خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته انصرافی..

من تو پیام نور مدیریت صنعتی ثبت نام کرده بودم برا حفظ سربازی بعد الان دیدم تو دفترچه راهنمای کنکور اینو نوشته

دانشجوياني كه انصراف ميدهند، حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشتة قبلي خود را ندارند.

یعنی من نمیتونم تو دانشگاه دولتی مدیریت صنعتی بخونم دیگه؟ یا فقط مخصوص همون دانشگاهی هست کهرازش انصراف دادم لطفا کمک کنید چون هدفم مدیریت صنعتی شیراز بود پارساا با بد شانسی و اختلاف سه نفر قبول نشدم
      ویرایش توسط Tia : 04 بهمن 1396 در ساعت 14:39 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sirbigwig1998 نمایش پست ها
      من تو پیام نور مدیریت صنعتی ثبت نام کرده بودم برا حفظ سربازی بعد الان دیدم تو دفترچه راهنمای کنکور اینو نوشته

دانشجوياني كه انصراف ميدهند، حق بازگشت و ادامه تحصيل در رشتة قبلي خود را ندارند.

یعنی من نمیتونم تو دانشگاه دولتی مدیریت صنعتی بخونم دیگه؟ یا فقط مخصوص همون دانشگاهی هست کهرازش انصراف دادم لطفا کمک کنید چون هدفم مدیریت صنعتی شیراز بود پارساا با بد شانسی و اختلاف سه نفر قبول نشدم
      سلام
      منظورش اینه که اگه از یه رشته در یک دانشگاهی انصراف دادین دوباره نمیتونین برگردین همون رشته در همون دانشگاه
      البته فکر با دوباره کنکور دادن بشه رفت خوند دوباره
      ولی اگه پیام نور هستین نیازی نیست انصراف بدین الان ، میتونین بعد قبولی هم انصراف بدین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن