خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منبع مناسب در کنار خیلی سبز

سلام دوستان
      برای مباحث حد،مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال کتابی میخوام که در کنار خیلی سبز کار کنم خیلی سبز سوالای سختش ( به جز چندتا تکمیلی آخر فصل ها ) همون سوالای کنکوره و واقعا به تسلط خیلی خوب نمی رسم
      آی کیو رو خریدم که به نظرم بیخودی سخته و اصلا سوالاتش نزدیک به سبک سوالات کنکور نیست و بیش تر سردرگم میکنه
      الان اسم کتاب هایی مثل مبتکران ،تخته سیاه ،خوشخوان و موج آزمون رو تو انجمن پیدا کردم
      آیا کتابی هست که تست های آزمون های آزمایشی خوب و سوالای تالیفی جون دار استاندارد داشته باشه ؟
      کمکم کنید چه کتابی رو در کنار خیلی سبز کار کنم که مطمئن بشم 30 درصدی که از این مباحث میاد رو خیلی مسلط میزنم ؟
      ویرایش توسط ali.k77 : 04 بهمن 1396 در ساعت 23:39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه سوالای کانون رو میخوای و با برنامه کانون هم میخونی سروش مویینی سوالای سالای قبل کانون رو مبحث به مبحث اول هر هفته بعد از آزمون میزاره آدرس کانالش riazitajrobi96 هستش (با @ بزنید).
      بین اون کتاب ها هم من خودم موج آزمون رو دارم که واقعا استاندارد و خوبه هم سوالای چالشی داره هم سوالای نرمال کنکوری.به نظرم کتاب خوبیه در مجموع.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.k77 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      برای مباحث حد،مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال کتابی میخوام که در کنار خیلی سبز کار کنم خیلی سبز سوالای سختش ( به جز چندتا تکمیلی آخر فصل ها ) همون سوالای کنکوره و واقعا به تسلط خیلی خوب نمی رسم
      آی کیو رو خریدم که به نظرم بیخودی سخته و اصلا سوالاتش نزدیک به سبک سوالات کنکور نیست و بیش تر سردرگم میکنه
      الان اسم کتاب هایی مثل مبتکران ،تخته سیاه ،خوشخوان و موج آزمون رو تو انجمن پیدا کردم
      آیا کتابی هست که تست های آزمون های آزمایشی خوب و سوالای تالیفی جون دار استاندارد داشته باشه ؟
      کمکم کنید چه کتابی رو در کنار خیلی سبز کار کنم که مطمئن بشم 30 درصدی که از این مباحث میاد رو خیلی مسلط میزنم ؟
      ایکیو رو منم خریدم امروز بیشتر سختیش سر طولانی بودن جواباشه وگرنه اونقدرام خاص نیست.همونو فعلا کار کن از اردیبهشت موج ازمون بزن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از بین کتابایی که گفتین من موج ازمون نشر رو خریدم کنار خیلی سبز تسلط عالی بهتون میده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      ایکیو رو منم خریدم امروز بیشتر سختیش سر طولانی بودن جواباشه وگرنه اونقدرام خاص نیست.همونو فعلا کار کن از اردیبهشت موج ازمون بزن.
      یه چیزی بگم بهتره برای ریاضی دو ماه آخر بیشتر تستای کنکور کار بشه به جای تستای تالیفی چون 70-80 درصد تست ها شبیه کنکور های سال های قبل میاد (اگه مثل 96 همه ش اینجوری نیاد!) و تست تالیفی زدن ممکنه یه مقدار ما رو از اون فضا دور کنه.

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.k77 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خوشخوان از همه بهتره موج هم بد نیست......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن