خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

تانک زیست تخته سیاه یا نشر الگو

سلام دوستان.بنده کتابای زیست الگو رو دارم و خیلی هم خوب باهاشون کار میکردم و نتیجه می گرفتم ولی یکی دوتا آزمون درصد زیستم خراب شد چون واسه امتحاناته مدرسه خونده بودم و اصلا تست نزدم و بعد از اون نتایج کلا نا امید شدم. اخیرا به توصیه ی یکی از دوستان تانک تخته سیاه رو گرفتم که الان میگم عجب غلطی کردم چون دو منبعی شدم و کاملا گیج و آج و واج موندم که از کدوم تست بزنم.الان به نطرتون از کدوم استفاده کنم بهتر نتیجه میده؟؟
      بعد یک نکته دیگه هم هست اینه که دکتر هاشمی میگه فعلا واسه تست زدن وقت نگیرید ولی دکتر آرامفر میگه حتما تو36 دقیقه 50تا تست بزنید و درصد گیری کنید.الان به نظرتون حرف کدومشون درست تره؟؟؟
      و سوال آخر اینکه به نظرتون میشه تو زمان باقی مونده موفقیتی کسب کرد؟؟؟؟چون من به دلایلی تابستون رو کلا خراب کردم رفت.احساس میکنم پیش یک رو هم بعضی درسا رو خوب نخوندم و دروس پایه مخصوصا دوم هم کاملا گند زدم. دیگه می خوام درست،درمون درس بخونم ولی حقیقتا گیج شدم که پیش 2 رو بخونم و سوم یا دوم رو با پیش دو بخونم.؟کلا بهترین برنامه تا عید چیه؟
      ممنون میشم اگر به هر سه سوال پاسخ بدهید..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      سلام دوستان.بنده کتابای زیست الگو رو دارم و خیلی هم خوب باهاشون کار میکردم و نتیجه می گرفتم ولی یکی دوتا آزمون درصد زیستم خراب شد چون واسه امتحاناته مدرسه خونده بودم و اصلا تست نزدم و بعد از اون نتایج کلا نا امید شدم. اخیرا به توصیه ی یکی از دوستان تانک تخته سیاه رو گرفتم که الان میگم عجب غلطی کردم چون دو منبعی شدم و کاملا گیج و آج و واج موندم که از کدوم تست بزنم.الان به نطرتون از کدوم استفاده کنم بهتر نتیجه میده؟؟
      بعد یک نکته دیگه هم هست اینه که دکتر هاشمی میگه فعلا واسه تست زدن وقت نگیرید ولی دکتر آرامفر میگه حتما تو36 دقیقه 50تا تست بزنید و درصد گیری کنید.الان به نظرتون حرف کدومشون درست تره؟؟؟
      و سوال آخر اینکه به نظرتون میشه تو زمان باقی مونده موفقیتی کسب کرد؟؟؟؟چون من به دلایلی تابستون رو کلا خراب کردم رفت.احساس میکنم پیش یک رو هم بعضی درسا رو خوب نخوندم و دروس پایه مخصوصا دوم هم کاملا گند زدم. دیگه می خوام درست،درمون درس بخونم ولی حقیقتا گیج شدم که پیش 2 رو بخونم و سوم یا دوم رو با پیش دو بخونم.؟کلا بهترین برنامه تا عید چیه؟
      ممنون میشم اگر به هر سه سوال پاسخ بدهید..
      دانش آموزین یا فارغ التحصیل؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      دانش آموزین یا فارغ التحصیل؟
      دانش آموزم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      دانش آموزم
      خب نبودی بهتر بود ولی خب حالا اشکال نداره ،کار نشد نداره
      ابتدا تانک و پس بده چون به دردت نمیخوره نشرالگو بسی خفن تره علته اینم که اینجوری میگم اینه که بیخودی کتاب دورت نباشه اگرم باشه لااقل پاسخگو نیازت باشه تو که الگو میزنی این به دردت نمیخورهiqرو بگیر تا جایی که میتونی قبل عید پیش 2 و سومشو در کنار الگو بزن بعد عیدم باز ادامه بده تو جمع بندیا و مبحثیا بزن ازش الویتتم اول تستای ترکیبیش باشه بعد عیدم که حالا اگر دوست داشتی منبع جمع بندی تهیه کنی آزمون خیلی سبز و موج الگو و بگیر دیگه فولی...وقتشم داری 5 ماهه فقط ناامید نشو...فعلا هم تا فروردین بدون زمان گیری بزن البته سعی کن سرعتتو افزایش بدی ...از خودت آزمون بگیر اونارو زمان دار کار کن همون نشر الگو مثلا سراسریاشو زمان دار بزن که با زمان کار کردنم دستت بیاد...تابستونم خب زمان خوبیه ولی جبرانش راحته و اینکه بگم اگرم همون مباحثی که تابستون خونده شده تا 1 ماه بعد دوره نشه به راحتی یادت میره تابستون بیشتر زمانی واسه تبدیل شدن به یه کنکوریه و تو فاز کنکور قرار گرفتن من خیلی از دوستام از مهر شروع کردن و نتایج خوبیم گرفتن ساعت مطالعشونم زیاد نبود... مثلا یکیشون الان داره دارو تهران میخونه... در مورد زمانای از دست رفتتم دیگه فکر نکن بهشون تا جایی که میتونی جبرانشون کن انتظارم نداشته باش زود جواب بگیری تازه اصل نتیجت تو خرداد مشخص میشه اگر از الان عالی بخونی ...با برنامه قلم سوم و پیش 2 رو جوری بخون که انگار بار آخر داری میخونیش تا عید و یه ذره شم میمونه تو فروردین که تمومه...دوم و پیش 1 صفر که نیستی دست و پا شکسته و ناقص خوندی از الان تا آخر فروردین وقت داری خیلی کم مثلا چمیدونم شبی 5 صفحه زیست دوم همراه با تست و بزنی تموم میشن فقط یکم ساعت خوابتم باید کم کنی دیگه میگم تا جایی که میتونی باید بخونی که ایشالله بعد فروردین دوره کنی مدرسه هم اگر مفید نیست بپیچون بازم اگر میشه چون باید ساعت مطالعتون افزایش بدی یا کتابی چیزی ببر بخون اگرم خوبه که استفاده کن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مقايسه تانك با نشرالگو مثل مقايسه بوگاتي با پيكانه،نشرالگو بزن
      رو صندلي داغ هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      ابتدا تانک و پس بده چون به دردت نمیخوره نشرالگو بسی خفن تره علته اینم که اینجوری میگم اینه که بیخودی کتاب دورت نباشه اگرم باشه لااقل پاسخگو نیازت باشه تو که الگو میزنی این به دردت نمیخورهiqرو بگیر تا جایی که میتونی قبل عید پیش 2 و سومشو در کنار الگو بزن بعد عیدم باز ادامه بده تو جمع بندیا و مبحثیا بزن ازش الویتتم اول تستای ترکیبیش باشه بعد عیدم که حالا اگر دوست داشتی منبع جمع بندی تهیه کنی آزمون خیلی سبز و موج الگو و بگیر دیگه فولی...وقتشم داری 5 ماهه فقط ناامید نشو...فعلا هم تا فروردین بدون زمان گیری بزن البته سعی کن سرعتتو افزایش بدی ...از خودت آزمون بگیر اونارو زمان دار کار کن همون نشر الگو مثلا سراسریاشو زمان دار بزن که با زمان کار کردنم دستت بیاد...تابستونم خب زمان خوبیه ولی جبرانش راحته و اینکه بگم اگرم همون مباحثی که تابستون خونده شده تا 1 ماه بعد دوره نشه به راحتی یادت میره تابستون بیشتر زمانی واسه تبدیل شدن به یه کنکوریه و تو فاز کنکور قرار گرفتن من خیلی از دوستام از مهر شروع کردن و نتایج خوبیم گرفتن ساعت مطالعشونم زیاد نبود... مثلا یکیشون الان داره دارو تهران میخونه... در مورد زمانای از دست رفتتم دیگه فکر نکن بهشون تا جایی که میتونی جبرانشون کن انتظارم نداشته باش زود جواب بگیری تازه اصل نتیجت تو خرداد مشخص میشه اگر از الان عالی بخونی ...با برنامه قلم سوم و پیش 2 رو جوری بخون که انگار بار آخر داری میخونیش تا عید و یه ذره شم میمونه تو فروردین که تمومه...دوم و پیش 1 صفر که نیستی دست و پا شکسته و ناقص خوندی از الان تا آخر فروردین وقت داری خیلی کم مثلا چمیدونم شبی 5 صفحه زیست دوم همراه با تست و بزنی تموم میشن فقط یکم ساعت خوابتم باید کم کنی دیگه میگم تا جایی که میتونی باید بخونی که ایشالله بعد فروردین دوره کنی مدرسه هم اگر مفید نیست بپیچون بازم اگر میشه چون باید ساعت مطالعتون افزایش بدی یا کتابی چیزی ببر بخون اگرم خوبه که استفاده کن
      به نظرتون جلد پاسخ نامه ی iq رو هم لازمه بگیرم یا جلد اول که فقط تستاشه کفایت می کنه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط romina_kh نمایش پست ها
      به نظرتون جلد اول iq رو که فقط تستاشه بگیرم کفایت میکنه در کنار الگو یا جلد دوم که پاسخ های تشریحیشه هم تهیه کنم؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      به نظرتون جلد اول iq رو که فقط تستاشه بگیرم کفایت میکنه در کنار الگو یا جلد دوم که پاسخ های تشریحیشه هم تهیه کنم؟
      اصلش پاسخشه حتما بگیر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      اصلش پاسخشه حتما بگیر
      یک سری انتقاداتی هست از این کتاب.میگن تست هاش استاندارد نیست و از محور کنکور خارج شده و اشکالات علمی زیادی داره.شما خودتون این کتاب رو دارید؟؟؟؟؟؟؟؟سطح تستاش در چه حدی هستش؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      یک سری انتقاداتی هست از این کتاب.میگن تست هاش استاندارد نیست و از محور کنکور خارج شده و اشکالات علمی زیادی داره.شما خودتون این کتاب رو دارید؟؟؟؟؟؟؟؟سطح تستاش در چه حدی هستش؟
      کلا کتاب بدون اشکال نداریم همون نشر الگوشم کم انتقاد نمیکنن ازش...ولی این دو فعلا بهترینن و معمولا مشاورا هم به کسایی که الگو میخونن در مرحله ی بعدیiqرو پیشنهاد میدن...خودم دارمش و هر دفعه قبل از تست زدن میگم اه بیخی باووو سخته ،اصن این سواله غلطه ...بعد که پاسخو میخونم میگم جوووون عجب نکته ای....و اینکه الان وقت اموزشو داری پس چرا نخونیش وقتی از نشر الگو خفن تر و دیگه خفن تر هم نداریم..مطمعن باش شاید با حتی نخوندن اینام بشه زد اینو سر کنکور میفهمی ...مثلا شیمی امسال سوالای سال دومش کسی که کتابو فقط خونده بود درست جواب میداد کسیم که 466777 تست زده بود درست جواب میداد ...ولی معلوم نیست کدوم درس 97 سخته،96 فیزیک سخته بود 95 شیمی 94 زیست...ولی در کل زیست همیشه سوالای جدید طرح میشه مثله بقیه درسا نیست که با خوندن کنکورای قبل صرفا بتونی یه درصد نسبی و بدست بیاری...پس باید خوب کار بشه و جمع بندی بشه ....من کتاب آزمون فار پیشو دارم اون کتاب استانداردیه نه سخته ن آسون کاملا مطابق کنکوره ولی متاسفانه پایه نداره البته گفتن تا آخر دی چاپ میشه ایشالله...میخوای وایسا اون اومد اونم ببین اگر دنبال تست استانداردی، چونiq واقعا نه استاندارده نه مطابق کنکور زیستم بخواد سخت بشه دیگه اینطوری نمیشه یه کتابیه پر نکتست(البته نکاتش جذابن) و فراتررررر از کنکور،کار کردنش ضرر نداره باعث میشه وقتی تستای کنکورو دیدی نهنگی ولی واقعا واجبم نیست همون نشر الگو هم کافیه اگر منبع دوم نمیخوایید واسه آموزش ، میتونید به جاش واسه جمع بندی چنداا منبع بگیرید (که توی زیست یه عالمه منبع خوب داریم اتفاقا)....بازم انتخاب با خودتونهسوال دیگه هم داشتید در خدمتم کمک کردن خیلی حال میده البته اگر بدتر سر در گمت نکرده باشم
      و در آخر ببخشید از پر حرفی
      ویرایش توسط Romina_kh : 27 دی 1396 در ساعت 19:28

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن