خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

نیازمند برنامه 4 ماهه تجربی

باسلام و احترام خدمت شما کنکوری ها عزیز

بخاطر شرایطی خاص تازه میخوام برای کنکور تجربی سال 97 آماده بشم

ریاضیات تجربی خیییلی ضعیفی دارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و کسانی که پایه ضعیفی داشتند و نتیجه کسب کردند راهنماییم کنند از چه روشی استفاده کردند.

+ اگر برنامه موسسات کنکوری ، مانند آلفا مثبت ، محصل ایرانی ، کنکور کمک ، مکتبستان و.... را در اختیار دارید که خییلی خوب و حساب شده تالیف شدن را برای من ارسال کنند تا برای مطالعه از اون استفاده کنم .

ممنون و سپاسگزار لطف شما هستم

ایشاالله که همه به هدف های زیباشون برسن!

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پ.خ بده ب من...ازین تاپیکا نزن حذف میکنن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero
      ویرایش توسط Tia : 27 دی 1396 در ساعت 23:05 دلیل: پست نقل قول گرفته شده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها

ریاضیات تجربی خیییلی ضعیفی دارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و کسانی که پایه ضعیفی داشتند و نتیجه کسب کردند راهنماییم کنند از چه روشی استفاده کردند.

+ اگر برنامه موسسات کنکوری ، مانند آلفا مثبت ، محصل ایرانی ، کنکور کمک ، مکتبستان و.... را در اختیار دارید که خییلی خوب و حساب شده تالیف شدن را برای من ارسال کنند تا برای مطالعه از اون استفاده کنم .

با تشکر
      سلام . ببخشیدا . زندگی شما به من ربطی نداره . ولی واقعا قبول شدن داخل این کنکور به چه قیمتی . به قیمت خراب کردن اون دنیامون . به نظرم ارزششو نداره اصلا
      یه رفیق مجازی داشتم فیلما ی این موسسات رو همشونو دان کرده بود و استفاده می کرد . بهش می گفتم اخرتتو خراب نکن بابا . می گفت نه من استفاده می کنم ایشالاه پزشک شدم با خدمت کردن به مردم جبران می کنم . به نظر من هر چیزی سر جای خودش .

بعدش یکی مثل این حسین احمدی که وقتی زنگ بزنی بهش و بگی دو نفری بخوایم دی وی دی های موسسه تو بخریم بگه حرومه . هر پکیج فقط باید برای یه نفر استفاده بشه . این ادم به نظرت اون دنیا می بخشه . من که فکر نمی کنم .

واقعا ارزششو نداره

یا مثلا این برنامه ی الفا مثبتو . وقتی خودشون می گن بابا استفاده بدن پرداخت هذینه حرامه
      حالا برنامشونم تحفه ای نیستا ولی براش زحمت کشیدن و میگن حرامه ...
      ببخشیدا اخرتمون رو خراب کنید که چه ؟؟
      این دنیا بلاخره تموم میشه . ولی اونجا چی . کاشکی یکم حداقل یه درس دینی رو قشنگ تر بخونیم .

ببخشی قصد توهین ندارم اصلا و ابدا فقط یکم نوشتم که شاید به عواقبش هم فکر کنید

بجای مسیر بالا برو از خدا کمک بگیر تلاشتم بکن . اگر متناسب با جوابت نتیجه ای که می خواستی نگرفتی اونوقت اولا بدون داخل هر کاری یه حکمتی هست . اگر چشمای من مشکل داره و نمی تونم بیشتر از 5 کیلو چیزی رو بلند کنم . یا اگر یه پس کله ای بخورم ممکنه چشام رو از دست بدم . حتما حکمتی داخلشه .

موفق و سربلند باشید

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها

با تشکر
      عزیزم از نظر شرعی درست نیست درسته که متاسفانه این موسسات پول زیادی میخواهند و سو استفاده میکنند ولی این دلیل نمیشه که ما هم این دنیا و هم اخرتمون رو تباه کنیم مال دنیا ارزش خراب اون دنیامون رو نداره
      ​فارسی را پاس بداریم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از قدیم گفتن : 《 شیکم‌ گرسنه ایمون نداره 》
      احمدی چه ببخشه چه نبخشه احمدیه
      نه درآمدش به ما ربط داره و نه آخرت ایشون به احمدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن