خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نحوه خوندن زیست و دینی

سلام خوبین؟
      امیدوارم خوب پیش رفته باشین
      ببینین سه دور تاحالا زیست دوم.. دودور پیش. تقریبا یک دور و نیم دو دور هم سوم رو خوندم ی سری فصلارو هم با همایش عمارلو خوندم
      تستم از کتاب پارسالم تانک تخته سیاه زدم
      فقط مشکلم تو بخش گیاهای سومه و ژنتیک پیش ک اینا هیچی

از الان ب بعد رو میخواستم ای کیو بگیرم الان وقته ای کیو گرفتن هس اصن؟ میشه تموم کرد
      بعد حالا نمیدونم بازم فصل ب فصل برم جلو ازش بزنم از اول شروع کنم یا مثلا ب حالت دوره ای از هر صفحه چند تا تست بزنم

ی نظر دیگم اینه ک یه پی دی اف داشتم 12-13 سال کنکور اخر زیستو داشت هر دوهفته از خودم با اون ازمون بگیرم (چون ازمونی شرکت نمیکنم تا جامعا).. بعد رفع اشکال و تستای ای کیو حالت دوره ای ک گفتم
      اخه وقتو میذارم چجوری بخونم هدر نره گیر میکنم-___-

بعدم اینکه دینیم خط ویژه و لقمه مهروماهه متن کتابو هم دوسال اخر هی میخوندم ی دورم بعد عید نگاه کنم ب متن کافیه دیگه نه؟
      اخه تو همین کتابام ب متن اشاره شده یادم میاد وقت اضافه نذارم دیگ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan*m نمایش پست ها
      سلام خوبین؟
      ببینین سه دور تاحالا زیست دوم.. دودور پیش. تقریبا یک دور و نیم دو دور هم سوم رو خوندم ی سری فصلارو هم با همایش عمارلو خوندم

از الان ب بعد رو میخواستم ای کیو بگیرم الان وقته ای کیو گرفتن هس اصن؟ میشه تموم کرد
      بعد حالا نمیدونم بازم فصل ب فصل برم جلو ازش بزنم از اول شروع کنم یا مثلا ب حالت دوره ای از هر صفحه چند تا تست بزنم

ی نظر دیگم اینه ک یه پی دی اف داشتم 12-13 سال کنکور اخر زیستو داشت هر دوهفته از خودم با اون ازمون بگیرم (چون ازمونی شرکت نمیکنم تا جامعا).. بعد رفع اشکال و تستای ای کیو حالت دوره ای ک گفتم

بعدم اینکه دینیم خط ویژه و لقمه مهروماهه متن کتابو هم دوسال اخر هی میخوندم ی دورم بعد عید نگاه کنم ب متن کافیه دیگه نه؟
      بگیرiq ، میتونی تموم کنی و به نظرم دوره ای بزنش برای شما که ازمون شرکت نمیکنی با همون کنکورای سال قبل خوب باشه یه نظر دیگه اگر تونستی آزمونای امسال که تا الان برگزار شده حالا گزینه 2 یا قلم چی یا سنجشو از سایتشون یا کانالیی که دارنشون دانلود کن از خودت بگیر واسه هر کدومم مبحثی بخون و تست بزن از iq
      واسه دینیم منابعت خوبه کتاب دور تندم خوبه به نظرم انتشارات سفیر خرد آزمون خیلی سبزم خوبه 10 تاست اونم بگیر اگر تونستی با کنکورای سال قبل ...از رو کتابم که میخونی متنو تو عیدم یه بار دیگه بخونش

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      بگیرiq ، میتونی تموم کنی و به نظرم دوره ای بزنش برای شما که ازمون شرکت نمیکنی با همون کنکورای سال قبل خوب باشه یه نظر دیگه اگر تونستی آزمونای امسال که تا الان برگزار شده حالا گزینه 2 یا قلم چی یا سنجشو از سایتشون یا کانالیی که دارنشون دانلود کن از خودت بگیر واسه هر کدومم مبحثی بخون و تست بزن از iq
      واسه دینیم منابعت خوبه کتاب دور تندم خوبه به نظرم انتشارات سفیر خرد آزمون خیلی سبزم خوبه 10 تاست اونم بگیر اگر تونستی با کنکورای سال قبل ...از رو کتابم که میخونی متنو تو عیدم یه بار دیگه بخونش
      پیشنهادت واسه مبحثی ازمون دادن خیلی خوب بود مرسی
      ازمونای موسسه ها رو بذارم قبل عید بعده عید ازمونا خوده کنکورو بدم فک کنم خوب میشه ن؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      پیشنهادت واسه مبحثی ازمون دادن خیلی خوب بود مرسی
      ازمونای موسسه ها رو بذارم قبل عید بعده عید ازمونا خوده کنکورو بدم فک کنم خوب میشه ن؟
      فدایتتتتتت
      عالی حرف نداره برنامت کنکورارو نزدیک کنکور بزن آزمایشیم قبل عید جامع ها رو هم شرکت کن به ویژه سنجشو
      موفق باشی عزیز
      ویرایش توسط Romina_kh : 26 دی 1396 در ساعت 16:04

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام خوبین؟

به نظر من بهترین منبع زیست گیاهی کتاب فاگوزیسته ...... من پارسال تا قبل از کنکور حدودا 6 دور زیست گیاهی تخته سیاه رو خوندم ولی فقط تونستم دو تا از تستای گیاهی رو جواب بدم
      الان ی مدته فاگوزیست گیاهی رو دارم میخونم واقعا کتاب بینظیریه ..... فقط باید در کنارش از ی منبع دیگه برای تست استفاده کنی

ژنتیک هم تخته سیاه بهترین منبع موجوده

برای کتاب آی کیو گاج هم همون حالت دوره ای که گفتید به نظرم بهترین کار ممکنه

دین و زندگی هم به نظر من خط ویژه کافیه .... باهاش راحت میشه به درصدهای بالای 70 رسید (خودم با خط ویژه دین و زندگی رو 76 درصد زدم)

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      به نظر من بهترین منبع زیست گیاهی کتاب فاگوزیسته ...... من پارسال تا قبل از کنکور حدودا 6 دور زیست گیاهی تخته سیاه رو خوندم ولی فقط تونستم دو تا از تستای گیاهی رو جواب بدم
      الان ی مدته فاگوزیست گیاهی رو دارم میخونم واقعا کتاب بینظیریه ..... فقط باید در کنارش از ی منبع دیگه برای تست استفاده کنی

ژنتیک هم تخته سیاه بهترین منبع موجوده

برای کتاب آی کیو گاج هم همون حالت دوره ای که گفتید به نظرم بهترین کار ممکنه

دین و زندگی هم به نظر من خط ویژه کافیه .... باهاش راحت میشه به درصدهای بالای 70 رسید (خودم با خط ویژه دین و زندگی رو 76 درصد زدم)
      فاگوزیست شنیده بودم حجمش زیاده و زیاد توضیح داده راستش حتی دیگه نرفتم سمتش الان خلاصشو دانلود کردم خوب بود بنظرم
      اگ بتونم اینم ی گوشه وقتم جا بدم خیلی خوب میشه
      خیلی ممنون : )

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فدایتتتتتت
      عالی حرف نداره برنامت کنکورارو نزدیک کنکور بزن آزمایشیم قبل عید جامع ها رو هم شرکت کن به ویژه سنجشو
      موفق باشی عزیز
      ممنون ازت عزیزم
      توهم همینطور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      فاگوزیست شنیده بودم حجمش زیاده و زیاد توضیح داده راستش حتی دیگه نرفتم سمتش الان خلاصشو دانلود کردم خوب بود بنظرم
      اگ بتونم اینم ی گوشه وقتم جا بدم خیلی خوب میشه
      خیلی ممنون : )
      گیاهی فاگو و مهرو ماه عالین ولی حجیمن ...یه کتاب کم حجم که اونم عالیه اینه اگر وقتت کمه این خوبه screenshot_2018-01-16-17-32-40.jpg تستم که IQهست ، البته واسه ژنتیکم همون تستای IQ و بررسی کنی با سوالای کنکور کافیه وقت کردی تخته سیاه یا مهر و ماه خوبن
      این قسمت پرسشتو الان دیدم ببخشید

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گیاهی فاگو و مهرو ماه عالین ولی حجیمن ...یه کتاب کم حجم که اونم عالیه اینه اگر وقتت کمه این خوبه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2018-01-16-17-32-40.jpg
مشاهده: 43
حجم: 131.2 کیلو بایت تستم که IQهست ، البته واسه ژنتیکم همون تستای IQ و بررسی کنی با سوالای کنکور کافیه وقت کردی تخته سیاه یا مهر و ماه خوبن
      این قسمت پرسشتو الان دیدم ببخشید
      اهاا دیدم الان اره حجمش مناسب تر بود: ))
      مرسیی♥♥♥

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن