خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 177
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=elham_6311;1263597]من سالی که

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafaripour نمایش پست ها
      10 سال دیگه خدا به دادمون برسه
      باید بریم پیش یه عده آدم که فقققققط به خاطر پول پزشک شدن
      من که می ترسم پیش چنین پزشکایی برم
      این جور آدما وقتی مدرکشونو می گیرن مردمو یه بسته اسکناس می بینن
      حالا شما از کجا میدونید اگر من و امثال من نریم سمت پزشکی، کسایی میرن که هدفشون خیلی انسانی تره؟؟؟؟ که اینجا اومدید و برای 10 سال آینده نگرانید؟
      بهتون توصیه میکنم از همین الان نه سراغ پزشکا برید، نه مهندسا، نه لوله کش ها، نه بقال ها، نه هیچ کس دیگه ای، چون فعلا هر کسی هر جایی مشغوله هدف اصلیش کسب درآمد و پوله، کم هستن انسان هایی که واقعا با علاقه رفته باشن سراغ کاری و فقط برای رضای خدا کار کنن.
      همه هم مستقیم و غیر مستقیم با جون آدم ها سر و کار دارن.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      موافقم ولی دانشگاه ازاد و پردیس بین الملل و..

اینام هست علاوه بر اینا خیلیا که اینجا قبول نمیشن میرن ترکیه و هند والمان مخصوصا تو شهر ما بعضیا اصلا کنکور ایران شرکت نمیکنن میرن ترکیه ...چن نفرو میشناسم رفتن باکو دندان پزشکی خوندن و دارن اینجا کار میکنن طرف تو 40 روز 16 میلیون درامدشه درحالی که تو یکی از دانشگاه های بیکیفیته باکو درس خونده
      الان من چیکار میتونم بکنم که این مشکل حل بشه؟
      میخواین فردا برم جلوی سازمان سنجش یا مجلس یا وزارت کشور یا ... تحصن کنم؟ که چرا به یه عده که میرن باکو دندون میخونن مجوز کار میدید و مدرکشون رو قبول می کنید، تا بنده ای که میخوام تلاش کنم و کنکور بدم و دانشگاه سراسری قبول بشم و خوب درس بخونم تو دانشگاه و با سواد بیام بالا (چون الان یه کوله باری از تجربه دارم) مجبور باشم به دوستان عزیز جواب پس بدم؟؟؟؟

به نظرم قبل از هر چیز باید به ما ایرانی ها اخلاق یاد بدن، تا وقتی کسی رو نمیشناسیم و توانایی ها و پیشینه اش رو نمیدونیم این قدر راحت در موردش قضاوت نکنیم و سیبلش نکنیم تا خودمون رو خالی کنیم.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      منم دبیر ریاضی و ارشد عمران از خرداد شروع کردم همه امیدواریم و متولد ۶۸
      درود، من متولد 65 ام، روم به دیوار، امیدوارم بسیار بسیار موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      منــــــــم هستم ترم یک پرســـــتاری از بهمن شروع میکنم اگه امتحانات تموم شه و به سلامت پاس بشم
      حتما پاس میشید
      مرخصی میگیرید ترم 2 رو؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      مخاطبم تو نبودی جواد . اتفاقا پسرایی که میرن خدمت و کنکور میدن خیلی ستایش تر میکنم : دی . هرکی باد خدمت بخوره به تنش و باز بخواد برگرده درس بخونه خیلی مرده .
      مخاطبم این تحصیل کننده های دیگه هستن ، که کم هم نیستن .
      تو همین انجمن فقط 2-3تا دانشجو دکترا فیزیک و ریاضی محض دیدم که میخوان بیان تجربی کنکور بدن ! حالا این کارشناسی ها و کارشناسی ارشد ها که جای خودش .
      الان سوالی که مطرح میشه این هست که واقعا تو اون بازه 4-6ساله تو دانشگاه واقعا چی به شما یاد دادن که بعد از 6سال درس خوندن تو دانشگاه تازه یادت افتاده به محیط بالینی علاقه داری: ))
      تو مملکت ما هیچی سر حای خودش نیست و نباید خردن ای به این افراد گرفت .
      وقتی یک بی سواد احمق مثل حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی هست و همزمان 36شغل و سمت مهم دیگه داره ، طبیعی هست که دانشجو دکترای فیزیک فردوسی مشهد با 32سال سن و 3تا بچه تازه یادش بیوفته به محیط بالینی علاقه داره و حتما باید بره پزشکی بخونه و تو بیو ایسنتاش بزنه اینجینیر+مدیکال استیودنت !
      مشت نمونه خروار ! همین تایپیک چند پست بالاتر اون دوستمون با 29سال سن و معلمی ریاضی تازه فیلش یاد هندستون کرده .
      مشکل ملت ما نفهمی نیست . کج فهمیه !
      اینا فرضا اگر در سال اول قبول هم بشن و 9سال با طرح در نظر بگیریم . تازه با 40سال سن و انگیزه به مراتب کمتر رخت پزشکی به تن میکنن
      در صورتی که اون صندلی حق یک دختر/پسر18ساله بود که تو 27سالگی باید اون رخت تنش میکرد .
      حرف زیاده خلاصه . 99%اینا هم تو یک جوی افتادن که وقتی میخوان ازش در بیان که میبینن 1-2سال زندگیشون به مفت دادن و رفته

باشد که رستگار شویم
      مشکل ما صرفا حداد عادل ها نیستن، مشکل ما تک تک مردمی هستن که سر تا پاشون عیب و ایراده اما انگشت اشاره شون فقط به طرف افراد دیگه است. مشکل ما آدم هایی هستند که وقتی با عقیده یکی موافق نیستند اگر تیرباری دستشون باشه قطعا طرف رو به رگبار میبندن، مشکل ما بی ادب هایی هستند که وقتی نظر مخالف با گروهی دارند، اینا خطابشون میکنن، در حالیکه میتونن محترمانه تر صحبت کنن (مثلا بگن این اشخاص)، مشکل ما خاله زنک هایی هستن که وقتی برای تاپیکی نه میتونن کاری کنند، نه اون تاپیک میتونه برای اونا کاری کنه سرکی میکشن و اظهار فضلی می کنن و میرن، مشکل تک تک ماها هستیم، ماها خودمونو درست کنیم، قطعا جامعه خیلی بهتر میشه

در ضمن من برام مهم نیست که توی دانشگاه به شما چی یاد دادن، چون وظیفه دانشگاه یاد دادن نیست، اونجا بستر رو فراهم میکه تا شما خودت یاد بگیری، تو دانش جو هستی، دانش آموز نیستی، حالا دوست عزیز، شما توی دانشگاه دنبال چی بودی که به این درک نرسیدی که میزان انگیزه ی آدم ها رو سنشون تعیین نمی کنه؟ اگر یک مقاله ی علمی هم مطلبی رو بیان کرد، بدون تو جامعه ی آماریش انحراف از معیار وجود داره 60 ساله ای هست که انگیزه اش 10 برابر 26،7 ساله است
      در ثانی، کسی که بعد از سال ها تصمیم میگیره مجدد کنکور بده و چند سالی از عمرش رو بذاره، و اگر گذاشت و رفت پزشک و دندانپزشک و داروساز شد، مطمئن باش انگیزش از شمای نوعی که نشستی و درجا میزنی و غر میزنی به جون مردم بیشتره
      ویرایش توسط elham_6311 : 24 دی 1396 در ساعت 10:52

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      منم اگه سنجش با درخواستم موافقت نکنه شاید بمونم برای ٩٨!!
      درخواستتون از سنجش چیه آقا روح الله؟ امیدوارم بهترین براتون رقم بخوره

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      برای 97 بخونید حالا رتبش به کنار ولی خب یه تجربه ای میشه واستون میتونید بعضی قسمتا رو حذف کنید ولی 97 رو شرکت کنید اگر رتبتون بد شد ناراحت نشید چون 5 ماه فقط خوندید !!!
      حتما، ممنون از راهنماییتون، اتفاقا ت برنامم هست که شرکت کنم، هیچی هم که نباشه، میتونم خودمو محک بزنم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gonahkar نمایش پست ها
      من نمیفهمم چرا برای کنکور 97 نمیخونید ؟؟ نزدیک 170 روز وقت هست !!
      برپا
      تشکر از این همه انرژی مثبت
      بله دارم میخونم کم و بیش، اما دختز کوچولوم خیلی روند مطالعه ام رو کند کرده، نمیخوام با گذاشتن فشار برای درس به اون لطمه ای وارد بشه، اما چششششششم، تا جایی که بتونم انرژی میذارم برای کنکور 97
      ویرایش توسط elham_6311 : 24 دی 1396 در ساعت 06:59

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از elham عزیز
      چقدر شما خوب حرف میزنید حرف حق را زدید من بخاطر شغلم نمیتونستیم اینطوری رک حرف بزنم چون خیلی زود بهم حمله میکردند بیایید به همدیگر احترام بگذاریم به خدا مشکل ما ایرانی ها اینه که میخواهیم نظرمونو به طرف بقبولانیم
      ارزوی موفقیت برای همه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم امسال فارغ التحصیل میشم ۹۸ کنکور بدم باز.چیکار کنم مزشکی دوست دارم هر کاریم کردم از فکرم نرفت تو این چهارسال.ولی من کتابای دهم یازدهم رو خریدم اونارو میخونم.انشالله بتونم با این کتابا کنکور بدم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان همگی با علاقه تلاش کنید و مایوس نشید
      هیچکس جای دیگری رو تنگ نکرده
      هرکی عرضه داره نتیجه شو میبینه
      اینکه تحصیل کرده های ما من جمله بنده دوبازه کنکور سراسری میدیم گریه داره نه خنده!ببینید جامعه با ما چکار کرده که داریم عمرمونو باز صرف کتاب و کنکور میکنیم
      البته جای خوشحالی داره بین نسل بی اخلاق امروز چندتا دانشجوی سن بالا باشه بلکه یکم ادب یاد بگیرن
      چیزی که متاسفانه خانواده یادشون نداده
      شوهر من استاد بچه های دندونه انقدر منزجره ازشون میگه دریغ از کمی شعور و ادب فقط چندتا سن بالا که تو کلاسن جو رو قابل تحمل کرده
      خطاب به نسل جدیدیها از ما درس عبرت بگیرید بد انتخاب رشته نکنید که با افسوس و حسرت دوباره کنکور بدین
      بابا جان بیکاری فریاد میکنه
      هم نسلای من با بهترین رتبه رفتن کارشناسی چون ظرفیت انقدر بالا نبود
      الان شهر ما وزشکی تعهدی اورده چرا من نباید شانسمو امتحان کنم؟
      کی گفته حق ندارم؟

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاغا واسه همه چی حق دارید اصلا برید صد بار کنکور بدید ...

پزشکی قبول شید ... حتی اگه پزشکی تهران قبول نشدید بازم برید کنکور بدید به هدف اصلیتون برسید ...

فقط منظورم این بود که اگر برید پزشکی بخونید هیچ گارانتی وجود نداره که بیکار نمونید حتی بنظرم به احتمال زیاد چون غارغ التحصیلای پزشکی زیاد میشن بازم بیکار میمونید ...

من جای شما بودم یه فکر دیگه ای میکردم ...

میدونم متاسفانه مشکل از کشوره ...

ولی اینو شما بدونید شما کنکور دادید... تو بهترین رشته ها تحصیل کردید ... حق شما بیکار موندن نیس ...

بعضیاتون ازدواج کردید ...

ایندتونو مشخص کردید ...

ولی ماها چی ...شما میگید هر کی تلاش بکنه اون حقشه ...راس میگین وقتی شرکت کننده اینقدره باید تلاشمون 10 برابر بشه ...بجای 8 ساعت 5 ساعت بخوابیم ....مشکل شما ها اینه که همه چیو تو درس خوندن میبینید تا این دیدتونو عوض نکنید زندگیتون تغییر نمیکنه ...

من 18 سالمه ...یه هدفی دارم .... یه علاقه ای که از بچگی دارم ...قول رسیدن به هدفم رو به خودم دادم ...ولی میدونم اگه تو اینده واسه رشته ای که من خوندم کار نباشه ...کار های دیگه هم بلدم انجام بدم که به اوناهم علاقه دارم ....

من میگم تک بعدی نباشید ...اگه واقعا به پزشکی علاقه دارید برید بخونید ولی اگه به درامدی که انتظار داشتید نرسیدید ناراحت نشید ....

ولی خیلی برام جالبه ادم بعد از چن سال بفهمه علاقش چیه ...

ولی کاش ای کاش تو کنکور دادن محدوده ی سنی میذاشتن...

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      تشکر از elham عزیز
      چقدر شما خوب حرف میزنید حرف حق را زدید من بخاطر شغلم نمیتونستیم اینطوری رک حرف بزنم چون خیلی زود بهم حمله میکردند بیایید به همدیگر احترام بگذاریم به خدا مشکل ما ایرانی ها اینه که میخواهیم نظرمونو به طرف بقبولانیم
      ارزوی موفقیت برای همه
      شما بسیار محبت دارید
      دقیقا، و مشکل تر اینجاست که کسی که 10 سال از من و شما کوچکتره مارو محکوم می کنه به نفهمیدن و ندانستن، البته حق میدم بهشون، فعلا تجربه ندارند. من هم تا وقتی دانشجوی ارشد بودم فکر می کردم خبر خاصی هست، فکر می کردم شاید از رشته ای که خوندم پول در نیاد، اما من یک تولید کننده ی علم هستم، من علم می سازم و یک پزشک از حاصل تحقیقات من استفاده می کنه و دلم رو به این چیزا خوش می کردم.
      اما محیط نسبتا مسموم تحقیقاتی بنده رو از کار کردن برای دیگران فراری داد، دوست دارم راه میانبری پیدا کنم برای اینکه خودم برای خودم کار کنم، نه برای شخص یا ارگان خاصی
      با آرزوی موفقیت بسیار برای شما

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      منم امسال فارغ التحصیل میشم ۹۸ کنکور بدم باز.چیکار کنم مزشکی دوست دارم هر کاریم کردم از فکرم نرفت تو این چهارسال.ولی من کتابای دهم یازدهم رو خریدم اونارو میخونم.انشالله بتونم با این کتابا کنکور بدم
      چی خوندید؟ بله برید به سمت اونچه که احساس می کنید بهش علاقه دارید و تواناییتون در اون زمینه است، هر چه زودتر هم بهتر

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      دوستان همگی با علاقه تلاش کنید و مایوس نشید
      هیچکس جای دیگری رو تنگ نکرده
      هرکی عرضه داره نتیجه شو میبینه
      اینکه تحصیل کرده های ما من جمله بنده دوبازه کنکور سراسری میدیم گریه داره نه خنده!ببینید جامعه با ما چکار کرده که داریم عمرمونو باز صرف کتاب و کنکور میکنیم
      البته جای خوشحالی داره بین نسل بی اخلاق امروز چندتا دانشجوی سن بالا باشه بلکه یکم ادب یاد بگیرن
      چیزی که متاسفانه خانواده یادشون نداده
      شوهر من استاد بچه های دندونه انقدر منزجره ازشون میگه دریغ از کمی شعور و ادب فقط چندتا سن بالا که تو کلاسن جو رو قابل تحمل کرده
      خطاب به نسل جدیدیها از ما درس عبرت بگیرید بد انتخاب رشته نکنید که با افسوس و حسرت دوباره کنکور بدین
      بابا جان بیکاری فریاد میکنه
      هم نسلای من با بهترین رتبه رفتن کارشناسی چون ظرفیت انقدر بالا نبود
      الان شهر ما وزشکی تعهدی اورده چرا من نباید شانسمو امتحان کنم؟
      کی گفته حق ندارم؟
      آسیه جان مشکل ما دهه 60 ی ها این بود که بار و فشار دوران جنگ و سازندگی رو به دوش کشیدیم، از روز اول که شیر خشکمون کوپنی بود تا نیمکت های سه نفره و زیر میز رفتن موقع امتحان و کنکور که پیک جمعیت شرکت کننده و ظرفیت های پایین رو داشتیم و تا بازار کار که تا به نسل ما رسید اشباع شد، و از همه بدتر اینکه حالا باید به بعدی ها جواب پس بدیم که چرا میخواهیم چه کاری رو انجام بدیم؟

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن