خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Talking برنامه ریزی از بهمن تا اواخر اردیبهشت

تو تایپیک قبلی که زدم خداروشکر به کمک دوستان تونستم کلیات موضوع رو دریافت کنم الانم واقعا سر دوراهی قرار دارم ....بنظرتون

1.تا اواسط بهمن بیام پایه دوم و پیش 1 رو شروع کنم و بتونم 80 درصدشو تموم کنم و تو فروردین دوباره مرور و بقیه 20درصد رو هم اون وقت بخونم یا

2.از اول بهمن سوم و پیش 2 رو شروع کنم و لابه لای اونا دوم و پیش 1 رو هم بخونم آقای افشار وویس هاشو گوش دادم میگفت اگه خوب نخوندید برید روی مطالب قبلی تمرکز کنید و اونارو بخونید مثلا میگفت باید تو درسی مث فیزیک پیش نیازهای پیش2 رو از پیش1 بلد باشی پس برگردید پیش نیازهارو بخونید اگه به حرف اقای افشار گوش کنم میترسم از ازمون های نیمسال دومم جا بیفتم !!!!!

سوال بعدیم اینه که تقریبا داوطلبان قوی عید جمع بندی میکنن اما با این برنامه ریزی من شاید خرداد جمع بندی کنم این کار معقولانه س؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      منم نظر بدم؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا اواسط بهمن میخای دوم و پیش 1 رو 80 درصدشو بخونی؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      تا اواسط بهمن میخای دوم و پیش 1 رو 80 درصدشو بخونی؟
      بله چطور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      منم نظر بدم؟
      طبیعیه تو هر تایپیکی افرادی مث شما به تمسخر بگیرن کاملا طبیعیه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marde_tanha نمایش پست ها
      تو تایپیک قبلی که زدم خداروشکر به کمک دوستان تونستم کلیات موضوع رو دریافت کنم الانم واقعا سر دوراهی قرار دارم ....بنظرتون

1.تا اواسط بهمن بیام پایه دوم و پیش 1 رو شروع کنم و بتونم 80 درصدشو تموم کنم و تو فروردین دوباره مرور و بقیه 20درصد رو هم اون وقت بخونم یا

2.از اول بهمن سوم و پیش 2 رو شروع کنم و لابه لای اونا دوم و پیش 1 رو هم بخونم آقای افشار وویس هاشو گوش دادم میگفت اگه خوب نخوندید برید روی مطالب قبلی تمرکز کنید و اونارو بخونید مثلا میگفت باید تو درسی مث فیزیک پیش نیازهای پیش2 رو از پیش1 بلد باشی پس برگردید پیش نیازهارو بخونید اگه به حرف اقای افشار گوش کنم میترسم از ازمون های نیمسال دومم جا بیفتم !!!!!

سوال بعدیم اینه که تقریبا داوطلبان قوی عید جمع بندی میکنن اما با این برنامه ریزی من شاید خرداد جمع بندی کنم این کار معقولانه س؟؟؟؟؟؟
      کی گفته عید جمع بندی میکنن؟؟؟؟؟
      جمع بندی کلی نیست که مثلا پایه رو میان مرور میکنن
      اصل جمع بندی مال خرداده
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      طبیعیه تو هر تایپیکی افرادی مث شما به تمسخر بگیرن کاملا طبیعیه
      وا چه ربطی داره ،اشتباه برداشت کردین اخه تاپیک قبلی نظر دادم توجهی نکردید گفتم شاید مورد استفاده نبوده اون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      اصل جمع بندی مال خرداده
      اها. جواب این سوالو گرفتم جواب آون سوال بالا رو هم بدی منت داره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وا چه ربطی داره ،اشتباه برداشت کردین اخه تاپیک قبلی نظر دادم توجهی نکردید گفتم شاید مورد استفاده نبوده اون
      مرسی استفاده هم کردم اینو هم جواب بده کدورت ها پاک شن خخخخ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      اصل جمع بندی مال خرداده
      باشه
      خب به نظرم دومی...چون نمیرسید تا اواسطش درست حسابی 80 درصدو ببندید، همون که گفتم سوم و پیش 2 رو توپ بخونید یه جوری که انگار بار آخر که میخونید در کنارش هم خورد خورد دوم و پیش 1 بخونید اینجوری آزمونارم میتونید شرکت کنید دیگه نهایتشم تا 15 اردیبهشت تمومه بعدشم جمع بندی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باشه
      خب به نظرم دومی...چون نمیرسید تا اواسطش درست حسابی 80 درصدو ببندید، همون که گفتم سوم و پیش 2 رو توپ بخونید یه جوری که انگار بار آخر که میخونید در کنارش هم خورد خورد دوم و پیش 1 بخونید اینجوری آزمونارم میتونید شرکت کنید دیگه نهایتشم تا 15 اردیبهشت تمومه بعدشم جمع بندی
      الان زیست سوم و دوم رو چکار کنم برای آزمون 20بهمن که نیمسال دوم شروع میشه!
      دوم رو خوب نخوندم سومم هیچی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      الان زیست سوم و دوم رو چکار کنم برای آزمون 20بهمن که نیمسال دوم شروع میشه!
      دوم رو خوب نخوندم سومم هیچی
      زیست 4 فصل جلوعه تو سوم بقیه درسام که هنوز شروع نکرده از سوم و پیش 2 پس زیست 3 رو بخون این دو هفته توپ همون 4 فصلو حالا در کنارشم چون مبحث پایست فعلا واسه 6 بهمن ...پایه دوم و خورد خورد تو این دو هفته تا جایی که پیش بینی میکنی بتونی خوب بخونیو تقسیم بندی کن و مطالعه کن ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست 4 فصل جلوعه تو سوم بقیه درسام که هنوز شروع نکرده از سوم و پیش 2 پس زیست 3 رو بخون این دو هفته توپ همون 4 فصلو حالا در کنارشم چون مبحث پایست فعلا واسه 6 بهمن ...پایه دوم و خورد خورد تو این دو هفته تا جایی که پیش بینی میکنی بتونی خوب بخونیو تقسیم بندی کن و مطالعه کن ...
      زیست سوم 4فصل اول +فصل5و6و7
      نه فقط 4فصل

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      زیست سوم 4فصل اول +فصل5و6و7
      نه فقط 4فصل
      ااا مگه برنامش تغییر کرده قلمچی!! 1 دی مگه حواس و هورمون نبود؟ بعدشم جامع پیش الانم جامع دوم؟؟اگر اینطوریه که کلا این هفته تامیتونی زیست 3 رو پیش ببر همون 7 فصلو میگم تا میتونیا 1 فصلم شد اشکال نداره بعدشم دیگه باید بترکوتی چون علاوه بر دوم و مبحث ازمون باید زیست 3 رو هم اونایی که نخوندی خورد خورد بخونی ببین چند صفحه است تا عید تقسیم بندیشون کن با تست زنی و اینا پیش ببر چیزی نشد فقط زیست 3 رو هم باید اضافه کنی تا آزمون بعدیم دومو و پیش 1 و طبق تقسیم بندیت بخون که تا عید کردی بقیه وقتتم زیست 3

15. Top | #15
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      باشه
      اشتباه نقل گرفتی
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن