خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 177
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      یه روز هم میاد که به اندازه همین مهندسای بیکار پزشکای بیکار خواهیم داشت ...

اونوقت چیکار میکنین ...؟

میرین چی میخونین ؟
      چی مد میشه ؟
      من که خیلی میخوام اونروزو ببینم
      ببین زیاد شدن داوطلبا هیچ ربطی به زیاد شدن پزشک ها نداره!!!
      ظرفیت ها محدوده‌! حالا میخواد 1 میلیون نفر شرکت کنه یا 100 هزار نفر بالاخره هر سال حدود 4، 5 هزار نفر فقط سه تا رشته تاپ رو قبول میشن!
      در ضمن همین الان هم پزشک و دندونپزشک خیلی کم داریم ولی نه توی کلان شهرا! اینایی هم که بیکارن اگه برن توی مناطق محروم قطعا بیکار نمیمونن توی این مناطق واقعا کمبود نیرو وجود داره

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم اگه سنجش با درخواستم موافقت نکنه شاید بمونم برای ٩٨!!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم به جای این که به این و اون فحش بدین برید مطالعه کنید علم به سن و سال نیست به تلاش و پشتکار هست . طبیعی هست که هرکس برای موفقیت خود تلاش می‌کنه و خواهد کرد .

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghafaripour نمایش پست ها
      10 سال دیگه خدا به دادمون برسه
      باید بریم پیش یه عده آدم که فقققققط به خاطر پول پزشک شدن
      من که می ترسم پیش چنین پزشکایی برم
      این جور آدما وقتی مدرکشونو می گیرن مردمو یه بسته اسکناس می بینن
      دوست من لیسانس برق بود پارسال رتبه ۶۵ اورد فک میکنی اونی که توانایی داره از تواناییش میگذره که یه عده حفظ کنند و دکتر شن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      دوست من لیسانس برق بود پارسال رتبه ۶۵ اورد فک میکنی اونی که توانایی داره از تواناییش میگذره که یه عده حفظ کنند و دکتر شن
      میشه کارنامشو بزاری؟

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای 97 بخونید حالا رتبش به کنار ولی خب یه تجربه ای میشه واستون میتونید بعضی قسمتا رو حذف کنید ولی 97 رو شرکت کنید اگر رتبتون بد شد ناراحت نشید چون 5 ماه فقط خوندید !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      ببین زیاد شدن داوطلبا هیچ ربطی به زیاد شدن پزشک ها نداره!!!
      ظرفیت ها محدوده‌! حالا میخواد 1 میلیون نفر شرکت کنه یا 100 هزار نفر بالاخره هر سال حدود 4، 5 هزار نفر فقط سه تا رشته تاپ رو قبول میشن!
      در ضمن همین الان هم پزشک و دندونپزشک خیلی کم داریم ولی نه توی کلان شهرا! اینایی هم که بیکارن اگه برن توی مناطق محروم قطعا بیکار نمیمونن توی این مناطق واقعا کمبود نیرو وجود داره

موافقم ولی دانشگاه ازاد و پردیس بین الملل و..

اینام هست علاوه بر اینا خیلیا که اینجا قبول نمیشن میرن ترکیه و هند والمان مخصوصا تو شهر ما بعضیا اصلا کنکور ایران شرکت نمیکنن میرن ترکیه ...چن نفرو میشناسم رفتن باکو دندان پزشکی خوندن و دارن اینجا کار میکنن طرف تو 40 روز 16 میلیون درامدشه درحالی که تو یکی از دانشگاه های بیکیفیته باکو درس خونده

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیفهمم چرا برای کنکور 97 نمیخونید ؟؟ نزدیک 170 روز وقت هست !!
      برپا

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من این عکس را میفرستم نمیاد ولی اختصاصی میانگین ۷۰ و دینی ۹۴
      زبان و عربی ۵۷
      ادبیات ۷۰
      راجع به باکو بگم که یه نفر به نظام پزشکی شهرمان بعد از گرفتن پزشکی از باکو اومده بود بهش گفتن برو کنکور بده اگه قبول شدی ما مدرکتو قبول میکنیم خخ

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سالی که کنکور داشتم تنها برادرم رو از دست دادم، رتبم 2012 منطقه 2 شد، و به اصرار خانواده فقط یک کارشناسی رو زدم، بیوتکنولوژی الزهرا، و قبول شدم، عاشق پزشکی نبودم، اما عاشق این بودم که بالاخره جزو معدود جاهاییه که جواب زحمتت رو میگیریبا علاقه وارد رشته بیوتک شدم، اما وقتی وارد کار شدم، دیدم تحقیقات فعلا در ایران جایگاهی نداره، دوستای من با ارشد بیوتک دارن ماهی 1200 حقوق میگیرن، اونم تو تهران. اگر شرایط کار خوب بود حتما تو رشته خودم ادامه میدادم، الان دوساله دارم دودوتا چهارت می کنم که بیوتک رو ادامه بدم و دکتری بگیرم؟ یا نه! از اول کنکور بدم؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر شرایط براتون جور هست اپلا کنید و گرنه یک دفعه دیگه شانس خودتون رو توی کنکور سراسری امتحان کنید. ..به حرف حسودا و ادمای منفی توجه نکنید. ...انگار باد هواست....یک دفعه به دنیا میایم آون دفعه رو با میل خودمون به پیش ببریم. ....موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Satttttttar نمایش پست ها
      اگر شرایط براتون جور هست اپلا کنید و گرنه یک دفعه دیگه شانس خودتون رو توی کنکور سراسری امتحان کنید. ..به حرف حسودا و ادمای منفی توجه نکنید. ...انگار باد هواست....یک دفعه به دنیا میایم آون دفعه رو با میل خودمون به پیش ببریم. ....موفق باشید
      ممنون جناب آقای ستار، من به یک اصل ایمان دارم، عمل و عکس العمل، هر نیرویی از خودمون ساطع کنیم، همون رو دریافت خواهیم کرد
      شرایط همسرم با اپلای کردن جور نیست، وگرنه خیلی از همکلاسی هام رفتن و خیلی هم راضی هستند متاسفانه
      ویرایش توسط elham_6311 : 24 دی 1396 در ساعت 06:53

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      تا 2-3سال پیش کنکوری سن بالای میدیدم تحسین میکردم
      ولی الان خیلی مشمئزکننده به نظر میرسه برام قضیه .
      باشد که این روند ادامه دار باشه تا دوستان میلف بازمون هم بی نصیب نمونن تو انجمن

پ.ن : انشالله این روند ، منجر به ورود صنف زحمت کش شوگر به صحنه بشه .
      برای شما و امثال شما چه تفاوتی داره که من فارغ التحصیل وارد رشته پزشکی بشم یا یه دانش آموز پیش دانشگاهی، ظرفیت دانشگاه ها محدوده و هر کس تواناتر باشه و زحمت بیشتری کشیده باشه وارد میشه، میشینه پشت میز، درس می خونه و به هدفش میرسه و میره و خدمت می کنه و پولشم در میاره. اصلا نمیتونم دلیل این فشاری که به شما وارد شده رو درک کنم.

ضمنا دوست گرامی، تا کفش های کسی رو پا نکردی، در مورد راه رفتنش قضاوت نکن
      مطمئن باش کسی که داره phd میخونه هم مخش بهتر از شما کار می کنه، و هم خیلی دنیا دیده تر از شماست، جو دانشگاه های ایران هم انقدر عالی و گل و بلبل نیست که عاشق برگشتن و نفس کشیدن توی فضاش باشیم.
      یکمی بیشتر که ادامه بدید، متوجه می شید اوضاع از چه قراره، بنده آدم تقلب و داده سازی نبودم، آدم کار کردن برای هیئت علمی های با سواد و بی سواد هم نبودم، که تنها هدفشون تولید مقاله است، هدف و محتوا مفهومی نداره براشون. طرح های بی سر و ته ارائه میدن، فاندش رو میگیرن و نیمه کاره رهاش می کنن. وگرنه کار تو محیط ساکت آزمایشگاه خیلی شیرین تر از کار تو محیط بالینی و شنیدن آخ و اوخ بیمار و ارباب رجوع و ... است.

توصیه بنده اینه که قبل از اینکه خودتون رو علامه بدونید(که آفت خیلی بزرگی برای جامعه هست)، چرخی بزنید، اطلاعات جمع کنید یکمی آنالیز بفرمایید و بعد اظهار نظر کنید.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      یه روز هم میاد که به اندازه همین مهندسای بیکار پزشکای بیکار خواهیم داشت ...

اونوقت چیکار میکنین ...؟

میرین چی میخونین ؟
      چی مد میشه ؟
      من که خیلی میخوام اونروزو ببینم
      در اون مورد با مسئولین صحبت کنید که ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری حرفه ای پزشکی رو کاهش بدن پردیس جان
      فکر نمی کنم شرکت کردن یا نکردن فارغ التحصیل ها بتونه اوضاع رو بدتر یا بهتر کنه!!!!!!!!!!!!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      برین دنبال چیزی که دوستش دارین. اگ برا حرف مردم و قیافه گرفتن و این حرفا بخواین برین ی رشته خاص، از همین الان بهتون تسلیت میگم. شما هرگز مزه واقعی زندگی رو نخواهی چشید

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
      اطلاعات جمع کردم، بررسی کردم، مشورت کردم، و بعد تصمیم گرفتم
      چون به فارماکولوژی علاقه داشتم، موضوع پایان نامم هم تو مبحث فارماکوژنتیک کار کردم، و اگر می خواستم رشته خودم رو ادامه بدم حتما میرفتم سراغ بیوتک دارویی. اما ترجیح میدم داروسازی بخونم، با کلیه داروها آشنا بشم تا بتونم لینکی بین رشته خودم و کلینیکال داروسازی برقرار کنم و به جای اینکه صرفا تو بعد تحقیقات بمونم، فراتر برم...

من همچنان دنبال علاقه ام هستم،
      مشکل اصلی سیستم آموزش ماست که بنده برای رسیدن به هدفم باید وارد این سیکل معیوب کنکور بشم دوباره، تا جای شما عزیزان رو تنگ و خاطرتون رو مکدر کنم.

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن