نقل قول نوشته اصلی توسط ویدا بهمنش نمایش پست ها
طبق شنیده های من رستگار رحمانی تو دو سال سربازیشم می خوند.
نمیدونم شنیده من درست هستش یا نه ولی اگر درست باشه نمیتونیم موفقیت اون رو به 5 ماه محدود کنیم...!
نقل قول نوشته اصلی توسط Heydariradali نمایش پست ها
موفیقت ایشون محدود به ۵ماه نبوده؛ولی تو ۵ماه خوب خونده به نظرشما یه آدم توسربازیش چقدرمیتونه درس بخونه؟؟؟
نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
صد در صد میخونده ولی تو سربازی تو بهترین جا هم باشی حس و حال درس خوندن به زور هست مگه چی بشه ولی از یه ویژگی رستگار خوشم اومده که هیچی رو بهونه نکرد.نه وضع مالی نه خانواده پر جمعیت که بگه سر و صداست نه منطقه محروم نه نداشتن امکانات و معلم و مشاور و کلاس و ..... نه وقت کم نه هیچی.این مهم هست.و گر نه تو دو سال سربازیش شرط میبندم نتونسته به اندازه اون 5 ماه بعد سربازی خوب بخونه.
نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

علاوه بر اینکه در دوران سربازیش درس میخوند قبل از سربازیش در سال 85 هم کنکور ریاضی داد و رتبه 30 کشور رو آورد ...

برخلاف باور خیلی از بچه های انجمن اصلا اینجوری نبوده که صفر کیلومتر باشه و یهو بهمن تصمیم بگیره درس بخونه و 5 ماهه بشه یک کنکور , اگه با کنکور ریاضیش حساب کنیم حداقل 4 سال داشته درس میخونده
حرف اون دوستی که فرمودن تو سربازی میشه درس خوند یا نه باید بگم میشه!
من ۳ماه اول پست میدادم ، واسه اونی که لوحه نگهبانی میچیند سیگار میخریدم منو بندازه جایی که نور باشه ، اونم این لطفو میکرد .
بعدشم افتادم جایی که اصلا پست نداشت ، ولی خب شبا باید میخوابیدیم پادگان ! ولی از جای قبلیم بهتر بود...

در مورد اینم که یکی از دوستان فرمودن مافوقش کرد بوده باید بگم دقیقا تو سربازی همینطوره و باید آشنا باشی یا پول خرج کنی ! اگه مافوقت بهت حال بده سربازی میتونه از کتابخونه هم بهتر باشه !
مخصوصا اینکه ساعت خاموشی و بیداری سربازی بهترین زمان برای ژنتیک بدنیه !
ساعت ۱۰ تا ۴:۳۰ صبح ،بعدش ورزش و بعدشم هرکی پای کار خودش ،
فرمانده میتونه کاری کنه اصلا پست ندی و هر روزم ساعت ۲ مثل کارمندا پاشی بری خونه ! میتونه هم مثل فرمانده ۳ماه اول خدمت من وقتی بهش گفتم اگه میشه تو درس کمک کنین بگه : سربازی که اومدی باید قید همه چیو بزنی !
اصلا به جایی که میفتی هم ربطی نداره ، یکی از دوستام افتاد خاش ، ولی با فرمانده اشنا جور کرد ، نه پست میداد نه کاری میکرد !

خلاصه اینکه اگه سربازی نرفتین از خیلی چیزا خبر ندارین ، تو سربازی میشه حتی بهتر از خونه درس خوند...
ولی تنها چیزی که شاید یاد بگیرین اینکه با هر شرایطی باید خودتونو وفق بدین ! شاید بپرسین چرا ؟
جوابشو تو سربازی زیاد میشنوین : " سربازی چرا نداره "