خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 19 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 276
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا موافقم . ما اگه این مدارکمون به درد میخورد مریض که نبودیم دوباره کنکور بدیم ...
      البته یادمه چند سال پیش این مشکل وجود داشت . دوستان رفتن دانشگاه بعد حکم دیوان اومد بقیه تحصیلشون بدون شهریه شد .
      فقط یه سوال ازاد شامل این قانون میشه ؟
      باز میشه شهریه ازاد رو با تدریس جور کرد ... ولی مازاد و پردیس !!!!!!

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از سیستم پاسخگویی دانشگاه آزاد پرسیدم، گفتن میشه ولی یه بحثی هست اونم اینه که منظق خوندن دانشگاه آزاد برای کسایی که مدرک دارن یکم جای بحث داره اونم اینه که دندانپزشکی آزاد ترمی 7 میلیونی هست که 12 ترم اگه درسی نیفته طرف باید چیزی حدود 84 میلیون پول داد و حدود سی و اندی سن!!! به نظر من که کلا باید تحصیل رایگان باشه البته درصورتی که طرف خودش قبول شه اول.
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      واقعا موافقم . ما اگه این مدارکمون به درد میخورد مریض که نبودیم دوباره کنکور بدیم ...
      البته یادمه چند سال پیش این مشکل وجود داشت . دوستان رفتن دانشگاه بعد حکم دیوان اومد بقیه تحصیلشون بدون شهریه شد .
      فقط یه سوال ازاد شامل این قانون میشه ؟
      باز میشه شهریه ازاد رو با تدریس جور کرد ... ولی مازاد و پردیس !!!!!!

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smartchild نمایش پست ها
      من از سیستم پاسخگویی دانشگاه آزاد پرسیدم، گفتن میشه ولی یه بحثی هست اونم اینه که منظق خوندن دانشگاه آزاد برای کسایی که مدرک دارن یکم جای بحث داره اونم اینه که دندانپزشکی آزاد ترمی 7 میلیونی هست که 12 ترم اگه درسی نیفته طرف باید چیزی حدود 84 میلیون پول داد و حدود سی و اندی سن!!! به نظر من که کلا باید تحصیل رایگان باشه البته درصورتی که طرف خودش قبول شه اول.
      خدا رو شکر
      چاره ی دیگه ای نداریم . من دکترا قبول شدم ولی نرفتم .
      باز این شهریه رو یه جوری پرداخت میشه کرد و حداقل بعدش بازدهی داره .
      یعنی شما میدونین هزینه ای که پرداخت شده دوباره برمیگرده .

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی شرایط حاضر بله برمیگرده ولی کسی نمیدونه 7 سال دیگه شرایط به چه صورت باشه هرچند رشته های تجربی از همون اولم بهتر بود. ولی بازم تضمینی نیس زیاد توی ایران. کلا هرچند سال یه رشته های خاص رو میبرن توی اوج که همه دنبال اونا باشن. چه بسا که 10سال پیش هم تقاضا واسه رشته های ریاضی بیشتر از تجربی بود. شاید 7 سال دیگه رشته های انسانی برن توی اوج!!!!!!
      خدا رو شکر

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا رو شکر
      بخونین
      80 تومن 100 تومن یا حتی بیشتر، رو قراره در طول 7 سال پرداخت کنید، تدریس خصوصی هست، وام هست، قرض، گدایی........ هزارتا راه داره پرداختش
      درسته خیلیا که می رن پردیس وضع مالیشون خوبه، ولی خیلیام هستن وضعشون بده و با جون کندن این پول رو جور میکنن، اما ارزش داره!! هدفتون ارزش داره!
      مسلما روزانه خیلی خیلی بهتره! ولی نه این که این قضیه جلوی رسیدن به هدفتون رو بگیره! سعی کنین تمرکز کنین روی درستون. از این ستون به اون ستون فرجه
      ان شاالله که این قضیه ختم به خیر می شه، سعی می کنیم حتما پیگیری هم بکنیم ولی تمرکز اصلی رو بذارین رو درس

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smartchild نمایش پست ها
      توی شرایط حاضر بله برمیگرده ولی کسی نمیدونه 7 سال دیگه شرایط به چه صورت باشه هرچند رشته های تجربی از همون اولم بهتر بود. ولی بازم تضمینی نیس زیاد توی ایران. کلا هرچند سال یه رشته های خاص رو میبرن توی اوج که همه دنبال اونا باشن. چه بسا که 10سال پیش هم تقاضا واسه رشته های ریاضی بیشتر از تجربی بود. شاید 7 سال دیگه رشته های انسانی برن توی اوج!!!!!!
      رشته های تجربی همیشه وضع بهتری داشتن . البته دارو، دندون و پزشکی . همیشه تضمین شده است که فارغ التحصیلاشون کار دارن .
      علوم انسانی به دلیل پذیرش بالایی که داشت عملا همه بیکار موندن و وضع مهندسی و علوم پایه هم همینه .
      پزشک رو همه جای دنیا نیاز دارن . چرا ؟ چون این افراد عملی همه چیز رو یاد میگیرن ...

ولی حق با شماست . نمیشه پیش بینی کرد . ما که امسال داشتیم میخوندیم اصلا فکرشم نمیکردیم این مشکل پیش بیاد .
      به نظر من با ارامش درسمون رو بخونیم . نهایتش میریم ازاد . اونم کار میکنیم هزینه اش رو تا حدودی میشه پرداخت کرد ...
      ولی خبر خیلی بدی بود .

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doc.Sam نمایش پست ها
      بخونین
      80 تومن 100 تومن یا حتی بیشتر، رو قراره در طول 7 سال پرداخت کنید، تدریس خصوصی هست، وام هست، قرض، گدایی........ هزارتا راه داره پرداختش
      درسته خیلیا که می رن پردیس وضع مالیشون خوبه، ولی خیلیام هستن وضعشون بده و با جون کندن این پول رو جور میکنن، اما ارزش داره!! هدفتون ارزش داره!
      مسلما روزانه خیلی خیلی بهتره! ولی نه این که این قضیه جلوی رسیدن به هدفتون رو بگیره! سعی کنین تمرکز کنین روی درستون. از این ستون به اون ستون فرجه
      ان شاالله که این قضیه ختم به خیر می شه، سعی می کنیم حتما پیگیری هم بکنیم ولی تمرکز اصلی رو بذارین رو درس
      کاملا موافقم .
      این هزینه رو میشه با تدریس و وام و ... جور کرد .
      الان فقط بخونیم ... هدفمون خیلی ارزش داره .
      منم میشینم پای کتاب تا روز کنکور ...
      بعد پولش رو یه کاری میشه کرد . ماها همه فوق لیسانس داریم ! 17-18 سالمون که نیست برای پول یه راهی پیدا میکنیم .
      مرسی دوست عزیز

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی به نظر من ما ایرانیها همش میگیم توکل به خدا
      غافل از اینکه خدا همیشه میگه از تو حرکت از من برکت
      ما میتونیم یک درصد شایدم خیلی کمتر رو قبل از اینکه مشکلمون بزرگ بشه هزینه کنیم
      و با گرفتن یه وکیل حرفه ای مشکلمونو حل کنیم و اونور خودمونو به زحت نندازیم و با خیال راحت درس بخونیم

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این قوانینی که میگین واسه اوناییه که ارشد خوندن ؟؟
      اونایی که کارشناسی روزانه دارن میتونن روزانه بدون پرداخت شهریه شرکت کنن درسته؟

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا اگه میدونید جواب بدید

من از دکتر افشار حدودا یه ماه پیش پرسیدم
      گفتم کارشناسی روزانه خوندم میتونم روزانه بدون پرداخت شهریه برم
      گفتن اره

حالا شماها که دارین میگین واسه ارشدا میگین یا کاشناسیا؟؟

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme2 نمایش پست ها
      لطفا اگه میدونید جواب بدید

من از دکتر افشار حدودا یه ماه پیش پرسیدم
      گفتم کارشناسی روزانه خوندم میتونم روزانه بدون پرداخت شهریه برم
      گفتن اره

حالا شماها که دارین میگین واسه ارشدا میگین یا کاشناسیا؟؟
      منم از مشاور پرسیده بودم . قانون جدیده .چون دیوان عدالت اداری باطلش کرده بود فکر نمیکردن دوباره توی دفترچه بیاد .
      شما باید مبنا رو دفترچه قرار بدین .

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم از مشاور پرسیده بودم . قانون جدیده .چون دیوان عدالت اداری باطلش کرده بود فکر نمیکردن دوباره توی دفترچه بیاد .
      شما باید مبنا رو دفترچه قرار بدین .
      من متوجه نشدم اینی که دارین میگین واسه ارشده یا لیسانس؟؟؟

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme2 نمایش پست ها
      من متوجه نشدم اینی که دارین میگین واسه ارشده یا لیسانس؟؟؟
      من درباره ارشد حرف میزنم
      لیسانس رو اطلاعی ندارم .

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      دوستان عزیزم ضمن اینکه بچه ها خوب روحیه دادند و کاملا هم موافقم ولی باید در کنارش کارهایی با همین فضای مجازی انجام دهیم .
      ضمن عرض پوزش از ادمین سایت

https://t.me/********/CC7d2EbHSxZV4ckkFL60Pw
      ما نمیتونیم وارد بشیم.

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من درباره ارشد حرف میزنم
      لیسانس رو اطلاعی ندارم .
      اهان.....متشکرم دوست عزیز

صفحه 4 از 19 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن