خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها
      یحتمل شما برای کنکور دادن مشکلی نداریدف این سوال برای اطمینان حاصل کردن خودتون از معافیت هست!!
      باید بگم اگه مشکلی برای سربازی نداری، بذار کارتو برای بعد کنکور و قبل از اتمام زمان معافیت تحصیلیت برای معافیت پزشکی اقدام کن، با این تفاسیر که اون دوستمون که براش توضیح دادم 3 پست قبل ، شما برای معافیت پزشکی اقدام میکنی ف اونجا دوستمون ی خرده شُل میگیره برای معافیتش ، ولی شما بعد کنکور هست و وقت اداره هارو داری سِفت بگیر!
      اینکه معاف میشی یا نه! اینجا ایرانه! از اتاق بیرون میشی ،میری اتاق بغل دستیش قانونای این اتاق با اون اتاق فرق میکنه!
      امروز پسره اومده بود پیش دکتر ، دکتر میگفت جمع نمره های چشمات بالا 6 باشه معافی، ولی نظام وظیفه بهش گفته بالا 10 !!
      برای اطلاعات جامع و کامل تر برا معافیت شما باید زیاد بدوی که بهت معافیت میدن برا مشکلاتت یا نه!

نه میخوام بدونم کلا این لاغری مفرط و نمی دونم کام شکاف دار و عرق کردن دست و از این دست حرفا واقعا الان عملی هستش ؟ فقط از این منظر میخواستم بدونم

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دایی من طرف دیدم از *اسمیگل ارباب حلقه ها* لاغر تر بود معافیت ندادن بهش!!

سلام اسمیگل

ای بابا این لاغریم به دردمون نخورد
      کام شکاف دار چی ؟ البته در خفیف
      لامصب کف پامونم صاف نیس معاف دائم شیم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سربازی درس زندگیه. برین مرد بشین
      البته مشکل اینه باید قبلش مرد باشین وگرنه خرد میشین
      فقط مواظب باشید به خاطر سربازی رفتن خودتونو ناقص نکنین.
      ضمن اینکه هیچوقت به خاطر اینکه سربازی دیرتر برین خودتونو با رشته های پایین تری قانع نکنین.
      اتفاقا بعد از رفتن آموزشی قدر وقت رو بهتر درک می کنین و بعد از سربازی با انگیزه بهتری و خیال راحت تری درس می خونین.
      ضمن اینکه اگه تو نیروی انتظامی بیفتین چه درجه دار باشین چه بدون درجه فرق زیادی نمیکنه.(اتفاقا درجه دارها بیشتر کار میکنن) و یه اصطلاح رایج تو نیروی انتظامی هست که می گه درجه مال آبگرمکنه.
      ویرایش توسط Engineer24 : 26 دی 1396 در ساعت 02:18

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کف پای خودم ، از سینی چای خوری هم صاف تر هست، جوری که 200 متر راه میرم ، کف پام حالت تیر کشیدن به خودش میگیره!
      معاف نشدم!
      میخوای معاف بشی، اهنربا خرد کن، مثل نمک ، توی موهای سرت بریز، بعد برو برای مغز اعصاب نوار مغز بگیر ، کلا نوار مغزت فنایی نشون میده !!
      هیچی دیگه بهت کارت قرمز میدن ،میگن یارو مجنونه معاف میشی!

اقا ممنون
      فعلا با همین معافیت تحصیلی بریم جلو ببینیم بالاخره ما خره سربازیو می گیریم یا سربازی خره ما رو که فک کنم دومی باشه

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینکه معاف میشی یا نه! اینجا ایرانه! از اتاق بیرون میشی ،میری اتاق بغل دستیش قانونای این اتاق با اون اتاق فرق میکنه!
      امروز پسره اومده بود پیش دکتر ، دکتر میگفت جمع نمره های چشمات بالا 6 باشه معافی، ولی نظام وظیفه بهش گفته بالا 10 !!
      برای اطلاعات جامع و کامل تر برا معافیت شما باید زیاد بدوی که بهت معافیت میدن برا مشکلاتت یا نه!
      سلام . یه سوال
      اخرش الان باید جمع چشم ها بالا 10 باشه یا یک چشم بالا 6 ؟

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش ، من همین تک پُست میدم ، دیگه حوصله دوباره توضی ندارم ، پس قبل اینکه سوال تو بپرسی حرفامو برای خودت هضم کن.

ببین عاقای محترم شما 30 دی 95 انصراف دادی ، یکسال فرصت داری تا خودتو معرفی کنی برای سربازی یعنی تا 30 دی 96 یعنی 4 روز دیگه !!

شما اگه 30 دی 96 پست کنید سربازیت یحتمل میفته 19 ، اسفند ، یعنی از 19 ، اسفند باس بری سربازی(چرا 19 ،اسفند چون رفتم ترافیک سربازای ماه دی رو از پلیس +10 پرسیدم گفتن هنوز برا 19 اسفند ماه اعزام میشن)!!!

پس شما لازم داری از 19 اسفند تا 6 تیر 97 سربازی رو دور بزنی که بتونی کنکور بدی و بخونی..!!
      حالا راه حل چیه؟

راه حل اینه ، شما قبل از تاریخ مشمول شدنت همین 30 دی 96 منظورمه،میری تشکیل پرونده پزشکی میدی! حالا چجوری؟ میری پلیس +10 اونم همین فردا میگی فرمای سربازیمو بده یکی برای پزشک معتمد میده ،یکی هم برای امپول زدن میده!
      شما میری پیش دکتر میگی ، اقای دکتر من این مریضی رو دارم میخوام معاف بشم شما این مریضیم ررو ثبت کن ، حتما با فرم پزشکی که پلیس +10 بهت میده برو ، چون یک شناسه سربازی داری روی کاغذ هست که دکتر اونو ازت میپرسه وقتی میخواد مریضی تو ثبت سیستم کنه! دکتر هم میگه ثبت میکنم توی همون برگت مینویسه که این اقا این مشکل رو داره!
      شما بعدش میای پلیس +10 میگی من نمیخوام دفترچه مو پست کنم، میخوام تشکیل پرونده معافیت پزشکی بدم ، اونا هم یک پرونده تشکیل میدن 2 هزارتومن ازت میگیرن!!

میگن یک هفته بعد یک نامه میاد به نظام وظیفه منطقه شما اون نامه رو میگیری، اون نامه معرفی نامته به کمیسیون پزشکی ، اون نامه یک هفته وقت داری خودتو معرفی کنی به کمیسیون پزشکی ! یعنی شما 26 دی اقدام کنی یعنی سه شنبه همین فردا سه شنبه بعدی یعنی 2 بهمن نامت میاد نظام وظیفه و بعدش تا 9 بهمن شما فرصت داری خودتو به کمیسیون پزشکی معرفی کنی!دوست عزیز شما باید زودتر اقدام میکردی برای معافیت پزشکی ، چون الان همین فردا اقدام کنی برای معافیت پزشکی باید اون نامه ای که به نظام وظیفه شهرتون میاد قبل از تاریخ اعزامت باشه ، تاریخ اعزامت 30 دی هست ولی شما 2 بهمن نامت میاد ، یعنی 3 روز کم درای شما!!!!! اینو با قرمز نوشتم در جریان باشی!!اگه حالا اگه شما کارای معافیت پزشکی تو انجام دادی و ثبت سیستم کردی که اون بحثش جداس به مشکل نمیخوری ، یعنی اگه نامه معرفی نامت به کمیسیون پزشکی داری که مشکل نداری ف اما اگه نداری بگم که به مشکل میخوری چون سه روز کم داری و غیبت میخوری!!

حالا ما فرض رو بر این میذاریم شما قبل تاریخ اعزامت امپولای سربازیت و معافیت پزشکی تو انجام دادی ، نامه معرفی نامه به کمیسیون پزشکی هم اومده !!1
      شما میری کمیسیون و مدارک پزشکی تو میبری ، میگی این مشکل دارم، چون مازندارن شهر نسبتا شلوغیه ،جواب کمیسیونت میفته بعد عید!!
      بعد عید هم احیاناا اگه با معافیتت موافقت نشد ،شما اعتراض میکنی یک ماه دیگه باز نتیجش میاد ،میفته برج 2!! این دفعه هم اگه رد شدی!!
      دیگه میری سربازی تو پست میکنی، چون ترافیک برج 2 بالا هست ، سربازیت میفته 19 تیر ماه!!

حالا که سربازیت افتاده 19 تیر ،چون سابقه تمدیدی نداری، 19 تیر ماه میری تمدید میکنی ، اونم 2 ماه میفته 19 شهریور !!!
      شما راحت میتونی کنکورتو بدی!! خیلی شیکو مجلسی!!
      موفق باشی.
      دوست عزیز من همه این کارا رو تا 19 دی انجام دادم و منتظر زنگ بیمارستان هستم تا برم برای معاینه تخصصی . . .
      به من یک پرونده دادن که روش نوشته بود درخواست معافیت پزشکی و بردم نظام وظیفه منطقه و گفتن چند روز دیگه باید بری بیمارستان . . . تو سیستم هم که دیدم معافیت قبلی رو لغو کردن و اخرین درخواست نوشته معافیت پزشکی معرفی به بیمارستان .
      چرا جواب کمیسون تا بعد عید طول میکشه ؟! میگن 15 روزه اگه قراره معاف بشیم جوابش میاد ! واگرنه تاریخ اعزام میاد . الان مثلاچند روز دیگه قراره که برم بیمارستان چیکار باید دقیقا بکنم و میخوان چیکار کنن ؟!
      و یک سوال دیگه که میگن این تمدید تاریخ اعزام بر اساس مدرک تحصیلی هست درسته ایا ؟

ویرایش توسط کنکوری 96 : 26 دی 1396 در ساعت 12:06

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      نه میخوام بدونم کلا این لاغری مفرط و نمی دونم کام شکاف دار و عرق کردن دست و از این دست حرفا واقعا الان عملی هستش ؟ فقط از این منظر میخواستم بدونم
      برای لاغری و چاقی هر دو معافی داریم .
      و با توجه به قد و وزنت باید سنجیده بشه این قضیه .
      سرچ کنی تو نت میاد یک چیزایی و اگر واقعا لاغری برو دنبالش چون باید نی قلیون بشی تهش
      در مورد سوال دومت ، تا سال 92-93 خیلی راحت معافیت میدادن برای عرق کف دست
      ولی الان خیلی سخت میگیرن . اگر یک سیم برق میگیری دستت و تمام دستات پر عرق میشه میتونی یکم امیدوار باشی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام . یه سوال
      اخرش الان باید جمع چشم ها بالا 10 باشه یا یک چشم بالا 6 ؟
      نزدیک بینی و دوربینی در یک چشم بیشتر از 6 باشه برای کمتر کارشناسی معافه
      برای بالاتر از کارشناسی 8 میخواد
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      دوست عزیز من همه این کارا رو تا 19 دی انجام دادم و منتظر زنگ بیمارستان هستم تا برم برای معاینه تخصصی . . .
      به من یک پرونده دادن که روش نوشته بود درخواست معافیت پزشکی و بردم نظام وظیفه منطقه و گفتن چند روز دیگه باید بری بیمارستان . . . تو سیستم هم که دیدم معافیت قبلی رو لغو کردن و اخرین درخواست نوشته معافیت پزشکی معرفی به بیمارستان .
      چرا جواب کمیسون تا بعد عید طول میکشه ؟! میگن 15 روزه اگه قراره معاف بشیم جوابش میاد ! واگرنه تاریخ اعزام میاد . الان مثلاچند روز دیگه قراره که برم بیمارستان چیکار باید دقیقا بکنم و میخوان چیکار کنن ؟!
      و یک سوال دیگه که میگن این تمدید تاریخ اعزام بر اساس مدرک تحصیلی هست درسته ایا ؟

شما وقتی که رفتی بیمارستان تازه درگیر ازمایش و دکتر بازیهای بیمارستان میشی
      بعدش باز ارجاعت میدن برای 23-هفته بعد که برگردی و نظر کمیسیون جویا بشی
      بعدشم یک اعتراض میتونی داشته باشی

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parlooo نمایش پست ها
      برای لاغری و چاقی هر دو معافی داریم .
      و با توجه به قد و وزنت باید سنجیده بشه این قضیه .
      سرچ کنی تو نت میاد یک چیزایی و اگر واقعا لاغری برو دنبالش چون باید نی قلیون بشی تهش
      در مورد سوال دومت ، تا سال 92-93 خیلی راحت معافیت میدادن برای عرق کف دست
      ولی الان خیلی سخت میگیرن . اگر یک سیم برق میگیری دستت و تمام دستات پر عرق میشه میتونی یکم امیدوار باشی
      لاغری که الان bmi من 17.2 تقریبا اگه واقعا زیر 15 معافه یکم تلاش کنیم ببینیم چی میشه
      اره سیم برق میگیرم عرق میکنه دستم ولی مثل اینکه الان این خیلی سخت شده شرایطش

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      شما وقتی که رفتی بیمارستان تازه درگیر ازمایش و دکتر بازیهای بیمارستان میشی
      بعدش باز ارجاعت میدن برای 23-هفته بعد که برگردی و نظر کمیسیون جویا بشی
      بعدشم یک اعتراض میتونی داشته باشی
      یعنی بعد از طی این مراحل ( آزمایش و نظر کمیسیون و اعتراض ) تاریخ اعزام مشخص میشه ؟؟

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      نزدیک بینی و دوربینی در یک چشم بیشتر از 6 باشه برای کمتر کارشناسی معافه
      برای بالاتر از کارشناسی 8 میخواد
      خب الان مثلا اگه جمع چشم ها بالا ده باشه ولی هردو از 6 کمتر باشن ، حکمش چیست ؟

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن