خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 276
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما چه رشته ای خوندید؟من کجا میتونم سوالمو ثبت کنم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      همین الان ثبت کردم سوالوو . بخدا هر مشکلی پیش بیاد از روش میپرم چون از اول به خودم قول دادم ولی من پیش بینی میکردم این اتفاق بیفته

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ارشد عمران
      بخش پاسخ گویی به سوالات

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزانه خوندید؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      من ارشد عمران
      بخش پاسخ گویی به سوالات

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من از سیستم پاسخگویی دانشگاه آزاد پرسیدم گفتن کسایی که فوق لیسانس دارن میتونن برای واحدهای عادی ( نه خودگردان) دانشگاه آزاد اقدام کنن. احتمال میره پذیرش دانشگاه آزاد پزشکی سخت تر از روزانه پزشکی بشه توی بعضی از شهرها با این اوصاف!!!!!!!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من لیسانس ازاد و ارشد پیام نور

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم ارشد عمران روزانه و کارشناسی غیرانتفاعی دارم ولی اینا کلا کسایی که ارشد دارن رو گفتن باید پردیس بخونن. فرقی نداره واسشون طرف روزانه خونده یا نخونده. به نظرم وزارت بهداشت این وسط داره زرنگ بازی درمیاره و قوانین رو به نفع خودش تفسیر به رای میکنه. کلا دفترچه سازمان سنجش توی این سالها نشون داده که بعضی از بندهایی که توش نوشته میشه یه جورایی الزام قانونی نداره. امیدوارم با شکایات متعدد دوستان اینجور قوانین که هنوز واسه خودشونم ابهام داره و البته یه جورایی به نفع خودشونه!!!درست بشه و اینجوری واسه دوستان دردسرساز نشه.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بنظرت چطور میتونیم شکایت کنیم.منظورم اینه چطور میتونیم ی تعدادی از داوطلبان که شرایطشون اینطور هست رو دور هم جمع کنیم و شکایت کنیم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط smartchild نمایش پست ها
      منم ارشد عمران روزانه و کارشناسی غیرانتفاعی دارم ولی اینا کلا کسایی که ارشد دارن رو گفتن باید پردیس بخونن. فرقی نداره واسشون طرف روزانه خونده یا نخونده. به نظرم وزارت بهداشت این وسط داره زرنگ بازی درمیاره و قوانین رو به نفع خودش تفسیر به رای میکنه. کلا دفترچه سازمان سنجش توی این سالها نشون داده که بعضی از بندهایی که توش نوشته میشه یه جورایی الزام قانونی نداره. امیدوارم با شکایات متعدد دوستان اینجور قوانین که هنوز واسه خودشونم ابهام داره و البته یه جورایی به نفع خودشونه!!!درست بشه و اینجوری واسه دوستان دردسرساز نشه.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا موافقم ما که روزانه نخوندیم
      بخشنامه شبانه به این میگن

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طرق قانونیش که قطعا نیاز به وکیل داره و افراد عادی نمیتونن جلوی بند و تبصره های قانونی اینا مقاومت کنه چراکه وزارت بهداشت واسه این کارا قطعا وکیل داره که این کارها رو پیگیری میکنه. یه نکته ی دیگه ای هم هست اونم اینه که باید افراد ذی نفع باشن ینی باید اول روزانه قبول شن بعدش شکایت کنن. به نظرم بهترین کارش اینه که در ماه های آینده دوستان با خوش فکری یه کمپینی کانالی چیزی درست کنن تا افرادی که ذی نفع میشن یا شدن اول جمع بشن بعد بتونن تصمیم گیری کنن از طریق قانونی
      نقل قول نوشته اصلی توسط سلماز نمایش پست ها
      دوست عزیز بنظرت چطور میتونیم شکایت کنیم.منظورم اینه چطور میتونیم ی تعدادی از داوطلبان که شرایطشون اینطور هست رو دور هم جمع کنیم و شکایت کنیم؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودمو باختم.
      دیگه نمیتونم بخونم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط smartchild نمایش پست ها
      طرق قانونیش که قطعا نیاز به وکیل داره و افراد عادی نمیتونن جلوی بند و تبصره های قانونی اینا مقاومت کنه چراکه وزارت بهداشت واسه این کارا قطعا وکیل داره که این کارها رو پیگیری میکنه. یه نکته ی دیگه ای هم هست اونم اینه که باید افراد ذی نفع باشن ینی باید اول روزانه قبول شن بعدش شکایت کنن. به نظرم بهترین کارش اینه که در ماه های آینده دوستان با خوش فکری یه کمپینی کانالی چیزی درست کنن تا افرادی که ذی نفع میشن یا شدن اول جمع بشن بعد بتونن تصمیم گیری کنن از طریق قانونی

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدتون به خدا باشه. اینا توی یک سال 2جور قانون میدن خودشون هم نمیدونن چی به چیه. نمونش همین پارسال دفترچه های ثبت نام 95 و انتخاب رشته 95 بند و دفترچه رو باهم مقایسه کنید متوجه میشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط سلماز نمایش پست ها
      من خودمو باختم.
      دیگه نمیتونم بخونم.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهتره همین الان کانال بزنیم و به مطالعه ادامه بدیم من امروز را به خودم استراحت دادم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم وضع روحیم بهم ریخت .
      الان تکلیف ما که دانشگاه ازاد لیسانس و فوق گرفتیم چی میشه ؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام به همه دوستان.
      منم ارشد عمران خوندم.کارشناسیمو آزاد خوندم ولی ارشدم روزانه خوندم.

توجه دوستان رو به این مطلب جلب میکنم:
      دوستانی که مقاطع کاردانی یا کارشناسی یا ارشدنشونو روزانه خوندن، چه گناهی کردن که حداقل 6 سال جون کندن و چند کنکور شرکت کردن ولی ارشدشون هیچ کجای ایران هم تراز با مقطع پزشک عمومی لحاظ نمیشه بجز کنکور سراسری امسال!!!؟
      گذشته از این حرفا!!
      روزانه خوندیم!گناه که نکردیم!

اولا طبق گفته دوستمون "konkuri100"

"اصل سی ام (30) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران:

دولت موظف است وسایل آموزش و پرورش رایگان را برای همه ملت تا پایان دوره متوسطه فراهم سازد و وسایل تحصیلات عالی را تا سر حد خودکفایی کشور به طور رایگان گسترش دهد.

با توجه به این که مطابق ماده 7لایحه قانونی اصلاح مواد 7 و 8 قانون تامین وسایل و امکانات تحصیل اطفال و جوانان ایرانی مصوب سال 1358، تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی داخل کشور به صورت رایگان و در قبال تعهد خدمت برابر مدتی که از تحصیل رایگان استفاده کرده اند مورد حکم مقنن قرار گرفته و پرداخت شهریه در فرضی اعمال می شود که کسی مایل به تحصیل رایگان نباشد و در سایر قوانین دلیلی بر محدودیت تحصیل رایگان در مراکز آموزش عالی فقط در یک مقطع وجود ندارد و از طرفی مطابق ماده 4 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب سال 1380، دریافت هر گونه وجه، کالا و خدمات تحت هر عنوان از اشخاص حقیقی و حقوقی توسط وزارتخانه ها، موسسات و شرکتهای دولتی غیر از مواردی که در مقررات قانونی مربوط معین شده یا می شود، ممنوع اعلام شده است"

ثانیا، روزانه خوندیم!
      خوب چرا باید بخاطر دو سال یا چهار سال یا اصلا همه ارشدو از آموزش رایگان استفاده کردیم، 7 سال مجبور به پرداخت شهریه ای سنگین بشیم!!
      آیا واقعا هزینه آموزش رایگانی که ما خوندیم با پردیس برابر هست!!!
      ما اگر پول داشتیم و کار داشتیم مگه مرض داشتیم دوباره 7 سال عمرمونو هدر بدیم که معلوم نیست آخرش چی میشه!!!
      پردیس و مازاد مال اونهایی هست که پول دارن و حوصله درس خوندن ندارن، گناه ما چیه که بخواهیم بخاطر گناه ناکرده مجازات بشم!!!

خوب این آقایون واقعا میخوان عدالت رو برقرار کنن، قانونو اینجوری تصویب کنن که ما اگر خدا بخواد و روزانه قبول شدیم، بریم و هزینه مقاطعی که آموزش رایگان استفاده کردیمو به صورت شبانه پرداخت کنیم و اینجا اینجوری مجازات نشیم

دوستان، ظاهرا تعدادمون کم نیست
      بهتره از حقمون دفاع کنیم
      به روشی کاملا قانونی
      با گرفتن یه وکیل
      اگر با هم باشیم، هم هزینه گرفتن وکیل خیلی کاهش پیدا میکنه و هم به نتیجه خوبی میرسیم
      باید این قانونو ابطال کنیم که هم برای خودمون خوب بشه و هم برای آیندگان
      از همین امروز باید شروع کنیم و به روزای آتی نگذاریم بمونه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سعی کنید اصلا بهش فکر نکنید! واقعا هم چیزی معلوم نیست!
      اولا که قبولی روزانه مون که صددرصد نبوده! احتمال پردیس آوردنمون خیلی بیشتره!
      دوما امکان تغییر این قانون هست!
      سعی کنین قبول بشین اول، حالا بعدشو یه کاری می کنیم.
      این حالات می تونه یکی از راه های فرار از درس باشه، ذهنتون رو جمع کنید. سعی کنید کنترل کنید ذهنتون رو.
      برگردید به روال عادی و ادامه درس خوندن. مطمئن باشین کسی که رتبه خوبی بیاره حقش ضایع نمیشه.

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن