خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فرم شماره 3 دفترچه ثبت نام

سلام دوستان لطفا اگر کسی انصراف داده قبلا از دانشگاه دولتی کمک کنه
      من مهر انصراف دادم بدهی هم کامل پرداخت کردم مدارکمم دریافت کردم الان توی دفترچه نوشته دانشجویان دوره روزانه باید تا 20/12 انصراف داده و فرم شماره 3 رو پرکنند این فرم الان باید پر کنم موقع ثبت نام اینترنتی نیاز میشه؟ یا باید پر بشه نگه داشته بشه برای وقتی که میخوام دانشگاه جدید ثبت نام کنم؟ میشه هر موقع پرش کنم یا باید الان پرش کنم حتما؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم یه سوال در مورد این فرم داشتم الان دانشجوهای انصرافی پیام نور هم باید این فرم رو پر کنن چون من مهر ماه انصراف قطعیم رو دادم تا پارسال هم همچین فرمی ندیده بود این ماله پیام نور هم هست ایا؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      سلام دوستان لطفا اگر کسی انصراف داده قبلا از دانشگاه دولتی کمک کنه
      من مهر انصراف دادم بدهی هم کامل پرداخت کردم مدارکمم دریافت کردم الان توی دفترچه نوشته دانشجویان دوره روزانه باید تا 20/12 انصراف داده و فرم شماره 3 رو پرکنند این فرم الان باید پر کنم موقع ثبت نام اینترنتی نیاز میشه؟ یا باید پر بشه نگه داشته بشه برای وقتی که میخوام دانشگاه جدید ثبت نام کنم؟ میشه هر موقع پرش کنم یا باید الان پرش کنم حتما؟
      تا جایی که من یادمه موقع ورود به دانشگاه جدید ثبت نام کنی لازم میشه !
      کسی اگه اطلاعات دقیقی داره لطفا بهمون کمک کنه

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی کسی اطلاع نداره؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اگ از کسی اطلاع دارید که قبلا انصراف داده و دوباره در کنکور شرکت کرده لطفا اینجا تگش کنین کمکون کنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
      منم یه سوال در مورد این فرم داشتم الان دانشجوهای انصرافی پیام نور هم باید این فرم رو پر کنن چون من مهر ماه انصراف قطعیم رو دادم تا پارسال هم همچین فرمی ندیده بود این ماله پیام نور هم هست ایا؟
      والا شما که فک کنم برای کنکور نیازی به انصرافم نداشتین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      سلام دوستان لطفا اگر کسی انصراف داده قبلا از دانشگاه دولتی کمک کنه من مهر انصراف دادم بدهی هم کامل پرداخت کردم مدارکمم دریافت کردم الان توی دفترچه نوشته دانشجویان دوره روزانه باید تا 20/12 انصراف داده و فرم شماره 3 رو پرکنند این فرم الان باید پر کنم موقع ثبت نام اینترنتی نیاز میشه؟ یا باید پر بشه نگه داشته بشه برای وقتی که میخوام دانشگاه جدید ثبت نام کنم؟ میشه هر موقع پرش کنم یا باید الان پرش کنم حتما؟
      سلام , برای ثبت نام اینترنتی که لازم نمیشه تا جایی که میدونم / اما در صورت قبولی در کنکور 97 , موقع ثبت نام باید این فرم رو به دانشگاه جدید تحویل بدین که بفهمن شما انصراف دادید / به نظر من که زودتر پرش کنید تا خیال خودتون هم راحت باشه ( صفحه ی 13 دفترچه رو مطالعه کنید ) #
      ویرایش توسط POOYAE : 02 بهمن 1396 در ساعت 12:21

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام , برای ثبت نام اینترنتی که لازم نمیشه تا جایی که میدونم / اما در صورت قبولی در کنکور 97 , موقع ثبت نام باید این فرم رو به دانشگاه جدید تحویل بدین که بفهمن شما انصراف دادید / به نظر من که زودتر پرش کنید تا خیال خودتون هم راحت باشه ( صفحه ی 13 دفترچه رو مطالعه کنید ) #
      خب اگه نفهمن انصرافی هستیم مگه چی میشع؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

ممنون از شما اینطور که اموزش دانشگاهمونم گفت گویا برای ثبت نام دانشگاه باید تحویلش بدم ولی خب من الان یه شهرم دانشگاهم یه شهر دیگس وزارتم تهرانه واقعا سخته الان برم نامه هم هست از وزارت که کاملا هزینه اموزش رایگانو پرداخت کردم و دریافت مدارکمم بنظرم نشون میده که انصراف قطعی دادم بنظر شما بذارم تابستون سر فرصت پرش کنم مشکل بر میخورم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن