خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات

Question آزمون های آزمایشی ماز و لیمو ترش

سلام دوستان
      کسی هست که آزمون های آزمایشی مازو شرکت کرده باشه؟! یا لیمو ترشو؟ گفتن هر دو غلط زیاد دارن
      با توجه به این که خیلی از رتبه ها شرکت کردن میخواستم نظراتتونو بدونم.لطفااا هر کی رفته توضیح بده و اینکه فک کنم ماز آزمون از بقیه درسام داره، درسته؟اونا چه طورین؟؟
      پیشاپیش مرسی از پاسختون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من رایگان دارمشون بنظرم لیمو امسال بهتره..از نظر غلط بودن ک قلم چی هم غلط داره...حالا ای کیو هم غلط داره ولی در کل بد نیستن...ولی الزامی هم نیس واقعن...
      اره ماز داره درسای دیگه رو هم...
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      من رایگان دارمشون بنظرم لیمو امسال بهتره..از نظر غلط بودن ک قلم چی هم غلط داره...حالا ای کیو هم غلط داره ولی در کل بد نیستن...ولی الزامی هم نیس واقعن...
      اره ماز داره درسای دیگه رو هم...
      جوووون هم رایگانش خوبع فک کنم چون 200 فقط زیستشه اگر بقیه درسارم بخوای 300 ...یکم گرونه موندم چه کنم ولی خب الزامی هم نیست حالا لیمو قیمتش چقدر و اینکه کدوم بهترن نسبت به هم؟راستی مرسی از پاسخگویی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      جوووون هم رایگانش خوبع فک کنم چون 200 فقط زیستشه اگر بقیه درسارم بخوای 300 ...یکم گرونه موندم چه کنم ولی خب الزامی هم نیست حالا لیمو قیمتش چقدر و اینکه کدوم بهترن نسبت به هم؟راستی مرسی از پاسخگویی
      گفتم که...لیمو بهتره بنظرم...قیمتشو ک نمیدونم من در راه خدا استفاده میکنم...البته چون تفریحی کار میکنم شرکت نکردم .. بع عنوان تست اضافه میزنمشون...ماز فقط دو سه تا ازمونشو زدم...همون ای کیو برا زیست کفایت میکنه
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      گفتم که...لیمو بهتره بنظرم...قیمتشو ک نمیدونم من در راه خدا استفاده میکنم...البته چون تفریحی کار میکنم شرکت نکردم .. بع عنوان تست اضافه میزنمشون...ماز فقط دو سه تا ازمونشو زدم...همون ای کیو برا زیست کفایت میکنه
      اهان....آره قیدشو زدم پول اضافیه راستی سایت چیزی هست که رایگان دانلود کردیشون؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      اهان....آره قیدشو زدم پول اضافیه راستی سایت چیزی هست که رایگان دانلود کردیشون؟
      کاناله...اینجا بگم جیزم میکنن پ.خ ایدی تل بده
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن