خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترمی واحدی یا نظام قدیم؟

سلام به همگی

این دانش آموز ترمی-واحدی و سالی-واحدی جریانش چیه؟ جدیدا اضافه شده. منظورشون همین نظام آموزشی جدیده که سال بعد کنکور میدن؟ آخه توی دفترچه اومده که:

"دانش آموزان ترمي واحدي: به دانشآموزاني اطلاق ميشوند كه از نظام ترمي واحدي نظام جديد آموزش متوسطه فارغ التحصيل شـدهانـد.اين فارغ التحصيلان مشمول تأثير سوابق تحصيلي در آزمون سراسري نميباشند."(ص3 دفترچه شماره1)

خب من سال 94 پیش دانشگاهی رو تموم کردم پس مشمول سوابق تحصیلی هستم. پس نمیتونم ترمی واحدی باشم. والا پیرمرد هم نیستم که نظام قدیم باشم! پس چی ام دقیقا؟!

پ.ن. توی انجمن هم گشتم دراین باره تاپیکی پیدا نکردم. اگه تاپیکی هست که به این موضوع پرداخته ممنون میشم به اون تاپیک راهنماییم کنید.
      ویرایش توسط venomancer : 04 بهمن 1396 در ساعت 15:24

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ترمی واحدی هستیم ما...
      مگه نمیگیم ترم اول ترم دوم؟
      قدیم اونان ک ثلث داشتن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که الان دارین پیش دانشگاهی میخونیم ترمی واحدی هستیم ولی بقیه رو نمیدونم چین نظام قدیم هم ما زمان بابای منه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم درگیر اون نمیباشند شدم...
      والا هرسال ک ثبت نام میکنم همون ترمی واحدی رو میزنم
      از برهان خلف استفاده کن...چون قدیم نیستی پس ترمی واحدی هستی
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ترمی واحدی درسته
      و مشمول تاثیر سوابق...اینقدر بزرگش نکنین وقتی میزنی از 91 تا 96 دیپلم کامل گرفتی اون گزینه میاد اگه اون اول بزنی قبل سال 84 باید نظام قدیم بزنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلا چ سوابق باشه چ نه, تاثیر مثبته چ فرقی میکنه...درصدت که عوض نمیشه رو تراز کلت تاثیر داره اونم ی حدی مثلا اگه ترازت بشه 9 هزار که سوابقت 20 هم باشه 14 هزار نمیشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من الان پرسیدم فهمیدم قضیه چیه. ما نه ترمی واحدی هستیم و نه نظام قدیم. ما "سالی واحدی" هستیم.
      ظاهرا "ترمی واحدی" ها هم قدیمی اند ولی کمی جدیدتر از نظام قدیمی ها هستند، برای همین گفته که مشمول سوابق نمیشن. پس همون تیک "ترمی واحدی یا سالی واحدی" رو باید زد.

ممنون از شما دوستان عزیز

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط venomancer نمایش پست ها
      سلام به همگی

این دانش آموز ترمی-واحدی و سالی-واحدی جریانش چیه؟ جدیدا اضافه شده. منظورشون همین نظام آموزشی جدیده که سال بعد کنکور میدن؟ آخه توی دفترچه اومده که:

"دانش آموزان ترمي واحدي: به دانشآموزاني اطلاق ميشوند كه از نظام ترمي واحدي نظام جديد آموزش متوسطه فارغ التحصيل شـدهانـد.اين فارغ التحصيلان مشمول تأثير سوابق تحصيلي در آزمون سراسري نميباشند."(ص3 دفترچه شماره1)

خب من سال 94 پیش دانشگاهی رو تموم کردم پس مشمول سوابق تحصیلی هستم. پس نمیتونم ترمی واحدی باشم. والا پیرمرد هم نیستم که نظام قدیم باشم! پس چی ام دقیقا؟!

پ.ن. توی انجمن هم گشتم دراین باره تاپیکی پیدا نکردم. اگه تاپیکی هست که به این موضوع پرداخته ممنون میشم به اون تاپیک راهنماییم کنید.
      نسل ما سالی-واحدی هست ، ترمی واحدی مربوط به اواخز دهه هفتاد بوده ، نظام قدیم هم مربوط به سالای قبل 72 که کلا کتاباشون فرق اساسی داشته .
      ما سال دیگه نظام قدیم میشیم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن