خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      الان دوستان تقریبا همه کتاب های موجود در بازار را معرفی کردند ........ فقط مونده شما تشریف ببرید خلاصه اونها رو دانلود کنید و ببینید با کدوم یکی راحت ترید
      میشه بگید الان دیگه دقیقا درباره چه موضوعی نظر میپرسید؟؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      الان دوستان تقریبا همه کتاب های موجود در بازار را معرفی کردند ........ فقط مونده شما تشریف ببرید خلاصه اونها رو دانلود کنید و ببینید با کدوم یکی راحت ترید
      میشه بگید الان دیگه دقیقا درباره چه موضوعی نظر میپرسید؟؟؟؟
      دوست عزیز موندم بین خط ویژه و موضوعی قرابت مهروماه کدومو بگیرم؟ به نظرت خط ویژه اونقدی که من میخام کامل هست؟؟؟؟/

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      دوست عزیز موندم بین خط ویژه و موضوعی قرابت مهروماه کدومو بگیرم؟ به نظرت خط ویژه اونقدی که من میخام کامل هست؟؟؟؟/

خوب بهترین کار اینه نمونه این دو تا کتاب رو دانلود کنی ببینی کدوم یکی کامل تر گفته و خودت با کدوم یکی راحت تری
      اما به نظر من خط ویژه هر چیزی که برای ادبیات کنکور لازم باشه رو گفته و حجت رو تموم کرده

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      خوب بهترین کار اینه نمونه این دو تا کتاب رو دانلود کنی ببینی کدوم یکی کامل تر گفته و خودت با کدوم یکی راحت تری
      اما به نظر من خط ویژه هر چیزی که برای ادبیات کنکور لازم باشه رو گفته و حجت رو تموم کرده
      داداش به نظر خودم مهروماه بهتره چون زیر هر بیتی که معنی کرده و مفهومشو گفته دو سه تا بیت مرتبط که تو کنکور اومده رو آورده؟بعدشم من فقط برا قرابت میخوام کتاب خط ویژه 5 بحث با همه ؟درست میگم؟!!!!!؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لقمه مهر و ماه رو هم یه نگاه کن شاید به دردت بخوره

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن