خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 98
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      شرایط خاص رو افکار ما میسازه.شما امسال پیش دانشگاهی هستین؟یعنی 97 کنکور میدین؟
      م
      درس خوندن ازمون و خطا میخواد
      یاد گرفتنِ اینکه چجوری بخونی زمان میخواد
      چیا مهم ان و چیا نیستن
      چنتا تست لازمه
      چقد باید به ی چیز گیر بدی هم به تسلط برسی هم وقتتو هدر ندی

و اینکه یکی 3 ماه اخر بطور تصادفی هیچ اشتباهی نکنه
      منابعش کامل و خوب باشن
      همه کارارو اونجوری که باید انجام بده و برنامش بی نقص باشه احتمالش خیلی کمه

بدبینانه بگیم :
      "اینکه یکی 3 ماه اخر بخونه و قبول شه احتمالش هست ولی خیلییییییی کمه!"
      خوشبینانش میشه:
      "اینکه یکی 3 ماه اخر بخونه و قبول شه احتمالش کمه ..ولی هست!"

در هر حالت اینکه بگیم 2 تا شرطِ "3 ماه" و "بکوب خوندن" کافیه خیلی اشتباهه

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شرایط خاص رو افکار ما میسازه.شما امسال پیش دانشگاهی هستین؟یعنی 97 کنکور میدین؟
      م
      بله

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه میگفتی شهرستان اورده یه مقدار قابل باور بود ولی تهران اخهههههه ؟؟؟ بعدشم من فک کنم ایشون ک میگه روستا بودم پس منطقه 3 محسوب میشده چطور با 32 منطقه 3 پزشکی تهرانه؟؟؟؟؟؟
      لطفا اسم و فامیل این خانومو بزارید

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      چیا مهم ان و چیا نیستن
      چنتا تست لازمه

منابعش کامل و خوب باشن

بدبینانه بگیم :
      خوشبینانش میشه:

اینا بیشتر حاشیه ان.کسی که سه ماه وقت داره اگه واقعا بخواد بخونه همه ی اینارو در طول مسیر حل میکنه.این حرفمو پشت کنکوریا بیشتر درک می کنن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز از چیزی سر نمیارید لطفا نظر ندید اول برید بومی گزینی رشته های پزشکی رو بخونید !وببنید که بومی نطقه 3 چطور با 300پزشکی روزانه تهران اوورده وچطور با400شهید بهشتی بعد بیاید اظهار نظر کنید

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      اگه میگفتی شهرستان اورده یه مقدار قابل باور بود ولی تهران اخهههههه ؟؟؟ بعدشم من فک کنم ایشون ک میگه روستا بودم پس منطقه 3 محسوب میشده چطور با 32 منطقه 3 پزشکی تهرانه؟؟؟؟؟؟
      لطفا اسم و فامیل این خانومو بزارید
      screenshot_2018-01-20-14-24-09.jpg
      از اینجا ببینین کارنامه ها و رتبه هارو
      http://www.kanoon.ir/Public/SuperiorsRankBased?type=2

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      چیا مهم ان و چیا نیستن
      چنتا تست لازمه

منابعش کامل و خوب باشن

بدبینانه بگیم :
      خوشبینانش میشه:

روش خوندن رو باید با تحلیل سوالات کنکور سال گذشته بدست اوورد.تعداد تست لازم رو باید توی مسیر فهمید.تسلط رو باید توی مسیر فهمید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ وقت نذار کسی بهت بگه نمی تونی کاری رو انجام بدی
      اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی
      مردم نمی تونن خیلی کارها رو بکنن
      دوست دارن تو هم نتونی
      اگه یه چیزی رو می خوای
      باید به دستش بیاری..

..khoda ro eshghe

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم وقت مناسبی برای شدن یا نشدن نیست .تا الانم زیادی تلف کردیم
      وارد حاشیه های بیخود نشید
      تنها کارمون تو این چند ماه اینه با جون و دل و البته علاقه بخونیم ..
      امروز دقیقا همون چند ماه قبله که چند ماه اینده میگی ای کاش همون موقع می‌خوندم !..و وارد حاشیه نمی‌شدم
      به نظرم همه اینا حاشیسبه ما چه فلانی چیکار کرد ..ما فقط باید تلاش کنیم و لاااغیر
      به امید موفقیت همگی
      97

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      روش خوندن رو باید با تحلیل سوالات کنکور سال گذشته بدست اوورد.تعداد تست لازم رو باید توی مسیر فهمید.تسلط رو باید توی مسیر فهمید
      دقیقا فاکتوری که مهم میدونیش واسه قبولی
      چیه؟

دقت کردی هیچ فاکتوری رو مشخص نکردی؟؟
      فقط میگی 3 ماه کافیه!
      ولی من اثبات کردم نه هوش نه تلاش به تنهایی نمیتونن کافی باشن
      خیلییی عوامل دخیلن

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان این قضیه5ماه 4ماه 3ماه اخربخونی حتما قبولی حالاینی چی. میگه منکه از شهریور ومهرشرو نکردم یاخوب نخوندم کارم تمومه نمیارم اون ده11ماه ک فرصت زیاد بودنخوندم حالا این 5ماه چیکار میکنه. طرف میره این ماهای اخرو درست حسابی میخونه در واقع بای تیر دونشون میزنه ینی هم دروسو میخونه وهم جمبندی میکنه این دوتاکارو ک بایدی کنکوریه زرنگدر طول دوران کنکور انجام بده تواین ماها باهم یکی میشن وتویی ک تازه شرو کردی انجامش میدی ینی هرچی میخونی تواین ماهای اخر تو کنکوربیادقشنگ میتونی بزنی چرادوربریم مثه شبه امتحانه یارو فقط شبش خونده میادبااونیکه ی هفته خونده نمرش یکی میشه چرا چون اون شب خوندنو جمبندی یکی میشه مطالب تو مخ ثبت میشه. فرق اونیکه میخواد الان شرو کنه با اونیکه ی سال دوسال خونده فقط مطالب موقتی و دائمی ثبت میشه ماله اونیکه تازه شرو کرده موقتی میمونه تومخ وتای سال دوام میاره وبعدپاک میشه ازمخ ولی اون یکی ک زیاد خونده تاسالها میتونه برات توضیح بده فرقشون فقط همینه دوستان ماهمه بچه های شب امتحانی هستیم پس ب خودتون امیدوار باشین
      ویرایش توسط kounkory75 : 30 دی 1396 در ساعت 16:22

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      اینجانب به عنوان یک پشت کنکوری درسخون که پارسال از وسواس روی زمان زخم خوردم از شما عاجزانه خواهش می کنم که این حرفها رو ول کنید و واقعا این مدت باقی مونده تا کنکور رو دل بدید به درس خوندن
      واقعا هیچی ازتون کم نمی شه هیچی
      مباحثو مفهومی و عمیق بخونید و شک و تردید و ترس به خودتون راه ندید
      تستای اسون متوسط و سخت بزنید و با تیپای مختلف سوال اشنا شید
      شدن و نشدن رو ول کنید
      با کسی جر و بحث نکنید دنبال الگو و اسطوره نباشید خودتون اسطوره خودتون باشید
      بذارید ادمای منفی تو منفی بودن خودشون بمونن
      هدفتون ارزش تلاش داره حتی اگه نشه
      یک لحظه شک کنی باختی
      ویرایش توسط m a h n a z : 30 دی 1396 در ساعت 16:12

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث اصن سه ماه و چهار ماه نیست عزیزان
      این مدل تاپیکا مختص افرادیه که همیشه میذارن کار به بیخ برسه بعد با کلی فشار و دهن سرویسی خودشونو تو رتبه برترا جا کنن .
      الان شما ببین اینهمه مصاحبه خوب میرن دقیقا میچسبن به اونی که چند سال پشت کنکور مونده همونو الگو میکنن .
      وقت هست به اندازه ای که بشه به یه رتبه خوب فکر کرد ولی نه اونقد که بخوای رو این مسئله با بقیه بحث کنی !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere
      ویرایش توسط Petrichor : 30 دی 1396 در ساعت 17:09

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا چقدر تاپيك اين مدلي ميزني؟
      رو صندلي داغ هستم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _rose_ نمایش پست ها
      معذرت میخوام که شمارو نقل میگیرم.
      این متنو یکی از بچه های انجمن نوشته بود من خوشم اومد برای شما هم میزارم
      مسئله ای در روانشناسی وجود داره به نام zip که یک نفر در مدت کوتاه تری ولییییی با تلاش بیشتر، میتونه به موفقیت برسه ..و ممکنه حتی اونی که تو 1 سال خونده به اون موفقیت نرسه ...یه مثال میزنم که متوجه شید ..مثلا همیشه میگن باید خیلی سخت کار کنی تا پیشرفت کنی ...الان پاکبان های عزیز(همون کارگران محترم شهرداری منظورمه) هم خیلی زحمت میکشن و سختی میکشن ولی چرا پیشرفت نمیکنن؟؟؟؟چون لزوما همه چی فقط تلاش سخت نیست باید اعتماد به نفس و رویا پردازی و در کنارش مثبت اندیشی هم داشته باشی وگرنه صرفا با افکار منفی نمیتونی راه پیش ببری ولو تلاش کرده باشی..واسه همینه مثالای زیادی هست از افرادی که تو مدت کم تلاش میکنن و موفق میشن چون روحیه بالایی دارن میدونن چیزی برای از دست دادن ندارن و به قولی ترمز بریده ان.... ولی من اینو همیشه یاد گرفتم که هیچ غیرممکنی وجود نداره تاکید میکنم هیچچچچچ.....کسایی بودن حتی علم پزشکی رو زیر سوال بردن !!!!!!!!!مثل همون دونده ای که اگه اشتباه نکنم تو 1 دقیقه چهار مایل رو دوید و از نظر پزشکی غیر ممکن بود..حالا من فکر نمیکنم تو مسیر کنکور اگر اتفاقی بیوفته علم خاصی زیر سوال بره چون کنکور همیشه نشون داده که چهارچوب خاصی نداره و کسی نمیتونه راجبش ادعایی بکنه..شاید قبل از رستگار رحمانی اگه کسی میگفت میخوام از بهمن شروع کنم و رتبه 1 بشم همه میخندیدن ولی اون کاری کرد که کسی دیگه نتونه بخنده...حالا هم من یا هر کس دیگه ای امیدوارم این چهارچوبو بشکنیم که برای پزشک شدن باید حتما 12 ماه از سالو بخونی که دربیای....این چهارچوب ذهنی شکستن خیلی شیرین میتونه باشه و سختتتت....ولی مطمینم غیر ممکن نیست...اقای افشار تو یکی از وویساشون گفتن یه شاگرد و اول اردیبهشت قبول کردم ازمون جامع ازش گرفتیم همه رو صفر و منفی زده بود رتبه ازمونش شد 100 هزار.....گفت دیگه شروع کرد به خوندن اونم کی؟اردیبهشت..گفت رتبه کنکورشون شد 3 هزاررررر.......یعنی 100 هزارو کرد 3 هزار.......این ادم حاالا اگه به پست افراد منفی نگر میخورد میگفتن تو بزار سال بعد....ولی این ادم قابل احترامه.که 100 هزارو میکنه 3 هزار اونم تو همین مدتی که بعضیا بلندگو گرفتن دستشون میگم امکان نداره و نمیشه و عدالت نیست با یکسال خوندن فرق داره!!!!خب امیدوارم تجدید نظر کنید تو حرفاتون....و لزوما هر کسی که شروع کننده ی خوبیه لزوما تمام کننده ی خوبی نیست چون جوجه رو اخر پاییز میشمارن ...موفق باشید
      @shima1996متن ایشون بود
      شما اومدی چی رو به چی ربط دادی اخه
      ولی اشکال نداره من برات توضیح میدم....یه پاکبان زرنگ میشه اونی که بیاد فکر کنه زخمت بشه تو سختی قرار بگیره این درو اون در از شرایطتش خسته بشه و فکرو ذکرش بشه این که باید از تو این وضعیت خلاص بشه و مثلا بیاد یه شرکت برا خودش تاسیس کنه و 4تا کارگر هم بگیره و خودش حال کنه و بقیه براش کار کنن
      این میشه زحمت...این میشه سختی دیدن
      معلومه کسی بجای 2تا خیابون جارو کردن بیاد 200جارو کنه هیچ اتفاقی براش نمی افته....
      شک نکن و شک نکن هرکی به اندازه زحمتی ک کشیده نتیجشو میبینه شاید یه کم پایینو بالا داشته باشه ولی تهش همون نتیجه زحمتت میشه.....کسی که به اندازه 20 خونده شاید بره سر جلسه بشه 18 ولی هیچ وقت 14 نمیشه برعکسشم اتفاق نمی افته
      اینی که میگی افراد زیادی هستن با تلاش کم نتیجه عالی گرفتن شعاری بیش نیست ، کو بیار از این افراد نشون منم بده که کم تلاش کرده ولی موفق موفق شده ،اگر کسی تونست ثابت کنه من هرکاری بخواد براش میکنم.
      شما حرف از رستگار رحمانی میزنی.... شما درمورد ایشون چی میدونی؟؟؟فقط یه سری چیزای قشنگ قشنگ شنیدید و الان دارید باهاش حال میکنین......من رستگار رحمانی رو دیدم و باهاش حرف زدم....کی گفته رستگار از بهش شروع کرده؟؟؟؟.......کی گفته رستگار معدلش 11:30 هست؟؟؟؟
      من منکر تلاش کردنش نیستم خیلی زحمت کشده اتفاقا ولی حرفای بالایی همش دروغه ولی مشکل جامعه ما اینه که یه دروغ شیرین بیشتر از یه حقیقت تلخ طرفدار داره....
      حرف از اقای افشار میزنین......اقای افشار فکر پول تو جیبشه....حاظره هرچی بگه که 2تا دانش اموز بیشتر جذب کنه بیشتر پول دربیاره هرچی نباشه اقای افشار داره از کنکور پول درمیاره....
      همین اقای افشار فقط بلده حرف بزنه تاحالا یه بار اومده با سندو مدرک حرف بزنه......
      خانم دکتر حرفو که همه میتونن بزنن....اونی راست گفته که بیاد ثابت کنه....
      لزوما هرکی شروع کننده خوبی بوده ،تموم کننده خوبی نیست.....ولی عمرا اونی که شروع کننده بدی بوده بتونه پایان کننده خوبی باشه(به جز چیزای خاص)
      مشکل اینجاس که ادما دوس دارن اون چیزی که میخوان رو بشنون،نه اون چیزی که حقیقته....

#از مدیران خواهشمندم پست حذف نشه، به حرمت این همه نوشتن
      ویرایش توسط _.Reza._ : 30 دی 1396 در ساعت 17:20

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن