خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 98
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

فرصت برای رسیدن به عالی ترین ها هست

سلام .مصاحبه ای که اینجا میذارم پارسال توی انجمن بود از خانمی که 3ماه مونده به کنکور استارت زدند و تونستند پزشکی تهران قبول شند.البته اینو ننوشتم که الان رو ول کنید بزارید بعد عید شروع کنیداااا!!بلکه گذاشتم بدونید الان کسی اگر تمامش رو بزاره واقعا برای رسیدن به هر رتبه ای کفایت میکنه:

من فاطمه ام یه روزی با ی فاطمه ی دیگه دوست شدم خیییلی دوست خوبی برام بود اون روز تراز کانونم 5800 بود ادامه دادیم با فاطمه تا اینکه من از دی نتم

تموم شد واز دنیای مجازی رفتم .همینجوری میخوندم تا اینکه بهمن حال خواهرم بد شد واسفند عمرشو داد به شما من تو این دو ماه هیچی نخوندم صفر صفر...از بعد

از عید باشرایطی داغون دوباره شروع کردم ولی عشق خدا وهدفم تو دلم جوونه میزد ...بارها اشک ریختم خسته شدم بریدم ولی بازم ادامه دادم سه ماه مونده

بود به کنکور همه ی عزممو جزم کردم روزی 18 ساعت میخوندم به خستگیام توجهی نکردم همه ی وجودم هدفم بود تااینکه روزی که نتیجه کنکورم اومد ومن شده

بودم 32 .وقتی اشک مادرمو دیدم وقتی اشک پدرمو دیدم وقتی خودم از ذوق صدمتر ازرو زمین پریدم همه ی خستگیام رفت.رفقا بخدا میشه با سه ماه حتی

دورقمی آورد الان خیلی ازدانشجوهای کلاسمون هم میگن ما سه ماه آخر کمر همت بستیم وبکوب خوندیم هم اتاقی من دندون دانشگاه تهران میخونه میگه

فاطمه دلم میخواد به همه کنکوریا بگم سه ماه به کوب خوندن واقعا کافیه!!

دوستای خوب من همه ی وجودتونو بذارین این سه ماه پای هدفتون طوری که یه ثانیه هم حس نکنین خسته این.بذارین همه ی این خستگی ها با نتیجه کنکور

یادتون بره بذارین این لذتو که با افتخار جلوی دانشکده مورد علاقتون وایستادین ومیگین تونستم آره تونستم حس کنین.من ازمنطقه محرومم یه روستای کوچیک

ولی تونستم رفیق من تو هم میتونی رفیق صبر داشته باش تا اینجا اومدی این سه ماهو هم با تموم قدرت پیش برو باتموم وجودت به خدا اعتماد داشته باش با

تموم وجودت تلاش کن با تک تک سلولات تلاش کن رفیق من

اوایل حس میکردم فقط من سه ماه آخر خوندم ولی الان خیلیا رو میتونم براتون مثال بزنم از همکلاسیام که فقط سه ماه رو بکوب خوندن وپزشکی دانشگاه تهران

قبول شدن تو هم میتونی اول باور کن که با سه ماه میتونی بعدم شروع کن باتموم وجودت خوندن!!

رفیق وقتی هرچی داری رو بذاری پای هدفت مطمئن باش که میتونی به هدفت برسی !!!برای تک تکتون دعا میکنم

فاطمه.دانشجوی ترم 2پزشکی

اینم ی چندتا سوال و جواب از خانم دکتر ک مطمئنم جواب خیلیا هس

اگه میتونید توضیح بدید 3 ماه اخر دقیقا چیکارایی کردین و از چه منابعی استفاده کردین و کلا تجربیاتتون؟!!

من از بعد ار عید شروع کردم به خوندن روزی 18 ساعت هم میخوندم از 4صبح تا 12.5 شب.اول نشستم همه ی مبحثای رو نوشتم واولیت بندی کردم با

aوbوc.زیستمو اینجوری خوندم (روز اول فصل اول رو خوندم روز دوم فصل اول وفصل دوم رو میخوندم روز سوم فصل دوم وسوم رو میخوندم همینجوری تا آخر ولی

روز دوم که فصل اول ودوم رو خوندم تستای فصل اول رو هم زدم روز سوم که فصل دوم سوم رو خوندم تستای فصل دوم رو زدم همینجوری تا آخر تا پایه ام تموم

شد...انگار دودور خوندن با یه دور تست رو خوندم بعدم رفتم سراغ پیش دو اینجا فصل فصل خوندم مسلط شدم برای اینکه قاطی نکنم سه فصل آخرو وقتی مثلا

کاهوی دریای میخوندم یه برگه کنارم بود وهرچی به نظرم مهم میومد رو تو برگه مینوشتم بعد نکات این برگه هارو باهم مقایسه میکردم به نظرم خیلی کمکم کرد

بعدم یک هفته وقت گذاشتم رو زنتیک جمعیت وفصل اول پیش )وقتی تموم شد وخیالم راحت شد دوباره شروع کردم روزی سه فصل مرور میکردم)برا زیست

نشرالگو کار کردم..

برای ریاضی فیزیک هم یه مبحثایی رو قبلش نیمه نیمه کار کرده بودم یه قسمتایی رو هم اصن کار نکرده بودم اونایی که نیمه کار کرده بودم رو گذاشتم bانایی که

اصن کار نکرده بودم رو گذاشتم c.اینجوری میخوندم که یه روز یه مبحث bازریاضی با یک مبحثcاز فیزیک روز بعد برعکس!بعضی مبحثا یه هفته طول میکشید ولی مثلا

دنباله مثلثات مجانب حد رو یه روزه که 4 ساعت میخوندم تموم میکردم .برای ریاضی کتاب قطور تختیه سیاه رو خوندم زیاد بود ولی خیلی کتابش خوب بود!!برای

فیزیک هم گاج نقره ای کار کردم البته همه ی تستاشو نرسیدم بخونم.برای شیمی هم اول دومو خوندم بعدم پیش یک هرشب 7 تا تست مسئله شیمی میزدم تا

خود شب کنکور.برای شیمی تک تک تستای مبتکران رو تحلیل میکردم اوایل خیلی طول میکشید دی وی دی های آفبا رو هم برای شیمی داشتم خیلی کمکم کرد

من شیمی 75 زدم. برای دینی هم چون قبلا یه دور خونده بودم هرروز یه درس رو دوره میکردم وتستاشو روز بعد میزدم .برای زیان هم از درس آخر پیش شروع

کردم واومدم جلو اوایل یک شب ردینگ میخوندم یک شب کلوز از روی کتاب ونترسیم از متن کیاسالار ولی آخرا هر دورو هرشب میخوندم چون سرعتم رفته بود بالا..

ادبیات هم از اردیبهشت هرروز 5 شخصیت از تاریخ ادبیات میخوندم تا خود کنکور.از کتاب املا ولغت هامون سبطی هم واقعا استفاده کردیم خیلی کتابش عالیه املا

ولغت رو از روی اون میخوندم حجمش خیلی کمه.زبان فارسی هم تکواژ وشمارش رو گذاشتم کنار بقیه مبحثارو ک

Rasoul, [AG.@A.@E AA:?B]
      ار کردم تا آخر اردیبهشت هفته ای یه مبحث جمعه

ها میخوندم از کتاب 5 مبحث.آرایه وقرابت هم فقط خرداد ماه یه روز درمیون نیم ساعت کار کردم .عربی فروردین فقط ترجمه خوندم از اردیبهشت دی وی دی گاج

آقای ماهینی رو برای قواعد دیدم دو درس میخوندم قواعد بعدش روز بعد 50 تا تست ازاون دو درس میزدم تا آخر رادیبهشت تموم شد از نشرالگو تست عربی زدم

حجمش خیلی زیاده ولی من فقط تستای 50 تاییشو زدم.خرداد که کنکور عمومی رو حل میکردم اینابرام دوره شد چندبار!!

کلا کیفیت مطالعتم 100 بود تمرکزم خیلی زیاد بود صدبار به خودم میگفتم فقط همین یه بار این مبحثو میخام بخونم واسه همین اون یه بار همه ی تلاشم این بود که

واقعا همشو بگیرم

امیدوارمم براتون مفید باشه

موفق باشید

کیفیت مطالعتم 100 بود تمرکزم خیلی زیاد بود صدبار به خودم میگفتم فقط همین یه بار این مبحثو میخام بخونم واسه همین اون یه بار همه ی تلاشم این بود که واقعا همشو بگیرم" این این این ، همش همینه ... رمز موفقیت

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دمشون گرم!
      مثال و نمونه زیاده ...
      هرکسی میتونه بهترین رتبه رو بیاره حتی اگه صفر مطلق باشه ..ولی تعداد محدودی تلاش و همت پیشه میکنند و بخاطر هدفشون سعی میکنند .
      اگر که واقعا خواهانش باشند و در برابر سختیاش کم نیارن .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میدونید مشکل کجاست .مشکل اراده ی قویه؟وقتی افکار شیطانی و منفی میاد به هیچ کدومشون محل ندی و فقط تلاش کنی .اگر گفت این منبع بدرد نمیخوره اگر گفت تو نمیتونی اگر گفت بهتر از تو هم هستند و....به هیچ کدومش حتی ذره ای اهمیت ندی و فقط با تمام توان کار خودتو*درست*انجام بدی.ببنیدرفقا من تجربه چند سال کنکور دادن رو دارم.چیزی که واقعا بهم ثابت شده اینکه کیفیت خیلی مهمه اینکه چجوری باید برای کنکور بخونی .هیچ ربطی به معدل و ....اینا نداره .یکی ممکنه سه ماه به کنکور خونده باشه مثل این خانوم و خیلیای دیگ .یکی هم ممکنه همین نتیجه رو توی یکسال گرفته باشه .ربطی به هوش و استعداد و این چرت و پرتا نداره.به نظر بنده استعداد یه توجیه برای کم کاری ها وتنبلی کردن.کنکور واقعا چیز عجیب و غریبی نیست اگر درست خونده بشه با اراده ی قوی.توی کنکور اگر درست بخونی شک نکن برای رسیدن به تهرانشم وقت عالیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا پنگوئن ها پرواز میکنن
      خداوکیلی میری کجا این مطالبو پیدا میکنی.....تاپیک قبلیت هم همینطوری بود از فردین یهو نسشت با روزی 16 شروع کرد پزشکی قبول شی....ایشونم که از فروردین نشستن یهو روزی 18 ساعت خوندن و تهران قبول شدن......واقعا خودت باور میکنی اینا رو یا الکی واسه روحیه میاری بزاری بقیه روحیه بگیرن
      مگه پزشکی تهران کلا چقد دانشجو میگیره......اگه قرار باشه یکی با این وضعیت بیاد تهران قبول شه پس اون نفری که از دوم دبیرستان نشسته مث لودر درس خونده همه کتابا رو شخم زده و واسه هر درسش حداقل 4-5تا کتاب تستو زده چیکارس..؟؟؟؟؟
      تو همین انجمن برو ببین اینایی که تهران اوردن چقدر درس خوندن....از کی شروع کردن....
      من دوستم دو سال دهن خودشو اسفالت کرد باور نمیکنی چطوری میخوند واسه شیمیش 7 تا کتاب تست زدن. تهش رتبش 2 رقمی شد تهران نیورد رفته نشسته شیراز الان....
      #بیاییم_اینقدر_ساده_نباشیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمن این متنو فقط برای کسی نوشتم که ممکنه سونوشتش باهاش عوض شه.فقط یک نفر همین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر کی زیاد تلاش میکنه زیادم نتیجه میگیره؟ضمنا اون کسی که دورقمی شیراز اوورده یحتمل منطقه 3 بوده و بومی تهران نبوده.این خانوم بومی تهرانه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      هر کی زیاد تلاش میکنه زیادم نتیجه میگیره؟ضمنا اون کسی که دورقمی شیراز اوورده یحتمل منطقه 3 بوده و بومی تهران نبوده.این خانوم بومی تهرانه
      کنکور علاوه بر همت, هوش و شانس هم میخواد
      مخصوصا اگه زمانت کم باشه
      دیگه وقت نداری چیزایی رو ک نمیفهمی روش کار کنی
      وقت بذاری
      پرس و جو کنی یا تمرین
      اینکه یه نفر 3 ماه اخر نه اصن 5 ماه اخر بخونه و 3 رقمی رقمی شه خیلییی بعیده
      ولی اگه بشه مسلما هوش و دقت و پایه قوی ای پشتش بوده
      و هرکسی اینارو نداره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه جمله فوق العاده شنیدم میگم ومیرم .منظورمم با هیچ شخص خاصی نیست.جمله:مردمی که حرف ها و معجزات خداوند به این عظمت رو هم انکار میکنند انتظار نداشته باش حرف های تو رو باور کنند
      .یاعلی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست بزرگوار من ی مثال ساده میزنم
      زیست۳۰فصل داره
      اگه روزی۴ساعت زیست بخونی و میانگین برای هرفصل۴روز فقط و فقط و فقط۴روز برای خوندن و مرور و تست و تسلط بزاری ک محال تقریبا باز میش ۴ماه تمام فقط برا ی دور خوندن
      حالا چرا محاله؟...
      دلیلش واضح فصلی مثل۶دوم ۲سوم ژنتیک و ۹سوم و ۱پیش و۵پیش و۸پیش مگ به همین راحتی میش فهمید و به تسلط رسید؟
      تمام این رتبه ها تاپ ببینید از یاسین بازرگانی تا علیرضا اروین تا محمد بابایی از همون تابستون درصداشون بالا۸۰بود تو ازموناشون و تهش کنکور خوش درخشیدن
      من نمیگم نمیشه ولی با سطح صفر و پایه ضعیف تقریبا غیرممکن
      اگ پایه یکم خوب باشه شدنیه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میگن شنیدن کی بود مانند دیدن ما ی همسایه داشتیم بازیر شلوار میرفت مدرسه ی روز نبود پدومادرشو نبرن مدرسه بخاطر تنبلیو بدرس تن ندادن اقا نمیدونم چی شد4ماه اخر بکلی محوشدقشنگ اون 4ماهونشست خوندفیزیوتراپی اورد الان داره فارغ التحصیل میشه حالادرسته جزو رشته تاپ نیس ولی واسه کسی ک هیچ پایه وپیش زمینه ای نداشته خیلی خوبه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      یه جمله فوق العاده شنیدم میگم ومیرم .منظورمم با هیچ شخص خاصی نیست.جمله:مردمی که حرف ها و معجزات خداوند به این عظمت رو هم انکار میکنند انتظار نداشته باش حرف های تو رو باور کنند
      .یاعلی
      مبنا و اساس کنکور زیاد هم مسخره نیست

کی برنده میشه؟
      هرکی بیشتر تلاش کرده باشه و هوش بهتری داشته باشه...

اخه اگ مبنا فقط هوش باشه که حرفات درست درنمیاد ...افراد باهم فرق دارن
      اگه مبنا رو بذاریم فقط تلاش
      بازم نمیشه که
      600 هزار نفر داوطلب تجربی هست
      یعنی چنتاشون از اول دبیرستان خوب درس خوندن؟
      کم کم 1000 تا

پس بازم اینکه بگیم هرکی اخرا خوب بخونه و 3 ماه بکوب کافیه مزخرفه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      اتفاقا پنگوئن ها پرواز میکنن
      خداوکیلی میری کجا این مطالبو پیدا میکنی.....تاپیک قبلیت هم همینطوری بود از فردین یهو نسشت با روزی 16 شروع کرد پزشکی قبول شی....ایشونم که از فروردین نشستن یهو روزی 18 ساعت خوندن و تهران قبول شدن......واقعا خودت باور میکنی اینا رو یا الکی واسه روحیه میاری بزاری بقیه روحیه بگیرن
      مگه پزشکی تهران کلا چقد دانشجو میگیره......اگه قرار باشه یکی با این وضعیت بیاد تهران قبول شه پس اون نفری که از دوم دبیرستان نشسته مث لودر درس خونده همه کتابا رو شخم زده و واسه هر درسش حداقل 4-5تا کتاب تستو زده چیکارس..؟؟؟؟؟
      تو همین انجمن برو ببین اینایی که تهران اوردن چقدر درس خوندن....از کی شروع کردن....
      من دوستم دو سال دهن خودشو اسفالت کرد باور نمیکنی چطوری میخوند واسه شیمیش 7 تا کتاب تست زدن. تهش رتبش 2 رقمی شد تهران نیورد رفته نشسته شیراز الان....
      #بیاییم_اینقدر_ساده_نباشیم
      معذرت میخوام که شمارو نقل میگیرم.
      این متنو یکی از بچه های انجمن نوشته بود من خوشم اومد برای شما هم میزارم
      مسئله ای در روانشناسی وجود داره به نام zip که یک نفر در مدت کوتاه تری ولییییی با تلاش بیشتر، میتونه به موفقیت برسه ..و ممکنه حتی اونی که تو 1 سال خونده به اون موفقیت نرسه ...یه مثال میزنم که متوجه شید ..مثلا همیشه میگن باید خیلی سخت کار کنی تا پیشرفت کنی ...الان پاکبان های عزیز(همون کارگران محترم شهرداری منظورمه) هم خیلی زحمت میکشن و سختی میکشن ولی چرا پیشرفت نمیکنن؟؟؟؟چون لزوما همه چی فقط تلاش سخت نیست باید اعتماد به نفس و رویا پردازی و در کنارش مثبت اندیشی هم داشته باشی وگرنه صرفا با افکار منفی نمیتونی راه پیش ببری ولو تلاش کرده باشی..واسه همینه مثالای زیادی هست از افرادی که تو مدت کم تلاش میکنن و موفق میشن چون روحیه بالایی دارن میدونن چیزی برای از دست دادن ندارن و به قولی ترمز بریده ان.... ولی من اینو همیشه یاد گرفتم که هیچ غیرممکنی وجود نداره تاکید میکنم هیچچچچچ.....کسایی بودن حتی علم پزشکی رو زیر سوال بردن !!!!!!!!!مثل همون دونده ای که اگه اشتباه نکنم تو 1 دقیقه چهار مایل رو دوید و از نظر پزشکی غیر ممکن بود..حالا من فکر نمیکنم تو مسیر کنکور اگر اتفاقی بیوفته علم خاصی زیر سوال بره چون کنکور همیشه نشون داده که چهارچوب خاصی نداره و کسی نمیتونه راجبش ادعایی بکنه..شاید قبل از رستگار رحمانی اگه کسی میگفت میخوام از بهمن شروع کنم و رتبه 1 بشم همه میخندیدن ولی اون کاری کرد که کسی دیگه نتونه بخنده...حالا هم من یا هر کس دیگه ای امیدوارم این چهارچوبو بشکنیم که برای پزشک شدن باید حتما 12 ماه از سالو بخونی که دربیای....این چهارچوب ذهنی شکستن خیلی شیرین میتونه باشه و سختتتت....ولی مطمینم غیر ممکن نیست...اقای افشار تو یکی از وویساشون گفتن یه شاگرد و اول اردیبهشت قبول کردم ازمون جامع ازش گرفتیم همه رو صفر و منفی زده بود رتبه ازمونش شد 100 هزار.....گفت دیگه شروع کرد به خوندن اونم کی؟اردیبهشت..گفت رتبه کنکورشون شد 3 هزاررررر.......یعنی 100 هزارو کرد 3 هزار.......این ادم حاالا اگه به پست افراد منفی نگر میخورد میگفتن تو بزار سال بعد....ولی این ادم قابل احترامه.که 100 هزارو میکنه 3 هزار اونم تو همین مدتی که بعضیا بلندگو گرفتن دستشون میگم امکان نداره و نمیشه و عدالت نیست با یکسال خوندن فرق داره!!!!خب امیدوارم تجدید نظر کنید تو حرفاتون....و لزوما هر کسی که شروع کننده ی خوبیه لزوما تمام کننده ی خوبی نیست چون جوجه رو اخر پاییز میشمارن ...موفق باشید
      @shima1996متن ایشون بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      دوست بزرگوار من ی مثال ساده میزنم
      زیست۳۰فصل داره
      اگه روزی۴ساعت زیست بخونی و میانگین برای هرفصل۴روز فقط و فقط و فقط۴روز برای خوندن و مرور و تست و تسلط بزاری ک محال تقریبا باز میش ۴ماه تمام فقط برا ی دور خوندن
      حالا چرا محاله؟...
      دلیلش واضح فصلی مثل۶دوم ۲سوم ژنتیک و ۹سوم و ۱پیش و۵پیش و۸پیش مگ به همین راحتی میش فهمید و به تسلط رسید؟
      تمام این رتبه ها تاپ ببینید از یاسین بازرگانی تا علیرضا اروین تا محمد بابایی از همون تابستون درصداشون بالا۸۰بود تو ازموناشون و تهش کنکور خوش درخشیدن
      من نمیگم نمیشه ولی با سطح صفر و پایه ضعیف تقریبا غیرممکن
      اگ پایه یکم خوب باشه شدنیه
      ببخشید یه سوال در حالت کلی زیست خوندن برای کنکور در حد خوب چند ماه و روزی چند ساعت میخواد؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _rose_ نمایش پست ها
      معذرت میخوام که شمارو نقل میگیرم.
      این متنو یکی از بچه های انجمن نوشته بود من خوشم اومد برای شما هم میزارم
      مسئله ای در روانشناسی وجود داره به نام zip که یک نفر در مدت کوتاه تری ولییییی با تلاش بیشتر، میتونه به موفقیت برسه ..و ممکنه حتی اونی که تو 1 سال خونده به اون موفقیت نرسه ...یه مثال میزنم که متوجه شید ..مثلا همیشه میگن باید خیلی سخت کار کنی تا پیشرفت کنی ...الان پاکبان های عزیز(همون کارگران محترم شهرداری منظورمه) هم خیلی زحمت میکشن و سختی میکشن ولی چرا پیشرفت نمیکنن؟؟؟؟چون لزوما همه چی فقط تلاش سخت نیست باید اعتماد به نفس و رویا پردازی و در کنارش مثبت اندیشی هم داشته باشی وگرنه صرفا با افکار منفی نمیتونی راه پیش ببری ولو تلاش کرده باشی..واسه همینه مثالای زیادی هست از افرادی که تو مدت کم تلاش میکنن و موفق میشن چون روحیه بالایی دارن میدونن چیزی برای از دست دادن ندارن و به قولی ترمز بریده ان.... ولی من اینو همیشه یاد گرفتم که هیچ غیرممکنی وجود نداره تاکید میکنم هیچچچچچ.....کسایی بودن حتی علم پزشکی رو زیر سوال بردن !!!!!!!!!مثل همون دونده ای که اگه اشتباه نکنم تو 1 دقیقه چهار مایل رو دوید و از نظر پزشکی غیر ممکن بود..حالا من فکر نمیکنم تو مسیر کنکور اگر اتفاقی بیوفته علم خاصی زیر سوال بره چون کنکور همیشه نشون داده که چهارچوب خاصی نداره و کسی نمیتونه راجبش ادعایی بکنه..شاید قبل از رستگار رحمانی اگه کسی میگفت میخوام از بهمن شروع کنم و رتبه 1 بشم همه میخندیدن ولی اون کاری کرد که کسی دیگه نتونه بخنده...حالا هم من یا هر کس دیگه ای امیدوارم این چهارچوبو بشکنیم که برای پزشک شدن باید حتما 12 ماه از سالو بخونی که دربیای....این چهارچوب ذهنی شکستن خیلی شیرین میتونه باشه و سختتتت....ولی مطمینم غیر ممکن نیست...اقای افشار تو یکی از وویساشون گفتن یه شاگرد و اول اردیبهشت قبول کردم ازمون جامع ازش گرفتیم همه رو صفر و منفی زده بود رتبه ازمونش شد 100 هزار.....گفت دیگه شروع کرد به خوندن اونم کی؟اردیبهشت..گفت رتبه کنکورشون شد 3 هزاررررر.......یعنی 100 هزارو کرد 3 هزار.......این ادم حاالا اگه به پست افراد منفی نگر میخورد میگفتن تو بزار سال بعد....ولی این ادم قابل احترامه.که 100 هزارو میکنه 3 هزار اونم تو همین مدتی که بعضیا بلندگو گرفتن دستشون میگم امکان نداره و نمیشه و عدالت نیست با یکسال خوندن فرق داره!!!!خب امیدوارم تجدید نظر کنید تو حرفاتون....و لزوما هر کسی که شروع کننده ی خوبیه لزوما تمام کننده ی خوبی نیست چون جوجه رو اخر پاییز میشمارن ...موفق باشید
      @shima1996متن ایشون بود
      کاملا این متن درسته
      ولی تحت شرایط خاصی!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      کاملا این متن درسته
      ولی تحت شرایط خاصی!
      شرایط خاص رو افکار ما میسازه.شما امسال پیش دانشگاهی هستین؟یعنی 97 کنکور میدین؟
      م

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن