خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 98
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      شما اومدی چی رو به چی ربط دادی اخه
      ولی اشکال نداره من برات توضیح میدم....یه پاکبان زرنگ میشه اونی که بیاد فکر کنه زخمت بشه تو سختی قرار بگیره این درو اون در از شرایطتش خسته بشه و فکرو ذکرش بشه این که باید از تو این وضعیت خلاص بشه و مثلا بیاد یه شرکت برا خودش تاسیس کنه و 4تا کارگر هم بگیره و خودش حال کنه و بقیه براش کار کنن
      این میشه زحمت...این میشه سختی دیدن
      معلومه کسی بجای 2تا خیابون جارو کردن بیاد 200جارو کنه هیچ اتفاقی براش نمی افته....
      شک نکن و شک نکن هرکی به اندازه زحمتی ک کشیده نتیجشو میبینه شاید یه کم پایینو بالا داشته باشه ولی تهش همون نتیجه زحمتت میشه.....کسی که به اندازه 20 خونده شاید بره سر جلسه بشه 18 ولی هیچ وقت 14 نمیشه برعکسشم اتفاق نمی افته
      اینی که میگی افراد زیادی هستن با تلاش کم نتیجه عالی گرفتن شعاری بیش نیست ، کو بیار از این افراد نشون منم بده که کم تلاش کرده ولی موفق موفق شده ،اگر کسی تونست ثابت کنه من هرکاری بخواد براش میکنم.
      شما حرف از رستگار رحمانی میزنی.... شما درمورد ایشون چی میدونی؟؟؟فقط یه سری چیزای قشنگ قشنگ شنیدید و الان دارید باهاش حال میکنین......من رستگار رحمانی رو دیدم و باهاش حرف زدم....کی گفته رستگار از بهش شروع کرده؟؟؟؟.......کی گفته رستگار معدلش 11:30 هست؟؟؟؟
      من منکر تلاش کردنش نیستم خیلی زحمت کشده اتفاقا ولی حرفای بالایی همش دروغه ولی مشکل جامعه ما اینه که یه دروغ شیرین بیشتر از یه حقیقت تلخ طرفدار داره....
      حرف از اقای افشار میزنین......اقای افشار فکر پول تو جیبشه....حاظره هرچی بگه که 2تا دانش اموز بیشتر جذب کنه بیشتر پول دربیاره هرچی نباشه اقای افشار داره از کنکور پول درمیاره....
      همین اقای افشار فقط بلده حرف بزنه تاحالا یه بار اومده با سندو مدرک حرف بزنه......
      خانم دکتر حرفو که همه میتونن بزنن....اونی راست گفته که بیاد ثابت کنه....
      لزوما هرکی شروع کننده خوبی بوده ،تموم کننده خوبی نیست.....ولی عمرا اونی که شروع کننده بدی بوده بتونه پایان کننده خوبی باشه(به جز چیزای خاص)
      مشکل اینجاس که ادما دوس دارن اون چیزی که میخوان رو بشنون،نه اون چیزی که حقیقته....

#از مدیران خواهشمندم پست حذف نشه، به حرمت این همه نوشتن

​داداش شما از کدوماشی اونایی ک زود شروع کردن یا الان میخوان شروکنن؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kounkory75 نمایش پست ها
      دوستان این قضیه5ماه 4ماه 3ماه اخربخونی حتما قبولی حالاینی چی. میگه منکه از شهریور ومهرشرو نکردم یاخوب نخوندم کارم تمومه نمیارم اون ده11ماه ک فرصت زیاد بودنخوندم حالا این 5ماه چیکار میکنه. طرف میره این ماهای اخرو درست حسابی میخونه در واقع بای تیر دونشون میزنه ینی هم دروسو میخونه وهم جمبندی میکنه این دوتاکارو ک بایدی کنکوریه زرنگدر طول دوران کنکور انجام بده تواین ماها باهم یکی میشن وتویی ک تازه شرو کردی انجامش میدی ینی هرچی میخونی تواین ماهای اخر تو کنکوربیادقشنگ میتونی بزنی چرادوربریم مثه شبه امتحانه یارو فقط شبش خونده میادبااونیکه ی هفته خونده نمرش یکی میشه چرا چون اون شب خوندنو جمبندی یکی میشه مطالب تو مخ ثبت میشه. فرق اونیکه میخواد الان شرو کنه با اونیکه ی سال دوسال خونده فقط مطالب موقتی و دائمی ثبت میشه ماله اونیکه تازه شرو کرده موقتی میمونه تومخ وتای سال دوام میاره وبعدپاک میشه ازمخ ولی اون یکی ک زیاد خونده تاسالها میتونه برات توضیح بده فرقشون فقط همینه دوستان ماهمه بچه های شب امتحانی هستیم پس ب خودتون امیدوار باشین

کنکورو با شب امتحان مقایسه نکن هیچی دیگه ملت احمقن پس از سال دومم میشینن واسه کنکور درس میخونن همه بزارن 3 ماه اخر دیگه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​داداش شما از کدوماشی اونایی ک زود شروع کردن یا الان میخوان شروکنن؟
      چه فرقی میکنه...بلاخره ماهم یه کاری کردیم تا حالا
      ولی پزشکی شوخی شوخی نمیشه......باید خیلی زحمت بکشی.....
      تو همین انجمن من خودم یه عده میشناسم طرف پرستاره اوده پست زده من پزشکم ......من میشناختم میدوستم قضیه از چه قراره.....یه عده هم باور کردن

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      کنکورو با شب امتحان مقایسه نکن هیچی دیگه ملت احمقن پس از سال دومم میشینن واسه کنکور درس میخونن همه بزارن 3 ماه اخر دیگه
      ​دختر خوب من بحثم زمان بود بنظرت الان در چه ماهی هستیم پستو خوب بخون میفهمی چی میگم اولشو فقط خوندی

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​دختر خوب من بحثم زمان بود بنظرت الان در چه ماهی هستیم پستو خوب بخون میفهمی چی میگم اولشو فقط خوندی
      عزیز اونایی که شب امتحانین فقط حفظ کردن مطلبو اصلا درکش نکردن و تسلطیم ندارن اگه یکم سوال مفهمومی بشه نمیتونن جواب بدن
      کنکورم اصلا حفظی نیس کاملا مفمومیه و کسی میتونه درصد خوب بزنه ک کامللا مسلط باشه و مطلبو درک کرده باشه و این تسلط تو 3 ماه با پایه صفر به دست نمیاد که تسلطم نیاز به زمان داره با این حجم مطالب حداقلش 8 ماه زمان لازمه برای ی شخص با پایه خوب تا مطالبو تموم کنه و ب تسلط برسه من منوجهم شما چی میگی بله 5 ماه زمان برای کسی ک ناقص خونده یا عالی نخونده زمان خوبیه ولی این که با شب امتحان مقایسش میکنید درست نیست

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیز اونایی که شب امتحانین فقط حفظ کردن مطلبو اصلا درکش نکردن و تسلطیم ندارن اگه یکم سوال مفهمومی بشه نمیتونن جواب بدن
      کنکورم اصلا حفظی نیس کاملا مفمومیه و کسی میتونه درصد خوب بزنه ک کامللا مسلط باشه و مطلبو درک کرده باشه و این تسلط تو 3 ماه با پایه صفر به دست نمیاد که تسلطم نیاز به زمان داره با این حجم مطالب حداقلش 8 ماه زمان لازمه برای ی شخص با پایه خوب تا مطالبو تموم کنه و ب تسلط برسه من منوجهم شما چی میگی بله 5 ماه زمان برای کسی ک ناقص خونده یا عالی نخونده زمان خوبیه ولی این که با شب امتحان مقایسش میکنید درست نیست
      عمومیا کلا حفظیه بجز قرابت شیمی ک 60درصد مسئله داره سال دومشم یکم مفهومیه ریاضیو فیزیکم فک نکنم حفظی توش باشه بای منبع خوب از پسش برمیای هیچ کسم نمیاد ریاضیوفیزیک100بزنه میتونی مبحثی کار کنی. زیستم ک قابله درکه بدنه خودمونه دیگه حالا نمیگم اسونه زیست روزی 5 ساعت میتونی خیلی خوب ببندیش حالا ک ملت از زیست ی چیزایی خوندن نخوابیدن ک ولی اینو میگم باید ساعت مطالعه بالای 12باشه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.دستت درد نکنه عالی بود کلی امید گرفتم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عمومیا کلا حفظیه بجز قرابت شیمی ک 60درصد مسئله داره سال دومشم یکم مفهومیه ریاضیو فیزیکم فک نکنم حفظی توش باشه بای منبع خوب از پسش برمیای هیچ کسم نمیاد ریاضیوفیزیک100بزنه میتونی مبحثی کار کنی. زیستم ک قابله درکه بدنه خودمونه دیگه حالا نمیگم اسونه زیست روزی 5 ساعت میتونی خیلی خوب ببندیش حالا ک ملت از زیست ی چیزایی خوندن نخوابیدن ک ولی اینو میگم باید ساعت مطالعه بالای 12باشه
      بله بیش از 50 درصدزبان و زبان فارسی و عربی و قرابت و ارایه چه جالب همه حفظین شما فقط حفظ کن تست نزن ببینم چند میزنی حتی همون دینیشم ک ی زمانی فقط ایه حفظ میکردی میرفتی 80 میزدی الان کاملا مفهمومی شده

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      (اینایی که میگم صرفن برا کنکور نیست...) مثل همیشه معذرت میخوام طولانیه ولی سعی کنید بخونیدش التماس میکنم بخونید و بهش فکر کنید...مطمنم مفیده
      وقتی رونالدو بچه بوده به معلمش میگه من میخوام فوتبالیست شم...معلمش مسخرش میکنه و میگه اصن امکان نداره از هر 300 تا بچه یه نفر فوتبالیست میشه..رونالدو میگه من میخوام همون یه نفر باشم..رونالدو خودش تعریف میکرد این حرف خیلی روی من تاثیر گذاشت و الان من به هدفم رسیدم و اون معلم و بچه هاش باید صف های طولانی و چند ساعته رو تحمل کنن تا بتونن یه عکس سلفی با من بگیرن!!!
      مسی رو هم که میدونین به خاطر مشکلات جسمی و هورمونی همه ازش ناامید بودن ولی ادامه میده و میشه مسی!!فک نکنم برای من حداقل که فوتبال دوس دارم الگویی بهتر از مسی و رونالدو باشه ...
      نخواستم کسی رو نقل بگیرم تا سخنان گهربار بعضی بولد نشه و به شال و پر همایونیشون برنخوره... وگرنه به حدی تو این سه چار صحفه حدیث قدسی دیدم که تو کتب عهد عتیق و جدید و کهن دینی و غیر دینی ندیدم...چن تا نکته هست لازمه بگم
      1_ایمان سرور پور دیروز یه حرف قشنگی زد :گفت چرا تو ایران همیشه هیچی سر موقع نیست ؟؟چرا همیشه یا زوده یا دیره؟چرا هر کاری رو خواستی شروع کنی میگن ول کن بابا الان زوده..بعد که چن روز دیگه میای میگن کلن بیخیال شو دیگه وقت نیست...
      میگفت پس وقت واقع کیه ؟ایا ما میتونی تشخیص بدیم کی به چه مدت زمان نیاز داره...رفقا هرکاری رو فکر میکنین درسته ودر جهت رویاهتون انجام بدین...دنیامون پره از ادمایی با فکرهای محدود که توانایی رسیدن و فکر کردن به یک چیز رو ندارن و نمیتونن باور کنن که یه کس دیگه بهش برسه...بعد همونا هم برا افراد موفقی که میگفتن نمیتونی دست میزنن...
      2-شاید بارها و بارها این جمله رو شنیده باشین که اگه چیزی فکرتون رسیده حتمن توانایی رسیدن به اون رو دارید..من قبول نداشتم و میگفتم خب چه کاریه همه میتونن به این فکر کنن که رونالدو و مسی شدن یا دکتر مهندس شدن...من خودم همیشه به این فکر میکردم که روزی پزشک بشم(جدا از بحث علاقه شاید خیلی چیزای دیگه هم به ذهنم میرسید مثل اهنگساز شدن..فوتبالیست شدن... و )...بعد از داداشم پرسیدم به چی فکر میکنی و هدفت چیه تو زندگی؟میگفت میخوام لیسانس کامپیوتر بگیرم..گفتم همین؟گفتم اره بعدشم میرم سر کار بالاخره...یه لحظه با خودم گفتم مگه میشه تو این دور زمونه دکتر مهندس پرست که همه باباها مامانا میخوان بچشون دکتر بشه به مثلن پزشکی یا همون مهندسی فکرم نکرده باشه؟؟گفت حتی یه بارم نکردم...از چند نفر دیگه پرسیدم...هرکی تو یه فکر و رویایی بود ولی همه اونا در کل یه چیزو نشون میداد که هرکدوم به چیزی که فکر میکرد مطمن بود که بهش میرسه...حالا اینه ..شما خیال میکنین همه میتونن به رشته پزشکی فکر کنن؟؟همه میتونن به این فکر کنن که تو 5 ماه به رشته عالی برسند؟؟به شرفم قسم میخورم که اکثرن نمیتونن...استعداد رو هم بگم که شاید سریعتر کنه مسر رو ولی اصلن تنها فاکتور نیست و حکم کاتالیزگر رو داره
      3-اگه درباره قدرت های انسان مخصوصن درباره قدرت ذهن و مغز اون مقالات یا مستند هایی رو دیده باشین به هیچ عنوان برای مغز انسان محدوده تعیین نمیکردین...طرف میگه اگه کسی بتونه تو 4. 5 ماه بتونه پزشکی بیاره این با علم نمیخونه و کاملن اشتباس...ههه نمیدونم چجوری حسم رو نسبت به این جمله توصیف کنم...از علم حرف میزنی برای مغز انسان؟؟؟از قوانین نیوتن میگی برای انسان ؟؟هیچی بیخیال نمیخوام وارد بحث های متافیزیکی بشم (خلاصه :این جهان فیزیکی ما برایند و نتیجه جهان متافیزیک ماست...جهان متافیزیک ما چیه همون ذهن و قدرت تحلیل و تصمیم گیری برتر انسان که میتونه اونو شگفت انگیز ترین مخلوق خدا بکنه)
      4-ما انسان هایی کوته فکر و محدود بین هستیم ...یه نفر میاد پیش ما میگه من میخوام بازیگر بشم...98 درصد جمعیت :برو بابا تو اینکاره نیستی نه بازی بلدی نه قیافه داری تازه اگه اینارم داشتی پول و پارتی نداشتی...ازین جمع ملت کثیری نا امید میشن و میرن ...ولی یه نفر پیدا میشه و میگه تو میتونی به شرطی که تمام وجودت رو برای خواستت بذاری...یه نفر تو کل اون جمعی که ول کردن رفتن پیدا میشه که لجبازی میکنه و میگه میشه!و اونقد تلاش میکنه تا بازیگر شه...
      کنکور همینه: محیط کشور ما محیط دبیرستان های ما محیط ذهن مفسران دینی علم موفقیت و کوچینگ (همونایی که اول تیر هم میگن نمیشه و تو باید از دوم شروع میکردی!!!!!!!)ذهنشون اینطوری شرطی شده (شرطی شدن رو که خوندین)که همه برای موفیقت تو کنکور باید از دوم شروع کنن...اونا به این باور رسیدن که نمیشه و نمیتونن تصور کنن که کسی برسه(شاید واقعن از روی حسودی نباشه تقصیر مغزشونه)...ولی شرطی شدن مغز ما به درد جزر لای دیوار هم نمیخوره کسی که میخواد موفق شده تو هر زمینه ای باید کر شه و فقط جلو رو ببینه و با ذهنی باز حرکت کنه.جهان ما پر از ادمایی که میگن نمیشه
      4/5: یادم رفت اینو بگم داداشی که از اول تیر تا الان میگی نمیشه شما واقع بین نیستی ...شما محدودی توهین هم نیست.. 90 درصد ایرانیا همینجوری هستن...یا اونی که میگه میتونمبه فلان چیز برسم خوشبین و رویاباف نیست.
      5- به عنوان اخرین نکته میگم بعضیا میگن میشه و میشینن این چند ماهو مردونه میخونن...بعضیا هم میگن میشه و همینجوری هفته هارو میسوزونن تا وقتی که 2 ماه دیگه میمونه ..باز یه پست دیگه میزنن...باید به اون افراد بگم داداش 3 سالم بدن دست شما نمیشه!!کسی که بخواد موفق شه 4 یا 5 ماه بسشه کسی هم که نخواد بخونه از 5 دبستان هم هر درس رو 6 تا کتاب براش خورده باشه فایده نداره...
      در ضمن اگه پسر داییه دختر خاله نوه عروس مادربزرگ ما 8سال درس خوند و به یه چیز نرسید دلیل نمیشه اون سمبل و معیار باشه وبگیم چون اون نرسیده ما هم نمیرسیم...

درنهایت میگم که از الان اگه کسی مردونه بخونه هر رتبه ای میاره...مردونه ینی چی ؟ینی زندگیش بشه درس درس درس +غذا و خواب...
      شاید بشه با یه برنامه ریزی معمولی و ساعت کم به رشته ای مثل پرستاری رسید که همونم تلاش میخواد ولی برای پزشکی دانشگاه خوب باید خیلی تلاش کنید...
      به امید اینکه اخرین تایپیک از الان شروع کنم میشه رو دیده باشم !!

ویرایش توسط SinaAhmadi : 30 دی 1396 در ساعت 21:13

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله بیش از 50 درصدزبان و زبان فارسی و عربی و قرابت و ارایه چه جالب همه حفظین شما فقط حفظ کن تست نزن ببینم چند میزنی حتی همون دینیشم ک ی زمانی فقط ایه حفظ میکردی میرفتی 80 میزدی الان کاملا مفهمومی شده
      عجب ادمی هستی بابا من پشت کنکورم هم تجربه کردم هم دیدم بخدا اونایی ک از مهر شرو کردن بیشترشون روش یادگیریشون اشتبابوده تازه قلق درس خوندنو یاد گرفتن پس اونایی ک نخوندنم با تلاش بیشترمیتونن برسن فقط باید5صب بیدارشن بخدا صب خوندن بهتراز 10ماه خوندنه بله شاید برای شما مفهومی باشه لغتواملاتست چی مفهومیه چی لازم داره دوبار بخونیش تمومه تاریخم همینطور قرابتم ماه اولو بشین فقط سرتیتر گاج موضوعی بخون باتست کم ماه بعدفقط تست کار کن ارایم یهفته میخواد تعریف همه ارایه بخونی بعدش شبی 10تا تست ازش بزنی تمومه زبان فارسیم بجز تکواژ ک یکم وقت گیره تا ی ماه مونده ب کنکور تمومه عربیم فقط ی شب میخواد ترجمه رو از خیلی سبز غزال موسوی بخونی 32درصد تضمین کنی بقیم ب مرور میخونی زبانم فقط لغت لازمه ک حفظیه 4سوال گرامر داره اگه بخونی دوهفته ای میشه 20درصد اونم زد معارفم بخدا همش کلید واژس دوستان خوب توجه کنن میفهمن

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجب ادمی هستی بابا من پشت کنکورم هم تجربه کردم هم دیدم بخدا اونایی ک از مهر شرو کردن بیشترشون روش یادگیریشون اشتبابوده تازه قلق درس خوندنو یاد گرفتن پس اونایی ک نخوندنم با تلاش بیشترمیتونن برسن فقط باید5صب بیدارشن بخدا صب خوندن بهتراز 10ماه خوندنه بله شاید برای شما مفهومی باشه لغتواملاتست چی مفهومیه چی لازم داره دوبار بخونیش تمومه تاریخم همینطور قرابتم ماه اولو بشین فقط سرتیتر گاج موضوعی بخون باتست کم ماه بعدفقط تست کار کن ارایم یهفته میخواد تعریف همه ارایه بخونی بعدش شبی 10تا تست ازش بزنی تمومه زبان فارسیم بجز تکواژ ک یکم وقت گیره تا ی ماه مونده ب کنکور تمومه عربیم فقط ی شب میخواد ترجمه رو از خیلی سبز غزال موسوی بخونی 32درصد تضمین کنی بقیم ب مرور میخونی زبانم فقط لغت لازمه ک حفظیه 4سوال گرامر داره اگه بخونی دوهفته ای میشه 20درصد اونم زد معارفم بخدا همش کلید واژس دوستان خوب توجه کنن میفهمن
      داداش چرا خودتو میکشی که به بعضیا بفهمونی که میشه یا نمیشه؟؟منم مثل تو پشت کنکوریم و به قول خودت اینو فهمیدیم که 80 درصد کنکور اسم و حاشیه است...20 درصد بقیش اراده و برنامه ریزی ..کار خودت رو بکن اگه بخوای همه اونایی رو که میگن نمیشه رو قانع کنی عمرت تموم شده

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      داداش چرا خودتو میکشی که به بعضیا بفهمونی که میشه یا نمیشه؟؟منم مثل تو پشت کنکوریم و به قول خودت اینو فهمیدیم که 80 درصد کنکور اسم و حاشیه است...20 درصد بقیش اراده و برنامه ریزی ..کار خودت رو بکن اگه بخوای همه اونایی رو که میگن نمیشه رو قانع کنی عمرت تموم شده
      داداش من از خدامه همه هیچی نخونن فقط خودم بخونم ولی این انصاف نیس بعضیا با اطلاعات غلط روحیه خیلیارو ک سرشون ب سنگ خورده حالا با اراده قوی میخوان شرو کنن بهم بریزن روحیه ی باور پذیری انسان ی جوریه ک میخوادکاریو شرو کنه باید حتما یکی بهش بگه تومیتونی اونوقته ک کوهو از جاش میکنه انیشتینم از مادرش روحیه میخاست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من از خدامه همه هیچی نخونن فقط خودم بخونم ولی این انصاف نیس بعضیا با اطلاعات غلط روحیه خیلیارو ک سرشون ب سنگ خورده حالا با اراده قوی میخوان شرو کنن بهم بریزن روحیه ی باور پذیری انسان ی جوریه ک میخوادکاریو شرو کنه باید حتما یکی بهش بگه تومیتونی اونوقته ک کوهو از جاش میکنه انیشتینم از مادرش روحیه میخاست
      به نظر من کمک به دیگران مانعی برای موفقیت نیست..اینکه میخوای به بقیه کمک کنی خیلی خوبه همونجورم که گفتی بعضیا یه تشویق میخوان...ولی بحث سر شدن یا نشدن با این ادما کلافه ات میکنه اخرش که به خودتم فحش میدی..کمک کردن خیلی خوبه ولی بحث کردن با اینا بی فایده است...
      هرکی هرسوالی ازت پرسید هرچی بلدی بهش بگو ولی زمانت وذهنت رو درگیر منفی بافا نکن ..خدا وکیلی من تو همین انجمن دیدم به یکی که از تیر شروع کنه برا پزشکی میگفت نمیشه قسم میخورم میگفت باید پایت قوی باشه..از دوم خونده باشی.فوق فوقش بتونی پزشکی یه شهرستان رو بیاری...
      خب وقتی اینا با احتمام تمام دارن میگن نمیشه چکارشون داری بذار تو این دنیای کوچیک و مغز فندقی خودشون بمونن..چون خیال میکنن روشن فکرن و تمام واقعیت های دنیا رو با علم میبینن...
      تو فقط تا جایی که میتونی سعی کن حال یه نفر رو خوب کنی و بهش انگیزه بدی

موفق باشی
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 30 دی 1396 در ساعت 21:45

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

هیچی نمیگم فقط خیلی مشتاقم رتبه امسالتونو ببینم امیدوارم موفق باشید

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جالبه خودت حرفاتو نقض میکنی تا قبلش ک کلا عمومیا حفظی بود الان شد باید هر شب ازشون تست بزنی فک کنم کلا معنی کلمه حفظیو نمیدونی وقتی کسی میگهه زبان فقط لغت میخواد من دیگه حرفی ندارم فقط اگه میشه همین چیزایی ک میگی خیلییییییی اسونه بهم بگو درصدای عمومی پارسالت چند بودن؟؟؟؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن