیشه و چند صباح دیگه که کارنامه ها رو گزینه دو و قلم چی گذاشت گندش در میاد.کم کم رو منطقه یک و بعدا دو تجربی شل کردید .الانم دارید روی عدم تاثیر منطق ۳ مانور میدین.باشه شما سهمیه تون سهمیه نیستا.فامیل به ما نگن با سهمیه قبول شد .سهمیه که تاثیر منفی میزاره و من بخاطر اینکه نشون بدم یه ۵ درصدی ام فداکارانه از این سهمیه به نفع افراد مناطق استفاده میکنم.
      اصلا اونیکه سهمیه داره منم.ترامپ هم با سهمیه رئیس جمهور شد. با سهمیه رأی الکتورال که تر جمه اش میشه سهمیه 5 درصدی
      سهمیه 5 درصدی تاثیرش از هیئت علمی و 25 درصدی کمتره ولی خب تاثیرش حتما و به تحقیقا از مناطق و بسیج و غیره بیشتره .
      شما تا دیـــروز مخالف سهمیه بودی الان میخوای تاثیرش رو هم زیادتر کنی؟!مشکل برات پیش آمده کسگم از ترس گشا دیته (در راستای مطالعه کمتر)
      هرکس بخواد برا سهمیه مناطق منطقه یک و دو و سه بلند پروازی بکنه پراشا گیچی میکنم .فوتوا الکی هم نمیدم

26870300_391086964671499_5650104171664244736_n.jpg

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      یعنی این حجم از هماهنگی خودجوش بین یه جمع کثیر بی سابقه است .البته تو بین شما تک و توک ادم با انصاف پیدا میشه
      اول که سه پیچ کردین که این به جون مادرم فقط تو ریاضی ها تاثیر داره.بعد دیدین که اینطور نمیشه و چند صباح دیگه که کارنامه ها رو گزینه دو و قلم چی گذاشت گندش در میاد.کم کم رو منطقه یک و بعدا دو تجربی شل کردید .الانم دارید روی عدم تاثیر منطق ۳ مانور میدین.باشه شما سهمیه تون سهمیه نیستا.فامیل به ما نگن با سهمیه قبول شد .سهمیه که تاثیر منفی میزاره و من بخاطر اینکه نشون بدم یه ۵ درصدی ام فداکارانه از این سهمیه به نفع افراد مناطق استفاده میکنم.
      اصلا اونیکه سهمیه داره منم.ترامپ هم با سهمیه رئیس جمهور شد. با سهمیه رأی الکتورال که تر جمه اش میشه سهمیه 5 درصدی
      سهمیه 5 درصدی تاثیرش از هیئت علمی و 25 درصدی کمتره ولی خب تاثیرش حتما و به تحقیقا از مناطق و بسیج و غیره بیشتره .
      شما تا دیـــروز مخالف سهمیه بودی الان میخوای تاثیرش رو هم زیادتر کنی؟!مشکل برات پیش آمده کسگم از ترس گشا دیته (در راستای مطالعه کمتر)
      هرکس بخواد برا سهمیه مناطق منطقه یک و دو و سه بلند پروازی بکنه پراشا گیچی میکنم .فوتوا الکی هم نمیدم

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 26870300_391086964671499_5650104171664244736_n.jpg
مشاهده: 120
حجم: 39.6 کیلو بایت
      تاثیرش نصف بسیجه دقیقا . کارنامه و تراز های قبولی رو حتما نگاه کنید. خداروشکر مدارک تویه سایت های کنکوری هست

6. Top | #6
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      تاثیرش نصف بسیجه دقیقا . کارنامه و تراز های قبولی رو حتما نگاه کنید. خداروشکر مدارک تویه سایت های کنکوری هست
      بسیج فعال برای ازاد هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن