خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21

موضوع: پزشکی تعهدی

1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.parham نمایش پست ها
      این قانون ده سال باید اجرا بشه برین قانون رو بخونین
      کجاست قانونش؟!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این قانون ده سال باید اجرا بشه برین قانون رو بخونین بعد بیان نطر بدین یا علی
      من که نگفتم حذف میشه یا تا کی باید اجرا بشه. من صرفا در مورد منشا پیدایش چنین کد رشته محلی صحبت کردم
      اجرا بشه یا نه هیچ توفیری به حال من نداره.
      پستو دقیق بخونید بعد اظهار نظر کنید.
      یا حق
      stay focused and never give up

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط star20 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید .
      من خبری روشنیدم درموردپزشکی تعهدی که مثل اینکه مهلت سه ساله پزشکی تعهدی تموم شده ودیگه تمدید نمیشه یعنی اینکه قراربود درکنکور94،95و96 پزشکی تعهدی دردفترچه انتخاب رشته داشته باشیم که داشتیم .حالا سوالم اینه واقعا دیگه تمدید نمیشه ؟؟؟ چرا واسه97گندزدن به همه چی
      من امیدم به این بودکه حداقل اگه پزشکی عادی نیوردم تعهدی روبزنم اما این خبر روشنیدم وکاملا ناامیدشدم اگه کسی اطلاعی داره خواهشا بیاد وباجزییات بگه ممنون
      از کجا شنیدی؟؟
      لینک خبرش رو اگه داری بده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم.برو قانون درست بخون..نوشته که نیرو های مورد نیاز تا ده سال آینده رو میگیرم ..نه اینکه تا ۱۰ سال میگیریم.. الان سه ساله دارن میگیرن احتمالش هست که نیرو های مورد نیاز ده سال تامین شده ..یا علی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم.برو قانون درست بخون..نوشته که نیرو های مورد نیاز تا ده سال آینده رو میگیرم ..نه اینکه تا ۱۰ سال میگیریم.. الان سه ساله دارن میگیرن احتمالش هست که نیرو های مورد نیاز ده سال تامین شده ..یا علی

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مدت تعهد خدمت 3 برابر مدت تحصیل هست فکر میکنم یعنی 7ضربدر 3 = 21 سال هر کجا فرسادت تقریبا تا نزدیکای آخر عمر ، چیز خوبی نیس ، ضمنا تا نصف تعهدت هم نری فکر میکنم نشه آزمون تخصص داد ( دقیق یادم نیست فکر کنم همینطور بود )
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن