خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 177
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ضمنا الهی شکککککککر به خاطر برف زیبا، خیلی خوبه، پر از انرژی مثبت

2. Top | #107
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham_6311 نمایش پست ها
      خواهش می کنم فاطمه جان، انگیزه دادن و انگیزه گرفتن ������
      شما امسال میخواین شرکت کنین؟؟
      من 98 میخوام شرکت کنم
      برنامه ریزی هم کردم اما یه کم تنبل( بی انگیزه ) شدم

امیدوارم بتونم ادامه بدم
      و همینطور شما و دوستان دیگه ....

انشالله به اهدافتون برسین

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون 98 زمان زیادی مونده ، برنامه ریزی ها و طریقه خوندن هم بگید که تایپیک علاوه بر روحیه دادن وارد فاز عملی بشه و دیگه صحبت ها بر روی نحوه درس خوندن باشه

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham_6311 نمایش پست ها
      من ارشد بیوتکنولوژی پزشکی خوندم، یه دختر 7 ماهه دارم و چون باید ازش مراقبت کنم نمیتونم برم سر کار
      تصمیم گرفتم تو این مدتی که تو خونه ام بخونم و از اول کنکور بدم
      هر کی پایه است بیاد که کنار هم و با هم بخونیم
      رشتتون که خیلی تاپه . کارشناسیتون چی بوده؟

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      رشتتون که خیلی تاپه . کارشناسیتون چی بوده؟
      کارشناسیم رو هم بیوتکنولوژی الزهرا خوندم
      بیوتک یه رشته تاپ در سراسر دنیا بجز ایران هست آقا فرید
      متاسفانه دوستان من اکثرا رفتن تو آزمایشگاه های ژنتیک و فیلد تشخیص کار می کنند. چند تا رویان و پاستور تو ایران داریم؟ که اونا هم از سر کوچش که رد میشی دارن داد میزنن اشباعن نیاییییییییید. بعدم اگر یه ظرفیت برای طی کشی آزمایشگاه هاشون باز بشه انقدر نور چشمی دارن که به ما فقیر و فقرا نمیرسه.
      اکثر موضوعات تحقیقاتی هم آخرش به تولید و عمل نمی رسه و هدفشون صدور مقاله است.
      و نکته ی آخری که عرض می کنم اینکه اگر هم بتونی بری سر یه کار تو آز ژنتیک با بیمه و همه چیز نهااااایت خیلی برات احترام قایل بشن با فوق لیسانس 1500 میذارن کف دستت. اونم 8 صبح تا 5 عصر

همه ی اینا و خیلی چیزای دیگه باعث میشن بیوتک خیلی هم تاپ نباشه

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stephen نمایش پست ها
      چون 98 زمان زیادی مونده ، برنامه ریزی ها و طریقه خوندن هم بگید که تایپیک علاوه بر روحیه دادن وارد فاز عملی بشه و دیگه صحبت ها بر روی نحوه درس خوندن باشه
      بسیار موافقم. اما امیدوارم این مسئله یک جانبه و فقط از طرف بنده نباشه. برای دادن و گرفتن انگیزه به شدت به همکاری هم نیازمندیم
      انرژی مقبت بدیم، قطعا انرژی مثبت هم دریافت می کنیم

7. Top | #112
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اوایل زیست رو یک بار خلاصه از روی کتاب می خوندم. یک بار فیلم دکتر آرامفر و نکته برداری از روش و فرداش خوندن نکته ها و خلاصه ها و بعد تست تانک. همزمان دینی رو هم از روی کتاب می خوندم
      از بد روزگار درگیر یک کار جانبی شدم و برنامه ریزیم کلا به هم ریخت. یک سفر ده روزه در پیش دارم، سعی میکنم در سفر درس رو کلا رها نکنم. و بعد از اون هم برنامه برای روزی 3 تا 4 ساعت مطالعه میگذارم.

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stephen نمایش پست ها
      بسیار موافقم
      دوستانی که تو این تایپیک شرکت میکنن مطمئنا سنشون از وقت کنکور ( 18 سالگی) بیشتره و مسلما با تجربه بیشتر....بنابراین باید از حاشیه ها دست کشید و بریم سر اصل مطلب...
      به نظر من بهترین کار برای ادامه دادن این تایپیک اینه که دوستان بیان مشارکت کنن تو برنامه ریزی و راه درست ....در غیر این صورت وقتمون تلف میشه مثل بقیه دوستان کم سن و سال تر از خودمون که تو این انجمن هستن

9. Top | #114
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      فکر کنم از اکثر دوستان بزرگتر باشم وضمنا برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم
      مطلب زیر رو تو کانال استاد کرامت دیدم گفتم با شما هم به اشتراک بزارم
      جردن یک نفر! حتما بخونید

یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان خان در آن تحصیل میکردند یک کالج آمریکایی (دبیرستان البرز) بود که مدیریت آن بر عهده دکتر جردن بود.

دکتر جردن قوانین خاصی وضع کرده بود. مثلا برای دروغ، ده شاهی کفاره تعیین کرده بود. اگر در جیب کسی سیگار پیدا میشد یک تومان جریمه داشت! میگفت "سیگار لوله بی مصرفی است که یک سر آن آتش و سر دیگر آن احمقی است!" القصه.. دکتر جردن از پنجره دفتر کارش میدید که هر روز جوانی قوی هیکل، چند دانش آموز را به مدرسه می آورد. یک روز که ابوالقاسم در شکستن و انبار کردن چوب به خدمتگذار مدرسه کمک کرد، دکتر جردن از کار ابوالقاسم خوشش آمد و او را به دفتر فرا خواند و از او پرسید که چرا ادامه تحصیل نمیدهد؟ ابوالقاسم گفت چون سنم بالا رفته و پول کافی برای تحصیل ندارم و با داشتن سه فرزند قادر به انجام دادن این کار نیستم.

دکتر جردن با شنیدن این حرفها، پذیرفت که خودش شخصا، آموزش او را در زمانی که باید منتظر بچه های خان باشد بر عهده بگیرد! او بعلت استعداد بالا ظرف چند سال موفق به اخذ دیپلم شد و با کمک دکتر جردن برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و سرانجام در سن ۵۵ سالگی مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه نیویورک گرفت.

دکتر ابوالقاسم بختیار، اولین پزشک ایرانی است که تا سن ٣٩ سالگی تحصیلات ابتدایی داشت!! جالب اینکه فرزندان اون نیز پزشک شدند!

دکتر ساموئل مارتین جردن معلم آمریکایی از سال ١٨٩٩ تا ١٩۴٠ ریاست کالج آمریکایی را در تهران بر عهده داشت. او ايران را وطن دوم خود می ‌ناميد و همواره از آن به نيكی ياد می‌كرد. جردن به دانش آموزانش میگفت من میلیونر هستم زیرا هزارها فرزند دارم که هر کدام برای من، برای ایران و برای دنیا میلیونها ارزش دارند. به پاس خدمات بی حد این مرد بزرگ، خیابانی در تهران بنام خیابان جردن برای بزرگداشت و زنده نگاه داشتن نام او نامگذاری شد.

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
      مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

گاهی یک خدمت ما میتواند سرنوشت فرد و حتی اجتماعی را تغییر دهد! خوبی خوبیست با هر مذهب و هر ملیتی❗️

پ.ن: دکتر ابواقاسم بختیار موسس دانشکده پزشکی تهران هم بودند!

10. Top | #115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      سلام
      فکر کنم از اکثر دوستان بزرگتر باشم وضمنا برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم
      مطلب زیر رو تو کانال استاد کرامت دیدم گفتم با شما هم به اشتراک بزارم
      ������جردن یک نفر! حتما بخونید������

������یکی از خان های بختیاری هر روز که فرزندانش را به مدرسه میفرستاد، خدمتکار خانه به نام ابوالقاسم را با فرزندانش میفرستاد تا مراقب آنها باشد. ابوالقاسم هر روز فرزندان خان را به مدرسه میبرد و همان جا میماند تا مدرسه تعطیل میشد و دوباره آنها را به منزل میبرد. دبیرستانی که فرزندان خان در آن تحصیل میکردند یک کالج آمریکایی (دبیرستان البرز) بود که مدیریت آن بر عهده دکتر جردن بود.

������ دکتر جردن قوانین خاصی وضع کرده بود. مثلا برای دروغ، ده شاهی کفاره تعیین کرده بود. اگر در جیب کسی سیگار پیدا میشد یک تومان جریمه داشت! میگفت "سیگار لوله بی مصرفی است که یک سر آن آتش و سر دیگر آن احمقی است!" القصه.. دکتر جردن از پنجره دفتر کارش میدید که هر روز جوانی قوی هیکل، چند دانش آموز را به مدرسه می آورد. یک روز که ابوالقاسم در شکستن و انبار کردن چوب به خدمتگذار مدرسه کمک کرد، دکتر جردن از کار ابوالقاسم خوشش آمد و او را به دفتر فرا خواند و از او پرسید که چرا ادامه تحصیل نمیدهد؟ ابوالقاسم گفت چون سنم بالا رفته و پول کافی برای تحصیل ندارم و با داشتن سه فرزند قادر به انجام دادن این کار نیستم.

������دکتر جردن با شنیدن این حرفها، پذیرفت که خودش شخصا، آموزش او را در زمانی که باید منتظر بچه های خان باشد بر عهده بگیرد! او بعلت استعداد بالا ظرف چند سال موفق به اخذ دیپلم شد و با کمک دکتر جردن برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و سرانجام در سن ۵۵ سالگی مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه نیویورک گرفت.

������دکتر ابوالقاسم بختیار، اولین پزشک ایرانی است که تا سن ٣٩ سالگی تحصیلات ابتدایی داشت!! جالب اینکه فرزندان اون نیز پزشک شدند!

������دکتر ساموئل مارتین جردن معلم آمریکایی از سال ١٨٩٩ تا ١٩۴٠ ریاست کالج آمریکایی را در تهران بر عهده داشت. او ايران را وطن دوم خود می ‌ناميد و همواره از آن به نيكی ياد می‌كرد. جردن به دانش آموزانش میگفت من میلیونر هستم زیرا هزارها فرزند دارم که هر کدام برای من، برای ایران و برای دنیا میلیونها ارزش دارند. به پاس خدمات بی حد این مرد بزرگ، خیابانی در تهران بنام خیابان جردن برای بزرگداشت و زنده نگاه داشتن نام او نامگذاری شد.

������سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
      مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

������گاهی یک خدمت ما میتواند سرنوشت فرد و حتی اجتماعی را تغییر دهد! خوبی خوبیست با هر مذهب و هر ملیتی❗️

پ.ن: دکتر ابواقاسم بختیار موسس دانشکده پزشکی تهران هم بودند!

سلام اتفاقا منم اینو دیروز خوندم برام خیلی جالب بود
      البته از این دست افراد خیلی زیادن

( فک کنم من بزرگتر از همتون باشم)

11. Top | #116
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme2 نمایش پست ها
      سلام اتفاقا منم اینو دیروز خوندم برام خیلی جالب بود
      البته از این دست افراد خیلی زیادن

( فک کنم من بزرگتر از همتون باشم)
      بله دقیقا مثال فراوان هست
      جالبه برام اگر بزرگتر از من باشید فکر نمی کردم پیشکسوت تر از من هم باشه اینجا
      جسارتا شما متولد چه سالی هستین؟
      ویرایش توسط mmn : 11 بهمن 1396 در ساعت 16:25

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میترسم بگم اینجا تیربارون شم از طرف کم سن و سالا
      من متولد 59 هستم

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها فکر میکنم برین کنار ک من هستم پیرمردتون ۳۴ سال..خبری از کنکور ۹۸ نشده ک چیجوری میخوان برگذار کنن ؟ من امسال هم نتونستم بخونم به خاطر مشغله کاری اگه بخوام۹۸ کنکور بدم باید از امروز استارت بزنم ک بشه روزی سه ساعت لااقل...اینکه دو کنکور برگذار میشه واسه کتاب های ما هم یا نه...

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فک کنم من فقط اینجا اعلام کردم متولد چه سالی هستم کسی واقعی سنشو نمیگه ( البته فک میکنم)

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای ولا ای ولا هم سنیم تقریبا ،فکر میکردم تنهام ...ب امید قبولی رشته دلخواه ۹۸..
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme2 نمایش پست ها
      میترسم بگم اینجا تیربارون شم از طرف کم سن و سالا
      من متولد 59 هستم

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن