خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینم برای اون دوستمون که می‌گفت مجری ها صدای ایشونو تایید کردنداحسان علیخانی با اشاره به برنامه‌ای که امیر تاجیک، حجت اشرف زاده و رضا یزدانی برای ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه اجرا کرده‎اند، گفت: من خیلی از این سه عزیز سپاسگزارم که به ما لطف کردند، ما خیلی خواننده داریم که زنده نمی‌خوانند، به نظر من کسی که زنده می‌خواند خواننده است، از این نمونه خوانندگان که هیچ وقت اجرای زنده نکرده‌اند، داریم.آرش ضلی پور هم در همین باره گفت: الان همه خوانندگاه شروع به فیلم گرفتن از خودشان در راهرو می‌کنند که دارند می‌خوانند و صدایشان دستگاهی نیست.
      منبع:خبر آنلاین
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

2. Top | #32
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهتره که این بحث تموم بشه همین جا
      حرف من این بوده که
      یکی از معیارهای اعتبار سنجی خواننده های حرفه ای در دنیا توانایی اجرای زنده و تطابق کوک و ژوست بودن صدا با حالت استودیویی هست!
      و اینو باید دونست که توانایی اجرای زنده فقط صدا نیست!
      وقتی ایشون جرات یک اجرای زنده رو ولو با تقلب مثل سالار عقیلی و ماکان بند و... ندارند هیچ چیزی به جز یک کنسرت نمیتونه ایشونو ثابت کنه.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      بهتره که این بحث تموم بشه همین جا
      حرف من این بوده که
      یکی از معیارهای اعتبار سنجی خواننده های حرفه ای در دنیا توانایی اجرای زنده و تطابق کوک و ژوست بودن صدا با حالت استودیویی هست!
      و اینو باید دونست که توانایی اجرای زنده فقط صدا نیست!
      وقتی ایشون جرات یک اجرای زنده رو ولو با تقلب مثل سالار عقیلی و ماکان بند و... ندارند هیچ چیزی به جز یک کنسرت نمیتونه ایشونو ثابت کنه.
      بله منم موافقم که بحث همینجا تمام بشه چون میدونم بی نتیجست
      در مورد دو تا پست قبلی اولیش صحبت های مجتبی کبیریه که خیلی راحت به محسن توهین کرده بود و کسی که توهین میکنه باید انتظار توهینو داشته باشه درسته اشتباهه ولی خب یه سری از هوادارا تعصب دارن نسبت به قضیه
      در مورد پست دومی که صحبت های احسان علیخانی بود توی برنامه بعدی گفت منظورمو اشتباه متوجه شدید (ولی خب داستان داره و قضیش طولانیه که اینجا جاش نیست ) خلاصه بعد از عذرخواهی گفت ما تا حالا با محسن ۳-۴ تا تیتراژ کار کردیم و از دوستامه

من حرفتونو قبول دارم اینکه اجرا نداده میتونه دلیلی بر این باشه که صداش واقعی نیست ولی همون قدر که امکان داره صداش واقعی نباشه همون قدر هم امکان داره واقعی نباشه و اینکه خیلی راحت به خودتون اجازه میدید یک نفر رو که میلیون ها طرفدار داره رو راحت بکوبید کار درستی نیست و توهین به انتخاب مردمه

در ضمن چند روز پیش هم جشن موسیقی ما برگزار شد که تنها مراسم معتبر موسیقی توی ایرانه و جایزه بهترین آلبوم از نگاه کارشناسان موسیقی به چاوشی و همایون شجریان داده شد...
      در آخر هم در جواب اون دوتا لینکی که فرستادید چند تا مثال از خواننده ها براتون میزنم

بابک جانبخش
      آرمین 2fm
      سعید شهروز
      عارف
      فرزاد فرزین و مجری

4. Top | #34
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rashidi نمایش پست ها
      بله منم موافقم که بحث همینجا تمام بشه چون میدونم بی نتیجست
      در مورد دو تا پست قبلی اولیش صحبت های مجتبی کبیریه که خیلی راحت به محسن توهین کرده بود و کسی که توهین میکنه باید انتظار توهینو داشته باشه درسته اشتباهه ولی خب یه سری از هوادارا تعصب دارن نسبت به قضیه
      در مورد پست دومی که صحبت های احسان علیخانی بود توی برنامه بعدی گفت منظورمو اشتباه متوجه شدید (ولی خب داستان داره و قضیش طولانیه که اینجا جاش نیست ) خلاصه بعد از عذرخواهی گفت ما تا حالا با محسن ۳-۴ تا تیتراژ کار کردیم و از دوستامه

من حرفتونو قبول دارم اینکه اجرا نداده میتونه دلیلی بر این باشه که صداش واقعی نیست ولی همون قدر که امکان داره صداش واقعی نباشه همون قدر هم امکان داره واقعی نباشه و اینکه خیلی راحت به خودتون اجازه میدید یک نفر رو که میلیون ها طرفدار داره رو راحت بکوبید کار درستی نیست و توهین به انتخاب مردمه

در ضمن چند روز پیش هم جشن موسیقی ما برگزار شد که تنها مراسم معتبر موسیقی توی ایرانه و جایزه بهترین آلبوم از نگاه کارشناسان موسیقی به چاوشی و همایون شجریان داده شد...
      در آخر هم در جواب اون دوتا لینکی که فرستادید چند تا مثال از خواننده ها براتون میزنم

بابک جانبخش
      آرمین 2fm
      سعید شهروز
      عارف
      فرزاد فرزین و مجری
      هزار لینک هم رد و بدل بشه تغییری در اصل موضوع اتفاق نمی‌افته.نقد کردن با کوبیدن فرق داره
      مملکتی پیشرفت می‌کنه که به نقد و تشکیک بها بده
      با استدلال شما کسی نباید به تیلور سوئیفت انتقاد کنه چون ۲۰۰ میلیون طرفدار داره
      به هر حال تا زمانی که کنسرت انجام نشه این انتقادات بر حق ادامه داره.
      موفق باشید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هزار لینک هم رد و بدل بشه تغییری در اصل موضوع اتفاق نمی‌افته.نقد کردن با کوبیدن فرق داره
      مملکتی پیشرفت می‌کنه که به نقد و تشکیک بها بده
      با استدلال شما کسی نباید به تیلور سوئیفت انتقاد کنه چون ۲۰۰ میلیون طرفدار داره
      به هر حال تا زمانی که کنسرت انجام نشه این انتقادات بر حق ادامه داره.
      موفق باشید
      اینکه با خنده میگید اگر راست میگه بره دوتا اجرا داشته باشه نقد نیست
      ولی خب من هر چی حرف بزنم و دلیل بیارم شما میرید زوم میکنید روی یه چیز بی ارزش (این دفعه کلمه میلیون ها) کلا خواستم بگم به سلیقه دیگران هم باید احترام گذاشت نه اینکه راحت بگیم چون کنسرت نمیذاره قطعا صداش ساختگیه مثل اینه که بگی چون هوا رو نمیبینیم پس هوا وجود نداره
      لطفا دیگه بحثو ادامه ندید اون کسی که بخواد از آهنگ لذت ببره میبره و دنبال این نیست که خوانندش از دستگاه استفاده میکنه یا نه
      موفق باشید

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جسارتا جناب چاوشی هر وقت نیم ساعت لایو خواندن بعدش در مورد اعتبار کارهای ایشون و تفسیر اشعار ترانه سرایان گرانقدرشون حرف خواهیم زد
      پ.ن: فن بوی های چاوشی آرامتر ابراز احساسات کنید
      در حدی نیستی بخای جسارت کنی😒.بر فرض محال صدای چاووشی فیکه و دستکاری میشه تو بیین چی میخونه و از نظر فنی و حرفه ای اشکال داره یا نه.مساله بعدی اینکه الان بحث در مورد شعر حسین پناهیه تو با چاووشی مشکل داری دلیل نمیشه بگی شعر بده.اتفاقا شعر بسیار پر مفهومه در عین سادگی.روح حسین پناهی شاد

7. Top | #37
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Headsman نمایش پست ها
      در حدی نیستی بخای جسارت کنی������.بر فرض محال صدای چاووشی فیکه و دستکاری میشه تو بیین چی میخونه و از نظر فنی و حرفه ای اشکال داره یا نه.مساله بعدی اینکه الان بحث در مورد شعر حسین پناهیه تو با چاووشی مشکل داری دلیل نمیشه بگی شعر بده.اتفاقا شعر بسیار پر مفهومه در عین سادگی.روح حسین پناهی شاد
      جنس تقلبی از نظر فنی و حرفه ای بررسی نمیکنن

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به صفر یا صدی چیزی اعتقادی ندارم
      دیوونه یا عاقل
      اکثر ادمها دیوونه بازیایی خودشونو دارن
      اهنگای ایشونو گوش نمی کنم
      دو بار گوش کردم چون تاپیک زدین
      تفسیرشم خوندم
      چیزی متوجه نشدم
      خودتون چی متوجه شدید؟برای ما هم توضیح بدید

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ی بار گفتم ی بار دیگه هم میگم
      همینکه بزرگانی مثل حبیب و داریوش و ابی و قمیشی تو کنسرتا و مصاحبه هاشون عالی بودن چاوش رو ب زبون اوردن بسه
      در حالی ک این بزرگان موسیقی که اکثر خواننده های داخل تولید میکنند رو اصلا قبول ندارن
      هر چند چاوشی نیاز ب تایید نداره..
      اگه کسی مقداری موسیقیش رو عمیقا دنبال کنه و ن فقط احساس اهنگ متوجه میشه ک چقد خوبه ایشون
      چاوشی از نظر سواد موسیقیایی جزو خواننده های تراز اوله چ بین خارج از کشوری ها و چ داخلیها
      ولی منم قبول دارم ک کنسرت ندادنش خوب نیست و ب ی ضعف تبدیل شده براش.
      ولی این اسامی ک تو پستای بالا دیدم اصلاااااا قابل مقایسه با محسن چاوشی نیستن.
      بیخیال شین.
      اگه این بحث ادامه پیدا کنه هفته دیگه کنسرت میزاره ها!!
      روزی اگر زاغی روباه را بلعید
      جای تاسف نیست
      هیهات اگر روزی صابون بیاموزد مکار بودن را
      ویرایش توسط 86ali.z : 23 دی 1396 در ساعت 13:36

10. Top | #40
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 86ali.z نمایش پست ها
      ی بار گفتم ی بار دیگه هم میگم
      همینکه بزرگانی مثل حبیب و داریوش و ابی و قمیشی تو کنسرتا و مصاحبه هاشون عالی بودن چاوش رو ب زبون اوردن بسه
      در حالی ک این بزرگان موسیقی که اکثر خواننده های داخل تولید میکنند رو اصلا قبول ندارن
      هر چند چاوشی نیاز ب تایید نداره..
      اگه کسی مقداری موسیقیش رو عمیقا دنبال کنه و ن فقط احساس اهنگ متوجه میشه ک چقد خوبه ایشون
      چاوشی از نظر سواد موسیقیایی جزو خواننده های تراز اوله چ بین خارج از کشوری ها و چ داخلیها
      ولی منم قبول دارم ک کنسرت ندادنش خوب نیست و ب ی ضعف تبدیل شده براش.
      ولی این اسامی ک تو پستای بالا دیدم اصلاااااا قابل مقایسه با محسن چاوشی نیستن.
      بیخیال شین.
      اگه این بحث ادامه پیدا کنه هفته دیگه کنسرت میزاره ها!!
      از نظر احساسی قبول دارم
      ولی سواد و اعتبار فنی موسیقیایی باید تو اجرای زنده دید
      مثلاً هوروش بند خیلی ترک های خوبی داده بیرون ولی تو اجرای زنده خودش قهوه‌ای می‌کنه
      به هر حال اجرای زنده فاکتور مهمیه

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونجایی که میگه
      گفتی ببند چشماتو وقت رفتنه
      انجیر می‌خواد دنیا بیاد،
      آهن و فسفرش کمه
      چشمای من آهن انجیر شدن
      حلقه‌ای از حلقه‌ی زنجیر شدن

خدا بهش میگه زمان مردنت رسیده و درخت انجیر میخواد میوه بده و از خاکستر بدن تو (عنصر های موجود توی بدن) تغذیه کنه و در واقع به زندگی دوباره به شکل دیگه اشاره میکنه و میگه چشمایی که خدا بهم داده بود تا دنیا رو باهاش ببینم الان آهن مورد نیاز انجیر رو تامین کردن شعرش خیلی مفهومیه خودتون بعد از خوندن تفسیری که توی پست اول قرار دادم دکلمه حسین پناهی رو گوش بدید بیشتر متوجه میشید که اونم توی پست اول قرار دادم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      جسارتا جناب چاوشی هر وقت نیم ساعت لایو خواندن بعدش در مورد اعتبار کارهای ایشون و تفسیر اشعار ترانه سرایان گرانقدرشون حرف خواهیم زد
      پ.ن: فن بوی های چاوشی آرامتر ابراز احساسات کنید
      سلام مهدی جان
      تو هنر هیچ بایدی نیست...
      شما که اطلاعات از موسیقی داری از موسیقی مدرن بهتر از همه اطلاع داری؛ موسیقی قرن 21 قانون پذیر نیست خیلی
      پس استاندارد تعریف کردن توی این زمینه خیلی تو قرن 21 کارساز نیست.
      دوست ندارم خیلی بحث رو پیچیده کنم، هرچند که من شخصاً به قیاس با اروپا و ... خیلی قائل نیستم، چون ما منطقه زندگی و فرهنگ و هنر و .... مون خیلی باهم تفاوت داره، پس نمیتونیم با علایق و سلایق مردم اونجا خودمون رو قیاس کنیم شاید با ترکیه، کشور های همجوار عربی، افغانستان و ... کمی جا داشته باشه ولی با اروپا و آمریکا اصلا نمیشه قیاس کرد.
      بگذریم
      علیرضا کهن دیری یه نظر خوبی تو این زمینه داره میگه هیچ کجای دنیا مثل ایران نیست که به تولید آثار موفق حمله کنن که ایراداتی مثل اینکه میگن با سمپل تولید شده، تو استدیو ویرایش شده، از موسیقی ایرانی استفاده نکرده و ...
      میگه شاید اصلا یکی دوست داره سوت بزنه و با سوت موسیقی تولید کنه! و مخاطبانی هم باشند که اون کار رو دوست داشته باشن؛ نه من و نه شما نمیتونیم و نباید تلاش کنیم که اون هارو مجاب کنیم اینو تولید نکن! یا اینو گوش نکن!
      همون آقای شجریان که شما مثال زدی، تو همین "کنسرت نمایش سی" که اگر اشتباه نکنم به نظرم 1ماه یعنی 30روز اجرا کردن؛ تمام مولفه هارو بقول شما استاندارد جمع کرده بودن، نور، تصویر، صدا، عوامل و ... همه حرفه ای بودن! از نظر اجرایی هم بی نقص بودن ولی من اصلا از محتواش خوشم نیومد، نمیگم خیلی بی محتوا بود! ولی از اون همه اشخاص حرفه ای خیلی بیشتر از این انتظار داشتم که به هر دلیلی در حد انتظار من نبودن! پس در نتیجه این اجرا با تمام دبدبه و کبکبه ش برای من خیلی پوچ بود!

خلاصه صحبتم اینکه: میکروفون دست صاحب اثر یا همان خواننده ست، بلندگو هم دست مخاطب یا همان شنونده ست! من و شما در این میان هیچ نقشی نداریم و نمیتونیم هیچ کدوم رو مجاب به غیر از علاقه شون کنیم.
      محسن چاوشی دوست داره اینجوری بخونه، مخاطبانش هم این سبک اون رو پسندیدن
      بماند که من موسیقی محسن چاوشی رو نمونه یک موسیقی موفق میدونم که هم مولفه های موسیقی فاخر رو داشته خیلی مواقع، هم مردمی بوده.
      آقای همایون خرم رو خدا بیامرزه، میگه بهتره به جای اینکه به موسیقی های مختلف مردمی حمله کنیم، خودمون موسیقی ای تولید کنیم که هم مولفه های یک موسیقی فاخر رو داشته باشه و هم مردمی باشه...
      موفق باشی

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این آهنگ خاطره ی بدی واسه من داره ...
      پسر دایی یک ماهه ی دوستم که فوت کرده بود اینو گذاشتم واسه رفیقم ...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خدا بود این آهنگ...
      حیف خودش بعد ها اومد گفت کاش نمیخوندمش...واقعا بعضی ها قدر خودشونو نمیدونن...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن