خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 177 از 177
    1. Top | #166
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA.ETZ نمایش پست ها
      نه واقعا من به شخصه راهی جز رشته های درمانی وزارت به اصطلاح بهداشت سراغ ندارم‌.حداقل خودم که راهی جز درس خوندن نمیدونم
      سلام دوست عزیز...

من پست های شما و دوستای دیگه که تو تایپیک دیگه داده بودین رو دیدم و لازم دونستم یکی دو چیز رو بگم.

البته این پستی که میخوام بدم هم برای شما هم برای دوست عزیز که بالاتر از شما کامنت دادن قابل استفاده هست(نتونستم نقل قول کنم)

یک اینکه همین اول بحث باید عادت کنید که حرف های بی خود و منفی رو حذف کنید. همونطور که دیدید خیلی راحت یه نفر میتونه بیاد و کامنت بگذاره و روحیه تخریب بکنه.

اصلا و اصلا به حرفای "منفی" توجهی نکین و فقط به فکر چیزی باشین که میخواین. اصل کار برنامه ریزی هست. اینکه نمیدونم دقیق شما دو دوستان دیگه شاغل هستید این دلیل نمیشه. حتما باید برنامه ریزی باشه و منظم خوند و بی نظم اصلا نبود.مثلا این واقعا تعریف درستی نیست که من میخوام مثلا سر کار بیام وقتی که ازادم بیام درس بخونم! نه این طوری نه. بهتره یه تایمی ثابت رو هر روز خالی نگه دارین و با درس ها اون رو پرش کنین ولی به طور منظم. مثلا هر روز بگید میخوام 5 ساعت درس بخونم. اون 5 ساعت اولا باید مشخص باشه چه زمانی هست و اینکه زمان تفریح ها کار کردن و ..... بقیه مسایل زمانشون معلوم باشه.

یه چیزی هم که ارزش گفتنش رو داره اینه که با توجه به وضعیت شما و دوستای دیگه که احتمالا شاغلید من توصیه میکنم که از کتابای لقمه مهر و ماه استفاده کنید که جیبی هستن و به شخصه برای من و خیلیای دیگه مفید بودن.

ضمنا یه توصیه مهم دیگه. کتاب تست برای هر درس حتما بخرید و اینکه سعی نکنید کل تستای هر فصل رو بزنید. مثلا اگه دارید دینی میخونید و مثلا یه درس هست که 60 تست داره شما همون روز بعده مطالعه همون درس بیاید 20 تست بزنین اون بقیه رو بذارین برای بعد. مثلا دارید درس بعدش رو میخونید ... اول بیاید 5 تست از درس قبل بزنید و بعد برید سراغ تست های درس جدید. همین کار رو بکنید تا اخر.
      مثلا رسیدید درس 16 دینی دوم. شما از درس 1 مثلا 2-3 تا بزنین درس 2 هم همینطور تا برسین به درس 16. اینطوری هیچوقت مطالب از یاد نمیرن. مرور یعنی این. سرچ کنین: تست پوششی و حتما اجرا کنین.
      و اینکه ازمون های ازمایشی ثبت نام کنین یا اگه امکانش نبود(در صورت ممکن سعی کنین ثبت نام کنین و حضوری ازمون بدید) و با برنامه ازمون های ازمایشی جلو برید.

هدفتون رو مشخص کنین و بنویسین بعد بیاین به ادامه راه فکر کنین.

امیدوارم موفق باشین

پ.ن : واقعا نمیدونم چرا اینطور شده اوضاع. راحت بعضیا میان به بزرگتر از خودشون بی احترامی میکنن
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

2. Top | #167
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این مطلب هم خوبه که بخونید. امیدوارم که مخالف قوانین سایت نباشه:

چگونه تست بزنیم؟ (روش درست تست زنی) {ویدیویی + صوت} | دکتر کنکور
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

3. Top | #168
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم متولد 62 هستم و مجرد میخام تازه شروع کنم

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا اینایی ک میگن پزشکی حق یه 18 سالست،اینایی ک میان انگیزه ی کسایی ک پر از انگیزه هستن رو خراب میکنن،اینارو باید بست به درخت انقد زدشون ک آدم بشن...اینا تو زندگیشون هیچی نمیشن

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1- کسی که بعد از گرفتن لیسانس ارشد یا دکتری با هر شرایطی متاهل مجرد بچه دار شاغل بیکار سن بالا و ... اومده سمت کنکور تجربی و برا پزشکی میخواد بخونه به خودش مربوطه! قبلش فکراشو کرده.اگه ضرر کرد با خودش سود کرد هم برا خودش.

2- برای 18 ساله ها حق تعیین نکنیم!! حق گرفتنیه نه دادنی.کسی که عزم قبولی پزشکی داره درسشو میخونه حالا رقیبش هر کی میخاد باشه.اگه یه لیسانس مهندسی تو ریاضی قوی هست.یه کنکوری 18 ساله تو زیست قویه پس به جای اینکه لباس پزشکی رو حق 18 ساله ها بدونیم که تو 25 سالگی بپوشنش تلاش کنیم تا رقبا رو کنار بزنیم!!

3- کسی که دنبال بهانه برا نخوندن باشه و قبول نشدنش رو توجیه کنه برا خودش! حتی اگه همه لیسانسا و ارشدا و ... هم از کنکور کنار برن بهانه های اون شخص تمومی نداره.لیسانسها دو سه سالی هست که تعدادشون زیاد شده در کنکور.قبلش چی؟ دیگه همه چی میزون بود برا موفقیت فقط همین لیسانسا شدن مانع؟!!

4 - ادامه تحصیل حق قانونی هر ایرانیه.تو هر رشته و هر مقطعی با هر سنی.اینو قانون اساسی کشور گفته نه من و ایکس و ایگرگ!

5 - کسایی که ناراحت ادامه تحصیل لیسانسان خیلی راحت میتونن امسال انتخاب رشته کنند یه لیسانسی قبول شن و 4 سال بخونن لیسانس که گرفتن بعدش برگردن دوباره برا پزشکی.کسی هم مانعشون نیست

6 - همون 5 تا کافیه اصل مطلبو رسوند!

6. Top | #171
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkino نمایش پست ها
      منم متولد 62 هستم و مجرد میخام تازه شروع کنم
      منم 63 هستم.
      برنامه ای دارید؟
      بنظرتون میشه آدم خودش بخونه بدون معلم و کلاس؟؟

7. Top | #172
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Goodarzi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز...

من پست های شما و دوستای دیگه که تو تایپیک دیگه داده بودین رو دیدم و لازم دونستم یکی دو چیز رو بگم.

البته این پستی که میخوام بدم هم برای شما هم برای دوست عزیز که بالاتر از شما کامنت دادن قابل استفاده هست(نتونستم نقل قول کنم)

یک اینکه همین اول بحث باید عادت کنید که حرف های بی خود و منفی رو حذف کنید. همونطور که دیدید خیلی راحت یه نفر میتونه بیاد و کامنت بگذاره و روحیه تخریب بکنه.

اصلا و اصلا به حرفای "منفی" توجهی نکین و فقط به فکر چیزی باشین که میخواین. اصل کار برنامه ریزی هست. اینکه نمیدونم دقیق شما دو دوستان دیگه شاغل هستید این دلیل نمیشه. حتما باید برنامه ریزی باشه و منظم خوند و بی نظم اصلا نبود.مثلا این واقعا تعریف درستی نیست که من میخوام مثلا سر کار بیام وقتی که ازادم بیام درس بخونم! نه این طوری نه. بهتره یه تایمی ثابت رو هر روز خالی نگه دارین و با درس ها اون رو پرش کنین ولی به طور منظم. مثلا هر روز بگید میخوام 5 ساعت درس بخونم. اون 5 ساعت اولا باید مشخص باشه چه زمانی هست و اینکه زمان تفریح ها کار کردن و ..... بقیه مسایل زمانشون معلوم باشه.

یه چیزی هم که ارزش گفتنش رو داره اینه که با توجه به وضعیت شما و دوستای دیگه که احتمالا شاغلید من توصیه میکنم که از کتابای لقمه مهر و ماه استفاده کنید که جیبی هستن و به شخصه برای من و خیلیای دیگه مفید بودن.

ضمنا یه توصیه مهم دیگه. کتاب تست برای هر درس حتما بخرید و اینکه سعی نکنید کل تستای هر فصل رو بزنید. مثلا اگه دارید دینی میخونید و مثلا یه درس هست که 60 تست داره شما همون روز بعده مطالعه همون درس بیاید 20 تست بزنین اون بقیه رو بذارین برای بعد. مثلا دارید درس بعدش رو میخونید ... اول بیاید 5 تست از درس قبل بزنید و بعد برید سراغ تست های درس جدید. همین کار رو بکنید تا اخر.
      مثلا رسیدید درس 16 دینی دوم. شما از درس 1 مثلا 2-3 تا بزنین درس 2 هم همینطور تا برسین به درس 16. اینطوری هیچوقت مطالب از یاد نمیرن. مرور یعنی این. سرچ کنین: تست پوششی و حتما اجرا کنین.
      و اینکه ازمون های ازمایشی ثبت نام کنین یا اگه امکانش نبود(در صورت ممکن سعی کنین ثبت نام کنین و حضوری ازمون بدید) و با برنامه ازمون های ازمایشی جلو برید.

هدفتون رو مشخص کنین و بنویسین بعد بیاین به ادامه راه فکر کنین.

امیدوارم موفق باشین

پ.ن : واقعا نمیدونم چرا اینطور شده اوضاع. راحت بعضیا میان به بزرگتر از خودشون بی احترامی میکنن
      ممنونم توصیه هاتون کابردی ومفید بود

8. Top | #173
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      مخاطبم تو نبودی جواد . اتفاقا پسرایی که میرن خدمت و کنکور میدن خیلی ستایش تر میکنم : دی . هرکی باد خدمت بخوره به تنش و باز بخواد برگرده درس بخونه خیلی مرده .
      مخاطبم این تحصیل کننده های دیگه هستن ، که کم هم نیستن .
      تو همین انجمن فقط 2-3تا دانشجو دکترا فیزیک و ریاضی محض دیدم که میخوان بیان تجربی کنکور بدن ! حالا این کارشناسی ها و کارشناسی ارشد ها که جای خودش .
      الان سوالی که مطرح میشه این هست که واقعا تو اون بازه 4-6ساله تو دانشگاه واقعا چی به شما یاد دادن که بعد از 6سال درس خوندن تو دانشگاه تازه یادت افتاده به محیط بالینی علاقه داری: ))
      تو مملکت ما هیچی سر حای خودش نیست و نباید خردن ای به این افراد گرفت .
      وقتی یک بی سواد احمق مثل حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی هست و همزمان 36شغل و سمت مهم دیگه داره ، طبیعی هست که دانشجو دکترای فیزیک فردوسی مشهد با 32سال سن و 3تا بچه تازه یادش بیوفته به محیط بالینی علاقه داره و حتما باید بره پزشکی بخونه و تو بیو ایسنتاش بزنه اینجینیر+مدیکال استیودنت !
      مشت نمونه خروار ! همین تایپیک چند پست بالاتر اون دوستمون با 29سال سن و معلمی ریاضی تازه فیلش یاد هندستون کرده .
      مشکل ملت ما نفهمی نیست . کج فهمیه !
      اینا فرضا اگر در سال اول قبول هم بشن و 9سال با طرح در نظر بگیریم . تازه با 40سال سن و انگیزه به مراتب کمتر رخت پزشکی به تن میکنن
      در صورتی که اون صندلی حق یک دختر/پسر18ساله بود که تو 27سالگی باید اون رخت تنش میکرد .
      حرف زیاده خلاصه . 99%اینا هم تو یک جوی افتادن که وقتی میخوان ازش در بیان که میبینن 1-2سال زندگیشون به مفت دادن و رفته

باشد که رستگار شویم
      سن که ربطی به علم نداره در ضمن کسی جای شمارو تنگ نکرده هرکسی به جایی که لیاقتش رو داره میرسه... پس جای هرکسی محفوظه اگه سطح سواد یک فرد چهل ساله با یک فرد ۱۸ساله یه اندازه باشه و هردو پزشکی قبول شن کسی که ۱۸سال داره و سطح سوادش به این دو نرسیده که نباید ناراحت شه!
      من خودم ۱۹سالمه کاری به بقیه هم ندارم ولی این حرف شما اصلا درست نیست تا حالا به خودتون گفتین پیش این دکتر نرم چون شصت سالشه؟ نه جانم همه به سطح سواد و مهارت دکتر نگاه میکنن و هرکسی جایگاهی رو میگیره که لیاقتش رو داره اینو مطمئن باشید
      در ضمن به من و شما ربطی نداره اگه بعد از معلمی دوست داشته باشه پزشک یا پرستار باشه پرستار چهل ساله ای که به کارش علاقه داره صد در صد بهتر از معلم ۲۵ساله ی بی انگیزه ای هست که میلی تدریس نداره برای اصلاح اشتباهاتمون هیچ وقت دیر نیست این دیدگاه شما نه تنها روی خودتون اثر داره بلکه باعث دلسردی و بی انگیزگی بقیه هم میشه!

مثه این میمونه دلخور باشم چرا من بی پول پزشکی دولتی نیوردم دختر همسایه پول داره رفته باشه پزشکی ازاد
      بعد حرص بخورم همش تقصیر پولاست...
      یادمون باشه اگه به جایی نرسیدیم تقصیر رو گردن کسی نندازیم کسی که زرنگ باشه میره رتبه اول میشه کاری به بقیه هم نداره که چیکار میکنن!
      خوش جنس باشیم!

9. Top | #174
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طبق تجربه سال نود و شش من شرط میبندم نتایج روز یکشنبه هفته بعد یعنی 97/5/7 اعلام میشه
      دقیقا یک هفته بعد
      حالا میبینید
      با هر کی هم خواست شرط میبندم

10. Top | #175
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      تا 2-3سال پیش کنکوری سن بالای میدیدم تحسین میکردم
      ولی الان خیلی مشمئزکننده به نظر میرسه برام قضیه .
      باشد که این روند ادامه دار باشه تا دوستان میلف بازمون هم بی نصیب نمونن تو انجمن

پ.ن : انشالله این روند ، منجر به ورود صنف زحمت کش شوگر به صحنه بشه .
      نمی دونم چرا کلمه میلف میاد یهو یه فکرایی تو سرم رد میشه

11. Top | #176
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackWhyte نمایش پست ها
      حامله ها چی؟ توی این تاپیک میگنجن؟

تمرکزم رو شیمیه. بیشتر واسه اینکه با کارم هماهنگتره و هم اینکه تسلطم هم رو شیمی کمتر از فیزیک و ب ویژه ریاضیمه.
      قراره ریاضی و فیزیک و شیمی و همینطور دینی و زبان رو بخونم فقط. کی حوصله ادبیات و عربی مسخره رو داره!

عربستان هم اموزش دروس دینی رو از مدارس حزف کرده.
      خدایا پس این عذاب الهی که ازش حرف میزنی کجاست
      نازل کن راحت شیم
      حامله هاااااااااااااااااااااااا ا

12. Top | #177
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من الان داشتم تایپیک رو میخوندم انقدر انگیزه گرفتم که عضو شدم و به انجمن پیوستم منم 26 سالمه میخوام بخونم برای باستان شناسی

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن