خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19

موضوع: ریاضی

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

مشکلاتیو که گفتی باالا گفتم راه حلشون چیه.
      در مورد کتاب که نمیدونم چجوریه خیلی سبز یازدهم. فک میکنم خیلی سبز ریاضی تجربیش خیلی طرفدار دارهدبین تجربیا.
      کلن آقای موئینی هم درس دانشونو توی تی وی پسندیدم هم چنتا کتاب برای رشته ی ریاضی هم نوشتن عالی بوده. تقریبن خشک هم نیست کتابشون.
      ولی از نظر تعداد کتاب حداقل توی درسای فیزیک و ریاضی مطمعنم تستای یه کتاب کفایت میکنه. خودم فقط شیمی چند منبعی شدم. درسای دیگه شاید تنها استفاده از کتاب دوم کنار منبع اصلی وقتی بود که دیر شرو میکردم و چون اون دومیه حجمش کم بود به قول ادبیاتیا خالی نبودن عریضه و یه چیزی زدن فرداش سر ازمون تستای اونو میزدم. اینم که میگم حداکثر توی دوتا درس بود.
      ضمنن یه کتاب زدن رو یجوری نگا نکنید انگار هر کتابی سی ۴۰ تا تست داره. حداقلش اون خیلی سبزی که من میشناسم تست کافی داره.
      خداروشکر ریاضی فیزیک هم حفظی نیست. پس بهونه‌ی حفظ شدن تستا دستمون نباشه تکرار شدن روش و تیپ سوالا هم به تسلط کمک میکنه
      موفق باشی
      دمت گرم انصافا

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      خیر شما وقتی رو خیلی سبز تسلط ۱۰۰ درصدی نداری حق نداری بری کتاب دیگه
      شما تست اموزشی کم میزنی
      بعد اینکه مثال های درسنامه رو خوب یاد گرفتی میری سراغ تست اموزشی
      بر فرض مثال اگر اون مبحث ۶۰ تا تست داره دو در میان یعنی ۲۰ تا تست به صورت دو میان ( از هر ۳ تا تست یه دونه ) اموزشی می زنی
      یعنی اول خودت حل می کنی بعد بلافاصله میری پاسخنامه ببینی کتاب چجوری حل کرده

بعد این ۲۰ تا اگه احساس کردی بازم تو مبحث گنگی برگرد درسنامه ببین مشکل کجاست
      بعد حل مشکلات میری سراغ ۴۰ تا تستت که زماندار باید بزنی

موقع خوندن سوال برای کاهش بی دقتی زیر کلید واژه ها خط بکش

از بین این ۴۰ تا و اون ۲۰ تای قبلی تستایی که به نظرت خفنن و نکات زیادی از درسنامه رو در بر میگیرن مارک دار میکنی برای دوران جمع بندی
      خیلی ممنون

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم منبع دومم نردبامه بعد یه مدت تصمیم‌گرفتم بزارم تابستون .الآن باید بیشتر روی یادگیری اون مطلب و زدن تستای شبیه کنکور زوم‌ کنی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اقا واسه ریاضی چه کنیم؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن