خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 177
    1. Top | #151
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      سلام
      پیدا کردن کسی تو شهر خودتون و خوندن باهاش کار سختیه. منم میخوام بخونم. ولی به سختی.
      شهر هم نباشه مهم نیست.
      نظر من گروه تلگرام هست که البته فقط درمورد درس باشه و یک رقابت ایجاد بشه

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگر انتخاب کنکور نظام قدیم یا جدید به عهده ی خودمون باشه
      بهتره که همون نظام قدیم رو بخونیم یا جدید رو؟ از نظر سختی دروس
      ریاضی و فیزیک که فکرنکنم تغییر زیادی داشته باشن، شیمی هم مفهومش تغییر نمیکنه،
      میمونه زیست که خب من اصلا زیست نخوندم فرقی نداره نظام قدیم باشه یا جدید
      نظرتون چیه؟

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      دوستان اگر انتخاب کنکور نظام قدیم یا جدید به عهده ی خودمون باشه
      بهتره که همون نظام قدیم رو بخونیم یا جدید رو؟ از نظر سختی دروس
      ریاضی و فیزیک که فکرنکنم تغییر زیادی داشته باشن، شیمی هم مفهومش تغییر نمیکنه،
      میمونه زیست که خب من اصلا زیست نخوندم فرقی نداره نظام قدیم باشه یا جدید
      نظرتون چیه؟
      من نگاهی به کتابهای نظام جدید انداختم خیلی پر و سنگین تر به نظرم اومد ... اختصاصیا تقریبا 30 درصدی فرق میکردن
      به نظرم در شرایط مساوی همون نظام قدیم بخونیم بهتره

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم شاغلم میخوام کنکور تجربی بدم
      واسه کنکور ۹۹ هدف گذاری کردم به همین خاطر هم
      دنبال منابع نظام جدید هستم
      به امید موفقیت هر کسی که زحمت میکشه

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jabber نمایش پست ها
      شهر هم نباشه مهم نیست.
      نظر من گروه تلگرام هست که البته فقط درمورد درس باشه و یک رقابت ایجاد بشه
      واقع بی انگیزگی آفت موفقیت در کنکور هست و این بی‌انگیزگی بیش‌تر هم در کمین کمین افرادی با چنین شرایطی هست

6. Top | #156
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mehrdad. نمایش پست ها
      واقع بی انگیزگی آفت موفقیت در کنکور هست و این بی‌انگیزگی بیش‌تر هم در کمین کمین افرادی با چنین شرایطی هست
      به نظر من افرادی که مثل من هستند انگیزه کافی برای انجام کار رو دارن. چون ما دیدیم تهش هیچی نیست و متاسفانه توی این مملکت 3 راه برای درامد بیشتر نیست :
      1- پارتی
      2- پول ( بابای پولدار )
      3- تخصص خاص
      که همین متخصص بودن هم توی هر شغلی نیست. مثلا شما دانشجو مهندسی باشی احتمال اینکه سرکار اینده بری خیلی کمه تا وقتی حتی دانشجو پرستاری باشی که میتونی توی طرح شرکت کنی .

اما بحثی که به نظر من فارغ التحصیلان دور از درس و شاغل با اون مواجه هستند افت انگیزه و سرد شدن هست. که این قضیه وقتی توی مثلا کمپین کنکوری های شاغل باشی ، برطرف میشه .
      هرکس با این گروه ( کمپین کنکوری های شاغل ) موافق بود توی پی وی اعلام کنه تا گروه بزنیم .
      البته اگر قراره جز بحث درس ، هر بحث دیگه ای توش باشه به نظرم ایجاد نشه بهتره .

7. Top | #157
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم ، خدا قوت ، امیدوارم موفق بشی و به هدفت برسی من ۲۸ سالمه و سالهاست از درس فاصله گرفتم ولی دارم فک میکنم که اگه بتونم یک بار دیگه کنکور تجربی شرکت کنم دنبال چند نفر هستم که تو رده سنی خودمون باشن و بخوان کنکور بدن تا از کمک هم استفاده کنیم کاش یک گروهی بود که ما سن بالاتر ها اونجا با هم در ارتباط میبودیم ؛
      تو الان شروع کردی؟ میشه بپرسم چطور و روزی چند ساعت میخونی؟

8. Top | #158
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حامله ها چی؟ توی این تاپیک میگنجن؟

تمرکزم رو شیمیه. بیشتر واسه اینکه با کارم هماهنگتره و هم اینکه تسلطم هم رو شیمی کمتر از فیزیک و ب ویژه ریاضیمه.
      قراره ریاضی و فیزیک و شیمی و همینطور دینی و زبان رو بخونم فقط. کی حوصله ادبیات و عربی مسخره رو داره!

عربستان هم اموزش دروس دینی رو از مدارس حزف کرده.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

9. Top | #159
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی .
      سربازها یادتون رفت .
      من الان 23 سالمه و سرباز صفر هستم . سال 92 و 93 و 94 و 96 کنکور دادم و به نتیجه هم رسیدم اما متاسفانه بخاطر ابطال معافیت تحصیلیم مجبور به انصراف از دانشگاه و رفتن به سربازی شدم .
      دور و برم پر بوده از آدمهایی که توی سن های نسبتن بالا این ریسک رو پذیرفتند و دوباره کنکور دادند و موفق شدند .
      موفق باشید همگی

10. Top | #160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم متولد ۶۹ ولیسانس بهداشتم.سال دیگه میخوام دوباره کنکور بدم اگر خدا بخواد

11. Top | #161
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      مخاطبم تو نبودی جواد . اتفاقا پسرایی که میرن خدمت و کنکور میدن خیلی ستایش تر میکنم : دی . هرکی باد خدمت بخوره به تنش و باز بخواد برگرده درس بخونه خیلی مرده .
      مخاطبم این تحصیل کننده های دیگه هستن ، که کم هم نیستن .
      تو همین انجمن فقط 2-3تا دانشجو دکترا فیزیک و ریاضی محض دیدم که میخوان بیان تجربی کنکور بدن ! حالا این کارشناسی ها و کارشناسی ارشد ها که جای خودش .
      الان سوالی که مطرح میشه این هست که واقعا تو اون بازه 4-6ساله تو دانشگاه واقعا چی به شما یاد دادن که بعد از 6سال درس خوندن تو دانشگاه تازه یادت افتاده به محیط بالینی علاقه داری: ))
      تو مملکت ما هیچی سر حای خودش نیست و نباید خردن ای به این افراد گرفت .
      وقتی یک بی سواد احمق مثل حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی هست و همزمان 36شغل و سمت مهم دیگه داره ، طبیعی هست که دانشجو دکترای فیزیک فردوسی مشهد با 32سال سن و 3تا بچه تازه یادش بیوفته به محیط بالینی علاقه داره و حتما باید بره پزشکی بخونه و تو بیو ایسنتاش بزنه اینجینیر+مدیکال استیودنت !
      مشت نمونه خروار ! همین تایپیک چند پست بالاتر اون دوستمون با 29سال سن و معلمی ریاضی تازه فیلش یاد هندستون کرده .
      مشکل ملت ما نفهمی نیست . کج فهمیه !
      اینا فرضا اگر در سال اول قبول هم بشن و 9سال با طرح در نظر بگیریم . تازه با 40سال سن و انگیزه به مراتب کمتر رخت پزشکی به تن میکنن
      در صورتی که اون صندلی حق یک دختر/پسر18ساله بود که تو 27سالگی باید اون رخت تنش میکرد .
      حرف زیاده خلاصه . 99%اینا هم تو یک جوی افتادن که وقتی میخوان ازش در بیان که میبینن 1-2سال زندگیشون به مفت دادن و رفته

باشد که رستگار شویم
      ما سنمون از کنکوریهای اول چندسال بیشتره به همون اندازه از اونا تجربه بیشتری پیدا کردیم از واقعیت کار و نگاه و برداشت آدما و اینکه اگه پول نداشته باشیم معذرت میخوام یه حیوان وفادار هم محلمون نمیزاره.پس اقای بک استریت حواستو جمع کن و سنجیده حرف بزن

12. Top | #162
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا ۱۰۱۱ نمایش پست ها
      سلام عزیزم ، خدا قوت ، امیدوارم موفق بشی و به هدفت برسی من ۲۸ سالمه و سالهاست از درس فاصله گرفتم ولی دارم فک میکنم که اگه بتونم یک بار دیگه کنکور تجربی شرکت کنم دنبال چند نفر هستم که تو رده سنی خودمون باشن و بخوان کنکور بدن تا از کمک هم استفاده کنیم کاش یک گروهی بود که ما سن بالاتر ها اونجا با هم در ارتباط میبودیم ؛
      تو الان شروع کردی؟ میشه بپرسم چطور و روزی چند ساعت میخونی؟
      دقیقا منم نظرم همینه.
      من صبح سرکارم. از وقتی بیام مطالعه میکنم

13. Top | #163
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA.ETZ نمایش پست ها
      ما سنمون از کنکوریهای اول چندسال بیشتره به همون اندازه از اونا تجربه بیشتری پیدا کردیم از واقعیت کار و نگاه و برداشت آدما و اینکه اگه پول نداشته باشیم معذرت میخوام یه حیوان وفادار هم محلمون نمیزاره.پس اقای بک استریت حواستو جمع کن و سنجیده حرف بزن
      منم موافقم
      این حرف درسته که سیاست های اشتباهی روی کار هست و حتی اینکه یک فرد که شاغله یا تحصیل کرده ، بخواد از ابتدا برای دانشگاه رفتن و در نهایتش شغل ، تللش کنه و کنکور بده
      این سیاست واقعا اشتباست
      واما
      آیا راه دیگه ای هست؟ شما چندتا شغل میتونی معرفی کنی که بازارش خوب باشه ؟ بجز درمان
      مهندس بیکار؟ شغل ازاد که نیاز به سرمایه و ریسک بالا داره؟

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب یک هفته تقریبا درس خوندم و از خودم ازمون 22 تیر قلم چی رو امروز امتحان گرفتم. با اینکه شروع دوباره بعد از n سال بود برای درس خوندن اما از نتیجه در بعضی درسها واقعا راضی ام و شروع خوبی بوده
      من با اینکه وقت ازادم برای خوندن از کنکوری ها کمتره اما تا از سر کار میام. میشینم پا درس .... انگیزه واقعا مهمه و این انگیزه و هدف رو اصلا n سال پیش نداشتم.
      تازه دارم یه سری کتاب و پی دی اف همراهم سر کار میبرم هر وقت فرصت خالی پیش بیاد یواشکی میخونم باشد اخراج نشویم
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

15. Top | #165
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jabber نمایش پست ها
      منم موافقم
      این حرف درسته که سیاست های اشتباهی روی کار هست و حتی اینکه یک فرد که شاغله یا تحصیل کرده ، بخواد از ابتدا برای دانشگاه رفتن و در نهایتش شغل ، تللش کنه و کنکور بده
      این سیاست واقعا اشتباست
      واما
      آیا راه دیگه ای هست؟ شما چندتا شغل میتونی معرفی کنی که بازارش خوب باشه ؟ بجز درمان
      مهندس بیکار؟ شغل ازاد که نیاز به سرمایه و ریسک بالا داره؟
      نه واقعا من به شخصه راهی جز رشته های درمانی وزارت به اصطلاح بهداشت سراغ ندارم‌.حداقل خودم که راهی جز درس خوندن نمیدونم

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن