خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 130
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gonahkar نمایش پست ها
      من تاپیک شما رو دیدم خیلی انگیزه گرفتم .
      مثله خیلیا با خیال بافی نیومدید تو میدون !! چون طرف 20 سال از درس دور بوده میخاد با 4 ساعت در طول روز پزشکی تهران بیاره

پرستاری خیلی عالیه و با همین 4 - 6 ساعت در روز میشه اورد و تخیلی نیست !

170 روزی وقت هست و نباید ناامید شیم
      خیلی ممنون عزیزم.ان شاالله که شماها همین امسال رشته خوبی قبول بشید و مثل دیر نشه براتون

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      شما که بهتر بلدی چرا سوال میکنی پس
      من با این کتاب تونستم ظرف 2ماه 50درصد بزنم
      حاضرم نیستم منبعمو تغییر بدم
      کنکور سطحش متوسط به بالاست نه نجومی و خارق العاده!!!!
      شما که بعد عید شروع کردید سطحتون تو درسا صفر بوده یا از قبل مطالعه داشتید؟ روزی چند ساعت میخوندید ؟ 4000 چه منطقه ای شدید ؟

3. Top | #108
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      والا من از هرکی شنیدم میگه کنکور اسان است کلاهبرداریه
      من کنکور اسان است دارم . خیلی عجبیه . خوب درس میدن ولی هر سی دی 2 ساعت و نیمه! و مثلا فقط انتگرال 12 دی وی دیه !
      اگر بشینی اینا رو بخونی نتیجه داره ولی وحـــــــــشـــــــــتـــ ــــــنــــــــــــــاک وقت گیره

4. Top | #109
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezabr1999 نمایش پست ها
      من کنکور اسان است دارم . خیلی عجبیه . خوب درس میدن ولی هر سی دی 2 ساعت و نیمه! و مثلا فقط انتگرال 12 دی وی دیه !
      اگر بشینی اینا رو بخونی نتیجه داره ولی وحـــــــــشـــــــــتـــ ــــــنــــــــــــــاک وقت گیره
      دقیقا همینطوره.مم دارم فیزیک فصل اینه ها رو شروع کردم دیدم مثل یک چاهی هست که انتها نداره یه دی وی دی هایی بود ریاضی در یک روز.فکر کنم فقط 60 ساعت بیشتر بود یعنی 24 ساعت مدام هم نگاه کنی بازم در یک روز نمیشه.

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها
      شما مطمئنید سی ساله تونه؟؟؟
      خیلی توی حاشیه هستی دوست عزیز..
      احساس میکنم شما بیشتر به بازیگر کنکور شبیه هستی تا خوده یک دواطلب ..
      به خودت بیا خانم محترم..
      منظورتون چیه؟لطفا مودب باشید.چه دلیلی داره که دروغ بگم؟من در تایید اون دوستمون گفتم که دی وی دی های کنکور اسان است خیلی زیاد هست و قبلا هم گفتم بخاطر یاد دادن تکنیک های تستی 50 تا فرمول دیگه علاوه بر فرمول های کتاب رو میگن.این چی داشت که شما فکر کردید من بازیگر کنکور هستم
      ویرایش توسط سمیرا66 : 24 دی 1396 در ساعت 05:07

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سوالای کنکور روکه با این اصطلاح های جدید نمیدن؟کلمات جایگزین زیست شناسی پایه دهم + فهرست کلمات | مدرسه سوم

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا66 نمایش پست ها
      منظورتون چیه؟لطفا مودب باشید.چه دلیلی داره که دروغ بگم؟من در تایید اون دوستمون گفتم که دی وی دی های کنکور اسان است خیلی زیاد هست و قبلا هم گفتم بخاطر یاد دادن تکنیک های تستی 50 تا فرمول دیگه علاوه بر فرمول های کتاب رو میگن.این چی داشت که شما فکر کردید من بازیگر کنکور هستم
      من قصد جسارت به حضرت عالی نداشتم ، طی پستایی که توی این تایپیک ازتون مشاهده کردم ، متوجه اون بلاغت و منطق گرایی شخصیت 30 ساله تون نشدم ،و صرفا یک رفتار 17-18 ساله از شما دیدم، برای این پرسیدم شما مطمئنید 30 سالتونه!! ، با شناختی که از بلاغت افراد 30 ساله دارم ،چنین صحبتهایی از این سن ،ی خرده نیاز به مجادله داره!! و افراد 30 ساله توی هر حیطه ای خواستن باشن دست به اقدامی بزنن ،دیگه با اصول و معیار درست رفتار میکنند،نه اینکه همسو با این بچه های انجمن بشه، توی دو روز که اومدین توی انجمن و با این بچه ها سروکله زدین معدل عقلتون به شدت افت کرده و مثل اونا فکر میکنید(اینم یکی از معایب انجمن!!) و از طرفی دیگر چون اگه شما واقعا برای کنکور میخوای بخونی ،منابعتون اکثرا معرفی کردن +نحوه مطالعه ، دیگه ضرورتی نداره شما بیایی مدام اینجا باشین و سوال بپرسین، یا قدر زمان رو نمیدونید یا درگیر زرقو برقی بیش از حد اطلاعات کنکور و تبلیغات کنکوری شدید، یا هم بازیگر کنکور هستی و داری نقس نما ایفا میکنید، وگرنه کسی که با اون آبوتاب بیاد توی پست اول از کنکور دادن مجددش حرف بزنه ،برای یک ثانیه.ش ارزش قائله،ولی شمارو میبینم همچنان این تایپیک رو آپ میکنید و هی نقلوقول میگیرید..

من حرفم اینه الان هم دیر شده ! به خودتون بیایین اگه واقعا میخواین برای کنکور 97 اماده بشین..
      امید.وارم به جای گارد گرفتن برای این پستم و حرفام ، به فکر پذیرش حرفام باشید..
      پیوست:
      کسی که قدر یک روز رو ندونه ،هزارو یک روز هم به کارش نمیاد..

منتظر خبرای خوب نیمه دوم مرداد 97 هستیم..

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان سوالای کنکور روکه با این اصطلاح های جدید نمیدن؟کلمات جایگزین زیست شناسی پایه دهم + فهرست کلمات | مدرسه سوم
      کنکور 97 مثل قبلا از همان منابع قبلی سوال داده میشه و واژه معادل سازی شده و واقعا مسخره تو کنکور 97 نمیاد
      +
      البته هر چند زمزمه هایی هست که تا سال 1400 هم کنکور ازمنابع قدیم برگزار بشه در کنار کنکور جدید ، هر چند هنوز قطعی نیست.

9. Top | #114
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame pooch نمایش پست ها
      من قصد جسارت به حضرت عالی نداشتم ، طی پستایی که توی این تایپیک ازتون مشاهده کردم ، متوجه اون بلاغت و منطق گرایی شخصیت 30 ساله تون نشدم ،و صرفا یک رفتار 17-18 ساله از شما دیدم، برای این پرسیدم شما مطمئنید 30 سالتونه!! ، با شناختی که از بلاغت افراد 30 ساله دارم ،چنین صحبتهایی از این سن ،ی خرده نیاز به مجادله داره!! و افراد 30 ساله توی هر حیطه ای خواستن باشن دست به اقدامی بزنن ،دیگه با اصول و معیار درست رفتار میکنند،نه اینکه همسو با این بچه های انجمن بشه، توی دو روز که اومدین توی انجمن و با این بچه ها سروکله زدین معدل عقلتون به شدت افت کرده و مثل اونا فکر میکنید(اینم یکی از معایب انجمن!!) و از طرفی دیگر چون اگه شما واقعا برای کنکور میخوای بخونی ،منابعتون اکثرا معرفی کردن +نحوه مطالعه ، دیگه ضرورتی نداره شما بیایی مدام اینجا باشین و سوال بپرسین، یا قدر زمان رو نمیدونید یا درگیر زرقو برقی بیش از حد اطلاعات کنکور و تبلیغات کنکوری شدید، یا هم بازیگر کنکور هستی و داری نقس نما ایفا میکنید، وگرنه کسی که با اون آبوتاب بیاد توی پست اول از کنکور دادن مجددش حرف بزنه ،برای یک ثانیه.ش ارزش قائله،ولی شمارو میبینم همچنان این تایپیک رو آپ میکنید و هی نقلوقول میگیرید..

من حرفم اینه الان هم دیر شده ! به خودتون بیایین اگه واقعا میخواین برای کنکور 97 اماده بشین..
      امید.وارم به جای گارد گرفتن برای این پستم و حرفام ، به فکر پذیرش حرفام باشید..
      پیوست:
      کسی که قدر یک روز رو ندونه ،هزارو یک روز هم به کارش نمیاد..

منتظر خبرای خوب نیمه دوم مرداد 97 هستیم..
      باشه بابا من 18 سالمه تو خوبی تو عاقلی تو اصلا 30 سالته میانگین عقلی من و بقیه بچه های انجمن پایینه با شما بحثی ندارم شخصیت شما رو اسم کاربریتون نشون میده.شما ساعت های پست گذاشتن من رو نگاه کنی تا 5 صبح خوندم قبل خواب اومدم اینجا رو چک کنم ببینم کسی پاسخ جدیدی گذاشته یا نه.اشکالی تو اینکار نمیبینم.بهر حال شما نظر های عاقلانه تون رو لطفا برای خودتون نگه دارید و در اختیار ما دیگه در این تاپیک قرار ندید لطفا اقای بلاغت.
      ویرایش توسط سمیرا66 : 24 دی 1396 در ساعت 14:36

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت همه دوستان عزیز.دوستان من متولد 66 هستم و تقریبا 30 ساله هستم.یه پسر کوچولو دارم و بخاطر اینده پسرم هم که شده میخوام درس بخونم.ضمن اینکه شهرستان زندگی میکنیم و دانشکده پرستاری داره اینجا.تحقیق کردم دروس تخصصی رو میانگین 30 درصد بزنم(به جز زیست که مشکلی ندارم و خوب دارم پیش میرم) تا بتونم همینجا رشته پرستاری قبول بشم.میشه یه راهنمایی کنید که شیمی و فیزیک و ریاضی رو از کجا شروع کنم و چی بخونم که بتونم بالای 30 درصد بزنم؟ضمن اینکه خب 12 سال پیش دیپلم گرفتم هیچی یادم نیست و درس ها هم عوض شدن.عمومی ها رو هم هنوز نخوندمزیست دوم رو تا نصفه خوندم.وقت خیلی کمه.
      به نظرتون میتونم موفق بشم؟
      سلام. خیلی عالیه و امیدوارم به هدفتون برسید.
      من زیاد چیزی نمیدونم ولی امیدوارم اینایی که میگم به دردتون بخوره
      ریاضی
      من خودم ریاضیم خوبه ولی واسه کسایی که میخوان شروع کنن آقای امینی راد توی آلا محشرن. خیلی خوب توضیح میدن و تا 50 هم درصدتونو میکشه بالا راحت. بعدم یه کتاب تست کنارش بزنید کافیه. ب نظر من آبی کانون منبع خوبی واسه تسته چون همش تست کنکوره و ی قسمتی هم تست های آزمون های کانون.
      فیزیک
      وقت دارین ی دور کامل بخونید. تو آلا دبیرای متفاوتی هست. من خودم از فیزیک فراری بودم. ولی با دکتر طلوعی کلن فیزیکم متحول شد . هرچند خیلیا میگن بقیه دبیرا بهترن. ی نگاهی به صفحه فیزیک آلا بندازین.
      ب نظر من دکتر طلوعی ببینید و جزوه بنویسید. جزوشون تا اینجا که من تست زدم کامل بوده واسم خداروشکر. بعد هم گاج نقره ای تست ستاره دار فقط بزنید. ب جو های منفی که فیزیک سخت خواهد بود هم توجه نکنید . فیزیک امسال نکته ای بود وگرنه سخت نبود
      اگه خواستید فصلی رو کنار بذارید که من میگم نذارید ، حرکت شناسی و دینامیک رو کنار بذارید. البته ب نظر من اینارو بارین اولویت آخر و حتما هم فیلماشو ببینید.

زیست هم که میگین مشکلی ندارین.

شیمی
      من آقای آقاجانی رو فیلماشو ندیدم اما تعریفشونو خیلی شنیدم. حتما ی نگاهی بندازید. ب نظرم با توجه ب مدت زمانی که از درسای دبیرستان دور بودین با آقای آقاجانی پیش برید بهتره. کنارش هم مبتکران درسنامه بخونید و تست بزنید.

امیدوارم کمک کرده باشم.

11. Top | #116
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ALI98 نمایش پست ها
      سلام.تلاشتون رو تحسین میکنم.به هر حال هیچ وقت برای پیشرفت دیر نیست.موفق باشید
      خیلی ممنون.همچنین شما.

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. خیلی عالیه و امیدوارم به هدفتون برسید.
      من زیاد چیزی نمیدونم ولی امیدوارم اینایی که میگم به دردتون بخوره
      ریاضی
      من خودم ریاضیم خوبه ولی واسه کسایی که میخوان شروع کنن آقای امینی راد توی آلا محشرن. خیلی خوب توضیح میدن و تا 50 هم درصدتونو میکشه بالا راحت. بعدم یه کتاب تست کنارش بزنید کافیه. ب نظر من آبی کانون منبع خوبی واسه تسته چون همش تست کنکوره و ی قسمتی هم تست های آزمون های کانون.
      فیزیک
      وقت دارین ی دور کامل بخونید. تو آلا دبیرای متفاوتی هست. من خودم از فیزیک فراری بودم. ولی با دکتر طلوعی کلن فیزیکم متحول شد . هرچند خیلیا میگن بقیه دبیرا بهترن. ی نگاهی به صفحه فیزیک آلا بندازین.
      ب نظر من دکتر طلوعی ببینید و جزوه بنویسید. جزوشون تا اینجا که من تست زدم کامل بوده واسم خداروشکر. بعد هم گاج نقره ای تست ستاره دار فقط بزنید. ب جو های منفی که فیزیک سخت خواهد بود هم توجه نکنید . فیزیک امسال نکته ای بود وگرنه سخت نبود
      اگه خواستید فصلی رو کنار بذارید که من میگم نذارید ، حرکت شناسی و دینامیک رو کنار بذارید. البته ب نظر من اینارو بارین اولویت آخر و حتما هم فیلماشو ببینید.

زیست هم که میگین مشکلی ندارین.

شیمی
      من آقای آقاجانی رو فیلماشو ندیدم اما تعریفشونو خیلی شنیدم. حتما ی نگاهی بندازید. ب نظرم با توجه ب مدت زمانی که از درسای دبیرستان دور بودین با آقای آقاجانی پیش برید بهتره. کنارش هم مبتکران درسنامه بخونید و تست بزنید.

امیدوارم کمک کرده باشم.
      ممنونم.راستش یه کمی محدودیت مالی دارم.بخاطر همین کتاب هایی که تست هاش رو گرفتم دو دوباره نمیتونم تهیه کنم.برای ریاضی گاج گرفتم و شیمی همون مبتکران گرفتم خوشبختانه.اما برای سایت الا چشم.دوستان سایت رو معرفی کردن رفتم برای انتخاب دبیر کمی گیج شده بودم.ممنون.

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای خدا خیلییییی عالیه خدا حفظش کنه کوچولوتونو واقعا احسنت ب همچین مادری
      خیلییییی خیلیییی روحیه گرفتم
      انشالله ک موفق بشید

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از همه تون.بچه ها جون من دین و زندگی افبا رو هم گیر اوردم خیلی خوبه و تو دین و زندگی هم راه افتادم.الان تو عمومی ها مونده عربی که دوست دارم ترفندها رو یاد بگیرم که از طریق مثلا جمله اسمیه است یا فعلیه یا متعدی و لازم و ...بتونیم تست هاش رو حل کنیم.بعد کتاب سختم میاد سی دی خوبی میشناسید که این روش ها رو یاد داده باشه؟خیلی نمیتونم لغت حفظ کنم خیلی هنر کنم همون لغت های زبان انگلیسی رو حفظ کنم.عربی الان تو ازمون تعیین سطح انلاین شرکت کردم سطحم 20 درصدهبتونم به 50 برسونم راضیم.

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی.دوستان من از فیزیک خیلی ناامیدم
      اگه فیزیک رو کلا بذارم کنار خیلی شانسم میاد پایین؟عوضش وقتم رو بذارم عربی دین و زندگی ادبیات زیست بخونم؟

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)